Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Kiskutya válasza lalyoska (#2999) üzenetére


Kiskutya
veterán

A jobbak közé tartozik talán az s6 meg a g4 kamerája jobb. Ha csak a kamera számít akkor lehet jobban jársz a másik kettővel, viszont maga a rendszer az egyik legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3002) ataman


ataman
aktív tag

Hmm. A korábban is linkelt képek szerintem kompakt fényképezőgépeket megszégyenítő fotók.

Kép1 - Kép2

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#3003) lalyoska válasza Kiskutya (#3001) üzenetére


lalyoska
tag

Köszi! Nézegettem azokat is. Az LG gagyi műanyag háza nem tetszik, a Samsungoknál pedig nagyon vonzó a Super Amoled kijelző, ott meg a rádió hiányzik, amit én sokat használok. Tudom, apróság,de nekem nem :)
Nem igaz, hogy 2016 lesz lassan, és tökéletes telefon NINCS:)

(#3004) lalyoska


lalyoska
tag

Ja és hát az S6 aksija finoman szólva xar...

(#3005) zzola válasza lalyoska (#3004) üzenetére


zzola
félisten

QHD azert eszi az akkut. Ennek sem nagy szam az akkuja, egy munkaidot kibir-ennyi.

#3002

En meg azt akartam irni, hogy a 20k-s 5 eves Nikon gepem szebb kepet csinal 7MPX-ben... :)

[ Szerkesztve ]

(#3006) Kiskutya válasza lalyoska (#3004) üzenetére


Kiskutya
veterán

P8 hidd el jó választás, én sem bántam meg hogy g4 helyett ezt választottam, gyönyörű telefon.

hmm...

(#3007) zzola válasza Kiskutya (#3006) üzenetére


zzola
félisten

Ezt akkor tudnad megmondani csak, ha lenne G4-ed is...

(#3008) Kiskutya válasza zzola (#3007) üzenetére


Kiskutya
veterán

Mivel én azt kaptam amit vártam ezért elégedett vagyok. G4 meg van ismerősnek és nagyon jó telefon, de a huawei szoftveresen jobban tetszik meg szebb is.

hmm...

(#3009) Edison777


Edison777
csendes tag

Sziasztok!

Nekem eddig ez a legjobb készülékem, igaz eddig csak samsung s szériákat használtam. A fényképezője szerintem jó, de azért az tény, hogy ha valaki fényképezni szeret azt fényképezőgéppel tegye, mert az teljesen más képeket készít. Ezzel most szembesültem, mert kíváncsiságból magammal vittem a régi fuji finepix s 5400-t, (nem egy mai darab) ami 5,1 megapixeles, és az a helyzet, hogy messze szebb képeket csinál. Az üveggel én 2x szívtam, mindkét alkalommal ugyanott nem akar rá menni rendesen, nekem az a gyanúm, hogy a sarokban van egy kis bibi a kijelzőn, és azért nem fekszik fel rendesen. Ilyen hibát valaki tapasztalt ?

[ Szerkesztve ]

(#3010) zzola válasza Edison777 (#3009) üzenetére


zzola
félisten

Nyilvan fenykepezot nem valtja ki, meg a legolcsobbakat sem.

Mas is panaszkodott mar, hogy az uveglap elrepedt...

(#3011) theo_76 válasza zzola (#2991) üzenetére


theo_76
aktív tag

Azért hülye nem vagyok. :-) De mint írtam letölthető a gari és nyomtatható. Vagyis ha a ajándékba kapja, akkor az ajándékozót meg lehet kérni, hogy töltse le, és nyomtassa ki, és már is van gari levél. De ha más nem, akkor a fogyasztó védelmet kell megkérdezni, hogy ilyen esetben hogy lehet érvényesíteni, ha még mindig kötekednek.

(#3012) zzola válasza theo_76 (#3011) üzenetére


zzola
félisten

Tudom mit irtal es tudom, hogy letoltheto.
De ha papirok nelkul arulnak valamit, az tobb mint gyanus.
Egyebkent csak elektronikusan tarolja a Telekom a papirokat, de vezetni nem vezeti oket elektronikusan...

(#3013) Edison777 válasza zzola (#3010) üzenetére


Edison777
csendes tag

Persze. Tudom én, nem is kritika volt csak meglepődtem. Az üveg nem elrepedt, csak a sarok síkja mintha lejebb lenne , de ez lehet, hogy csak fikció.

(#3014) migabi24 válasza theo_76 (#3011) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az ilyet el kell felejteni, nem véletlen olcsóbb mint a többi, szerintem megvannak a papírjai, csak arrol kiderülne, hogy előfizus

(#3015) zzola válasza migabi24 (#3014) üzenetére


zzola
félisten

Ha nincsen rajta részlet, akkor nem gond, hogy előfizetéses! Ha van, akkor sem, ha kifizetik egyben a hátralevő részleteket. Én így nem egy mobilt adtam már el...

(#3016) mrptomi válasza zzola (#3015) üzenetére


mrptomi
csendes tag

Én ugy tudom,hogy letiltható a telefon akkor is ha a hozzá tartozó számla nincs fizetve.

(#3017) migabi24 válasza zzola (#3015) üzenetére


migabi24
nagyúr

Te egész másról beszélsz, én is adtam már el részletes telefont, de adtam vele a számlát és minden papíromat, aki ezeket letagadja annak vaj van a füle mögött, nehogy már egy új telefonnak ne legyenek papírjai

(#3018) zzola válasza migabi24 (#3017) üzenetére


zzola
félisten

Egyrol beszelunk, papir nelkul nem szabad megvenni semmit sem!

#3016

Allitolag szamla nemfizetes miatt is tiltanak/tilthatnak, termeszetesen barkitol nem szabad vasarolni...

[ Szerkesztve ]

(#3019) migabi24 válasza zzola (#3018) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én 1 konkrét kírdetésre reagáltam, nem álltalánosságba mondtam, új telefon papírok nélkül a piaci ár alatt, és ez a kamu duma, hogy ajándékba kapta

(#3020) zzola válasza migabi24 (#3019) üzenetére


zzola
félisten

Értem!
+hogy a Huawei elektronikusan intézi a garanciát...

(#3021) Tekergő82


Tekergő82
tag

Ma este, állvány, és éjszakai mód használatával.

[ Szerkesztve ]

(#3022) Szellem. válasza Tekergő82 (#3021) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez nagyon szép kép! Nézegettem, hogy fentebb a kollégák is milyen képeket csináltak. Hát, le a kalappal!
Épp most gondolkodom, hogy lecserélem az S6-omat erre. Remélem, nem lesz rossz döntés. Úgy nézem akkuba jobban bírja a P8.

(#3023) Roland861010 válasza Szellem. (#3022) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát azért az s6 -ot erre nem cserélném le! Én is le akartam de aztán meg gondoltam max egy G4-re!

(#3024) zzola válasza Roland861010 (#3023) üzenetére


zzola
félisten

+1!

(#3025) Joe-Soft


Joe-Soft
tag

Sziasztok!

Boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Én is boldog tulajdonosa lettem egy Huawei P8-nak.
Egy kérdésem lenne ezzel az EMUI 3.1-el.
Nem lehetne ezt valahogyan leszedni a telefonról? Likvidálni, hogy a hagyományos android felület kerüljön elő.... A telefon maga tetszik, de ez a felület... Elég bosszantó számomra...
Válaszotok előre is köszönöm :R :R

Üdv: Joe

(#3026) zzola válasza Joe-Soft (#3025) üzenetére


zzola
félisten

Launchert tehetsz fel másikat.
Ami neked kell, azt úgy hívják, hogy Google Nexus! :DDD

(#3027) Joe-Soft válasza zzola (#3026) üzenetére


Joe-Soft
tag

Szia!

Köszönöm a válaszod.
Próbáltam feltenni a Go Launcher-t, de azzal a dologgal szembesültem, hogy biza ez a EMUI felület nem enged más felületet alapértelmezettként elfogadni. Ha elindítom a Go Launcher-t megy szépen, de nem lehet beállítani alapértelmezettnek, a rendszer nem engedi.... Szerintem ez eléggé lekorlátozza a felhasználókat ilyen téren...

(#3028) DJosef válasza Joe-Soft (#3027) üzenetére


DJosef
őstag

Próbáld a Google asszisztens launch-ert. De úgy, hogy az alapértelmezett programoknál állítod át. Beállítások - Alkalmazások kezelése - Alapértelmezett alkalmazások.

Működnie kell.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#3029) Szellem. válasza Roland861010 (#3023) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hiaba S6 ha vannak gondok vele.Inkabb tudjon keveset de megbizhatobb legyen.

(#3030) migabi24 válasza Roland861010 (#3023) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nézőpont kérdése, valamibe az S6 valamibe ez jön ki jobban, engem a rendszer és a külső megfogott, az S6 pont ezekbe vérzik el nálam

(#3031) zzola


zzola
félisten

Valaki kerdezte, hogy v6-ban benne van-e a dupla koppintasos kepernyo mentes. Benne van, de nalam nem mukodik...

upd. Nem mindegyik appban mukodik...

[ Szerkesztve ]

(#3032) Szellem. válasza Roland861010 (#3023) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Többek között az akkuidő a baj!
migabi24 mutatta, hogy nagyon szép akkuidőt produkált a P8-al! Nem tudom, hogy másnál mi a helyzet ilyen téren, de ha jól látom, akkor ezt anélkül érte el, hogy szétmókolta volna a telefon szoftverét.
Namost, ha nézegeted az S6 topicot, pont az a bajom, hogy ahhoz, hogy jó legyen az akkuidőm, szét kell piszkálnom az S6 szoftverét! Ez meg engem nagyon zavar. Vettem egy drága telefont, ami optimalizálatlan!
Ez zavar engem. Hiába a csúcs hardver, hiába a jó kamera, és az extra funkciók. A használhatóság jobban érdekel. Eljutottam arra a szintre, hogy ha a komfortzónámat egy olcsóbb készülék javítja, akkor azt fogom megvenni. A használhatóság többet ér, mint a csillivilli vakítás. :R

Más: örülnék, ha más is tenne be képeket nappali körülményekről és tenne be akkuidőről is. :R

[ Szerkesztve ]

(#3033) Roland861010


Roland861010
addikt

Valaki olyan írjon már nekem a tapasztalatairol aki az utolsó hivatalosan meg jelent frissítést használja nem valami vacak bétát !
Gyorsaság, multitask, aku!

(#3034) zzola válasza Roland861010 (#3033) üzenetére


zzola
félisten

Mire vagy kivancsi?

(#3035) Roland861010 válasza zzola (#3034) üzenetére


Roland861010
addikt

Mobilnet használat mellett böngészés mennyire meríti az aksit, mennyi programot bír megtartani bezárás nélkül, böngésző mennyi lapig bírja vissza töltés nélkül meg nyitni a lapokat? Videó és zene hallgatás melet meddig bírja?

(#3036) Szellem. válasza zzola (#3034) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezek engem is érdekelnének, meg az akkuidők is! :R

(#3037) migabi24 válasza Roland861010 (#3035) üzenetére


migabi24
nagyúr

A kedvedért megnyitottam a gyári böngészővel 12 lapot és gond nélkül váltogatok köztük üjratöltés nélkül, ez mellet még vagy 6-7 alkalmazást indítottam el, aztán ráuntam, hogy nem tudom kiakasztani

[ Szerkesztve ]

(#3038) Joe-Soft válasza DJosef (#3028) üzenetére


Joe-Soft
tag

Szia!

Köszönöm a segítséged. :R :R

(#3039) Cassio1987 válasza Roland861010 (#3035) üzenetére


Cassio1987
tag

Üdv. Kb 6 óra képernyő időt bír aktív 4g-s netezéssel. Viber, messenger, gmail, chrome.

(#3040) Joe-Soft


Joe-Soft
tag

Sziasztok!

Leírom a saját tapasztalatom a P8-al kapcsolatban.
Rengeteg mobilt nézegettem, mielőtt erre esett a választás.
Nem szokásom olcsó telefont venni, de rá kellett jönnöm, amennyivel drágább, annyival nem nyújtanak többet, nem bírják tovább. Az utolsó telefonom, amit leváltott a P8, az az Asus Padfone 2. Még nem akartam leváltani, de sajnos 3 év alatt oda jutott, hogy szinte használhatatlan. pedig újonnan vásárolt, mindig vigyáztam rá, mindig tokban volt tartva. Ennek ellenére nem bírta tovább. Szégyen, pedig nagyon drága volt... mint most az S6.. Nos így arra az elhatározásra jutottam, olcsóbb telefont nézek magamnak. Feltételeim nem voltak olyan nagyok. 5-5.2" FHD kijelző, jó kamera, minimum 5.0 android rendszer, 16Gb belső tárterület, gorillaglass, IPS kijelző. Amikor nemrég megláttam egy áruházban a Huawei-t, kicsit szkeptikusan mentem a készüléket szemügyre venni. Ráadásul, aza P8-Light volt.. De már az is egyből belopta magát a szívembe. gyönyörű kijelző, fém ház... Miután haza mentem elkezdtem jobban utána járni ennek a készüléknek. Így rájöttem, hogy nekem nem a Light, hanem a rendes P8 kell. Szerencsémre lejárt a hűségidőm a Telekomnál és tudtam magamnak venni egy P8-at. Nem mellesleg kaptam mellé az okos karórát, ami meglepetésemre még bluetooth headst-nek is használható :) A telefont kibontva, az amúgy igen igényes csomagolásból, egyből a fém érzete, ami nagyon szimpatikus. Első bekapcsolása igen gyors volt.. meg is lepődtem.. Egy éjszakai töltés után másnap el is kezdem nyúzni. Egész nap kisebb megszakítással neteztem rajta, videókat néztem, +egész nap össze volt kapcsolva a karórával, volt néhány telefonálás. Este mikor haza értem még 52%-on volt az akksi. persze még este lefekvésig nyomogattam, így 44%-ra esett az akksi. Nagyon kiváló a telefon gyorsasága, hangminősége. Egyedül ez az EMUI felület szokatlan még számomra. Összegezve, nem bántam meg a vételét. Főleg, hogy az egész telefon fémből van... nincs recsegés ropogás... :)

(#3041) zzola válasza Joe-Soft (#3040) üzenetére


zzola
félisten

52% meg a 44% elég urban legend eredmények. 4G/wi-fi folyamatos használata mellett egy munkaidőt nem lehet kihúzni vele...(a folyamatos használat nálam nem azt jelenti, hogy látszanak az ikonok a kijelző sarkában)
Amiket leírtál, ezek minden újonnan kibontott/üzembe helyezett készülékre elmondhatók...

(#3042) Angulo


Angulo
tag

Sziasztok!
Én nemrégiben cseréltem le az LG G3-at egy P8ra, mert elegem lett a rövid, botrányos üzemidőből és a használhatatlan laggolós rendszerből és abból,hogy egy év alatt háromszor kellett szervízbe küldeni. Eddig kiválóan muzsikál a P8, elegáns és rendkívül felhasználóbarát a UI.Kiváló ár/érték arányú telefon és tele van apró és fontos okossággal, ami élménnyé teszi a használatot. Korábban sose gondoltam volna hogy pont egy Huawei telefonnal leszek ennyire elégedett. Viszont lenne két dolog amit eddig nem találtam és kellene a segítség. Az egyik, belehet azt állítani, programozni a telefont, hogy például haza érve módosul a hangprofil és bekapcsol és csatlakozik a wifire?Illetve nem találtam sehol azt,hogy töltés közben mutassa például az órát, más telefonnál álmodozás néven fut a dolog azt hiszem. Köszi előre is a segítséget.

(#3043) Joe-Soft válasza zzola (#3041) üzenetére


Joe-Soft
tag

Szia!

Tehát azt mondod, ettől sokkal rosszabb lesz az akksi teljesítménye?

(#3044) zzola válasza Joe-Soft (#3043) üzenetére


zzola
félisten

Nezd, ezt nehez megmondani! Nincs 2 egyforma ember, masok a felhasznalasi szokasok...
Nalam megy a wlan, 3/4G, BT, sok beszed, hamar lekapja az akkut...

(#3045) Joe-Soft válasza zzola (#3044) üzenetére


Joe-Soft
tag

Szia!

Tegnap vidéken voltam, és viszont a GPS eléggé szívta az akksit.

(#3046) zzola válasza Joe-Soft (#3045) üzenetére


zzola
félisten

Az egyik keszulekben sem kimeli a telepet...

[ Szerkesztve ]

(#3047) Cassio1987 válasza zzola (#3041) üzenetére


Cassio1987
tag

Nekem a 6 óra az aktív nyomkodás.

(#3048) zzola válasza Cassio1987 (#3047) üzenetére


zzola
félisten

Ertem. A kijelzo ido semmit nem mond nekem. Ha mindent kikapcsolok, akkor lesz akar 8 ora kijelzo idom es 8 oran at sms-t irok...

[ Szerkesztve ]

(#3049) pepetech válasza Roland861010 (#3035) üzenetére


pepetech
őstag

Folyamatos mobil net mellet úgy vagyok hogy legrosszabb esetben is 15%-on van a telefonom mire ágyba kerülök ez olyan 9óra körül van. Wifi nincs mivel 5,2gb mobilnetem van. Most vagyok ugy hogy fotozgatok netezgetek illetve kajálások közt játszok egy kicsit és most vagyok 70%-on 14:00 van per pill. Szóval 6 óra alatt 30%-ot merült. Viszont ha este nem töltöm de 100%-on hagyom akkor reggelre képes akár 10%-ot is merülni. Mondjuk ez nem is baj mert a litiumos aksiknak 80-90%-on a legjobb. De egyébként minden este töltöm úgy hogy egész este töltőn van. Fagyással nem találkoztam még. Én samsung note 4-ről váltottam és áldom a napot. Egyébként imádtam a note 4-et de egy fos volt a rendszere egy vagyonért. Köröket ver a p8 a note 4-re :). Egyedül grafikus téren gyengébb. Érezhetöbben többet töltenek a játékok de viszont nem akadnak mint a samsungon. Egy negatívumot tudok csak a huawei ellen hogy a hátlapon a kameránál lévő üveg reped. A semmitöl elreped. Nekem is elrepedt a zsebemben. Ugyan úgy mint az új huawei nexusokon.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#3050) migabi24 válasza pepetech (#3049) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem is volt Note 4, nem szerettem, ezt meg imádom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.