Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1001) pgemil válasza dualcore (#1000) üzenetére


pgemil
aktív tag

Köszi, megnézem.

(#1002) dualcore


dualcore
őstag

Arra nincs valakinek ötlete, hogy lezárt állapotban a bekapcsoló gombra pl zsebben ne reagálljon. Mostanában feszt kikapcsolódik a zsebemben és ez nagyon idegesítő.

(#1003) Ferenczi Áko válasza dualcore (#1002) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szerintem nincs ilyen funkció.. Csak a véletlen érintések szűrése zsebben..

Más: a héten/jövő hét elején befut két lehetséges utód.. Google Pixel 6 Pro és Oneplus 10 Pro.. Nagyon kíváncsi leszek rájuk.. Ha esetleg valakinek van valamelyikkel tapasztalata, szívesen olvasnám :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1004) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Emui 13-on esetleg nem rakták bele azt a funkciót, hogy videózás közben egyből lehessen váltani 5,5x vagy 10x zoomra? Pixel 6 Pro-nál ez tök jó, mert nem kell szerencsétlenkedni, hogy amíg nem találom el pont azt az értéket, akkor egy pixeles képet látok csak..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1005) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1004) üzenetére


rdt89
addikt

A P60 Pro tudja ezt alapjból és az Emui 13-on nyitott

(#1006) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#1004) üzenetére


LeMarci
tag

Sajnos továbbra is maradt a csúszka 13on is

(#1007) dualcore válasza LeMarci (#1006) üzenetére


dualcore
őstag

Amúgy mintha kicsit tojna a felhasználók véleményére a huawei.

(#1008) LeMarci válasza dualcore (#1007) üzenetére


LeMarci
tag

Főleg az európai piacon...

(#1009) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#1006) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Fene.. Egyébként csináltam hétvégén egy videó összeállítást egy rendezvényen, ezen tökéletesen látszik, hogy miről beszélek.. Amíg nem vált a kamera, elég rossz a zoom, utána már kiváló.. Kár, hogy nem lehet egy kattintással váltani.. [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1010) dualcore


dualcore
őstag

Elkezdett vacakolni a töltésvezérlésem. Azzal kezdődött, hogy ha feltettem tölteni a gyári töltőjével, és néhány perc múlva kaptam egy hívást, akkor újraindult a töltés hívás közben. Most már ha felteszem tölteni, szintén a gyári töltővel akkor először csak a gyenge töltés indul el (bár a gyors töltést jelzi) majd ha lehúzom és újra rádugom akkor elindul a györstöltés. persze ezt a százalékos arány is tükrözi. Először fel óra altt 10 %, ha újradugom akkor 10 perc alatt 30-40% töltést kap. Ha vezeték nélkül töltöm 25 wattos töltővel, akkor 10 perc után sem megy feljebb 1 %-ot sem a töltés. Mindent kipróbáltam, másik töltőfej, kábel, ugyanaz a hejyzet. Van itthol több gyári huawei kábel és fej is, azok más készülékkel jól szuperálnak. A telefon a fordított töltéssel jól tölt másik készüléket. Ha 100%-ra töltöm megy 2 napig, tehát elvileg nem akksi baj. A töltőfej és a C aljzat tiszta, ez sem lehet gond.
Na ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#1011) LeMarci válasza dualcore (#1010) üzenetére


LeMarci
tag

Nekem P40en volt, hogy egy idő után hiába szupergyors töltőn volt csak gyorstöltésnek írta. Vettem új töltő/kábelt de nem oldotta meg. Talán szervíz tudta volna megoldani, de annyi ideig nem nagyon lettem volna meg telefon nélkül

(#1012) dualcore válasza LeMarci (#1011) üzenetére


dualcore
őstag

Csak kihúzom vele addíg, mig olcsó lesz a Mate 60 Pro +. :B :B :B

(#1013) Ferenczi Áko válasza dualcore (#1012) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Na, a messenger lite ennyi volt.. Kár érte, szerettem az egyszerűsége miatt.. :(

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1014) dualcore válasza Ferenczi Áko (#1013) üzenetére


dualcore
őstag

Én tegnap likvidáltam a facebookot a telefonról, ma reggel 100%-ról estére csak 73%-ra merült. Ez eddig 50% alatt volt nap végére, és nem azért, mert egész nap a facét nézegettem. Cserébe a messenger most nem akar élőben működni, csak akkor kapom meg az üzeneteket, ha megnyitom. (háttérben futás engedélyezve van)
Sebaj, ennyi gondom legyen. A lite progit nem használtam soha, így nem tudom milyen volt élni vele. De ha jól tudom a Meta vissza akarja íntegrálni a messengert a facebookba, mint régen volt.

(#1015) rdt89 válasza dualcore (#1014) üzenetére


rdt89
addikt

A háttérbe nekem is régóta nem jönnek meg az üzenetek, de erre panaszkodott már más is, más készüléken.

(#1016) Ferenczi Áko válasza dualcore (#1014) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az nem lenne baj.. egyébként messenger nélkül, a Facebook appban is el lehet olvasni az üzeneteket..

Volt nálam pár napig egy Pixel 6 Pro.. az a kamera ami benne van, Gcam + nate cfg-vel olyan képeket csinált, ami irigylésre méltó.. Ami miatt marad a Mate: 3D arcfeloldás, a Pixel rendszere "fapados" volt, sok apró dolog hiányzott, ami az EMUI rendszerben benne van..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1017) dualcore válasza Ferenczi Áko (#1016) üzenetére


dualcore
őstag

Ez az, hogy bármit is nézek egy másik készülékben, csakis a Mate sorozat a nyerő. Ezért várok még, aztán talán jövőre a Huawei feltámad és még jobban odaver a konkurenciának. Addig marad a mate 40 pro.

(#1018) LeMarci


LeMarci
tag

Így szeptember vége fele járva valaki rajtam kívül megkapta az emui 13at? Vagy az elmúlt időben bármilyen frissítést?

(#1019) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#1018) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én nem..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1020) bontabela73 válasza LeMarci (#1018) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Utoljára augusztus közepén jött az augusztusi biztonsági frissítés, azóta semmi. Érdekes, hogy a hónap elején a Huawei nem közölte hivatalosan, hogy szeptemberben mely készülékek kapnak frissítést. A Nova Y70, Nova Y90 és a P40 Pro kapott szeptemberi biztonsági frissítést eddig. A Huawei Central még augusztus végén, szeptember elején azt írta, hogy egyszerre sok készülékre fogják kitolni majd az EMUI 13-at.

Da pacem, Domine!

(#1021) LeMarci válasza bontabela73 (#1020) üzenetére


LeMarci
tag

[link] nézegessétek a frissítéseket

(#1022) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#1021) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1023) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Jövő héten lesz nálam egy P50 Pro, kíváncsi vagyok milyen a Mate 40 Pro-hoz képest, bár nagy eltérésre nem számítok.. Van esetleg valakinek tapasztalata mind a két telefonnal?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1024) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1023) üzenetére


rdt89
addikt

Kamerában és videózásban szerintem sokat lépett vissza még a P40 Pro-hoz képest is. De majd mikor nálad lesz meglátod miről írtam, valamint nekem nem szimpatikus, hogy elvették az előlapről a P40-ben bevezetett kis szigetkamerát.

(#1025) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#1024) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A 3D arcazonosítás miatt?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1026) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1025) üzenetére


rdt89
addikt

Nem feltétlen, mert a p40 nem volt teljesen 3d, nekem a kinézet miatt is sokat dobott rajta, valamint a videoknál a 4k60fpst az ultra kamera nem tudja, szóval az minőségben visszaélpés, inkább egy M50 Prot nyomkodnék meg :R

(#1027) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#1026) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Érdekes, hogy a P50 Pro-n ha elindítok egy alkalmazást gspace-en keresztül, akkor egy kis Google reklámot nyom az elején.. Mate-nél semmi ilyen nincsen.. 🤔
Valamit azért az a kis előlapi sziget is sok dolgot rejt, ami a P50 Pro-ból hiányzik.. A tekintetfigyelő, hogy addig nem alszik el a kijelző amíg nézem, és a mindig aktív kijelzőnél is parádés, hogy akkor villan fel a kijelző, ha ránézek..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1028) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1027) üzenetére


rdt89
addikt

Igen a P50 Pro nekem a P40 után hatalmas kiherélt készülék lett. :( A P60 Pro-val is ez a gondom. Az a tekintetfigyelő szerintem marha jó, nekem folyton megy rajta, mert rengetegszer nem kell felemelni, meg megfogni a telefont, ha csak az idő, vagy az értesítések érdekelnek, hogy jött-e.

(#1029) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#1028) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Aztán még attól félnek, hogy nincs Google.. Én nagyon jól megvagyok reklámok nélkül pl..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1030) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1029) üzenetére


rdt89
addikt

Én is, pláne, hogy ez így már nem hallgat le mint a google-s szutykok és szórja tele a beszélgetés tartalmából kiszűrt hirdetésekkel az egész böngészőt...

(#1031) bontabela73 válasza rdt89 (#1030) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nekem se hiányzik a gugli. A Mate 40 Pro-t használva látni lehet, hogy nagyon durván kémkedik ez a cég a felhasználók után. Kipróbáltam néhány guglis appot, és kiválóan futnak GMS nélkül is. 1-2 néha feldob egy ablakot, hogy jelentkezzek be a gugli-fiókba, de ezt be lehet zárni.

Már egy jó ideje nincs olyan mobileszközőm, amelyen be lennék jelentkezve a gugliba. Néha jön emlékeztető email, hogy felhívják a figyelmemet, hogy miként rendelkeztem a gugli-fiókom sorsa felől a halálom esetén.

A korábbi GMS által támogatott telefonjaimon használt appok túlnyomó többsége működik a Mate 40 Pro-n is, amelyik nem, arra találtam nagyon jó alternatívékat.

Az Eye on Display funkciót én is nagyon szeretem.

Da pacem, Domine!

(#1032) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Másnál megy a Petal Maps? Próbáltam másik telefonon is, de azon sem indul el..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1033) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#1032) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Megjavult. :U

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1034) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

MyHuawei alkalmazásban feldobott egy biztonsági frissítést

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1035) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1034) üzenetére


rdt89
addikt

Emui 13at kéne már dobálnia

(#1036) bontabela73 válasza rdt89 (#1035) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Egyetértek. Nálam az augusztusi frissítés még augusztus közepén (lassan 2 hónapja) megérkezett. Azóta semmi.

Da pacem, Domine!

(#1037) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#1034) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Az jó. Akkor jöhet az EMUI 13.

Da pacem, Domine!

(#1038) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Sziasztok!

A Huawei Central-nál érdeklődtem, hogy mi újság a Mate 40 Pro EMUI 13 frissítésével, mert ahhoz képest, hogy szeptember végén megírták, hogy elindult a frissítés, csak 1-2 képernyőképet láttam eddig a neten. Azok is az európai régióból (C432) valók és az EMUI 13 béta frissült stabil verzióra..

Válaszként azt írták, hogy folyamatosan kapják az európai régiós képernyőképeket az EMUI 13-as frissítésről. Valakinek közületek megjött már a frissítés?

Da pacem, Domine!

(#1039) LeMarci válasza bontabela73 (#1038) üzenetére


LeMarci
tag

Csak a béta + a szeptemberi biztonsági

(#1040) rdt89 válasza bontabela73 (#1038) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem még Augusztusi biztonság van és nincs Emui 13

(#1041) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

Da pacem, Domine!

(#1042) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Most a legutolsó működő YT app telepítésének mi a menete? Google Pixel 6 Pro telefonra szeretném telepíteni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1043) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#1042) üzenetére


LeMarci
tag

Gondolom revancedre gondolsz. Innen letöltöd a managert, kell mellé a vanced microg. A manageren belül megnézed most melyik youtube verzió a recommended, azt leszeded(nem kell telepíteni). Ezek után Manager--> Patcher--> Storage, itt kiválasztod az apk-t. Kiválasztod milyen modok kellenek( a defaultot ajánlom) megvárod míg patcheli az alkalmazást és ezután telepítesz

(#1044) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#1043) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1045) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Leadtam a Telemaxnál a garanciális javítási igényemet most, hogy másfél hónap múlva lejár a 3 éves garim.. Akksi cserét kértem, mert érezhetően jobban merül mint új korában, valamint a kijelzőre is kértem egy cserét, mert már nem olyanok a színek mint 2020-ban.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1046) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1045) üzenetére


rdt89
addikt

Én is ezen gondolkodok, mert nekem is jövő év elején fog lejárni a garancia és nagyon töprengek, hogy leadjam-e vagy sem, Aryon87 kolléga a P40Pro-val megszívta a Telemax-nál :(

(#1047) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#1046) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én már 2x adtam le náluk akksicserére telefont(P30 pro, P40 Pro) makulátlan munkát végeztek..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1048) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1047) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor lehet a jövőévet ezzel indítom :R Háztól-házig?

(#1049) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#1048) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pontosan :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1050) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1049) üzenetére


rdt89
addikt

Mennyi idő általában? Köszi az infókat :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.