Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) sharp4


sharp4
őstag

Megérkezett Kínából az ívelt [üvegfólia] UV ragasztható verzióban. Egy kicsit sokalltam egy fóliáért a Gizzmo-s árat emiatt, rendeltem meg kintről.
21 nap alatt megérkezett, 4,27$-ért rendeltem akkor, most már olcsóbb ennél is.

Felrakás: először próbálkoztam ilyen fóliával, és valóban nem nehéz a felrakása. A ragasztó mennyiség, amit hozzá kaptam bőven elég, még az asztalra is jutott. Minden nyílást le kell ragasztani a készüléken, mert eldugíthatja. Szerencsére a fórumtársak tapasztalait használva ezzel a problémával nem találkoztam. A csomag tartalma volt még egy nedves és száraz törlőkenőd, valamint egy UV lámpa, melyet PowerBank-al használtam. Levegős, buborékos nem lett, a gyári tok nem bántja a fóliát. Az ujjlenyomatolvasó az első körben jó volt, jelenleg még lámpázom a fóliát, és majd utána kipróbálom, hogy megfelelően működik-e.

Amennyiben a minősége valami oknál fogva hagy kívánni valót maga után, úgy gondolom akkor is megérte, már csak a felrakás gyakorlása miatt is.
Kíváncsi leszek a tartósságára..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#6402) belan


belan
addikt

Ha valaki új p40 prot akar silver színben médiába 200 ezer a bontatlan új itt vagyok most . :Y

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#6403) sajby válasza belan (#6402) üzenetére


sajby
senior tag

Azigen :Y

(#6404) belan válasza sajby (#6403) üzenetére


belan
addikt

Dunába van ,webshopba 269 ír .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#6405) sajby válasza belan (#6404) üzenetére


sajby
senior tag

Igen a webshop árat néztem , ózdi vagyok :D
Messze a "duna" :C

(#6407) laci laci


laci laci
addikt

Most jött.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6408) thedivision2 válasza laci laci (#6407) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Szintén, már települ is ! :)

(#6409) Aryon87 válasza laci laci (#6407) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is most jeleztt a telefon. Semmi extra, havi frissítés :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6410) FingR86 válasza laci laci (#6407) üzenetére


FingR86
őstag

végre megnyugodhatnak a biztonsági frissítés mániások ;]

(#6411) sharp4 válasza FingR86 (#6410) üzenetére


sharp4
őstag

A vírus már mindent fertőz ;]

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#6413) Aryon87 válasza FingR86 (#6410) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6414) illjo válasza FingR86 (#6410) üzenetére


illjo
senior tag

Én nem vagyok frissítésmániás de azt mondja meg valaki, ha már KÉSZ van az áprilisi frissítés is, miért megy ilyen nyögvenyelősen a terjesztése. Más márkáknál meg gördülékenyebben. Fb on is épp ez az egyik fő tematika, miután Ádám mimdenhova odaposztolta, hogy p30 megkata a februári frissítést. Húúúúúú..azta..

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6415) cH1 válasza illjo (#6414) üzenetére


cH1
aktív tag

A saját tippem az, hogy főleg a harmonyval foglalkoznak és nem fektetnek jelenleg túl sok erőforrást a régi rendszer foltozására.

(#6416) Aryon87 válasza cH1 (#6415) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is erre gondolok, hogy a harmonyOS viszi el az erőforrást/figyelmet, most az az elsődleges.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6417) illjo válasza cH1 (#6415) üzenetére


illjo
senior tag

Én is azt gondolom..

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6418) sonice válasza illjo (#6417) üzenetére


sonice
tag

Akkor emui 12 mar nem is készül, egyből Harmony? Kíváncsi leszek milyen vizuális es egyeb ujitasok jonnek.. 🤔

(#6419) cH1 válasza sonice (#6418) üzenetére


cH1
aktív tag

Kb semmi, mivel a felhasználói felület az marad a régi. A változásokat a motorháztető alatt kell majd keresni.

(#6420) laci laci


laci laci
addikt

Nekem lett egy pár új dolog,vagy eddig nem vettem észre 🤔?Galèriában,illetve a yt.hangerő állításakor..wtf..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6421) sonice


sonice
tag

Automatikus sötét mod be es kikapcsolasra még mindig nincs app vagy vmi megoldas?.. 🤔 Koszi

(#6422) Aryon87 válasza sonice (#6421) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs. És szerintem nem is lesz (saját véleményként feleslegesnek is tartom. nálam csak sötét mód játszik, legalább kímélem a kijelzőt is vele).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6423) Sly189 válasza illjo (#6414) üzenetére


Sly189
senior tag

Google is újra gondolja az androidos rendszerét. Volt a napokban hír róla. Főleg a fragmentáltsága miatt. IOS-hez képest gyalázatos.

(#6424) Sly189


Sly189
senior tag

Kezd idegesítővé vállni, hogy hiába van meg egy bizonyos App az AuroraStore vagy Aptoide-ban, nyíg azért a kbszott GMS miatt holott semmi köze nem lenne elvileg hozzá, pl egy egyszerű my Penny törzsvásárlói app... :U

(#6425) laci laci válasza Sly189 (#6424) üzenetére


laci laci
addikt

Ha jól gondolom a helymeghatározó miatt kiabál a GMS-èrt..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6428) thebiker válasza #72445440 (#6427) üzenetére


thebiker
tag

Azért ezt a Samsung megoldotta :( Nekem is hiányzik ez az alapvető funkció.

(#6429) cH1 válasza #72445440 (#6427) üzenetére


cH1
aktív tag

Előző Xiaomi telómon ez volt. Automatikusan váltott sötét meg világos téma között napszaknak megfelelően, de végül fixen sötétre kellett állítani mert néhány app teljesen meghülyült tőle. Főleg a legördülő sávos értesítések voltak olvashatatlanok, de az gondolom inkább miui bug volt.

(#6430) sonice válasza thebiker (#6428) üzenetére


sonice
tag

En is ezért furcsalom mert Samsung esetében teljesen hibátlanul, automatikusan mukodott a dolog.. 🤔 Napszaknak megfelelően.. De akkor lehet hogy itt bonyolult egy fejlesztés.. 🤔

(#6431) FingR86


FingR86
őstag

kérdeznék:
1. sim Telekom
2. sim digi

- telefonálásra csak a telekomos simet használom, engem is csak azon hívnak
- mobilnet a digis kártyáról megy

és hívás közben megszűnik a digis net.
pl ha beszélgetés közben vagyok, akkor nem tudok küldeni egy képet messengeren keresztül
ez így normális ? :U

(#6432) FingR86 válasza FingR86 (#6431) üzenetére


FingR86
őstag

Dual SIM Standby a készülék és ezért nem megy a dolog ?

(#6433) Aryon87 válasza FingR86 (#6432) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6434) illjo válasza FingR86 (#6431) üzenetére


illjo
senior tag

Az alapértelmezett mobiladat melyik kártyára van állítva? Meg próbáld ki a 'váltson adatkapcsolatot hívás közben' funkciót bekapcsolni a beállításokban.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6435) FingR86 válasza illjo (#6434) üzenetére


FingR86
őstag

írtam hogy a másodlagos digi kártyáról jön az adat.
amelyiken beszélek azon kevés adat van, sőt általában nincs is rajta ezért van beállítva a digis kártya alapértelmezett adatkártyának. Így hiába is váltana mert miről váltson :D

[ Szerkesztve ]

(#6436) illjo válasza FingR86 (#6435) üzenetére


illjo
senior tag

Az igaz😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6437) illjo válasza FingR86 (#6435) üzenetére


illjo
senior tag

De egyébként, szerintem, ha logikusan nézem, hozzáértés híján,ha ráállítod az 1.sim re az alapértelmezett mobiladatot és beállítod azt amit írtam, a váltson adatkapcsolatot.., akárműködhet is. Ha a hívást volte n bonyolítod. Mert ha az 1 es kártyán elfogyott a mobilnet, hiába az az alapértelmezett mobiladat kártya, utána át fog váltani 2-re. Szerintem. .De lehet, eleve a lényeg csak az, hogy volte n menjen a hívás

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6442) FingR86 válasza illjo (#6437) üzenetére


FingR86
őstag

Az elfogyas azt jelenti h használhatatlanná van csökkentve a sebesség. Miért váltana át automatikusan a rendszer a digis kártyára mint adathasznalati forrás?

(#6443) siskad


siskad
őstag

Van valami tippetek hogy miért nincs internet hozzáférés a telefonomon? Délelőtt még az otthoni routerrel volt, viszont most hogy eljöttem itthonról nincs. (Ez a wifi hálózat nem rendelkezik internet hozzáféréssel) Egy olyan routerről van szó amihez csatlakozik másik 4 telefon, egyikkel sincs semmi gond, illetve eddig nekem is jó volt. Ma éjszaka települt a frissítés, gyanús nekem hogy azzal lehet valami probléma, de elvileg csak egy sima biztonsági frissítés volt. Közben wipe cache és hálózati visszaállítás, router restart megvolt, ugyanúgy nincs internetem. :F(Mobilnettel minden oké)

Szerk.: A routerrel lehet valami, nem a telefon hibája lesz. A többi telefonon is csak bizonyos dolgoknál van internet. Pl. Youtube, Instagram megy, de ha böngészőben rá akarsz keresni valamire már nem. Érdekes, ilyet sem láttam még. :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#6446) cH1 válasza #72445440 (#6444) üzenetére


cH1
aktív tag

A ténylegesen dual active telefon az kb mint a fehér holló. Talán cat munkás telóban van jelenleg új(abb) a piacon. A probléma az, hogy az ilyen telefonokba mindenből kettő kell. Antenna, modem stb, és ezek így duplán is fogyasztanak.

(#6447) illjo válasza FingR86 (#6442) üzenetére


illjo
senior tag

Jogos. Így nem nagyon van megoldás. Illetve ígérem, nem borzolom tovább az idegeiteket az agymenésssel, de utolsó ötletként.. Macrodroid? Ha mindig lenne az 1es sim en annyi mobiladat, ami elegendő legalább arra, hogy a hívás közbeni netezésedet tudd intézni és beállítani egy olyan makrót, ami akár bejövő fogadása, akár kimenő hívás indítása esetén átváltja az alapértelmezett mobiladatot az 1 es simre, majd a hívás befejezése után visszateszi a 2 es simet alapértelmezettnek És voltézva tudnád így használni a mobilnetet.😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6448) illjo válasza FingR86 (#6442) üzenetére


illjo
senior tag

Sajnálom, újabb dolog merül fel, illetve visszatérek az első gondolatomhoz.

Ha értelemezem a 'váltson adatkapcsolatot..' opció magyarázatot, az szerintem ugyanazt csinálja, mint a makrós dolog, csak makró nélkül. A lényeg, hogy legyen 1 es simen mindig elég adat a hívás közbeni netezéshez és hogy legyen rajta a volte.Csak neked ugye fordítva, mint ami nálam látszik. Szerintem pont a te esetedre találták ki

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#6449) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van értelme az 5G-t használnom mobiladat esetén?
A marketing szöveg megvan, de felhasználói véleményre lennék kíváncsi, hogy lenne-e előnyöm belőle. Mennyire melegszik a telefon ilyenkor?
Elméletileg korlátlan mobilinternet csomagban vagyok, ami 5G-t támogatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.