Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#501) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#499) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ne má' ! :Y

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#502) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#501) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Kipróbálom.. ;] 😈

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#503) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#502) üzenetére


rdt89
addikt

De a Mate 40-et ugye nem adod el? :(

(#504) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#503) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mondjuk úgy, hogy remélem a Samsung nem lesz jobb telefon.. Magasra tette a lécet a Huawei nagyon.. Ma volt pl egy olyan, hogy jött egy csomagom, 200K volt, kivételesen kártyával fizettem.. Volna.. Csak 50ezres limit volt beállítva az OTP applikációban. Kb ugyan annyi időbe telt átállítani, mint egy GMS támogatást élvező telefonon, szóval ja, nem hiányzik semmi sem, csak ki akarom próbálni, hogy a Samsung mennyire kurvult el miután a Huawei már nem kapott GMS-t..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#505) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#504) üzenetére


rdt89
addikt

Én nem tudok példát aki csúcs Huawei-ről Samsungra váltott miután kipróbálta a Samu-t, barátnőm családjába van S22 Ultra, Fold 3 és elég vacak a Huaweihez képest minden téren, sebességben meg pláne. Nagyon meglepődnék, ha 1 hét múlva nem takarítanád el a Samsungot a háztól a Huawei mellett, de majd ezt te fogod úgy is látni. :D

(#506) dualcore válasza Ferenczi Áko (#504) üzenetére


dualcore
őstag

Én a páromnak vettem a Huawei után egy samut, Mert ő akarta kipróbálni a samut, egy hétig küszködött az új telefonjával, majd visszatette a kártyákat a huaweibe, és tetemes bukóval eladtam a samut!!!

(#507) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#502) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

De, bizist"csak kipróbálod ! :O

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#508) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#507) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Írok majd bővebb beszámolót, mert eléggé középen áll a mérleg nyelve, a két telefonnál.. Ha van bárkinek kérdése, szívesen válaszolok..

Nekem lenne.. A Mate 40 Pro kap még frissítést vajon? Nem Android, hanem emui frissítésre gondolok..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#509) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#508) üzenetére


rdt89
addikt

A Mate 50-el érkezett új Emuit megkapja még a P30 Pro is! Nekem a Huawei-nél a meglévő Infra az egy olyan dolog, amit vajmi kevés gyártó tesz a készülékébe s ezért maradok a márkánál.
Kérdés:
A Samsung-nál még mindig le kell állítani a felvételt a 4k/60 fps rögzítésnél, vagy lehet felvétel közben váltogatni a lencsék között?

(#510) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#509) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Na, ezt jó tudni :R

Szerintem le kell állítani

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#511) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#510) üzenetére


rdt89
addikt

A Mate 40 Pro még tuti 2 évig támogatva lesz, a Mate 9 Pro-m 4 évig kapott folyamatos támogatást és 2 havonta a vége felé javító csomagot. Csatolt linken írja, hogy érkezik rá is a 13. :D

[ Szerkesztve ]

(#512) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

A Huawei hírcsatornát valahogyan személyre lehet szabni, hogy ne politika és belföld hírket lássak, hanem mobiltelefon/playstation stb híreket? Pl mobilarena, napidroid, ign hungary.. :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#513) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#512) üzenetére


rdt89
addikt

A beállítások / Huawei Assistant részben keresgélj, de én csak ki és bekapcsolható intelligens híreket láttam, teljes testre szabási lehetőséget nem.

(#514) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#513) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi, látom már én is. Jó lett volna, ha hozzá lehet adni mást is :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#515) dualcore válasza Ferenczi Áko (#512) üzenetére


dualcore
őstag

Na erre én is kerestem a választ, de nem találtam. Sajnos nem lehet testre szabni, és olyan oldalakat is preferál, amiket soha nem látogatok. Ezért inkább nem használom.

Fríssítést meg én is úgy tudom hogy még bőven fog kapni.

(#516) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

No, egy rövid beszámoló az S21 Ultráról..Előre leszögezem, hogy irgalmatlanul jó telefon.. 2 dologban maradt alul a Mate 40 Pro-val szemben, ezek pedig nálam döntő dolgok.. Az első az akkumulátor.. Amíg a Huawei 2 százalákot merült 1 teljes nap alatt úgy, hogy nem nyúltam hozzá, addig a Samsung 8 százalékot egy éjszaka alatt.. Tehát tétlen állapotban nagyon merült..
A másik a kamera, de ott már kisebb volt a különbség.. Viszont ebben is jobb volt a Huawei, de nem sokkal..
Nagyon szerethető telefon az S21 ultra, kiváló, hibamentes kezelőfelülettel(talán picit jobban is tetszett mint a Huawei, de lehet, hogy csak az újdonság varázsa).. Nem csoda, hogy ekkora tábora van.. Viszont ha a Huawei kapna Google támogatást, akkor nem lenne kérdés, hogy ki ülne a trónon.. Mert ennek a hiánynak az ellenére is olyan telefont gurítottak, hogy hiába csak 516 hozzászólás, de egyszerűen nincs a szememben olyan telefon ami lenyomja, 200.000 ft-ért.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#517) dualcore


dualcore
őstag

A Mate 40 Pro már 2 éves telefon, de mai napig nincs párja, ami technikailag annyit tudna, mint akkor már tudott a Huawei. Szóval találó a cím, a csúcson kell abbahagyni!

(#518) hockeyapu válasza dualcore (#517) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

NE, hagyják abba!
Én ezért szurkolok ! :O

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#519) rdt89 válasza dualcore (#517) üzenetére


rdt89
addikt

A többi gyártó a kivezetésével elkényelmesedett, 2 éves készüléket nem tudnak lemosni fotózás terén és ebbe van infra is. :D

(#520) hockeyapu válasza rdt89 (#519) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Nagyon egyszerű a történet! 'Trump haver' (nekem nem az) nem hagyta, hogy Amerika szeme fényét a Szifont leszorítsák a trónról ! :C
Kémkedés ? Mindenki kémkedik a másik után ! :Y

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#521) rdt89 válasza hockeyapu (#520) üzenetére


rdt89
addikt

Biztos lehetsz benne, hogy akinek hozzáférése van az úgy lenyomozza az embereket mint a fene, ez viszont a leginkább márkafüggetlen.

(#522) dualcore válasza hockeyapu (#520) üzenetére


dualcore
őstag

Kell a Google-tól nagyobb kukkoló?

(#523) dualcore válasza rdt89 (#519) üzenetére


dualcore
őstag

Ha összeszeded az extrákat, mint amoled kijelző, fejlett ujjlenyomat és arcfelismerő, infra, NFC, 8/256 tár, 66 Watt töltés, és vissza töltés vezeték nélkül, Kirin csúcs proci, kurva jó kamera elől hátul, és rengeteg extra ficsőr, ami nélkül én már nem tudok-tudnék meglenni!
Szóval én is remélem hogy helyre áll a rend, de ma is olvastam, hogy már minden eszközüket szankcionálni akarják.

(#524) hockeyapu válasza dualcore (#522) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

:DD

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#525) hockeyapu válasza dualcore (#523) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Naná, hogy minden eszközüket szankcionálni akarják ! Miután elgáncsolták a mobiljukat (ezt hívják Amerikában tisztességes versenynek) belehúztak és a többi eszközükkel is kezdik lenyomni az Almát !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#526) dualcore válasza hockeyapu (#525) üzenetére


dualcore
őstag

Én mai napig hiszem, ha a köcsög amcsik nem szankcionálnak, akkor a huawei olyan technikai fölényre tett volna amit egyik gyártó sem tudna felérni. Így az alma szépen nyugodtan mindent is le tud nyomni a sok birka torkán, sok évvel lemaradva minden fejlesztéssel.
Csak gondoljunk bele, mit tud a Mate 40 pro! Melyik gyártó adja ezt a szinvonalat jelenleg? Ő meg köszöni 2 éve mát ezt is tudta.

(#527) rdt89 válasza dualcore (#526) üzenetére


rdt89
addikt

Én is így gondolom, aztán ezt megszellőzteted egy másik topikba ahol nem csak Huawei felhasználók vannak ezeket kapod: - Elvakult fan -Nincs google - Hülye aki ilyet vesz és társai. Fáj elismerni a tényeket :D

(#528) hockeyapu válasza rdt89 (#527) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ezért nem járunk másik topicba mert fanok vagyunk ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#529) rdt89 válasza hockeyapu (#528) üzenetére


rdt89
addikt

Meg tulajok :C

(#530) dualcore válasza rdt89 (#527) üzenetére


dualcore
őstag

Ezért hagytam fel más topikok olvasásával. Míg bírja a mate 40 pro bizony addig megmarad. Hátha enyhül majd a szankció addíg.
A google híányára.- Mostanában, hogy a Youtube és társai elkezdenek árat emelni, meg a Chrome is tiltja a blokkolókat, kiváncsían várom a sok negatív kommentet majd.
Köszönöm tökéletesen megvagyok a Google nélkül!!!

(#531) dualcore válasza hockeyapu (#528) üzenetére


dualcore
őstag

:R :C

(#532) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Vannak minden topikban olyan időszakok amikor pangás van, ilyenkor jön elő, hogy ki milyen tokot használ a telefonjára.. Én egy Nillkin super frost kemény tokot.. Ma jó szolgálatot tett, mert évek óta először esett ki a telefon a kezemből, a bal felső sarkára, de megvédte a tok..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#533) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#532) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Rendeltem többféle tokot is, mert valódí kínálat, ahol tényleg lehet válogatni, úgy hogy megfogom, megnyalogatom :DD nem igazán van.! Csak mindenféle vacakot tartanak!
És rendeltem köztük, egy Nilkin kameracsúszkásat is. :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#534) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#532) üzenetére


rdt89
addikt

Én Pitbullshop-nál nyomtatott Dragon Ball fed lapos tokot használok, eddig nagyon tetszik. :D

#533hockeyapu:
A kameracsuszkásról tudsz dobni egy linket? :R

(#535) hockeyapu válasza rdt89 (#534) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

[link]
Még csak most fogok először vásárolni innen, de ma gyorsan kommunikáltak e-mail-en, és módosították a rendelésemet, van utánvétes fizetés ! :C
Bocs úgy látom , csak a p50 pro-hoz van csúszkás ! :(((De itt is kereshetsz [link]

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#536) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

+ az új telómon van egy olyan, hogy joom, itt rengeteg tok van, erről vásárolt már valaki? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#537) rdt89 válasza hockeyapu (#535) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi, eddig még nem találtam ilyen kamera elhúzóst. :(

(#538) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#537) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

[link]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#539) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#538) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi! :R

(#540) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#539) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha esetleg rendelsz, majd írd meg milyen, mert agyaltam rajta én is.. Jelenleg 3 tokom van, de csak egy védi a kamerát..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#541) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#540) üzenetére


rdt89
addikt

Mindenképpen rendelek, de most csináltattam rá egyedi tokot, de felváltott használathoz próbaképp megveszem, mert árügyileg nagyon jó.

(#542) dualcore


dualcore
őstag

Ha már tok! Valaki használ 360-as fóliát?

[ Szerkesztve ]

(#543) dualcore válasza dualcore (#542) üzenetére


dualcore
őstag

Bocs a [link] lemaradt.

(#544) Ferenczi Áko válasza dualcore (#543) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én elől hatul lefóliáztam, szintén Alis fóliákkal

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#545) rdt89 válasza dualcore (#543) üzenetére


rdt89
addikt

Nem ismertem eddig ilyet, mostmár használni fogok én is ilyet, köszi :R

(#546) dualcore válasza rdt89 (#545) üzenetére


dualcore
őstag

Igazán nincs mit, én is berendeltem. Ártani biztosan nem árt. :K

(#547) dualcore


dualcore
őstag

Azt hallotátok, hogy az usa kormánya kiterjesztette az összes huawei termékre a tiltást, és már a zte is tiltólistán van?
Szóval nemhogy enyhül, hanem erősödik a szankció.

(#548) rdt89 válasza dualcore (#547) üzenetére


rdt89
addikt

Cikket tudsz mellékelni?

(#549) hockeyapu válasza rdt89 (#548) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

A CNN-re hivatkoznak . [link]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#550) rdt89 válasza hockeyapu (#549) üzenetére


rdt89
addikt

Ez már vicc, hogy ennyire kitalálnak mindent, hogy visszaszorítsák a márkát. A legjobb az lenne, ha amerika meg kit.karodna Európából...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.