Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) Sly189


Sly189
senior tag

CIB Bank appja ma frissült jó hosszú idő után. Persze pont akkor vettem észre, amikor utalni kellett volna...

NFC beállításain belül megjelent a CIB Bank, mint választható app.

Próbálta valaki? Megy az NFC-s fizetés vele? :F Nem voltam ma meg nem is leszek olyan helyen ahol kitudnám próbálni.

Szerk.: Újdonságok: • Nyisson bankszámlát: a teljes folyamat elérhető közvetlenül a mobilalkalmazásban. • Személyre szabott ajánlatok a mobilalkalmazásában: kapcsolattartója online is segíti! Ellenőrizze és hagyja jóvá ajánlatait a digitális aláírásával, fióklátogatás nélkül. • Fedezze fel az új felhasználóbarát megjelenést a Kártyák menüben! • Próbálja ki a továbbfejlesztett Beállítások menüt, és tegye személyre szabottá a mobilalkalmazását!

FcK :)

[ Szerkesztve ]

(#6452) jeni válasza #72445440 (#6406) üzenetére


jeni
félisten

fehér és szürke színben még kapható 200e.Ft alatti áron

(#6453) FingR86 válasza #72445440 (#6444) üzenetére


FingR86
őstag

Nem tudom a gsmarena mennyire megbízható infókat szolgáltat de ott meg van jelölve hogy dss a telo. Így akkor nem is keresem tovább a megoldást.

(#6455) FingR86 válasza FingR86 (#6453) üzenetére


FingR86
őstag

Kipróbáltuk párom iphonejaval hívtuk egymást.
Neki.
Telekomos privát Sim hivasra
És Telekomos munkahelyi Sim adatra.
Neki automatikusan feldobta a rendszer azt az üzenetet hívás közben hogy váltson át a telo a magán Sim adatforgalmára.
Tehát az is dss.

Nekem mivel a digis kártyán van a mobilnet mondtam páromnak hogy hívjon fel azon. És úgy meg simán működött a mobilnet. Szóval ez is igazolt dss.

Ez mondjuk nem vigasztaló mert beszélni csak a Telekomos simen szoktam net meg csak a digin van 😅

(#6456) sajby válasza jeni (#6452) üzenetére


sajby
senior tag

NEM értem,hogy más MM-ban miért nem volt anniyért :D
MA MIskolcon jártam,ott a webes árat láttam.MEg olyan sárga ,foltos kijelzőt a p40pronál,hogy csak pislogtam :D

(#6459) sajby válasza #72445440 (#6457) üzenetére


sajby
senior tag

Csak 2 sávban láttam nagy sárgásodást.
Igazából azért néztem rá,mert érdekelt mik azok az appok (amiket használok) amik elfutnak varázslat nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#6460) cH1 válasza sajby (#6456) üzenetére


cH1
aktív tag

Sajnos kirakott demo telefonoknál sűrűn előfordul, de teljesen érthető hiszen 0-24 megállás nélkül mennek. Ráadásul a demo szoftver sem mindig jó, és ha kidob hibaüzenetet/lefagy akkor bele tud égni a kijelzőbe. Nálunk a mate 20 pro 1 év után üzletben úgy nézett ki hogy inkább leszedtem.

(#6461) FingR86


FingR86
őstag

ha valakit zavarna pár gyári alkalmazás vagy featue és szívesen megszabadulna tőle

Debloating List

Debloating guide

(#6463) FingR86 válasza #72445440 (#6462) üzenetére


FingR86
őstag

már feltelepített app-nál van lehetőség megtudni milyen DPI verziót rakott fel pl az aurora ?

(#6465) FingR86 válasza #72445440 (#6462) üzenetére


FingR86
őstag

sztem aurora jót rak fel
bemegyek FB-ba, nyomok egy print screent
és galériában addig nagyítom ameddig csak tudom a képet és még teljesen éles minden kis miniatűr kép is, semmi pixelesedés a karaktereken sem.

(#6467) sniper112


sniper112
aktív tag

ha valaki érdekel ezt most rakták fel nem rég
egy lépésben lehet downgradelni a telefont, a többi lépés ugyan az itt a link
[link]

(#6468) illjo válasza sniper112 (#6467) üzenetére


illjo
senior tag

Köszi, én már láttam, amint lesz időm ránézek, talán pár ember downgrade problémájára akkor mégis van megoldás.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6469) illjo


illjo
senior tag

Kollegám offline navi appot keres. Tudtok ajánlani? maps.me, sygic?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6470) FingR86 válasza illjo (#6469) üzenetére


FingR86
őstag

régen imádtam az IGO-t. Mára mi lett velük ?

[link]
itt jót írnak a maps.me-ről

[ Szerkesztve ]

(#6471) illjo válasza FingR86 (#6470) üzenetére


illjo
senior tag

Én is sokat használtam igot, mikor első német utamon azt láttam, hogy nincs mobilnet és azt sem tudom hol vagyok, majd többször megismétlődött😃
Köszi!

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6473) zmtTom válasza #72445440 (#6444) üzenetére


zmtTom
tag

A jó öreg Honor 8-am. Na az dual active és bizony nem is adnám el semmi pénzért. :C

(#6474) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Telefon vásárlás előtt állok és ezt a telefont néztem ki magamnak de halottam hogy nincs google szolgáltatás. De azt is halottam a hogy az alkalmazások feltelepíthető tudtok valamit mondani hogy megoldható vagy vannak hiányosságok.

(#6475) jeni válasza vadasz70 (#6474) üzenetére


jeni
félisten

Google szolgáltatások nincsenek. Lesz-e valamikor? Nagy eséllyel sose!
A nem hivatalosan felmókkolt alkalmazással is mehet a teló de annak vannak működési korlátaik, vagy jó lesz vagy 1x lesz jó vagy nem lesz stabil a működése vagy sehogy se indul el.
Ellenben a Huawei Appgallery folyamatosan gyarapodik. Több olyan is felkerül/ felkerülhet ami csak a Play Áruházban volt megtalálható.
Korábban az OTP, a Szépkártya , a Simple, a PayPal nem volt jelen a Huawei Appgallery alkalmazások közt. Most már vannak ott.
Az NFC tudtommal jelenleg nem müxik.
Az EnergiiApp az se megy.

Ettől függetlenül hardverileg nagyon erős a teló.
Hivatalos forgalmazótól már 200ropiért is megvehető.

(#6478) illjo válasza #72445440 (#6477) üzenetére


illjo
senior tag

Kb ennyi értelme volt odarakatnom a hms telefon topikokhoz a topiklinket.😃

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6479) FingR86 válasza illjo (#6478) üzenetére


FingR86
őstag

tedd be aláírásnak, hátha ott jobban észreveszik :D

(#6480) illjo válasza jeni (#6475) üzenetére


illjo
senior tag

A mók instabilitására vonatkozó leírás nem állja meg a helyét. Ez a leírás inkább az egy app (pl gspace stb) telepítésével elérhető, valóban eléggé rapszodikusan működő megoldásokra igaz. Ha valaki az LZplay apoos mókot googlefier vagy manuális módon felteszi, valamint megcsinálja az itteni topikösszefoglaló helyén belinkelt topik összefoglalójának leírása alapján, stabil,,gms képes telefonként tudja használni a készülékét. Bár mostanában akadnak downgrade problémák, amiknek az elemzése (júzer error vagy direkt akadályozás huawei által?) , új downgrade eljárás ttapasztalat gyűjtése folyamatban van.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6481) illjo válasza FingR86 (#6479) üzenetére


illjo
senior tag

Há' de ahhoz mittudomén milyen időközönként írnom kellene vmit ide (is), hogy lássák. De amúgy lehet megcsinálom, egyel több lehetőség. Már tudom, milyen nehéz a reklámszakma😃.
Szerk, betettem, de csak link látszik, nincs lehetöség BB kódos, elnevezett linkre😒

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6482) pixelblondie válasza #72445440 (#6388) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Van azzal a telefonnal több probléma is, ha emlékszel rá, milyen sebességgel adtam el egy hét után.
Aki valaha használt Huaweit (>p9) és fontos számára a fotózás, az soha ne vegyen s21-et.
Ilyen áron ekkora tévedést még sose produkáltam, pedig az volt kb a 300. telefonom.
Szóval, ne.
:D

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#6483) FingR86 válasza illjo (#6481) üzenetére


FingR86
őstag

az időközönkénti írással nem hiszem hogy probléma lesz.
ha pedig még így sem találnak rá az emberek maguktól - már csak annyit kell írnod :D

(#6484) illjo válasza FingR86 (#6483) üzenetére


illjo
senior tag

Ezennel a nonprofit gms vállalkozás tiszteletbeli marketing managere címet adományozom neked :))

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6486) Energy32


Energy32
csendes újonc

Sziasztok!
Az appgalery feldobta P20-as készüléken hogy elérhető a k&h bank alkalmazása (petal search találatként). Működhet az nfc-s fizetés hms alatt?
Eddig ez tartott vissza a készülék vásárlásától...

(#6487) illjo válasza Energy32 (#6486) üzenetére


illjo
senior tag

K&H nál az nfc fizetés régóta működik egyetlenként a magyar bankok közül.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6488) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Halihó !

Valaki használja kijelzővédő fólia nélkül a telefont ? Mennyire gyűjti a hajszálkarcokat ? Tokot már elengedtem, mert tökéletes a fogása a telefonnak tok nélkül, nem rontom el vele, most elengedném a fóliát is, sajnos az frissen felhelyezett fólán pont az ujjlenyomat olvasó vonalában lett egy csík felhelyezés közben, kezd felidegelni, sokszor nem olvassa be az ujjam. Üveget semmiképp nem akarok rá és olyan tanácsot sem kérek, hogy milyet tegyek rá (nem bunkóságból, csak nem szeretnék rá fóliát).

(#6489) TED_DY válasza Energy32 (#6486) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Szia! A kezdetektől fogva működik az NFC-s fizetés a K&H-s appal minden probléma nélkül!

(#6490) illjo válasza #72445440 (#6485) üzenetére


illjo
senior tag

Megpróbálhatom esetleg topikgazda topikban felvetni, járnak oda modik is.Én személy szerint a felül rögzített összefoglalót preferálom. Mondjuk én eleve minden fórumot úgy szoktam használni, hogy a legfrisebb hsz legyen az első, így nekem az összemefoglaló mindig látszik.De hát pont nem nekem kellene,😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6491) Energy32 válasza illjo (#6487) üzenetére


Energy32
csendes újonc

Szuper. Köszönöm az infót. :R
Meg is rendeltem. :DD

TED_DY: Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#6492) kp78


kp78
addikt

Anno PhoneClone-nal hoztam át a Vibert a P30 Pro-ról, így nincs mentési lehetőségem, pedig ha minden igaz, már az AppGallery-s verzióba is bekerült a mentés funkció.
A Cloud mentés mit ment / tud visszaállítani Viberben? :U

(#6495) kp78 válasza #72445440 (#6494) üzenetére


kp78
addikt

Próbából rányomtam P30 Pro-n a P40 Pro-val készített Cloud-os Viber mentésre, h mit állít vissza. Oda mindent visszaállított (a P40 pro-ban lévő hívószámmal, pedig abban egy másik számmal volt regelve a Viber), tehát a P40 Pro-n folytatott komplett beszélgetés megjelent P30 Pron-n.
Sőt ezek után küldtem bnőnek P40-ről üzenetet, amit megkapott, majd P30-ról, amit szintén. De aztán utána úgy tűnt, h már csak a P30ra érkeztek tőle a válaszok.
Aztán inkább töröltem a P30 Pro-n a Vibert, és újratelepítettem a benne lévő hivószámra.
Akkor innen mit állítana vissza? :U

Lehet teszek majd egy próbát, h letörlöm a mostani verziót, AppGallery-ből felteszem, és megnézem, h mit tud Cloud-ból visszatenni arra. :U

[ Szerkesztve ]

(#6497) FingR86 válasza thedivision2 (#6488) üzenetére


FingR86
őstag

(#6498) kp78 válasza #72445440 (#6496) üzenetére


kp78
addikt

Elsőre lehet kicsit zavaros lett.
A 2 telefonon ugyanaz a fiók van regisztrálva, gyakorlatilag amit fotózok az egyikkel, a másikon is szinkronizálja, vagy telefonkönyvet stb.
De a lényeg, h P40 Pro-n Huawei Cloud alá mentett Viber mentést a P30 Pro Play store-os telepítésű Viber app-ja is visszaállította.
Szerintem ha a 2 telefonon ugyanaz a Viber verzió van, akkor ez oda-vissza működik.
Amúgy P30 Pro-n a Play store-s verzió már kicsit előbbre is járt, mint a P40 Pro Aurora-s telepítése, ami 15.0.0. volt a biztonsági mentés készítésekor.

(#6499) thedivision2 válasza FingR86 (#6497) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Igen, erre még emlékszem, de most szántam el magam arra, hogy levegyem róla végleg és szerettem volna egy kis megerősítést... :D Akkor a fólia marad egyelőre, köszi. Neked is ish4d0w.

(#6500) cH1


cH1
aktív tag

Ha már ennyire benne vagyunk viber témában. Vissza kellett gyáriznom telómat amin még phonecloneal áthúzott viber volt aurorabol frissítve. Így nyilván nem lett semmi mentve, el is vesztek a beszélgetések, viszont párhuzamosan használtam számítógépen, ott még minden megvan. Hogy tudnám az immár AppGallery-ből telepített viberbe ezeket visszavarázsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.