Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#851) LeMarci válasza LeMarci (#850) üzenetére


LeMarci
tag

Kis kiegészítés.
Akinek freebuds pro 2je van, annak mostmár van spatial audio, elég jól meg lett csinálva.
A widget stacking elég hasznos, nekem bejön. Plusz mostmár elehet csinálni bármilyen formájú foldert

(#852) bontabela73 válasza LeMarci (#848) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Jó tesztelést!

Amit leírtál, elég jól hangzik. Remélem, nem lesz sok bug.

Én meg a júliusi biztonsági frissítést várom. Korábban a hónap közepén megérkezett, most csúszik.

Da pacem, Domine!

(#853) rdt89 válasza LeMarci (#850) üzenetére


rdt89
addikt

Uh köszi a gyors leírást. Egy kérdés még, kameránál a zoom továbbra is ez a f.s, vagy belekerült a kamerák közti tárcsás megoldás /mint a P60Pro-ban/? :R
Valamint a videózás / fotózás mennyivel másabb minőségre? :R

[ Szerkesztve ]

(#854) LeMarci válasza rdt89 (#853) üzenetére


LeMarci
tag

A kamerafelület egyelőre maradt a régi, gondolom majd jön a 13.1el. A képminőséget majd megnézem, beküldök ide néhány képet

(#855) LeMarci


LeMarci
tag

A turbó töltés is bejött ezzel a frissítéssel, amin kicsit azért meglepődtem, hiszen az a 13.1el jött be. Két képet csináltam gyorsan, az egyiknél túltolta a fényerőt.
[kép] [kép]

(#856) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#850) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Képmentéseket szívesen várunk a változásokról még 😉

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#857) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#856) üzenetére


LeMarci
tag

Amiket még találtam:
Teljesen átdolgozott privacy menü:
SuperHub, ezzel szöveget képeket vagy éppen videókat lehet bemásolni egy átmeneti tárrészre egy húzással, ha például messengeren valamit meg akarsz mutatni képpel+ linkkel akkor behúzod és kész

Könnyű osztott és lebegő képernyő

Új androiddal új gboard kinézet(ha valaki ezt használja rajtam kívül)

Kb ezeket találtam még, ha valamit észreveszek beszámolok. Eddig stabil a rendszer, pörög minden

(#858) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#857) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#859) dualcore válasza Ferenczi Áko (#858) üzenetére


dualcore
őstag

Köszi az infókat. Én már várom a megujulást!
Tegnap voltak nálam a haverok, kaja, pia, buli. Aztán az egyik büszkén mutatja, hogy a xiaomi mobilja 940 Fps-ben milyen szépen lassítja a tüzet. Mutatom neki, hogy én ugyenezt tudom 3840 Fps-el. Hát kicsit leesett az álla. :)

(#860) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Megjött a júliusi frissítés.

Da pacem, Domine!

(#861) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#855) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nah, azóta milyen az Emui 13? Kamera/üzemidő változott?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#862) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#861) üzenetére


LeMarci
tag

Az üzemidő úgy érzem, hogy kicsit javult bár ehhez közrejátszhat a mobilnetem elfogyása és ezzel a mobilhasználati szokásaim megváltozása. A kamera eddig úgy érzem egy téren javult. Amikor dokumentumokat/monitort fotóztam nem egyszer megesett, hogy az AI szöveg helyett azt hittte hogy makró képet szeretnék csinálni és ezért a szélesre átváltott(amúgy a p40em is ugyanezt csinálta). Na ezt a hibát javítgatták mióta emui 13 van lényegesebben kevesebbszer csinálja

(#863) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#862) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi! :R Valami negatívum esetleg?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#864) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#863) üzenetére


LeMarci
tag

Egyet találtam eddig. Brave ben néhány böngészőbe épített lejátszó egyszerűen nem működik, próbálkoztam a brave adatok törlésével, frissítésével újratelepítésével és nem akar újra működni. De ha egyszerűen meg szeretném nézni azt a videót akkor a Huawei beépített böngészőjét használom

(#865) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#864) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A sötét üzemmódot lehet már időzíteni?

Van nálam most egy Honor magic 5 Pro, kb 90-95 százalékban olyan mint a Mate 40 Pro.. Csak picit jobb kamerával, Google támogatással.. Ott van időzíthető sötét mód viszont,meg lejjebb került az ujjlenyomat olvasó..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#866) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#865) üzenetére


LeMarci
tag

Igen, lehet időzíteni [kép]

(#867) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#866) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm! És esetleg azt ki lehet kapcsolni, hogy felül az értesítési sávot ketté osztja a rendszer? Egyben jobb volt, így, hogy külön van az értesítés külön a gyorskapcsolók, nem igazán tetszik..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#868) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#867) üzenetére


LeMarci
tag

Azt sajnos továbbra sem lehet megoldani.

(#869) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#868) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Fenébe.. Ami van nálam Honor magic 5 Pro, az még nem kapott frissítést, viszont akinek már megjött, ugyan erre panaszkodik, hogy elcseszték azzal, hogy ketté lett választva.. :(((

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#870) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#869) üzenetére


LeMarci
tag

Igen, olvastam, hogy a honor is behozta ezt. Engem személy szerint nem zavar, könnyen meg is lehet szokni de tudom hogy sokak csak emiatt az egy dolog miatt nem váltottak emui 11ről 12re

(#871) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#869) üzenetére


rdt89
addikt

Én kifejezettem csípem ezt a megoldást

(#872) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#871) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Persze ízlésről vitatkozni nem szoktam, csak jobb lenne ha a felhasználó dönthetné el, hogy akarja-e vagy sem.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#873) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#872) üzenetére


rdt89
addikt

Ebben teljesen egyetértek, de úgy látszik döntenek helyettünk. Sose értettem a választás lehetőségének kihagyását.
Egy kérdés, ha nem tolakodó :)
A Magic 5 Pro és Mate 40 Pro miért kerültek eladósorba? Kütyümánia?

[ Szerkesztve ]

(#874) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#873) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pontosan.. Aztán végül úgy néz ki, hogy a Mate marad.. Pedig kijelenthetem, hogy a Honor jobb telefon, de az anyagiak is közre játszanak..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#875) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#874) üzenetére


LeMarci
tag

Azért csak néhány évvel újabb teljes google csomaggal rendelkező flagshipről van szó

(#876) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#875) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A Samsung S22 ultra 2 évvel fiatalabb mint a Mate 40 Pro, volt nálam már 5-6 db, de arra pl nem cserélném le. Mert nem jobb telefon.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#877) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#876) üzenetére


rdt89
addikt

Samsungra én se cserélném le a Huawei-t, megértem a nézőpontodat, de az kifejezetten biztató, hogy a Honor 5 Pro-t jobb készüléknek tartod, így lehetséges a méltő örökös a Huaweinél. Ezt már mástól is hallottam egyébként, hogy a Magic 5 pro Mate szintű lett. :R

(#878) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nem vett valaki mostanában valami jó tokot?

rdt89: Úgy vettem észre, hogy ha a Fotók, videók mobillal topikba tölt fel az ember Huawei-el készült képeket, vagy szóba hozzá, kb le sem sz@rják,mint ha nem jelenne meg, semmi.. Raktam be pár képet amit a Mate 40 Pro-val csináltam, egy válasz sem érkezett rá, utána meg valaki jött azzal a szöveggel, hogy a Huawei-es hittérítést ne itt csináljuk.. :(((

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#879) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#878) üzenetére


LeMarci
tag

Én pont néhány napja vettem tokot, de még úton van

(#880) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#879) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Kíváncsi leszek, írj majd róla :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#881) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#878) üzenetére


rdt89
addikt

Láttam, s a képek alapján amit kitettél, azt kell mondjam mindenki tudja magába, hogy a S23 és a 400+ ezres szarjaikat lemossa egy 2020as modell, engem is zavarna. :D Valamiért olyan mintha ki lennének tiltva onnan a Huawei készülékek, csak még épp nem bannolnak érte. A Honorral kapcsolatban is kb. így viselkednek, én már nem is posztolok oda egy ideje, csak nézem a fos Samsung és túlértékelt Pixeleket, meg néha betéved 1-2 Xiaomi /talán még azt nem köpik le éppen/ és mindig arra a döntésre jutok, hogy még kompromisszumokkal/már akinek azzal jár/ is jobb ez a kínai vacak. :C

(#882) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#881) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Képzeld, van most nálam egy másik Honor magic 5 Pro, de most meg a Mate 40 Pro-nak volt jobb a kamerája.. A macskát fotóztam megint.. A Honornál emosódott volt a szőr meg a háttér, a Huawei sokkal több részletet látott.. Na mindegy, hát én csodálkoztam, hogy egy reakció nem jött azokra a képekre, sőt most már nem is látom őket.. Egyébként aki akarja, itt meg tudja nézni őket: [link]
Más: Lehet tudni, hogy kb mikor kapjuk meg az EMUI 13-at?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#883) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#878) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Helló!

Ezeket a tokokat vettem eddig a telefonhoz (mondjuk, nem mostanában és némelyik már nem kapható):

[link] [link] [link] [link] [link]

Egy jó ideje az átlátszó van rajta, mert az a sarkakat és az oldalakat is védi.

EMUI 13: itt azt írják, hogy hamarosan masszív EMUI 13 frissítési hullám indul el, a stabil verziót kezdik el kitolni. Nem lennék meglepve, ha már most augusztusban elindulna a frissítés (habár szeptemberre ígérték). Tavaly a P30 Pro esetében márciusra írták az EMUI 12 érkezését, de már február utolsó napjaiban megjött. Majd meglátjuk.

"a Huawei-es hittérítést ne itt csináljuk": aki ilyet leír, az idióta barom, az ilyennel nem kell foglalkozni. Az miért baj, ha kiraksz fotókat és odaírod, hogy ezeket Huawei készülékkel lőtted? Szerintem nyugodtan lehet továbbra is képeket kitenni, illetve posztolni. Egyébként is a moderátor dönti el, hogy mi kerülhet ki és mi nem.

[ Szerkesztve ]

Da pacem, Domine!

(#884) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#883) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi! Ezek közül Nillin frosted tokom volt, de egy idő után repedtek a sarkai..

Egyébként itt az ominózus komment.. [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#885) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#882) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem a Mate 40 Pro még mindig ott van a nagyok között 3 év távlatából is. Mióta a Huawei nem tényező sokan lepihentek, megálltak a fejlesztésben. Abba a csoportba direkt ignorálják a Huawei készülékeket, ott csak az a vagány amit pár állandó tag hoz...

(#886) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#885) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, észrevettem, és ha jól látom mindegyik készülék top5 kamerás a Dxomark alapján.. Nem bántom őket, csak az esik picit rosszul, hogy raktam ve egy pár frankó képet aztán mint ha nem is abba a topikba írtam volna, pedig szerintem jó képek lettek..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#887) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#884) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Igen, a Nilkin frosted elég merev. Nálam a kitámasztó kis pöcökből tört le egy nagyon pici darabka, amikor legelőször szét akartam nyitni. Pedig annyira vigyáztam... :D

Az átlátszó szilikon tok azért is tetszik, mert az oldalakat és a sarkakat védi, illetve a Leica feliratú, kör alakú részt is fedi, így a kameralencsék nem érintkeznek közvetlenül azzal a felülettel, amelyre a telefont lerakom.

Egyetértek, elég rosszul eshet az, ha egyesek ennyire lenéznek, illetve levegőnek néznek másokat. Az egy belterjes, sznob banda lehet ott. Több külföldi tech híroldal esetében is hasonlót tapasztalok: 2019 közepe óta a Huawei mintha nem is létezne. Pedig nagyon sok más telefonmárkát lepipálnak, nemcsak az újabb modellekkel, de még a régebbiekkel is. Ennyi képmutató alakot! Ezért nem vagyok a fosbokkon se. Voltak eddig elegen, akik megpróbálták megmondani, hogy nekem mi a jó, meg olyanok, akik semmibe vettek.

Da pacem, Domine!

(#888) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Itt azt írják, hogy az augusztusi frissítés után már az EMUI 13 fog jönni.

Da pacem, Domine!

(#889) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#888) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Oh, szuper :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#890) dualcore válasza Ferenczi Áko (#884) üzenetére


dualcore
őstag

Én kicsit lemaradtam. Milyen topikról van szó? A link nem mutat semmit.
Szerintem nagyon jó képeket csinál a mobil, én már rég letolyom kinek milyen heppje van, csak mikor ua azt a témát fotózzuk és esik le az álluk, hogy mit tud a Mate 40 pro. Tegyétek ti is ezt.
Szerintem még mindig odaveri a konkurenciát!
Mit tud egy másik mobil, amit nem tud a mienk?

(#891) LeMarci válasza dualcore (#890) üzenetére


LeMarci
tag

Válasz az utolsó kérdésre:
Natív google szolgáltatásokat futtatni :))

[ Szerkesztve ]

(#892) bontabela73 válasza dualcore (#890) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Az a gyanúm, hogy lehet, hogy miattam nincs már semmi a linkelt oldalon. Ugyanis írtam egy rövid bejegyzést válaszként. Csak annyit írtam, hogy mégis milyen jogon ír ilyen kifejezéseket, hogy "Huawei-hittérítés", miért kell fikázni a másikat, azért, mert feltölt egy képet és odaírja, hogy Huawei készülékkel készült a kép? Lehet, hogy nagyúri rangja van, de emberileg az ilyet nem sokra tartom.

Nem sokkal ezután kaptam egy prohardver üzenetet, hogy figyelmeztetnek, mert ezt a stílust "itt nem szeretjük". Valószínűleg emiatt törölték a reakciómat kiváltó posztot is.

Da pacem, Domine!

(#893) dualcore válasza LeMarci (#891) üzenetére


dualcore
őstag

Jogos a felvetésed, igaz én a technikai oldalra gondoltam. Köszönöm én nagyon jól elvagyok Google nélkül! :K

bontabela73

Tudom bosszantó, hogy ilyen beszűkült gondolkodásmódja rendelkeznek emberek, de ez az ő szegénységi bizonyítványuk, engedd el a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#894) LeMarci válasza dualcore (#893) üzenetére


LeMarci
tag

Én is elvagyok, nem is azért mondom, csak azért ez egy olyan dolog ami a Huaweit megbélyegezte egy életre

(#895) dualcore válasza LeMarci (#894) üzenetére


dualcore
őstag

Hidd el én sajnálom a legjobban. Szerintem magasan a legjobb készülékeket készítette, mind minőségben, és technikai újításokban. Ezért lett a szankció. Azt hogy esetleg kémkedne, mai napig senki nem mutatott fel erre bizonyítékot. Ellenben a google ellen számos ilyen van!!!

(#896) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Megérkezett az augusztusi frissítés.

Da pacem, Domine!

(#897) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#896) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Lassan már nekem is kellene frissíteni,mert még mindig emui 11-en vagyok :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#898) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Egy kis fotós demonstráció.. [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#899) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#898) üzenetére


rdt89
addikt

Ne szivass le, hogy ezeket telefonnal a Mate 40-el készítetted, azt a k.rva :Y Nem hiába nem reagálnak rá nagyon sok ember a fotós topikban. :R

(#900) Moszi


Moszi
csendes tag

Sziasztok

Milyen tapasztalatotok van azzal kapcsolatban, hogy a play áruházat mennyire egyszerű most mással helyettesíteni?

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.