Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) sarszegi14 válasza .zSoLTi. (#8550) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Most néztem HiCare-n, és nincs, pedig pár hónapja még volt. De ahol vetted a telefont, att át kell hogy vegyék.

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#8552) riczer


riczer
tag

Telekom B220-ra még mindig nem jött frissítés.

(#8553) migabi24 válasza riczer (#8552) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mert ilyen rom nem is létezik, gondolom a B323-ra gondoltál, arra lehet nem is fog, szerintem rakd fel a B196-ot arra azonnal kapod a szuper B336-ot

(#8554) Bkrisz9 válasza migabi24 (#8553) üzenetére


Bkrisz9
őstag

B323-ról kell egy rollback ROM és utána a B196 majd OTA B336? Mennyire biztos, hogy kidobja az OTA frissítést a telepítés után? Éjfélig meglennék vele szerintem csak ahhoz egyből ki kéne tennie az OTA-t. :D

Ez így akkor megoldható még ma, köszi. B196-ot honnan tudnám letölteni? Nem találom az összefoglaló szoftverek részénél a linket.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#8555) migabi24 válasza Bkrisz9 (#8554) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen, szerintem azonnal megkapod

[ Szerkesztve ]

(#8556) Joe-Soft válasza migabi24 (#8521) üzenetére


Joe-Soft
tag

Szia!

Köszönöm a segítséget! Ez volt a megoldás.

Továbbá mindenkinek, aki még nem kapott frissítést B323-ra.
Nem fogja felkínálni az új B336-ot.

Ahogyan nekem is tanácsolta Migabi24, Vissza kell tenni a B196-os gyári T-s romot.
Mihelyst feltettem, egyből az első internetkapcsolatnál fel is dobta a B336 frissítést!!!
Első nap után. Akksi idő szerintem nem javult... A kijelző viszont jobban van kalibrálva.
Minden szépen, tökéletesen működik. Nincs recsegés sem telefonálás közben, mint a B323-nál.
Stabil, gyors rendszer lett szerintem....
Maximálisan elégedett vagyok a P8-al... :R :C

(#8557) Bkrisz9 válasza Joe-Soft (#8556) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ritka gyártók egyike akik nem csak elcsesznek mindent ha frissítenek. A B196-ot honnan tudom letölteni? Amit találtam az összefoglalóban egy link alatt az nem GRA-L09-es. Ez itt most számít nekem?:)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#8558) Joe-Soft válasza Bkrisz9 (#8557) üzenetére


Joe-Soft
tag

Szia!

innen le tudod tölteni. [link]

(#8559) Bkrisz9 válasza Joe-Soft (#8558) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Igen ezt néztem csak nem láttam a GRA-L09-et de ezek szerint ez most lényegtelen. Köszi :)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#8560) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helló

Huawei P8 Telekomos B336.

Ez miért van? Web felületen be birok lépni telón a menüből meg ezt dobja.
Beállítások/Huavei-azonosító

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#8561) djbelo válasza migabi24 (#8522) üzenetére


djbelo
senior tag

Szia! Most olvastam amit írtál a mirror shareról! Nekem B370 van fent, s most néztem nálam is a régebbi samsung tv-t nem ismeri fel!Az újat(1év) igen. A B200-nál mindkettőnél ment!

(#8562) AngeloDivina válasza Joe-Soft (#8556) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

+1 Az akku időben csalódtam. Úgy tűnik h az èn felhasználói szokásaimmal nem tud javulni. Sebaj, van töltőm egy rakással. 😁

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#8563) Akos_h válasza csipszikutya (#8504) üzenetére


Akos_h
tag

Amikor megvettem kb 1 éve, akkor 12 órát navigáltam vele egyhuzamban 2A-s töltőre dugva Here térképpel és még csak nem is melegedett.
Ha gyenge az autós töltőd, akkor indulás előtt vegyél egy legalább 2A-st. Kb 2-3 ezer Ft bármelyik elektronikai üzletben.
Esetleg ha valamiért jobban merül mint tölt vagy melegszik, akkor vedd lejjebb a kijelző fényerejét.

(#8564) migabi24 válasza djbelo (#8561) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor jól gondoltam, az akkuidő plusz nálam lehet abból adódik, hogy sokat netezek és a B200-on az emui böngészőt használtam, most meg átáltam a chromera, régen a chrome akkuzabáló volt de most nagyon takarékos

(#8565) #76385920 válasza djbelo (#8561) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nem okos Sony tv, sem ismeri fel a telefont b321-en. B200-on pedig működött. Simán tudtuk a képeket, videókat nézni...

Két hete fedeztem fel én is.

(#8566) Roppy


Roppy
tag

Sziasztok! 2 napja vettem észre, hogy hiába jelzi a telefon a 4G-t randomba nincs mobilnetem, főleg telefonálás után jön elő. Már többször ki-be kapcsoltam, illetve a SIM kártyát is kivettem. Mi lehet a probléma vele?

(#8567) sarszegi14 válasza Roppy (#8566) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Az hogy telefonálás után nincs mobilneted egy kicsit az normális dolog, mert 4g-n keresztül magyarországon nem lehet telefonálni, így ledob 2G-re, és egy kis időbe beletelik hogy átkapcsoljon (pár milisec)

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#8568) Jacques


Jacques
csendes tag

Ezen a fórumon nekem van egyedül ázsiai B180-as rommal telefon?

(#8569) Roppy válasza sarszegi14 (#8567) üzenetére


Roppy
tag

Igen a néhány milisec az rendben is van, mert eddig nem volt ilyen problémám. Viszont ahogy írtam a 4G-t jelzi, de pl. a messengernél csak a csatlakozást írja és a böngésző is áll, mobilnet ki-be és jó.....

(#8570) sarszegi14 válasza Roppy (#8569) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Ez egy elég furcsa probléma. Én egy hard resetet megpróbálnék rajta, hátha csak megbolondult a telefon. (Verzióváltas nem volt? Mert lehet hogy az őrítette meg.)

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#8571) Roppy válasza sarszegi14 (#8570) üzenetére


Roppy
tag

Volt, de az még a nyár elején, ahogy megjelent a HiCare-on a B321-es verzió

(#8572) riczer válasza migabi24 (#8553) üzenetére


riczer
tag

Igazad volt elnéztem B200-as van rajta.Telekomos és azt írja ki ez a legfrissebb rom,a Telekom-nál feltudják tenni a B336-os romot? Még garanciás, a lányom telefonja és én nem értek a romoláshoz.
Köszi a választ.

(#8573) migabi24 válasza riczer (#8572) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem hiszem, hogy a telekomnál felraknák neked, de ha abszolút elzárkozol a romolástól akkor kérdezd meg, nem egy bonyolult dolog egyébként csak rá kell másolnod a romot aztán a menübe rábökni a frissítésre

(#8574) csipszikutya válasza Roppy (#8566) üzenetére


csipszikutya
senior tag

nyugi, nekem van, hogy 1 percig nem tud felmenni mobilnetre telefonálás után... megtanultam vele élni..

bár az engem jobban zavar, hogy debrecen-szeged vonat utazás során, ugy, hogy hozzá se nyulok merül 30%-ot...

[ Szerkesztve ]

(#8575) Kiskutya válasza csipszikutya (#8574) üzenetére


Kiskutya
veterán

Képviselőként dolgozom elég sokat vezetek én is azt vettem észre, hogy munka közbe sokkal jobban merül.

hmm...

(#8576) sarszegi14 válasza csipszikutya (#8574) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Érdemes lekapcsolni a mobilnetet, vagy átnyomni 2G-re, mert a folyamatos le-fel váltás meríti nagyon.

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#8577) migabi24


migabi24
nagyúr

Úgy örülök neki, hogy ledobtam a fóliát, sokkal jobb a kijelző tapintása de ami mégjobb azóta alig zsírosodik, a fólia 2 perc használat után tiszta maszat volt

(#8578) csipszikutya válasza sarszegi14 (#8576) üzenetére


csipszikutya
senior tag

most megint utazom (debrecen-cegléd 1 ora 50 perc) és 21%ot merült. Direkt lelőttem róla mindent, wifi, mobilnet etc... érdekes, nagyon érdekes.
De ha egyhelyben van a telefon és nem használom akkor 3 napot vígan elvan, mobilneten/wifin tök mindegy neki. furcsa...

(#8579) #76385920 válasza csipszikutya (#8578) üzenetére


#76385920
törölt tag

Az durva, nálam egész nap fogyaszt 30-40% -ot. (wi-fi megy, igaz nem mozgok :) )

Akkuhasználatot nézted, hogy mi fogyasztja?

(#8580) Bkrisz9 válasza csipszikutya (#8578) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Az nem semmi, nálam egész nap 50%-ot merül félig wifi félig mobilneten. Face, messenger,instagram,zene,mail,fórum is megy. Auto fényerő minimumon.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#8581) pepetech válasza csipszikutya (#8578) üzenetére


pepetech
őstag

Ezzel nincs semmi baj. Igaz már p9-em van de p8-on és most is megvan a jelenség hogy utazás közben néhol nincs vagy csak gyenge a térerő ilyenkor a telefon olyan szinten próbálkozik felcsatlakozni egy hálózatra hogy lemerül pikk pakk. Volt 1 hónapig samsung s7 edge telóm és olyan helyen dolgoztam németországon belül ahol nem volt semmi térerő. 12-kor kikapcsolt a telefon :D.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#8582) Szabcsizz válasza csipszikutya (#8578) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ilyenkor mikor tudod,hogy olyan helyre érsz,ahol gyenge/rossz a térerő,az a legjobb ha repülő üzemmódba teszed.

(#8583) Peti755


Peti755
csendes tag

Sziasztok!

Telekomos B323-ról szeretnék B196-ra visszaállni, hogy feltudjam tenni a B336-t. Két problémám lenne amiben segítséget szeretnék kérni.

Nem találtam rollbackről leírást, amivel visszatudnék állni illetve a huawei honlapján nem találtam meg a B336-t.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#8584) Promi válasza Peti755 (#8583) üzenetére


Promi
aktív tag

[link] A honlapon nincs is kint a B336, ezt telefonon kell frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#8585) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Sziasztok!

P8 lite telenor függő telefonom van. Felszeretném frissíteni 6.0-ra. Mi képen lehet?

A segítséget előre is köszönöm :R

Cimbee

(#8586) sarszegi14 válasza Cimbee (#8585) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Nézd meg a p8 lite-os mobilarena forumon, ez nem az, ez a sima p8-as.

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#8587) Cimbee


Cimbee
aktív tag

:C :R sorry és köszi

Cimbee

(#8588) Peti755 válasza Promi (#8584) üzenetére


Peti755
csendes tag

Köszönöm. SD kártyára feltettem a dload mappát a rollback fájllal együtt, megcsinálom azon az elven ahogy a frissítést kellene. 4-es gomb sd upgrade, de ugyanúgy B323-n maradok. Háromszor próbáltam meg. Kikapcs 3 gomb egyszerre lenyomva de sehogysem akar a régi verzióra visszaállni.

Hol rontottam el? :F

(#8589) Promi válasza Peti755 (#8588) üzenetére


Promi
aktív tag

B300 csak engedélyt ad a visszatérésre! Ez után jöhet a B196 vagy amit akarsz.

(#8590) sarszegi14 válasza Cimbee (#8587) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Nincs gond, segítenénk mi is, csak nem hiszem hogy itt sokan követik a p8 lite-os rom alakulásokat, de tudomásom szerint hivatalos oldalon már fentvan egy hete az összes 6.0 rom, és onnan egy sd card-os telepítéssel megoldható.

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#8591) espista


espista
senior tag

Sziasztok. Egy gyors kérdés. Mit ajánlotok inkább P8 vagy P9 lite?

Romani ite domum!

(#8592) migabi24 válasza espista (#8591) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jobb a P8

(#8593) pikktorr


pikktorr
csendes tag

Sziasztok!
Mit gondoltok melyik telefonnal járnék jobban:
LG Nexus 5X vagy Huawei P8?
Leginkább a kamera összehasonlításra lennék kíváncsi, de nem találtam ilyet sehol.

(#8594) migabi24 válasza pikktorr (#8593) üzenetére


migabi24
nagyúr

Zolar fórumtársunk váltott P8-ról 5X-re kérdezz rá mi a meglátása, szerintem pariba vannak kamera ügyileg mindkettő jó

(#8595) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Valaki esetleg tapasztalta, hogy telefonja random lecsatlakozik az USB-ről? Nálam elődordul és elég idegesíő ha nagy file-okat másolok éppen.
Van valami ötletetek? :/

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8596) djbelo válasza NandorHUN (#8595) üzenetére


djbelo
senior tag

Próbáld meg másik kábellel!

(#8597) pikktorr válasza NandorHUN (#8595) üzenetére


pikktorr
csendes tag

Ááá félrekattintottam...bocsi.
migabi24-nek köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8598) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Egy pár hónapos,rendes gyári garanciális független telóért 63k jó ár?

(#8599) migabi24 válasza torma1981 (#8598) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ennyiért mennek sajnos, pedig jóval drágább telókat is maga mögé utasít, én most akartam cserélni mert viszketett a tenyerem, lóvé is lenne rá, de akármelyik mellé raktam mindbe találtam hibát, P9-S7 se győzött meg, hogy százezret ráfizessek

(#8600) Bkrisz9 válasza torma1981 (#8598) üzenetére


Bkrisz9
őstag

68-ért vettem 1 hónapja kb, a 63 jó érte.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.