Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1051) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#1050) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

1 hét kb.. A telemax fiókban lehet követni az egész folyamatot :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1052) rdt89


rdt89
addikt

Ennyi Mate 40 tuti nincs forgalomban, hogy még mindig nem érkezett meg az új frissítés :U

(#1053) bontabela73 válasza rdt89 (#1052) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Teljesen jogos a felvetés. Valóban nem gyártottak és adtak el olyan sokat a Mate 40 Pro-ból, mint pl. a Mate 20 vagy a P30 sorozatok nodelljeiből.

Az utóbbi 1-2 napban emaileztem egy kicsit, aziránt érdeklődve, hogy mi a helyzet a Mate 40 Pro EMUI 13 frissítésével.

Először a Huawei Magyarországnál érdeklődtem, hogy mi a Huawei hivatalos frissítési ütemterve a Mate 40 Pro frissítéssel kapcsolatban. Konkrétan arra kérdeztem rá, hogy a C185 régiós frissítéssel kapcsolatban tudnak-e valamit mondani.

Ez a válasz jött: "Sajnos rendszerünkben egyelőre nem szerepel az Ön által említett régió az EMUI 13 frissítési tervben.
A C432 régió már benne van az ütemtervben, ezen régiós készülékek frissítése már folyamatban van."

Mondjuk, a C432 (európai) Mate 40 Pro esetében csak 1-2 képernyőképet láttam eddig a neten. Valami fennakadás lehet?

A Huawei Central-nak is küldtem egy emailt, és leírtam, hogy mit írt a Huawei Magyarország.

Erre ez a válasz érkezett: "Yes, you are right, the delay should be removed soon. (Igaza van. A késedelemnek hamarosan meg kell szűnnie.)"

Szóval, valami gubanc lehet. Lehet, hogy valami bugot találtak a frissítésben???

Remélem, hogy hamarosan megindul a frissítés minden régióban.

Da pacem, Domine!

(#1054) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#1052) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én elvagyok jelenleg.. Egy Nothig phone-t használok amíg vissza nem jön a szervizből a telefonom, egész kellemes telefon: [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1055) rdt89 válasza bontabela73 (#1053) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem pont C432 régiós és mégse pittyen, sőt még Szeptemberi biztonsági szinten vagyok :(

Ferenczi Ákos:
Engem csak az újdonság érdekel amit hoz magával a rendszer, emlékszek a M9 Pro, minden 3-4-ik frissítéssel sok finomságot hozott és extra funkciókat.

(#1056) dualcore válasza rdt89 (#1055) üzenetére


dualcore
őstag

Attól tartok, hogy az új emui csak az ikonokban hoz újitásokat, már ha megérkezik valaha.

(#1057) bontabela73 válasza rdt89 (#1055) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nálam augusztusi biztonsági frissítés van. Engem is az újdonságok érdekelnek, a jelenlegi rendszer nekem teljesen megfelel.

Da pacem, Domine!

(#1058) bontabela73 válasza dualcore (#1056) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Remélem, azért annál több újdonság lesz. Android 10-ről Android 12-re vált a rendszer, meg egy csomó új dolog, amely a HarmonyOS 3-ban megvan. [link]

Da pacem, Domine!

(#1059) dualcore válasza bontabela73 (#1058) üzenetére


dualcore
őstag

Remélem én is, hogy több újítás lesz benne. Ami a linken van már most szinte mind elérhető. Ami nekem tetszik, az a Superhub. A BT része most is atomstabil, gyorsan vált az eszközök között, és nagyon jó a hatótáv. Nekem jelenleg is így néz ki.

(#1060) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Sziasztok!

A Revanced Manager appon keresztül felraktam a Revanced Extended appot és a Vanced microG-t (0.2.28), viszont a gugliba nem sikerült a bejelentkezés, hibaüzenetet kaptam. Valamit nem jól csináltam, vagy ez a Mate 40 Pro-nál tényleg nem működik?

Viszont elővettem a microG 0.2.27-es verzióját, amelyet korábban az appparks oldalról letöltött YT appon keresztül telepítettem fel és az apk-t lementettem. Így viszont a bejelentkezésnél volt Huawei opció és sikerült bejelentkeznem és minden (microG 0.2.27 + revanced extended) rendben fut most.

Da pacem, Domine!

(#1061) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Ma reggel megérkezett az EMUI 13 frissítés:

Ezután pedig az októberi biztonsági frissítés:

Da pacem, Domine!

(#1062) rdt89 válasza bontabela73 (#1061) üzenetére


rdt89
addikt

De jó neked, nekem még mindig semmi :(

(#1063) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#1061) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Na, király, remélem ha holnap vagy holnap után visszajön a szervizből, egyből dobja is fel a frissítést :)
Tapasztalatokat addig is várunk 😎

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1064) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#1063) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Ma kora este volt egy kis időm megnézni az új felületet/rendszert. Első ránézésre nincs sok újdonság, de ha jobban elmélyedünk, jó néhány új apróságot lehet felfedezni.

- Android 12-re frissült a rendszer,

- nekem gyorsabbnak, gördülékenyebbnek tűnik az új felület,

- a frissítés végén a telefon újraindul és utána jön az appok optimalizálása. Nos, én ennél a résznél egy appot elvesztettem. A rendszer eltávolította az appot, mert már nem kompatibilis (az apk-ból telepítés sem sikerült). Viszont találtam alternatívát az AppGallery-ben,

- van egy új téma, Boundless a neve,

- a Beállításokon belül sok menüpont neve ugyanaz, de van egy-két új dolog, pl. a SuperHub,

- az Optimalizálón belül eddig volt egy olyan, hogy nem használt alkalmazások, most ez annyival több, hogy a ritkán használt, vagy a régóta nem használt appok ÉS fájlok esetében feljaánlja az optimalizáló, hogy összetömöríti a javasolt fájlt vagy appot,

- a felnagyított mappákat át lehet méretezni, habár nem túl sok lehetőség van,

- van egy app, amelyet megnyitottam és volt egy figyelmeztetés, hogy ha nem akarom, hogy az app engedélyeit a rendszer visszavonja, illetve az adatokat törölje, akkor a jogosultságkezelőben ki kell kapcsolni egy engedélyt (más appoknál ezzel nem találkoztam),

- a kisegítő lehetőségekben van a nagyítás funkció, ahol van lehetőség arra, hogy a kijelző egészét nagyítsuk ki vagy csak egy részét. Ami furcsa az az, hogy ha a Nagyítás be van kapcsolva, a böngészőben (bármely böngészőnél) a kétujjas nagyítás nem nagyon működik,

- a sötét módnál be lehet állítani, hogy állandóan be legyen kapcsolva, vagy csak bizonyos időszakban,

- bizonyos előre telepített appok esetében, amikor az app ikonján alulról felfelé húzzuk az ujjunkat , megjelenik az apphoz tartozó service widget.

Amit még észrevettem, hogy weboldalakon a videókat a Huawei böngésző le tudja játszani, de pl. a Chrome nem játssza le ezeket. Nem tudom, hogy ez most egy bug-e. Erről már volt szó itt a fórumban korábban is.

Egyelőre ennyi. Ha esetleg lesz még valami újdonság, akkor még bővítem a listát. A napokban csinálni fogok egy gyári visszaállítást és igazán elmélyedek majd a beállításokban, ahogyan haladok előre. Nagyobb frissítések után általában csinálok gyári visszaállítást, nehogy később valami gubanc legyen. Eddig ez mindig bejött.

Da pacem, Domine!

(#1065) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#1064) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R Köszi! A sötét mód ütemezését már nagyon vártam.. Ma jön vissza a szervizből a telefon :C

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1066) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

No, megjött a telefon a szervizből, így gariidő lejárta előtt gondoltam cseréltetek pár alkatrészt: akksi, kijelző.. Hibátlan munkát végzett a Telemax, ráadásul a keretet is kicserélték(nem tudom, hogy a kijelzőt csak így lehetett cserélni), szóval örülök nagyon, mert kb új telefonom van..

Viszont egy valami van aminek nem örülök.. A Gspace idáig reklámmentesen ment, most már dobálja a reklámokat, ha megnyitok egy Otp vagy Burger king appot.. Erre van valami megoldás? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1067) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#1066) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Ismerős a helyzet, én is jártam így a GSpace appal, bár csak néhányszor raktam fel az appot. Viszont más appoknál is előfordult, hogy az alső sávban volt reklám, aztán máskor meg nem. A GSpace esetében végül fizettem a reklámmentes verzióért.

Szerintem próbáld meg a következőt:

A Beállítások > HMS Core > Hirdetések menüponton állítsd vissza a hirdetési azonosítót (elvileg egy csupa nullából álló karaktersor lesz az eredmény). Illetve nálam be van kapcsolva 2 opciü: a személyre szabott hirdetések tiltása, és a további inforáció menüpont alatt, a hirdetési azonosító alapú statisztikák gyűjtése.. Nekem pl. az AppGallery-ben nem jönnek fel az idióta játékok hirdetései.

Da pacem, Domine!

(#1068) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#1067) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi, nem jött össze.. Beírom a Gms csoportba is, hátha ott van megoldás.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1069) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Tegnap megvolt a nagy frissítést követő factory reset. A korábbi beszámolót kiegészítendő, leírok még pár dolgot:

- A Chrome és a Brave (ezt a 2 böngészőt próbáltam eddig) továbbra sem játssza le a videókat a weboldalakon, csak a Huawei böngészőben mennek a videók. Ezt jeleztem a Huawei Support felé, kíváncsi vagyok, hogy mit fognak reagálni.

- Működik a gyári hívásrögzítő (11.0.0.109 verzió)!!!

- A "hagyományos" widgeteket jól eldugták. Ha a főképernyőn a 2 ujjunkat egymás felé húzzuk, akkor alul bejön néhány opció. Balról jobbra haladva, a násodik menüpont eddig a 'Minialkalmazások' nevet viselte, ez mostantól (EMUI 13) 'Szolgáltatás-minialkalmazások' néven fut. Itt olyan widgetek vannak, amelyeket egymásra lehet tenni és lapozni lehet közöttük, illetve van olyan opció, hogy a widgeteket kombinálni is lehet. Az eddigi, "hagyományos widgeteket pedig a lista legalján lehet elérni, elég kis méretű betűkkel van kiírva. Beletelt egy kis időbe, míg rájöttem, hogy hol vannak.

- van lehetőség az állapotsáv testreszabására is. Beállítások > Értesítések és állapotsáv > Állapotsáv menün belül.

- Az állapotsávon az időpont kijelzése a jobbszélről középre került.

- a íbrállítások > Adatvédelem menün belül van Adatvédelmi központ (ez új), illetve a Biztonság menüpont alatt van Biztonsági központ.

Da pacem, Domine!

(#1070) dualcore válasza bontabela73 (#1069) üzenetére


dualcore
őstag

Köszönjük a beszámolót. :R

(#1071) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Még néhány dolog az EMUI 13-mal kapcsolatban:

A korábban említett videólejátszási problémával(?) kapcsolatban a Huawei ügyfélszolgálata képernyővideókat kért a (hiba)jelenségről. A jelenséget a Chrome és a Brave böngészőkben "sikerült" reprodukálni.

Elküldtem a 2 videót azzal a kiegészítéssel, hogy az Edge böngésző viszont nem produkálta ezt a hibajelenséget, lejátszotta a videót.

A válasz az volt, hogy vizsgáltassam be a készüléket, de előtte törljek gyorsítótárat/adatot, illetve telepítsem újra a böngészőt. Annyit írtam vissza, hogy szerintem a telefonnal semmi baj, a Huawei böngészőt fogom használni. Egyébként gyári visszaállítás is volt.

A böngészőhöz kapcsolódik a következő dolog, amelyet ma vettem észre. EMUI 12-nél, amikor a Huawei böngészőnél rányomtam a frissítések eltávolítására és az app visszaállt a 11.1x verzióra, az appot le lehetett tiltani. EMUI 13-nál, a frissítések eltávolítása után a 12.1x verzió marad és ezt már NEM lehet letiltani. Továbbá a Huawei nem nagyon akarja, hogy a felhasználók másik böngészőre váltsanak, mert amikor másik böngészőt akarunk beállítani alapértelmezettnek, egy figyelmeztetés jelenik meg.

Még egy dolog: Az EMUI 13-ra történő frissítés után az Outlook app nem jelzett, amikor új email jött. Az alkalmazásindítási beállítások ugyanazok voltak, mint a frissítés előtt, amikor voltak értesítések. De az is lehet, hogy az Outlook legújabb verziójával volt probléma (volt már ilyen). Visszatettem egy korábbi verziót is, de ugyanúgy semmi. Ez már korábban is előfordult az Outlook-nál, de aztán egy frissítés után az app megint jól működött.

Egy olyan email appot raktam fel, amelyet már korábban is használtam (Spark Email), itt üzembiztosan jönnek az értesítések. Az Outlook-nál a naptárt is szinkronizáltam a gyári naptár appba. Viszont találtam egy olyan naptár appot, amelynél csak be kell importálni az .ics fájlokat, így az egész offline van.

A Huawei Email appot is próbáltam, ott is jönnek az értesítések. Nem rossz, de nekem kicsit nehézkesnek tűnik az emailek kezelése, illetve az automatikus szinkronizálásnak folyamatosan bekapcsolva kell lennie.

Da pacem, Domine!

(#1072) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Első tapasztalatok az EMUI 13-nál az akkumulátor teljesítményéről és a töltésről, röviden:

Nem használtam semmilyen akkumérő appot, csak a szubjektív érzékelésemet írom le. Szerintem tovább bírja az akku, mint korábban. Ebbe lehet, hogy az is közrejátszik, hogy már nem az Outlook-ot használom. Az Outlook elég sok tárhelyet lefoglalt. Ami bizots az az, hogy nem romlott az akkuidő. Továbbra is figyelemmel kísérem az akku teljesítményét.

Van turbótöltés. Ezt úgy lehet aktiválni, hogy a gyári töltőfejjel (66W) és kábellel töltjük a telefont, és amikor töltőre tesszük, a kijelzőn megjelenik a töltési animáció. Erre kell egy rövid ideig hosszan nyomni és rövid időre megjelenik a turbótöltés felirat az animáció közepén. Valamint az értesítési területen is megjelenik egy értesítés. Ez figyelmeztet arra, hogy a telefon felmelegedhet. Nálam még langyos sem volt a telefon.

Da pacem, Domine!

(#1073) dualcore válasza bontabela73 (#1072) üzenetére


dualcore
őstag

Nálam a böngésző (chrome) rendszeresen kifagy egy egy pillanatra vagy teljesen. Újraraktam az appot, a telefonon is volt FR, de megmaradt a jelenség. Persze ez még emui 12 alatt.

(#1074) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Én most akarom eladni/cserélni mert annyira bejött a Xiaomi 13T, hogy váltás lesz..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1075) bontabela73 válasza dualcore (#1073) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Érdekes. Nálam a Chrome akkor akadozott egy kicsit egyes weboldalakon, amikor belenagyítottam az oldalba. A frissítés után jött ez a videólejátszási hiba. Tegnap kipróbáltam valamit, de az sem oldotta meg. Még korábban, amikor éppen a Chrome volt fent, az AppGalleryben volt egy frissítés a Huawei Webview apphoz. Ennek elmentettem az apk-ját. EMUI 13-n az említett appnak egy korábbi verziója van fent alapból. Az apk-ból frissítettem az appot, de a lejátszási hiba továbbra is jelen van.

Az utóbbi napokban a Huawei böngészőt használtam és mostanra már megszoktam, maradok is ennél.

Da pacem, Domine!

(#1076) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#1074) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Remélem, bevűlik a Xiaomi.

Da pacem, Domine!

(#1077) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#1076) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Idáig bevált :)
A böngésző fagyás nekem is jelen volt, Samsung Internet böngészőnél, úgy jött helyre, hogy a kijelző jobb alján csináltam egy gesztusvezérlési mozdulatot, de elég ha csak kb hozzáértem és ennyi, magához tért..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1078) dualcore válasza bontabela73 (#1075) üzenetére


dualcore
őstag

Szerintem a chrome a ludas. Na de mig megvan a telefon addig engem annyira nem zavar.

Olvastátok,hogy a huawei megválik végleg az androidtól?
Marad a HMS minden új készüléken, és nem isl esz android apk futtatási lehetőség sem ezután.

[ Szerkesztve ]

(#1079) rdt89 válasza dualcore (#1078) üzenetére


rdt89
addikt

Az európai készülékeket nem érinti, csak amik Harmony-t futtatnak vagy az van rájuk telepítve. A Mate 40 Pro az utolsó telefonjuk ami képes lesz / lenne erre az OS futtatásra

(#1080) dualcore válasza rdt89 (#1079) üzenetére


dualcore
őstag

Ezert is irtam, hogy minden új készülékre.

(#1081) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Szerintetek mennyi a reális ára most egy ilyen telefonnak? Konkrétan új állapotú, most jött vissza a telemaxtól, új kijelző/keret/akksi. A hátlap új kora óta fóliázott, tehát az is füllel karcmentes..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1082) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1081) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem 120-130 ezer, ha el is akarod adni, hiába új tudod nincs GMS és így értéktelennek van titulálva. :(

(#1083) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#1081) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

A rejoy.hu oldalán van lehetőség annak megállapítására, hogy kb. mennyiért veszik meg a telefont. Néhány kérdésre kell válaszolni és kijön egy öszeg a végén. A teendők le vannak írva a weboldalon, de lehet nekik emailt is írni, ha vannak további kérdések.

Úgy látom, hogy most megint van készleten Mate 40 Pro, a kiváló állapotút 211e Ft-ért adják.

Da pacem, Domine!

(#1084) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#1083) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azon végigmentem, 142ezer ft jött ki.. Az kevés nekem.. :(

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1085) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Elköszönök a topiktól, elvitték a telefont.. Rengeteg örömet okozott nekem az elmúlt 2 évben, remélem a leendő tulaj is örülni fog neki.. Xiaomi 13t van most helyette, nagyon szuper telefon ez is..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1086) dualcore válasza Ferenczi Áko (#1085) üzenetére


dualcore
őstag

Üdv neked, legyen örömöd benne! :R
Én még kitartok! :K

(#1087) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Sziasztok!

Ennek a cikknek a végén az egyik hozzászóló azt írja, hogy nála a HiSuite feldobta az EMUI 13 frissítést.

Da pacem, Domine!

(#1088) rdt89 válasza bontabela73 (#1087) üzenetére


rdt89
addikt

Nálam az se :(

(#1089) bontabela73 válasza rdt89 (#1088) üzenetére


bontabela73
aktív tag

A Huawei ügyfélszolgálatnál lehetne érdeklődni, mert nekem még októberben azt írták, hogy az európai (C432) készülékekre folyamatban van az EMUI 13 frissítés. My Huawei > Támogatás fül > Gyors szervizmegoldások > Email.

Da pacem, Domine!

(#1090) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Szaisztok!

Van valami újság az EMUI 13 frissítéssel kapcsolatban? Érkezett már esetleg frissítés?

Da pacem, Domine!

(#1091) rdt89 válasza bontabela73 (#1090) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem még továbbra sincs semmi, Augusztus 1 biztonsági szinten a telefon is

(#1092) dualcore válasza rdt89 (#1091) üzenetére


dualcore
őstag

Van egyáltalán újabb az augusztusi frissitésnél? Nekem is az van.

(#1093) LeMarci válasza dualcore (#1092) üzenetére


LeMarci
tag

Nálam szeptemberi van

(#1094) rdt89 válasza dualcore (#1092) üzenetére


rdt89
addikt

Látod van akinek szeptemberi, hát mostmár tolhatnák kifele a Emui 13-at, nem hiszem, hogy 1 nap csak 1 készülék kaphatná meg :C

(#1095) dualcore válasza rdt89 (#1094) üzenetére


dualcore
őstag

Szerintem már a huaweinél csak 1 muksó küldi kifelé egyesével a frisitéseket! ;]
Le vagyunk tojva!

(#1096) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Szerintem érdemes lenne a Huawei Ügyfélszolgálatnak írni. Lehet, hogy ők abban a hiszemben vannak, hogy az EMUI 13 frissítés kitolása éppen zajlik. Másrészt viszont, ők tudnának jelezni a "központ" felé, hogy valami fennakadás van.

Korábban írtam nekik, de udvariasan "elhajtottak", mivel a telefonomon nem európai régiós (C432) szoftver van. Írtam az Egyesült Arab Emírségekbeli Huawei Support-nak, aztán kb. 1 héttel később megjött az EMUI 13 és utána az októberi frissítés. Véletlen?

Da pacem, Domine!

(#1097) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Az én imádott telefonom amit meg eladtam, úgy járt, hogy az új tulajdonosa megcsúszott a jégen, a telefon kiesett a kezéből és a kijelző ripityára tört.. Pedig még előtte írtam neki, hogy H esetleg megunja, vagy nem tud Google nélkül lenni, visszaveszem tőle.. Ezzel bezárult a kör..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1098) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#1097) üzenetére


rdt89
addikt

Pedig ilyen jó készülékeket csak a Huawei tud gyártani :C

(#1099) dualcore válasza Ferenczi Áko (#1097) üzenetére


dualcore
őstag

Az enyém eladó ha érdekel! 😁

(#1100) pgemil válasza bontabela73 (#1090) üzenetére


pgemil
aktív tag

Nekem kb. 2 hete frissült 13.0.0-ra, biztonsági szint szeptember 01, kernelverzió 5.10.43.....2023.08.31

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.