Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) illjo válasza attis81 (#6700) üzenetére


illjo
senior tag

Nem az a kérdés, hogy ő köteles lenne-e kifizetni a vételár fennmaradó részét, hanem az, hogy mi van akkor, ha nem történik meg ennek ellenére sem. Akkor az történik, hogy a telefont letiltják, próbálják rajta behajtani (illetve azon, akinek a nevére vették) .De addig neked nem lesz telefonod. Még ha adásvételi szerződést írtok, akkor is kérdés a jogaid érvényesítése. Nyilván peres úton.Jól tudjuk,mennyien élnek ebben az országban olyanok, akiken semmit nem tudnak behajtani, mert nincs hivatalos jövedelmük, tulajdonuk.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6702) p2pp


p2pp
őstag

Mai új hülyeség. [kép]
Telenor Szla befizetés Barionon keresztül simán ment.
Hát mostantól az sem. :( :(( :(((
A K&H appon kellene kapnom 1 Pusht, h tényleg Én vagyok és nem a szomszéd. :)
Na ez sosem jön meg. :( :(( :(((

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#6703) illjo válasza p2pp (#6702) üzenetére


illjo
senior tag

Google firebase push szindróma. Erre lett volna jó mókon a fagyasztás,amivel jönnek a pushok. Amúgy frissítettem a gms topikösszefoglalót az új, egylépcsős downgrade módszerrel, rollback kihagyással. Lehet érdemes lenne ránézned.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6704) Aryon87 válasza p2pp (#6702) üzenetére


Aryon87
félisten

OTP ugyanez. Külön be kell lépni az OTP alkalmazásba és azon belül kell jóváhagyni a fizetést.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6705) p2pp válasza Aryon87 (#6704) üzenetére


p2pp
őstag

Megoldottam másképp.
A Banki appon kitöltöttem 2 Űrlapot és elmentettem.
Az appon belül elutalom amit kell és kész.
A Barion meg KUKA így számomra ezzel erős ügyfélhitelesítéssel.
Így nem kell elb.... 1 egész napot megint a mókra, ami aztán úgysem működik. Most jó minden.
Marad így.
Belefáradtam ebbe a mókmizériába.
Ha frissítés van, kapásból eltünik a fele ikon a képernyőről. Vmi innen megy csak, vmi meg onnan.
Csomó idő mire megint visszavarázsolok.
A Chrome állandóan szétfagy.
Külön érdekesség számomra, h csak itt a Fórum üziírás közben.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#6706) attis81


attis81
csendes tag

Üdv My tv telenor alkalmazás fenn van az app store ban de ott azt írjak nem megy arról valakinek tapasztalat esetleg? Vissza keresgettem de nem igen írt róla itt senki. Hbo go, netflix utolsó infó hogy csak sd ben megy úgy mennyire nézhető telón mert szoktam néha telefonról nézni?

[ Szerkesztve ]

(#6707) illjo válasza p2pp (#6705) üzenetére


illjo
senior tag

Megvédeném a valódi mókot: amiről tr beszélsz, az a gspace és társai, ha sikerülne a mók, akkor ilyen gond nincs😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6708) FingR86 válasza illjo (#6707) üzenetére


FingR86
őstag

+1
Amióta felraktam teljesen hibátlan működés.
Egyetlen egy dolog nem működik nálam, az a névjegyek szinkronizálása. De másnak az is megy csak nálam lusta. :)

(#6709) Aryon87 válasza attis81 (#6700) üzenetére


Aryon87
félisten

Benne van a riziko meg igy is, de tolem is vettek mar elofizeteses telefont, bar en a vevo jelenleteben fizettem ki a vegtorlesztest ami a telefonra volt.
Annyival vagy vedve hogy az adasveteliben az elerhetosege meglesz, igy "zaklathatod" majd...

P2pp: nalam sajna a barion aktiv. De amugy gyulolom ezt az uj biztonsagi baromsagot, meg bonyolultabb a menet. De erdekes modon a telekomnal nem kell igy nyuglodni. Ott benyomom hogy kifizetes, es kesz

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6711) Aryon87 válasza #72445440 (#6710) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi nem működik a Chrome-n GMS nélkül, azon kívűl, hogy a bejelentkezés nem opció benne? Én még használom, és a korábbi darabosságot javították benne valamint a fagyásokat is úgy látom kijavították. Más egyébb bajom nincs vele, bár a gyári böngészőt használom már inkább a múltkori Chrome bugok miatt, de van 1-2 olyan oldal amit a Chrome tud.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6713) cH1 válasza #72445440 (#6712) üzenetére


cH1
aktív tag

A gyári böngészőbe hogy tudom átimportálni az összes adatom edge/Chrome alól, valamint hogy tudom az alapértelmezett keresőmotort átállítani bingről akármi másra?

(#6714) kp78


kp78
addikt

Burger King app-ot ne frissítse, aki használja.
Aurora-ban frissítettem.
Az új verzió elindul, de összeomlik, és állandóan újra indul(na).
Most kereshetem a régi verziót, ami a térképest részt leszámítva teljesen jól működött.

(#6715) illjo válasza cH1 (#6713) üzenetére


illjo
senior tag

Gyáriba szerintem sehogy nem lehet importálni őket és a bing benne az egyetlen opció keresőmotorhoz. Ami megoldás lehet, bár kezdőképernyőnek is csak a binget erőlteti hozzáadni a google t könyvjelzőként a főképernyő ikonokhoz.
Én a firefoxot javasolnám. Pc-n a chrome ból lehet az adatokat importálni és telefonon szinkrinizál a fiókkal

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6717) kp78 válasza kp78 (#6714) üzenetére


kp78
addikt

APKPure-ról sikerült az utolsó működő verziót (1.0.78) visszatennem, ha valaki hasonlóan járna, mint én. :U

(#6718) blendész válasza kp78 (#6714) üzenetére


blendész
tag

Hmm, a Burger King engem is érdekelne, ha találsz működő verziót. :)

www.meszlenyiandras.com

(#6719) kp78 válasza blendész (#6718) üzenetére


kp78
addikt

[link]
1.0.78 verzió
Térkép rész érthető okokból nem működik, de minden funkciója megy, majdnem minden héten használom.

[ Szerkesztve ]

(#6720) Janaboy


Janaboy
veterán

Nektek akkor megy az EESZT app?
Regisztráció sikerül, de utána a bejelentkezesre mindig sikertelent ír és le is tiltja a weben.

Janaboy

(#6721) thebiker válasza Janaboy (#6720) üzenetére


thebiker
tag

Nekem is így van. Ugyanakkor GMS telefonnal simán megy :(

(#6722) jeni válasza Janaboy (#6720) üzenetére


jeni
félisten

nálam se megy a P40 Pro-n

(#6723) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Nálam megy, simán beírom a PIN-t, utána előjön a webes bejelentkezés, és vele együtt egy ablak is amin figyelmeztet hogy a programot akarja megnyitni, rányomok, hogy megnyitás, és be is van jelentkezve. Webes felületen nem kell bejelentkezni, ott nekem is sikertelent ír.

(#6724) Janaboy válasza thebiker (#6721) üzenetére


Janaboy
veterán

Hm..fura h nekünk miért nem, másnak miért megy.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#6727) laci laci


laci laci
addikt

Aurora Store valakinèl muxik most?Már három verziót raktam fel egyik se indul el,eddig jó volt,wtf?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6728) kp78 válasza laci laci (#6727) üzenetére


kp78
addikt

Nálam megy most. :K

(#6729) illjo válasza kp78 (#6728) üzenetére


illjo
senior tag

Megy.. v4.0.5.36 elvileg legújabb
Mióta ez az új verzió van,még soha nem volt vele gond

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6730) laci laci válasza illjo (#6729) üzenetére


laci laci
addikt

Akármit csinálok..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6731) illjo válasza laci laci (#6730) üzenetére


illjo
senior tag

Ezt alkalmazd, ezzel rejted el, hogy hms huawei tekefonnal éred el play áruházat.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6732) laci laci válasza illjo (#6731) üzenetére


laci laci
addikt

Igen,de már vagy 10-szer megcsináltam és visszaál és ezt küldi..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6733) Szabina1991


Szabina1991
csendes újonc

Sziasztok,
Szeretnék segítséget kérni, mert már minden ötletemet próbáltam sikertelenül :(
Van egy Tichwatch C2+ okos órám ami ugye Google wear os alapú.
Vettem mellé egy Huawei P40 pro teleont és egyszerűen nem tudom letölteni rá az óra alkalmazását :W Maga az app megvan le is tudom szedni viszont azt írja nem kompatibilis eszköz. Van itt köztünk aki nagy guru ehhez és esetleg lenne ötlete, hogyan tudom használni a két eszközt együtt?
Hálásan köszönöm! :)

(#6734) FingR86 válasza Szabina1991 (#6733) üzenetére


FingR86
őstag

nem biztos hogy a legjobb párosítás egy google alapú óra és egy google mentes telefon. :U
fel kell varázsolni a telóra a GMS-t és úgy tenni egy próbát.

egyébként erről az alkalmazásról van szó ? [link]
apkmirror

[ Szerkesztve ]

(#6735) jeni válasza Szabina1991 (#6733) üzenetére


jeni
félisten

Ha a Huawei Appgallery nem tartalmazza vagy a termék gyártói oldalon nem szerepel a Huawei appgallery komp. akkor a Huawei P40 Pro - t kell Google kompatibilissá tenni. Esetleg olyan okosórát venni ami támogatja a Huawei appgallery-t

[ Szerkesztve ]

(#6736) illjo válasza laci laci (#6730) üzenetére


illjo
senior tag

Melyik verziót próbáltad? Stable, legújabb?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6737) kp78


kp78
addikt

Van vkinek Vivid és Curve regisztrációja?
Vivid nincs AppGallery-ben, csak Curve.
Aurora-ból Vivid is elérhető lenne, kérdés, h működik-e.
Revolut sincs AppGallery-ben, de Aurora-s teljesen jól működik. :)
:R

(#6738) jeni


jeni
félisten

Facebook sem megy nálatok?
Újra felrakással sem lett jó.

(#6739) Szabina1991 válasza FingR86 (#6734) üzenetére


Szabina1991
csendes újonc

Oh és azt hogyan kell csinálni? könnyen tanulok , de nem szeretném eladni a telefont :D az óra marad az biztos :N
Samsung telomon ez az alkalmazás volt https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.wearable.app&hl=en_US&gl=US

Lehet amit te küldtél az is jó hozzá?! :))

(#6740) Szabina1991 válasza jeni (#6735) üzenetére


Szabina1991
csendes újonc

Ha időd engedi szívesen meghallgatom, hogyan kell Google kompatibilissá tenni a telefont :)
Óra marad, most kaptam 30. születésnapomra Férjemtől és nem biztos , hogy aradna a családi béke ha menne az óra :D

(#6741) Szabina1991 válasza jeni (#6735) üzenetére


Szabina1991
csendes újonc

A Huawei appgallery tartalmazza, de amit telepíti kiírja, hogy nem kompatibilis eszköz :((

(#6742) gergotakacs válasza Palafi (#6674) üzenetére


gergotakacs
tag

Nálam működik rendesen. Webes bejelentkezés is appon keresztül jóváhagyva.

(#6743) jeni válasza Szabina1991 (#6741) üzenetére


jeni
félisten

Huawei Appgallery
Pl. : Facebook
Ennél az ikonra kattintva azután bejön a főablak és után rögtön bont.
Vodafone csajjal is beszéltem a Vodafone applikáció, alkalmazás miatt. Gyakorlatilag az a weboldalra irányít. Mint applikáció nem létezik. Ha Phone Clone-vel átmásolom az meg azért nem jó mert nem frissíti az adataimat. Azzal meg nem érek semmit, hogy a hölgy közölte, hogy a kérésemet továbbítja.
Jeleztem, hogy miért forgalmaznak P40 szériás telókat ha nem kapják meg a Vodafone támogatásokat! Ez olyan mint ha valaki venne LCD tv-t és rá van írva,, hogy Netflix komp.
A Tv adások bejönnek de a Netflix már nem, akkor nem ér semmit az egész.
Az biztos, hogy ez lesz az utsó Huawei telóm. Bármennyire szuper teló lesz hardverileg a P50 széria.
Ha a körítés pocsék, akkor lehet bármilyen No.1 a teló. Csak szenvedés lesz utána vele. Az biztos Donald kacsa szépen helyre tette a Huawei-t.

[ Szerkesztve ]

(#6745) cH1 válasza #72445440 (#6744) üzenetére


cH1
aktív tag

Ellenben ott a Telekom TvGo, ami nem működik, és nem is tudom hogy állnak vele. Ezzel szemben a telenoros net tv, bár folyamatosan kidobálja hogy jajj neki kell a Google, de legalább működik. Bár a hozzállásukból gondolom hogy ez nem direkt van így.

(#6746) illjo válasza Szabina1991 (#6740) üzenetére


illjo
senior tag

Ha időd engedi, olvahatsz sokat a google kompatibilissé tétel módozatairól a topik tetején levő témaösszefoglalónál, az ezzel a témával foglalkozó topikom címére kattintva. :DD

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6747) jeni válasza #72445440 (#6744) üzenetére


jeni
félisten

Most megnézzem és az S9 plusz telóm rendben van ki is írta,hogy plusz befizetésem van. A P40 Pro meg tegnap reggel még azt írta,hogy elmaradásom van amit 27-i napig rendezhetem. Pedig be is fizetettem csak aVodafone nem igazolta vissza a korábbi befizetésemet. Na ezért se akarom eladni az S9 plusz telót, pedig vehetnék másikat ami Google-t is tud de ilyen tudással mint aP40 Pro 200000Ft alatt nem nagyon kapok semmit és amellett egy új elfőzetést sem szeretnék,csak egyelőre látszatra hagyom még a vodás előfizumat lassan 5 éve nem kötöttem újra velük szerződést.
Igaz nagyon nézegettem a Xiaomi 10 T pro 5G-t. Hiányolom aabből a Wireless töltést,ezért még nem mentem megvenni új előfizuval meghosszabbítani. A Samu S21 5G még kicsit drágának tartóm,hogy kiadjak érte 270000Ft-t.

(#6749) jeni válasza #72445440 (#6748) üzenetére


jeni
félisten

köcci
de épen azt nem találom a forrást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.