Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) djbelo válasza nemesg86 (#7096) üzenetére


djbelo
senior tag

Ezzel én is így vagyok! :) Nem tudom frissítsem-e? Jelenleg B200 vagyok nekem ez hibátlan. Megéri srácok? Annyi rosszat olvastam T-s ről meg erről is. Nemtom.

[ Szerkesztve ]

(#7102) ataman válasza zzola (#7100) üzenetére


ataman
aktív tag

Ok, benne lesz!

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7103) nemesg86 válasza djbelo (#7101) üzenetére


nemesg86
tag

Szerintem este feltolom wifin keresztül. Mobilnetem nem akarom erre elhasználni. De addig még meglátom, én is elégedett vagyok a B200-al. Kicsit tartok a B321től...

Üdv, Gábor

(#7104) .zSoLTi. válasza nemesg86 (#7103) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Semmi baj a 321-el.

(#7105) djbelo válasza zzola (#7100) üzenetére


djbelo
senior tag

Nem értem miért itt (Hi Care) jenlent meg a frissítés?

(#7106) zzola válasza djbelo (#7105) üzenetére


zzola
félisten

Passz. Az app-ban van egy szerződési feltételek, mielőtt elfogadod, el kellene olvasni (én nem olvastam el). A 3000-res kvótából én arra következtetek, hogy ez egy nyilvános béta....mert ugye csak akkor jelenik meg a frissítő app-ban, ha a HIcare-ban elfogadtad a feltételeket...gondolom ezért nem talál semmit a B200 frissítője.

[ Szerkesztve ]

(#7107) #76385920 válasza djbelo (#7101) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ez a dilemma itt is! :)

(#7108) djbelo válasza zzola (#7106) üzenetére


djbelo
senior tag

Na,de bétát miért küldenének? Mi értelme? Már a P8Lite is megkapta a hivatalos V6-ot, igaz nem OTA. Esetleg ha valaki telepíti, kíváncsian várjuk a véleményét. Ha ez valóban béta ahogy írtad,Én fel nem rakom.

[ Szerkesztve ]

(#7109) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Nem rom frissült hanem a hicare. Nekem már múlt hèten dobta ezt. Mindenki nyugodjon le a pics@ba :)

(#7110) forgonati


forgonati
őstag

Meg tudná valaki tapasztalt mondani, hogy a MM romban benne van már a full manual mód, mint pl. a Honor 7-ben?
Ja és még a duplakopp érdekelne, mennyire működik jól? Olvastam hogy régebbi romoknál nem működött valami megbízhatóan.

Köszi!

Keelah Se'lai!

(#7111) zzola válasza djbelo (#7108) üzenetére


zzola
félisten

Valami oka csak van, hogy nem érkezett meg eddig. Én feltoltam, a biztonsági szint ugyanaz (dátum), mint a B321/B321a. Nálam villámgyors, talán jobbnak tűnik, mint amivel kaptam a szervizből...

(#7112) #76385920 válasza .zSoLTi. (#7109) üzenetére


#76385920
törölt tag

Miután frissült a HiCare, elérhetővé vált a "ROM frissítő alkalmazás" a HiCare-n belül.

Én kicsit várok még vele úgy döntöttem.
Ha többiek keveset fognak hisztizni, akkor felteszem én is. :D

[ Szerkesztve ]

(#7113) djbelo válasza #76385920 (#7112) üzenetére


djbelo
senior tag

Pontosan így van!
(#7111) Zolar:
Mikor visszajött a szervizből a telód,arra is ezt írtad nem: "mintha gyorsabb lenne". :D

[ Szerkesztve ]

(#7114) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Hello. A P8 lite vagy a P8 mate jó a sima P8ra is?

(#7115) zzola válasza djbelo (#7113) üzenetére


zzola
félisten

Lehetséges... :DDD

(#7116) migabi24 válasza Zolly444 (#7114) üzenetére


migabi24
nagyúr

What???😂

(#7117) Zolly444 válasza migabi24 (#7116) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Kihagytam hogy tok :U Szóval, A p8lite tok vagy a P8Mate tok a jó a sima P8-ra is? eBayen látott ismerősöm egy tokot, de csak litera vagy matere van. Esetleg jó lenne a sima P8ra is?

(#7118) .zSoLTi. válasza Zolly444 (#7117) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ne haragudj, de hogy lenne jó?

(#7119) Zolly444 válasza .zSoLTi. (#7118) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Gondoltam úgy van mint az iphoneoknál. Hogy a 6ra jó a 6s tok, meg fordítva is. Valamint 5 és 5s tokok is ugyan azok.

(#7120) forgonati válasza Zolly444 (#7119) üzenetére


forgonati
őstag

De hát eleve mindegyik különböző méretű. Már a kérdést sem értem...

Keelah Se'lai!

(#7121) NandorHUN válasza Zolly444 (#7114) üzenetére


NandorHUN
addikt

Amugy Google ban fél perc alatt meglett volna a válaszod ;)

Android-on nem ilyen pofátlanul adják el minden évben ugyanazt nem úgy mint iPhone esetében.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7128) V.Stryker válasza zzola (#7084) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ha feltetted, megosztanád, hogy mi a kernel verzió? A svájcihoz képest mi lehet?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7129) forgonati


forgonati
őstag

Valaki a #7110-re? Fontos lenne :R

Keelah Se'lai!

(#7130) zzola válasza V.Stryker (#7128) üzenetére


zzola
félisten

#7110

Nem írtad, de gondolom a kamerára gondoltál
Manuális mód van benne.

(#7131) ataman válasza V.Stryker (#7128) üzenetére


ataman
aktív tag

A HiCare OTA-s B321 Kernel verziója:

3.10.86-g0f1804e
android@localhost #2
Thu Mar 17 12:22:17 CST 2016

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7132) forgonati válasza zzola (#7130) üzenetére


forgonati
őstag

Ja, igen, bocs, természetesen a kamerára gondoltam.

A dupla kopp problémára esetleg valaki?

Keelah Se'lai!

(#7133) zzola válasza forgonati (#7132) üzenetére


zzola
félisten

Dupla kopp is működik, nem különb a B200-ban levőnél...

(#7134) .zSoLTi. válasza zzola (#7133) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

B200on a duppla kopp nekem sokszor nem müködött. B321en mindig jó.

(#7135) zzola válasza .zSoLTi. (#7134) üzenetére


zzola
félisten

Én nem vettem észre különbséget, bár én sokszor nem használom a kopp opciót...

(#7136) djbelo válasza zzola (#7135) üzenetére


djbelo
senior tag

Zolar! Amit linkeltél -fennmaradó/teljes kvóta- az mi? Most néztem nekem 2335/3000 a szám

[ Szerkesztve ]

(#7137) zzola válasza djbelo (#7136) üzenetére


zzola
félisten

Gondolom 3k user frissíthet...

[ Szerkesztve ]

(#7138) djbelo válasza zzola (#7137) üzenetére


djbelo
senior tag

Igen szerintem is ez lehet. Van különbség ez és a B321a között? Neked ha volt fent az is,ha jól emlékszem.

(#7139) zzola válasza djbelo (#7138) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nincsen...

(#7140) Co-Driver


Co-Driver
csendes tag

Szép estét!

Felfrissítettem a P8-at B321-re először bántam, de semmi gond nem adódott 12 óra alatt, viszont lenne pár egyszerű kérdésem.
- Hová tűnt a gyári böngésző ?
- Nagyon sok dolog a beállításokban egyszerűen eltűnt vagy totál máshol van. Ha jól emlékszek akkor lehetett különböző értesítésekhez beállítani az értesítési LED színét.
- B200-nál az ikonok körül nem volt fehér kitöltés (messenger/facebook/bkk) ezeket hogy lehet visszaállítani vagy eltüntetni?

Alkalmazás problémák (valószínűleg saját hibák (: ), de felteszem itt hátha tudjátok a megoldást rá.

-Nagyon sokszor nem érkeznek meg a messenger üzenetek vagy késve kapom meg az idő változó 5 perctől át volt akár 5-6 óra is és sokszor csak 3. 4. próbálkozásra tudom bekapcsolni a chatet a messengeren.
- Hol illetve hogy tudom szinkronizálni a gmailemet, hogy lássam az e-mailjeimet.
- Az értesítési központban, mit jelent a Prioritás megjelenése. Mit változtat, ha bekapcsolom ?

Egyenlőre számomra kicsit fura ez a B321, de mint minden változást ezt is meglehet szokni. Még mindig nagyon pöpec kis készülék a P8.

Segítségeteket előre is köszönöm

(#7141) DJosef válasza Co-Driver (#7140) üzenetére


DJosef
őstag

Gyári böngészőt kivették.

Színt nem lehetett állítani 5.0.1 alatt sem.

Próbálj másik ikonkészletet állítani a témáknál. /Témák-Saját-Testreszabás-Ikonok/

A többit meghagyom másoknak.:)

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#7142) zzola válasza Co-Driver (#7140) üzenetére


zzola
félisten

MSN nálam szerencsére jól működött eddig. Lehet, hogy új verzió van és hibás, de akár a rom is lehet rossz, én már nem is tudom, hogy mit higgyek...

[ Szerkesztve ]

(#7143) Co-Driver válasza DJosef (#7141) üzenetére


Co-Driver
csendes tag

Akkor rosszul emlékeztem, de most hogy mondod az előző telefonomnál lehetett állítani Xperia SP :D

(#7144) söncö


söncö
tag

Ha esetleg valakinek lenne egy root-olt P8 ,az lenne olyan szíves ezt a hátteret beállítani magának (Huawei alap háttérkép alkalmzásban az Online opciókban, valahol az elsők közt található) és a data mappából kimásolná majd belinkelné ide?
Témát kreálok és ahoz kellene!
Előre is köszi :DD

(#7145) V.Stryker válasza zzola (#7130) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Ez tök ugyanaz a rom, mint ami kijött a bulgárokhoz, majd hollandokhoz, stb. Mit kellett ezen ennyit szarozniuk?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7146) migabi24 válasza söncö (#7144) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én megcsinálnám neked, de nálam nincs ilyen online háttérkép

(#7147) zzola válasza V.Stryker (#7145) üzenetére


zzola
félisten

Erre csak a H tudja a választ...

(#7148) djbelo


djbelo
senior tag

Éjjel felraktam én is! Nagyon szép az Emui4! A beállítás menüt jól átvariálták,nem találok semmit :) Meg kell szokni.Ahogy Zolar írta valóban gyorsabb mint a B200! Viszont eddig egy hibát találtam:értesítéseknél be van állítva hogy az értesítések jelenjenek meg a záró képernyőn (viber,whatsapp,üzenetek,stb), akkor miért lehet hogy nem jelenik meg semmi? Valóban eltűnt a gyári böngész,így felraktam rá a firefoxot.

[ Szerkesztve ]

(#7149) V.Stryker válasza djbelo (#7148) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen, átvariálták, de szerintem előnyére. Legalábbis sokáig használtam ezt, aztán visszatértem kis időre a B200-ra és azt sz.rabbnak éreztem.

Aztán ott a fejlesztői lehetőségeknél is van egy két újdonság, ami veszettül hiányzott B200-alatt. Pl. hogy erős napsütésnél lévő fényerő ráerősítést ki lehet kapcsolni, ami engem rohadtul idegesített.

Értesítéseknél az appnál is legyen beállítva, hgoy zárképernyőn is jelenjen meg az értesítése. Plusz magazin feloldásnál ugye kapcsoljuk be,hgoy értesítések bekapcsolhatják a kijelzőt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7150) djbelo válasza V.Stryker (#7149) üzenetére


djbelo
senior tag

Köszi! Megnézem majd! Nekem is jobban tetszik a V6 az Emui4-ről nem is beszélve. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.