Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) illjo válasza Aryon87 (#6350) üzenetére


illjo
senior tag

Bár nem értem a bizalom forrását, hiszen a telefonommal nem lehet egy ft ot sem kifizetni azonosítás (képernyőfeloldás) nélkül, míg bankkártyával jelenleg 15.000 ft ig szabad a pálya, míg le nem tiltjuk. Valamint anno.nem egyszer felejtettem pénztárnál a bankkártyám, telefont még soha.
De te tudod. Még mindig jobb mint a készpénzfanok😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6352) Aryon87 válasza illjo (#6351) üzenetére


Aryon87
félisten

Hogy lehet a pénztárcát a kasszánál felejteni? :D
Nekem a kis kínai irattartóban van. Zsebből elő, érintem és teszem is el. Még hamarabb viszem végbe a folyamatot, mint a telefonosok, akiket nem egyszer láttam balfszkodni, mert a terminál vagy nem veszi be, mert hülyén érinti, vagy épp a fizetős appjuk vacakolt. Szóval marad a plasztik :)
korábbi GMS telóimon se éltem a Simple adta csodákkal, ezután se tervezem :)
Öreg vagyok én már ehhez. :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6353) illjo válasza Aryon87 (#6352) üzenetére


illjo
senior tag

Hát mivel több érintésesfizetésre alkalmas kártyám van, kénytelen vagyok elővenni a tárcából azt amit épp használok. Ésmittudomén hogy, de leteszem fizetés után, ahogy pakolni kezdek és otthagyom.De amúgy tökmindegy, nem vagyok nfc reklám😃
Te öreg?? Mit szóljak én😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6354) Aryon87 válasza illjo (#6353) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6356) FingR86 válasza #72445440 (#6355) üzenetére


FingR86
őstag

Ez jól hangzik :R mert nekem anno többszöri próbálkozásra sem sikerült a googlefier pedig lépésről lépésre csináltam videó alapján és mégsem jött össze. Az ictfix meg elsőre sikerült. Végül is az is egy googlefier szeruseg csak még annyira sem automatizált.

(#6357) illjo válasza #72445440 (#6355) üzenetére


illjo
senior tag

Pont írni akartam, hogy fingR86 fórumtárs pont nem googlefier el csinálta😃
Én igaz, nem látok bele annyira, de googlefier sem csinál mást, mint amikor manuálisan telepítgetjük a gms összetevő appjait.A veszély, ha van, akkor ahogy mondod az LZplayben van, amit szerintem eddig senki nem fejtett meg, mit csinál. Meg abban a backupban, amit az elindítása után felteszünk. És utána jönnek a gms appok telelítgetései mechanikusan, többször is. Ahogy látom, tökmindegy azok honnan vannak, nekem is volt olyan mókom, amikor, most nem akarom hosszasan leírni miért, apkpure ból tettem fel a gps appot és működött. Szerintem, ha banki dolgaink veszélyben lennének, már lenne visszhangja. Ha kína kémkedésre akarná használni, nem akadályoznák úgy, ahogy láthatóan teszik. Nem mondom, hogy nincs veszélye, de hát minek nincs, ami nem hivatalos áruházból van telepítve. Sőt még abban sem lehetünk biztosak mint sokszor kiderült.Én pl netes vásárlásokat sokkal nagyobb résnek érzem a pajzson.De természetesen használom.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6358) sonice válasza #72445440 (#6355) üzenetére


sonice
tag

Amugy egyet értek veled.. Azt hiszem ennyi idő elteltével, tan illett volna mar az OTP-nek es a Raiffeisen-nek is megoldani ezt a kérdést.. Egy plusz kenyelmi funkcio, amit en is sokszor hasznaltam, mivel nem kell ide oda rohangalnod, ha esetleg épp nincs nálad kp vagy kartya.. Valószínűleg nem tartjak olyan fontosnak es egetonek azt a problémát, hogy az ujabb huawei telot hasznalo ugyfelek, nem tudnak NFC fizetést alkalmazni.. Es emiatt jonnek a sablon valaszok is, hogy dolgoznak rajta, de még nem aktuális.. :((
Kíváncsi leszek a folytatásra.. 🤔

Ezen kivul, nagyjabol en is elvagyok Google nelkul, de persze némely app esetében elojon a hianya. De emiatt azert nem nyulnek bele a rendszerbe, foleg ha a megoldasok nem tul stabilak. Biztosabbnak tunik a gyari verzio, ahogy a huawei help center is tanacsolta :R
De persze az is lehet hogy en vagyok tul ovatos.. ;]

(#6359) illjo válasza sonice (#6358) üzenetére


illjo
senior tag

Tényleg nem kampányolni akarok, de a megoldás eléggé stabil. 😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6360) sonice válasza illjo (#6359) üzenetére


sonice
tag

Melyik megoldas? Illetve amatőr szinten is megoldhato a dolog? 🤣 Mondjuk mar jo ideje emui 11 fut a telon..

(#6361) illjo válasza sonice (#6360) üzenetére


illjo
senior tag

A fő megoldás, a gms mók. Emui 11 re is fel lehet rakni, attól függ ki mennyire amatőr😃
Itt bővebben: [link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6362) sniper112


sniper112
aktív tag

[link] van újabb megoldás emui 11 re teljes gms a googlefier lzplay megoldással.

(#6364) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!

Láttam egy videót egy lehetséges módszerről, ahol egy app klónozó alkalmazással oldották meg a Play áruház és a GMS-t igényló alkalmazások telepítését és futtatását, mivel az (a klónozó app) tud olyat, hogy saját GMS-t futtat a virtuális környezetben.
Ilyesmit próbált már valaki? Ha igen milyen eredménnyel?

(Mielőtt megkapnám, hogy miért nem próbálom ki én, hát azért mert nincs ilyen mobilom. Viszont az esetleges vásárlás előtt szeretnék informálódni. )
Köszönöm. :R :R

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#6365) illjo válasza eclipse19 (#6364) üzenetére


illjo
senior tag

Itt tudsz informálódni. Hosszasan😃
[link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6366) illjo válasza sniper112 (#6362) üzenetére


illjo
senior tag

Mi ebben az új? Max neked😃
Ajánlom neked is, amit kollegának linkeltem. A video elején ő is beszél a downgrade fontosságáról, szóval, ha már linkelsz, azt is linkelni kellett volna, vagy megemlíteni. Ráadásul proxyval csinálja a downgrade et, ami meg már nem is működik.
Nem mellesleg az egy emui 10 re downgrade, és így kimaradt belőle a 11-ről rollback ami után azt lehetett csinálni. Már ameddig működött úgy. Szóval így kb aki ennek nekiáll, az zsákutcába kerül.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6367) firemanus82


firemanus82
senior tag

Üdv!

Eddig jól működött a fagyasztás mók, de ma kellene a play és nem tudom kiolvasztani a szolgaltatasokat. Mindent a videó és a leírás alapján csinálok. Frissült a hisuit, lehet ez a baj?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6369) firemanus82 válasza firemanus82 (#6367) üzenetére


firemanus82
senior tag

ish4d0w köszönöm, de amatőr hiba, elgepeltem az adb-t abd-re :W :W

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6370) illjo válasza firemanus82 (#6367) üzenetére


illjo
senior tag

Kezdjük a problémát az elejénél.Mire kell annyira a play?
Most akkor működik mégis?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6371) sniper112


sniper112
aktív tag

elnézést kérek mindenkitől azt hittem mate 40 proval csinálja. :W

(#6372) illjo válasza sniper112 (#6371) üzenetére


illjo
senior tag

Semmi gond. Ha tényleg el akarsz mélyedni a kérdésben, a linkelt topikösszefoglalómban megteheted😃
Ott szerepel az is, hogy - többek között - mate 40 pro ra csak az alternatív gms megoldások léteznek, stabil mók nem. Azon egyszerű oknál fogva, hogy mivel a meghatározott dátum után adták ki (ami előtti firmware eken még működött a mók),nem létezik olyan firmware verzió, amire mókolni lehetne.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6373) sniper112 válasza illjo (#6372) üzenetére


sniper112
aktív tag

Legközelebb bölcsebb leszek :))

(#6374) illjo


illjo
senior tag

Szerintem elég sok találgatás félreértés van garancia úgyében, ezért rákérdeztem huawei supportnál. Hogy itt ne foglalja a helyet a hosszú válasz, linkelem:
[link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6375) cH1


cH1
aktív tag

Kint van a 11.0.0.180 márciusi biztonsági frissítés, a héten indul a terjesztés.

(#6376) sonice


sonice
tag

Simple pay nagyon ugy tunik, hogy felejtős.. 4honap elteltével is ugyanaz a sablon válasz.. Raipay detto :(((

(#6377) Aryon87 válasza cH1 (#6375) üzenetére


Aryon87
félisten

Szuper.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6378) illjo


illjo
senior tag

Vajon valóban belendül ettől az appok átültetése hms re? [link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6380) illjo


illjo
senior tag

Ránéztem a topikra és azt hittem hirtelen rossz helyen vagyok!😃
Nagy köszönet odrif moderátornak a gms topik linkeléséért a hms telefonok topikjaiba!!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6382) illjo válasza #72445440 (#6381) üzenetére


illjo
senior tag

Igen, akkor legalábbis Raiffaisen dolgozik rajta, ez egy bizonyíték.
Kíváncsian várom a fejleményeket

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6383) firemanus82 válasza illjo (#6370) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm, működik minden. Elgepeltem a gépen a parancssort. Van egy program amit onnan tudok frissíteni.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6384) illjo válasza firemanus82 (#6383) üzenetére


illjo
senior tag

Aurora nem frissíti le?Vagy evozi. A chrome al van nálam (is) csak ilyen probléma aurorából (nekem is fagyasztva van gsf), de evozival megoldom (megoldjuk)

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6386) Sumptuous válasza #72445440 (#6385) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Van újracsomagolt sima P40 is, használt áron. [kép]Talán ez is megérheti. Nem vagyok benne biztos, hogy nem a kijelzővédő karcos. Miért szedné le valaki a gyári fóliát 30 napon belül? :F Addig lehet ezeket visszaküldeni.

(#6387) jeni válasza #72445440 (#6385) üzenetére


jeni
félisten

230eFt áron lehet már nem is vennék P40 Pro-t.
Az alkatrészellátás is már bizonytalan lesz.
Annyiért már bevállalnák egy Samsung S21-t.

(#6389) sajby


sajby
senior tag

Tovább lesz alkatrész,mint a készülék átlag használati ciklusa :DD

[ Szerkesztve ]

(#6390) cH1 válasza sajby (#6389) üzenetére


cH1
aktív tag

Erre azért ne fogadj nagyobb összegben :(

(#6391) jeni válasza #72445440 (#6388) üzenetére


jeni
félisten

nem a magyar kötelezettségere gondoltam.
mennyire tudtak alkatrészt felhalmozni,mennyi raktár készlettel rendelkeznek?
Kirin proci ami van a telóban, van-e elegendő nekik készleten?
tudtommal tavaly szeptember óta már ilyet a beszállítok nem szállítanak az USA tiltása miatt.
azt gondolom örüljünk neki annak,hogy van egy remek hardver képességű telónk még.

(#6392) p2pp válasza jeni (#6387) üzenetére


p2pp
őstag

Nekem a 3 hetes volt 140k.....
Hibátlan természetesen.
Annyira félnek tőle sztem,
hogy szinte nincsen ára már így.
Mindenki szabadul tőle, mert 1-2 app nem megy.
Tudom nekem szerencsém van, mert a K&H megy.
Igaz csekket nem tudok vele QR fényképezve feladni.
A Simple sem tudja ezt a funkciót, de minden mást igen.
Annyi baj legyen bepötyögöm a Szla számot vagy kifényképezem
a Fordító meg beolvassa az adatokat és beillesztem.
Azóta is megy minden ahogy kell és
nagyon nem bántam meg a cserét a P30 Pro után.
Igen vennék Mate 40 pro is, (ha nem annyi lenne), mert annyira megszoktam már,
h nem is tudnék mostani fejemmel más márkát választani.
A mai eladási adat táblázat után vki írta Nem kár értük.
De igen is nagy kár!!!
Hosszasan sorolhatnám miért is nem lettem Szifonos (2Simet nem szereti) vagy Samus (Na ez sem szereti a 2.Simet) vagy Saomis (Ami tele van Buggal) :)
Akinek Huawei van úgyis tudja miről is papolok itt. :)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#6395) cH1 válasza p2pp (#6392) üzenetére


cH1
aktív tag

Simple qr kód csekkbefizetés nálam hibátlanul működik hms alatt, AppGallery-ből telepítve.

(#6396) Aryon87 válasza p2pp (#6392) üzenetére


Aryon87
félisten

Párszor volt Xiaomim, buggal nem találkoztam. Valamit nagyon jól csinálhattam hogy nem volt (igaz, nekem a heti frissítéses szoftver volt fent) :))
P40Pro után ha a Honor nem villant valamit jövőre (Nemsokára jon a H50 család), akkor nálam a Xiaomi a következő állomás. GMS kell, de csak azért hogy normális áron el tudjam adni rá 1 évre mikor váltok. HMS megszoktam, nem kell a GMS vackok.
Apple nálam semmiképp nem játszik, Samu sem, míg Exynossal szerelt. És ki is fújt. Pixel a design miatt nem jön be, arról nem is beszélve hogy nincs is szolgáltatói kínálatban, meg a lecsupaszított droid rendszere se tetszik, Oneplus nem az igazi. LG halott, kivonul a piacról, HTC jóformán nem létezik már, Sony meg.. Soha többet, ezt megfogadtam az Xperia SP után, pedig anno csak Sony Ericcsonom volt meg az SP.
Realme és társait meg kihagynám.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6397) FingR86 válasza Aryon87 (#6396) üzenetére


FingR86
őstag

Mi a baj a oneplus - al? Hardver top, kamera általában elég jó, rendszer sebesség az bajnok. Frissítések jönnek. Szerviz háttér megint bajnok.

[ Szerkesztve ]

(#6398) gt4r4 válasza Aryon87 (#6396) üzenetére


gt4r4
tag

Ezzel én is ugyan így voltam, imádtam a sony ericssonokat, sok típus volt belőlük ami megvolt, de az sp-nél betelt a pohár, utána jött a p7, p9, p20 pro, most meg a p40 pro. Nagyon jó telefonok, remélem én is hogy lesz még huawei, nagyon nem szeretnék mást választani.

Más:
Ti használtok Microsoft edge-et? Én tegnap jöttem rá hogy a chrommal tökéletesen össze lehet szinkronizálni, számítógépen, utána meg telefonon is. Így elsőre nem is tűnik rossznak, igaz a gyári se rossz, de az edge inkább hasonlít a chromhoz.

(#6399) p2pp válasza Aryon87 (#6396) üzenetére


p2pp
őstag

Hát a mostani Xiaomi kínálatból a Mi 11 gyorsan merül és melegszik, mint az állat. Csak az Ultra, ami tetszik.
Samuból is talán csak az Ultra tetszik. De Snapis lehetne végre itt is!!! Ennek ellenére nem vonz.
A Sony Z1 Compact és Z3 Compact nagyon szerettem. Pörögtek ezerrel és reggelre is éppen annyi volt bennünk, mint este amikor eltettem.
Szuper jól voltak optimalizálva.
Emberi méretűek voltak!!!
Oneplus jó lehetne, de vhogy nem áll össze minden.
Bár a legújabb bejön, de 380-ért már nem. 😀
A Huawei akárhogyan is szidják páran vmiért nagyon jól csinálta. Lásd anno Nokia!!!

Igen ezt eladni majdnem lehetetlen lesz!!!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#6400) cH1 válasza gt4r4 (#6398) üzenetére


cH1
aktív tag

Én kb mióta megvan a teló edget használok, pont az általad leírt miatt. Nekem nagyon tetszik, komolyan felüdülés volt Chrome után váltani erre. Azóta már gépen is ezt használom tökéletes elégedettséggel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.