Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) cH1 válasza #72445440 (#6100) üzenetére


cH1
aktív tag

Hozzám szervizbe nem egy ember jött már be hogy régebbi Huawei telója van és tegyem már azt is Google mentessé mert nem akarják hogy kémkedjenek utánuk. Nyilván kb a konteo hívő alufólia sisakos sétáló bolond kategória, de azért van rá érzékelhető igény.

(#6102) Janaboy


Janaboy
veterán

OTP-től van aktuális info mikor akarják megoldani a simple bankkártya témát?

Janaboy

(#6103) illjo válasza Janaboy (#6102) üzenetére


illjo
senior tag

Nincs. Mindig csak annyi, hogy dolgoznak rajta.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6104) ptgmaster válasza Janaboy (#6102) üzenetére


ptgmaster
tag

Most jött rá egy frissítés. Végigmegy a kártya regisztráción, de a widget hozzáadása után mégsem teszi ki.

Ami ami, az az!

(#6107) gergotakacs


gergotakacs
tag

Torrent alkalamazást használ valaki? Nekem sem a uTorrent, sem az aTorrent nem tölt... :-(

(#6108) cH1 válasza gergotakacs (#6107) üzenetére


cH1
aktív tag

Múltkor kellett sosbe egy, azt hiszem flud nevűt tettem fel, tökéletesen működött.

(#6110) zoltan77 válasza gergotakacs (#6107) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Flud-ra szintén szavazat

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#6111) gergotakacs válasza cH1 (#6108) üzenetére


gergotakacs
tag

Köszi!

(#6112) asso


asso
csendes tag

Valakinek alap telon működik a Telekom Tvgo?

(#6113) cH1 válasza asso (#6112) üzenetére


cH1
aktív tag

Nem működik. De az app 2,6-os értékelése és a hozzászólások alapján kb senkinek nem működik rendesen.

(#6114) Beres1978


Beres1978
csendes újonc

Sziasztok
Kíváncsi lennék a véleményetekre
Telefon vásárlás előtt állok
Most is egy Huawei p20 pro elégedett tulajdonosa vagyok
Ezért is maradnék a márka mellett a gms hiánya ellenére is.
Vodafone előfizető vagyok
Náluk a p40 pro 262290 Ft míg a mate 40 prot leakciózták így most 285390 Ft lenne.
Ti ár érték arányban melyik telefont javasolnátok?
Segítségeteket előre is köszönöm 😊

(#6115) cH1 válasza Beres1978 (#6114) üzenetére


cH1
aktív tag

Ha csak ennyi az árkülönbség, akkor a mate 40 pro, már amennyiben nem zavar az extrém módon lehajló kijelző. Annyira sok különbség amúgy nincs a készülékek között.

(#6117) gergotakacs válasza Beres1978 (#6114) üzenetére


gergotakacs
tag

Nekem a hátsó kamerasziget nem teszik, nagyon nem. Emiatt lett p40 pro. De ez ízlés dolga, ha téged nem zavar, akkor inkább mate 40 pro.

(#6118) illjo válasza Beres1978 (#6114) üzenetére


illjo
senior tag

Én, mint önhatalmúlag magamra ruházott témafelelős azt az infot tudom adni, hogy míg p40 pro-t lehetséges stabil gms képessé tenni, addig a mate et nem, csak nem túl biztos megoldásokkal, bár könnyen, egy-egy meghatározott app telepítésével. Már ha ez neked szempont.
De a mate ára, amit írtál, nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6119) illjo


illjo
senior tag

Ha e-recovery - hisuite módszerrel 'újratesszük' a telefont, akkor az első, gyári emui 10-et teszi vissza rá, vagy a 11-et egyből?
Van, akinek nem működik a 11-ről 10-re rollback hisuite-al és agyalok a megoldásokon😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6120) cH1 válasza illjo (#6119) üzenetére


cH1
aktív tag

Az mindig az aktuális, épp a telón lévő verziót telepíti újra. Legalábbis úgy kellene működnie.

(#6121) illjo válasza cH1 (#6120) üzenetére


illjo
senior tag

Köszi! Sajnos akkor az nem megoldás a priblémára.
Szerk:De egybkébként, ha akkor használja valaki ezt a módszert, amikor valóban szüksége van rá, mint végső megoldás, mondjuk egy bootloopos telefonon, akkor honnan tudja hisuite, hogy milyen fw t töltsön le hozzá? Pl ha valaki nem akarta 11 re frissíteni, és maradt 10 en akkor mit csinál hisuite? A logika szerint két eljárás lehet:
1.Valahogy átvizsgálja mielőtt letölti a fwt, a telefont és megfelelteti a verziót, amit rá ad. Kérdés, halott telefonon mennyire tudja kinyerni az ehhez szükséges infot
2. Letölti az alap fw t és majd ha akarja felfrissíti, lényeg a működőképesség
Bocs, ha nagyon dilettáns a gondolkodásmenet😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6122) belan válasza Beres1978 (#6114) üzenetére


belan
addikt

Mate 40 pro egyértelmű nagyobb kijelző kirin 9000 nagyon vad ! Sztereó hangzás .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#6123) sniper112 válasza illjo (#6121) üzenetére


sniper112
aktív tag

adott bootloader hez nézi az infót szerintem és az adott szoftvert tölti rá
tehát 10.1.0 175 hoz azt az fwt is tölti hozzá le, nem hinném hogy tudna frissiteni
ha be tudsz lépni a recovery menü be mindent megtud nézni a wifin keresztül, ezért jó találmány az erecovery .

(#6124) sniper112 válasza sniper112 (#6123) üzenetére


sniper112
aktív tag

más téma: nekem nem a gsm el van a bajom hanem hogy nem jönnek a frissítések holott csúcs készülék, nekem még mindig januári bizt csomag van, holott a samu már az áprilisit tolja 4 év bizt támogatással és 2-3 év fő verzió támogatással, ott van a xiaomi ami már mindenben ugyan azt tudja mint a huawei, nem tudom hogy akarja a harmony ost amire kicsi esélyt látok az a gms való szerintem android 10 el való licenc huawei ökoszisztémával, vagy gms mentes android 10 re amire több esélyt látok mivel Kínában elég jól terjed és arra a huawei dolgai , csak egyiknél sem értem hogy akkor most miért nem fejleszti az alkalmazásait ha külön akarja ezeket a dolgokat , mert eddig se alkalmazás se frissítés nem jön pedig pont ilyenkor kéne ezeket tolni ezerrel hogy minél többen maradjanak a huawei nél.

[ Szerkesztve ]

(#6125) illjo válasza sniper112 (#6123) üzenetére


illjo
senior tag

A lényeg jelen esetben (nem nálam) pont az lenne, hogy a 11-ről visszaálljon 10-re, nem a frissítés.Na igen, de a bootloader állandó,, változatlan, fw től független. Tehát, ha abból nyeri ki az infot a hisuite hogy milyen fw t töltsön le, akkor az lenne a logikus, hogy a gyári induló fw t tegye rá. Ami ugye jelen esetben a cél lenne, hogy így a 10 legyen. Én elfogadom, ha azt mondjátok, hogy nem így van, mert megfelelteti az 'elözmény fw nek amit újrarak. Csak próbálom megérteni.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6126) Sumptuous válasza sniper112 (#6124) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Hidd el, nagyon komoly fejlesztések vannak most a huawei motorháztetője alatt, amit egy egyszerű felhasználó nem lát. Pl: nekem van developer fiókom, és nemrégiben alakult át TELJESEN az egész dev. felület/működés.. ami nem kevés munka/idő befeketése melett történt. Szvsz. egyszerűen kivárnak, míg elkészül a harmony launch, hogy nagyobbat robbanjon.

(#6127) illjo válasza Sumptuous (#6126) üzenetére


illjo
senior tag

Mindenhol azzal jönnek, hogy a harmony csak egy átnevezett aosp alapú emui. Fő bizonyítékként eddig kb mindenhol annyit tudtak előadni, hogy valami rendszer check app androidnak ismerte fel. Erre feltettem fb on a kérdést, hogy a google fejlesztés.alatt álló os ét, a fuchsia t vajon minek ismerné fel az az app? Mert bár nem linux alapú, NATÍV módon tudja futtatni az androidra írt appokat.De majd kiderül nemsokára. Bár nyilván az ellentábor akkor is ekézné, ha az os jó lenne valóban.
És mit mondasz az erecoverys dilemmámra?😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6130) illjo válasza #72445440 (#6128) üzenetére


illjo
senior tag

Akkor feladtam a reménykedést😃
Köszi mindenkinek, aki foglalkozott vele!

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6132) illjo válasza #72445440 (#6129) üzenetére


illjo
senior tag

Sajnos 11 -ről amit mondasz, a firmware finder-hisuite-hisuite proxy megoldás sem volt jó 10-re visszatenni.Bár párszor azon is kb így próbáltam hozzáértés nélkül logikázni, miért nem, végülis elfogadtam hogy úgy van. Különben akik értenek hozzá, miért nem azt ajánlják. Szóval az a módszer is úgy nézett ki, hogy először hisuite legújabb verziójával megcsináljuk 11 ről 10 re a hivatalos eljárás szerinti rollbacket és aki nem dload al csinálja onnantól, az használhatra a hs proxys downgradet a még korábbi, megfelelő dátumú 10 re visszaállításhoz.De a proxys téma már felejtös is, pár hete behalt, mert huawei evakuálta a firmwareeket másik szerverre, már nem elérhetőek. Javítottam is az összefoglalómban,hogy az már nem megy. Xda n olvastam, ha befejezi huawei a költöztetést, akkor rajta lesznek, hogy elérhetőek legyenek a régi fw ek ujra, de semmi... Sztem nem véletlen, huawei lépése. Azt nem tudom, hogy a kérdező rosszul csinált e valamit, de ahogy leírta, elvileg nem. Én is gyanakodtam h keveri. De már csinálta előtte is, meg végülisnem egy bonyolult dolog a rollback.
Szóval így, hogy nem tudja visszatenni 10 re, nem tudja megcsinálni az utána következő lépést dload al sem, viszza még régebbi 10 re

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6133) asso válasza cH1 (#6113) üzenetére


asso
csendes tag

Köszi a választ. Nekem LG g6 on nagyon jó volt, óránként kilépet de bárhol nézhettem meccset, filmet.

(#6134) Sly189 válasza asso (#6112) üzenetére


Sly189
senior tag

HorizonGo app müködik tökéletesen, ha van hozzáférésed :)
Amúgy kicsit cikinek találom, hogy a PH! app nincs még benne az AppGallery-ben. :W

(#6135) sharp4 válasza Sly189 (#6134) üzenetére


sharp4
őstag

Nagy mesterek 1 év alatt nem tudták megoldani a működését..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#6136) Janaboy válasza Sly189 (#6134) üzenetére


Janaboy
veterán

Ciki kinek?

Janaboy

(#6137) Aryon87 válasza sharp4 (#6135) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontosabban nem akarják megoldani. Fontosabb a Playes előfizetés. Szerintem pikkpakk meglenne. Én is hiányolom, de még a P8Lite-n se fut már.
Bár állítólag rajta vannak, de sztem csak mese.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6140) Aryon87 válasza #72445440 (#6138) üzenetére


Aryon87
félisten

Azért reménykedni lehet, hátha történik valami csoda. Te nyilvánvaló a nem akarás szándéka.
Kényelmi funkció, nem életbevágó hogy görcsöljek rajta. :N

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6142) illjo válasza #72445440 (#6139) üzenetére


illjo
senior tag

Mikor mondta a kérdező hogy nem megy rollback, már felmerült bennem az a konteo is, hogy huawei így akarja akadályozni mókot.Mert akkor már csak p40 liteokon lehetne mókolni, meg azokon atöbbi modelleken amikre nem tették fel 11 et. 11 en sem véletlenül nem megy dload sztem.Mondjuk, amióta beszélünk róla, megint azon agyalok,,bár már csak elméleti kérdésként maradt meg, hogy nem értetem hogy 11-ről, míg működött a hisuite proxys downgrade, miért nem lehetett azzal egyből legrégebbi 10-re visszatenni. Lehet 11 ben már arra is volt védelem. De ha ennyire nem akarják mókot, miértnem úgy csinálták meg eleve, hogy legyilkolja google appokat. Sokkal egyszerűbb lenne sztem mint downgrade et akadályozni. Vagy nem tudom..
De, hogy most csak nálanem megy e rollback, azt nem tudom. De gondolom igen, mert csak jöttek volna visszajelzések másoktól is pl fb on
Szerk: ki is 'találtam' miért nem akadályozták az azt követő verziókon, amin még működött. Nyilván akkor sokan azon az ősrégin maradnának inkább, hogy.legyen gms ük.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6144) illjo válasza #72445440 (#6143) üzenetére


illjo
senior tag

Akkor ezt is tudom, köszi😃
Hát, míg élt a proxyzás, ami a határ dátum előtt készült fw, arra mindre felment, tetszőlegesen lehetett választani közülük, persze build szám megfelelelés szerintiek közül.
Amik most futnak dload hoz, azokat meg bender007 tette közre az xda s googlefier topikban. Meg persze nálunk pendrive okon és felhőben😃
Meg anmo beszéltünk erről, én meg vagyok arról győződve, hogy minimum huawei támogatással készült a G app. Csak utána más strstégiát választottak és gms ellenesek lettek. Persze ez lehetett egy átgondolt, előre tervezett szcenárió is. Hogy fokozatosabban jöjjenek le userek.a gms cuccról😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6145) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Én bíztam benne, hogy az aurora store újabb változata stabil lesz. De sokkal, de sokkal rosszabb lett végül, ráadásul az eddig tökéletesen működő google maps is behalt. Kár érte.

(#6146) kp78 válasza donnie.d (#6145) üzenetére


kp78
addikt

Mióta múltkor elb@rmolta a magyar nyelvű Revulot app-ot, szinte semmit sem frissítettem vele, félek h mást is angolra frissít. A beállításokban a régiós beállítás semmit sem ér.
Sajnos szerintem sem előnyére változott... :(

(#6147) thedivision2


thedivision2
aktív tag

AKP Pure még mindig hibátlanul működik nekem. Egyedül a Google Mapset szereti angolosítani, de azt meg megoldom másik akp fájl keresésével.

(#6148) kp78 válasza thedivision2 (#6147) üzenetére


kp78
addikt

Nálam most épp az APKPure is összef@sta magát.
Rábökök, mintha betöltene, de egy villanás után kilép... :U

Újratelepítés után úgy tűnik újra jó.
Mondjuk én amit AppGallery-ből telepítettem (Here, Maps.me), azokat nem szoktam sem Aurora-ból, sem innen frissíteni, mert sanszos, h más verziót "küldene" rá.

[ Szerkesztve ]

(#6149) FingR86


FingR86
őstag

Az evozi downloader még nem hagyott cserben. :DD

(#6150) Palafi válasza donnie.d (#6145) üzenetére


Palafi
tag

Én nem rég írtam, hogy nálam tökéletesen megy mindig. Rá két napra nálam is behalt, de hamar megtaláltam a megoldást. Töröltem, majd újra telepítettem (talán 4.02), amiben van egy azt hiszem "álcázás"-nak nevezett mód a beállítások között. Azt aktiváltam, és azóta is tökéletesen működik, maps is megy rendesen.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.