Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) nessh


nessh
tag

Na megjött a teló. Még ismerkedünk de már imádom! A build szám vége b222 az android meg 5.0.1 . Az lenne a kérdésem hogy wifin ne is várjak frissítést?

(#8952) pepetech válasza trobi28 (#8942) üzenetére


pepetech
őstag

S7,S7edge valljuk be hogy még mindig egy optimalizálatlan fostalicska. Én edgéről váltottam P9-re de megérte mondjuk inkább s7edge előtt kellett volna p8-on maradni így megmaradt volna az ember pénze... De szerintem egy P8lite is jobban van optimalizálva mint bármelyik samsung :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#8953) migabi24 válasza pepetech (#8952) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem tudom miért mondod ezt, én a laggra nagyon háklis vagyok, de pont abba nem tudok belekötni, nagyon szépen pörög az S7 a P8 darabosabb volt

(#8954) migabi24 válasza nessh (#8951) üzenetére


migabi24
nagyúr

Arra nincs frissítés, de a legjobb build van a telódon, ja és független telefont kaptál tessék örülni😆

(#8955) nessh válasza migabi24 (#8954) üzenetére


nessh
tag

Yessss:)
Pár kérdés :
Miért nem tudom állítani hogy mi szerint rendezze a névjegyeket? Szürke az opció.
A gyári app-al tényleg ilye körülményes a hívás indítás? Nincs itt ilye jobbra húzom tárcsáz, balra húzom sms?

Miből maradok ki ha nem 6-os droid van rajta?

(#8956) tomi7711


tomi7711
aktív tag

Sziasztok! Már korábban észrevettem, hogy van egy sötétkék folt a tel. kijelzőjén a vissza gomb felett 1 cm-rel. Sajnos még nem tudtam nélkülözni a telefont, most talán sikerül helyette ideiglenesen intéznem valamit... De lehet pl olyan, hogy pl ha túlhaladja az 1 évet, ilyen jellegű hibát már "nehezebben" fogadnak el garanciába...? Lehet hülyeség, sorry, csak nem hagy nyugodni ez a kérdés... :D

(#8957) Bkrisz9 válasza tomi7711 (#8956) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ha rád akarják fogni akkor rád is fogják, ez mindig így van minden garanciás dologgal és az már szinte mindegy, hogy első vagy utolsó hónapban adod le. Huawei szervizről eddig nem hallottam semmi vészesen rosszat szóval szerintem nem lesz gond.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#8958) pepetech válasza migabi24 (#8953) üzenetére


pepetech
őstag

Én laggról nem beszéltem. Viszont hogy a 4gb rambol maradt kb 700 szabadon. Hogy hiába csúcs hardware egy hívást csak samsungosan nagyon lassan tudsz megtenni. Meg maga az egész touchwiz ami itt már más nevet kapott de ugyan olyan szörnyű. Ha emuit tudtam volna heggeszteni az s7edge-re akkor még mindig meglenne :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#8959) migabi24 válasza pepetech (#8958) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jah akkor félreértettelek, a ram az tényleg felvan zabálva, de gyors és smooth és nekem ez a lényeg, viszont az emuit én is jobban csípem, csak a gyerkőcök miatt döntöttem az S7 mellett, ezzel nagyon könnyű megörökíteni a megismételhetettlen pillanatokat

(#8960) #76385920


#76385920
törölt tag

B321 -en hol találom a "védett alkalmazások" menüpontot. Sehol nem találom... :B

(#8961) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nektek root nélkül ment a telefonon az SD kártya törlés/ átnevezés?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8962) Grecky válasza #76385920 (#8960) üzenetére


Grecky
senior tag

Telefon-kezelő alkalmazásban a jobb felső sarokban lévő fogaskerékre nyomj rá. :)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#8963) attrax válasza migabi24 (#8902) üzenetére


attrax
aktív tag

Végül feltettem a 370-et és megszünt a recsegés :R

Unterschreiben

(#8964) #76385920 válasza Grecky (#8962) üzenetére


#76385920
törölt tag

Köszönöm, jobban is elrejthették volna.... :U :DDD

(#8965) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok!
Még egyszer leírom hátha nem volt érthető :)
Szerettem volna frissíteni a telefonomat.
A telefon Rootolva nem lett , teljesen gyári volt, független.
Ugye letöltöttem a Téma összefoglalóból a a függetlent, memória kártyába létrehoztam a mappát beraktam UPDATE.APP -ot, föl is rakta a frissítést , de amikor újra akarta indítani telefont ki-be kapcsolgat a telefon.
Bejön a Huawei logo , de kikapcsol.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#8966) djbelo válasza BenQhunria (#8965) üzenetére


djbelo
senior tag

Milyen romot akartál feltenni s melyikre? Mert, úgy tudom, hogy lefele csinál ilyet, hogy csak a huawei logóig jut el.

(#8967) aytukabozs válasza BenQhunria (#8965) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem tudom mennyire volt belakva, de én megpóbálnék 1 gyári visszaállitast recoveryből.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#8968) Sofian válasza migabi24 (#8954) üzenetére


Sofian
őstag

Szintén most vásárolt teló Telekomtól.. itt is B222.. és ha jól értem akkor erre nem is lesz 6.0 OTA max ha külön manuálisan felrakom...?

(#8969) Deedays válasza Sofian (#8968) üzenetére


Deedays
tag

Szia Páromnak is ez lett szerintem nem fogja sűrgetni a Telekom a frissítést amúgy 2 hete hibátlan a szoftver.

Huawei Mate 20 Lite

(#8970) migabi24 válasza Sofian (#8968) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mi hiányzik amit a 6-os droidtól vársz? Mert az csak szigorításokat hozott

(#8971) Sofian válasza migabi24 (#8970) üzenetére


Sofian
őstag

Még nem hiányzik nagyon semmi... Bár a Doze jól jönne... Viszont jó lenne tudni, hogy valaha jön-e egyáltalán..

(#8972) BenQhunria válasza aytukabozs (#8967) üzenetére


BenQhunria
tag

Sajnos nem reagált semmire, úgy hogy beadtam szervizbe.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#8973) migabi24 válasza Sofian (#8971) üzenetére


migabi24
nagyúr

Dozera nincs szükség emuinál mert már alapból van benne hasonló, ha a kijelző kikapcsol bezár mindent

(#8974) AngeloDivina válasza Sofian (#8968) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Szerintem felesleges felraknod a 6-ot. Nekem legalább is nem hozzott semmi pluszt...sőt...a ramból plusz 200-300 Mb-ot elzabál a teló mióta fent van. Belassulással is találkoztam már, de azt betudom annak, hogy mostanában rengeteg frissítès jött play-ről. Indőnkènt èrdemes nèmi karbantartást vègezni.

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#8975) Danesz94


Danesz94
senior tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek. Miért nem tudom leveni a mintás képernyőfeloldást? El va. Szürkülve a NINCS lehetőség és alá van írva,hogy rendszergazda vagy szabályzat vagy adattár letiltotta.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#8976) Deedays válasza Danesz94 (#8975) üzenetére


Deedays
tag

Lehet hülyeséget írok de a rendszergazdai jogok engedélyezve van a Build számra kattingatva párszor ?

Huawei Mate 20 Lite

(#8977) trobi28 válasza Deedays (#8976) üzenetére


trobi28
addikt

Nem. Azzal a fejlesztői opciót aktiválod :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8978) zso79 válasza Danesz94 (#8975) üzenetére


zso79
őstag

Clear creditentials, utána menni fog.

(#8979) milu


milu
aktív tag

Leesett a P8-am, az üveg megrepedt! Kérlek Benneteket, honnan lehet megbízhatóan rendelni csere üveget?

(#8980) Anonymus95


Anonymus95
senior tag

Sziasztok!

Nekem a 6-os androiddal (jelenleg B380 van fent) egy problémám van. A legutóbbi alkalmazások közötti gyors váltás (alkalmazás váltó gomb hosszan nyomása) nem működik. Másnak sem? Illetve ezt lehet valahogy root nélkül megoldani, ha valóban kikerült belőle ez a funkció gyárilag? Ha kikerült, miért vették ki? Legutóbb a B200-asban láttam még, csak nem használtam akkor..viszont egyik 6-osban sem tudtam ezt működésre bírni :/
Egyébként nekem minden tekintetben pozitív a 6-osra való frissítés. :)

(#8981) söncö


söncö
tag

Milyen szép is a világ. Minap olvasom hogy P8 nemkapja meg az android 7 frissítést. Miért nem lepett ez meg engem?
Hozzáfűznivaló?

(#8983) aytukabozs válasza milu (#8979) üzenetére


aytukabozs
addikt

Itt pl.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#8984) Szabcsizz válasza Anonymus95 (#8980) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szia!
B323 van fent és működik.

(#8985) Szabcsizz válasza söncö (#8981) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Linket kérnénk.

(#8986) milu válasza aytukabozs (#8983) üzenetére


milu
aktív tag

Köszönöm!

(#8987) apitta


apitta
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vásároltam a Telekomnál egy P8-as készüléket.

Build: GRA-L09C423B222

Kérdéseim:

A telefont lehet-e frissíteni 6-os verzióra, ha igen, hogyan, és megéri e?

A Telekom honlapja szerint mobiltára kompatibilis, nos a Store nem engedi az alkalmazást feltelepíteni, mivel nem kompatibilis ezzel a készülékkel! Valakinek valami tapasztalat?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8988) Deedays válasza apitta (#8987) üzenetére


Deedays
tag

Egy független készüléket kaptál egy jól működő szoftverrel. Páromé os ugyanezzel a szoftverrel van enyém meg B200-al. Sok a panasz a 6.0-ra és szerintem nem igen éri meg frissíteni ,de az összefoglalóban leírtak szerint frissítheted 6-os ra minden további nélkül. Kérdés meg éri e ? Olvass utána pár oldallal visszább volt egy pár szó róla mivel tud többet mivel kevesebbet a 6.0. aksiba biztosan gyengébb sajnos.

Huawei Mate 20 Lite

(#8989) Sofian válasza Deedays (#8988) üzenetére


Sofian
őstag

A biztonsági frissítések azért jól jönnek 6-ban..

(#8990) Promi válasza söncö (#8981) üzenetére


Promi
aktív tag

Én anno nagyon bepöccentem rájuk mikor a P8 lite -ra (ami jóval olcsóbb) hamarabb kiadták a frissítést. Be is raktam szépen a fiókba tartalék telefonnak. A P8 telefon jó, de a háttér update csapni való, kritikán aluli. Soha többé Huawei telefon.

(#8991) #76385920 válasza Promi (#8990) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ez engem is bosszant. Biztonsági frissítések egyáltalán nincsenek. Egyelőre.

(#8992) ataman


ataman
aktív tag

Én tök jól elvagyok a 6.0-val és a B380-as rommal. Már-már nekem is gyanús... :)

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#8993) apitta válasza Deedays (#8988) üzenetére


apitta
csendes tag

Ezek szerint a Telekomos mobiltárca azért nem megy, mert független a telefon? Mondjuk nem értem, hogy a Telekomnál hogy adhatnak független készüléket :)
A szoftver frissítés igazából nem életbevágó, de ha mégis akarnám, melyik romot kell letöltenem?

(#8994) ataman válasza apitta (#8993) üzenetére


ataman
aktív tag

E szerint a P8 nem Mobiltárca kompatibilis a Telekomnál.

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#8995) apitta válasza ataman (#8994) üzenetére


apitta
csendes tag

Valóban!
Itt meg ott virít a logója...

[ Szerkesztve ]

(#8996) Anonymus95 válasza apitta (#8995) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nekem az akksiban mindenképpen javulást hozott a 6-os. Biztonságifrissítések is vannak. Nem értem mi a baja pár embernek. Nem akarok a Sony ellen beszélni, mert a telefont, amit ez előtt használtam, szintén szerettem. De ott tényleg nem voltak ilyen frissítések. Itt meg szinte bő havonta van egy, a legfrissebb google biztonsági frissítéssel és hibajavításokkal. Ismétlem, az akkumulátor érezhetően pozitív irányba változott nálam. Megpróbáltam visszamenni egy hónapja a B200-at, de akksi mínusz és olyan bugokat fedeztem fel, amik akkor nem zavartak...csak miután a 6-osról visszatértem kíváncsiságból. (A posztok hatására) Nekem ez vált be. A telefon nagyon tetszik és elégedett vagyok a frissítésekkel. Egyetlen egy kérdés, amit fentebb említettem..az hiányzik csak nekem. A legutóbbi alkalmazások közötti gyors váltás. Az alkalmazásváltó hosszú nyomására. Ez másnál sincs a 6-osban? Hogy lehetne ezt pótolni?

(#8997) #76385920 válasza Anonymus95 (#8996) üzenetére


#76385920
törölt tag

2016.03.01-es az android biztonsági javítás szintem. Erre az égvilágon semmi nem érkezik havonta.

Én nem akarok, romolgatni, mókolni, stb. OTA jön, letöltöm és örülök. Na ilyen nekem nincs!

(#8998) Anonymus95 válasza #76385920 (#8997) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nincs szükség mókolni..csak letöltöd az oldalon található fájt és kézuleg telepíted. Sajnos OTA-n nekem sem jön, de kézzel telepítettem helyette azt amit kiadott a Huawei. És lásd a képen..szeptember 1 a biztonsági csomag. Megéri mindentéren frissíteni. Ha nem jön magától, kézzel segíts neki. Egyszerű feltenni..én is féltem először, de mikor kész lett, azon kaptam magam, hogy ennyi volt? Hát ez nem is volt vészes.

[ Szerkesztve ]

(#8999) #76385920 válasza Anonymus95 (#8998) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ez egy telekomtól vásárolt, kártyafüggetlen készülék. Ha jól tudom erre jelenleg B321 van...
:)

huawei.hu -n nincs semmi ami erre lenne

[ Szerkesztve ]

(#9000) Anonymus95 válasza #76385920 (#8999) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Arra is fellehet tenni tudtommal. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.