Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#401) SasaWRC válasza illjo (#398) üzenetére


SasaWRC
csendes tag

Köszi az infót!

(#402) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom, hogy vissza térek kis kitérő után (Mate 30 Pro-t váltottam le egy Samu Note 20 Ultrára) a Huaweihez.
Így a Mate 40 Pro lenne a gondolat tárgya.
Kérdésem, hogy frissítések terén hogy áll ez a széria?
Egyéb gondolatokat is szívesen meghallgatok. :-)

Előre is köszönöm!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#403) Beres1978 válasza Zototh64 (#402) üzenetére


Beres1978
csendes újonc

Szia
A készülék az nagyon jó
Gyors és gyönyörű képeket csinál
A rossz hír hogy a frissítések terén szomorú a helyzet
Az én készülékemre ( vodafonos) 1x jött egy kisebb javító csomag és ennyi
Sajnos a biztonsági frissítés is tavaly októberi
Ahogy néztem a huawei oldalát ott folyamatosan frissítik a biztonsági frissítéseket de gondolom hogy a szemét Vodafone leszarja mivel nem sokat adhattak el belőle így nem vesződnek vele 😥

(#404) Zototh64 válasza Beres1978 (#403) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia!

Köszönöm szépen! :R
Ettől tartok, hogy a frissítésekkel van baj.
A szolgáltatós telók mindig később kapják meg, ezt tudjuk, azt azonban nem gondolnám, hogy ennyire.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#405) lefkosia válasza Beres1978 (#403) üzenetére


lefkosia
őstag

OTA nekem még sosem dobta fel a frissítés (Vodafoneos vagyok), de HiSuite appal már többször telepítettem az aktuális firmwaret. Jelenleg 2021.06.01 van rajta. Igaz ez is már 3 hónapos....

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#406) Beres1978 válasza lefkosia (#405) üzenetére


Beres1978
csendes újonc

Szia
Tudnál nekem ebben segíteni?
Hol tudom letölteni ezt HiSuite appot?
Segítséget előre is köszönöm

(#407) hunhool1979 válasza Beres1978 (#406) üzenetére


hunhool1979
tag

https://consumer.huawei.com/en/support/hisuite/

(#408) illjo


illjo
senior tag

P40 lite topikban osztották meg. Mók nélküli simple nfc fizetéshez, a hsz írója szerint működik a megoldás:[link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#410) dualcore


dualcore
őstag

Helló mindenki.
Él még a topik?
Nem tudja valaki MO-n lehet kapni a képen látható gyári tokot?

(#411) lefkosia válasza dualcore (#410) üzenetére


lefkosia
őstag

Kerestem, de csak ebay-en találtam :(

The Truth Is Out There

(#412) dualcore válasza lefkosia (#411) üzenetére


dualcore
őstag

Már megrendeltem az Aliról. Azért köszi.

(#413) lefkosia válasza dualcore (#412) üzenetére


lefkosia
őstag

Mennyiért sikerült rendelned?

The Truth Is Out There

(#414) dualcore válasza lefkosia (#413) üzenetére


dualcore
őstag

Mikor megrendeltem, akkor 16000 Ft volt az ára, igaz standard áfa és adómentes ingyenes posta járt hozzá.
Azóta láttam már 140000 Ft árban is az alin.
Ma jött meg, és nagyon tetszik. Tökéletes gyári tok. Nagyon jó a fogása, és nagyon jó a fényereje.

(#415) lefkosia válasza dualcore (#414) üzenetére


lefkosia
őstag

megrendeltem :)

Köszi a képeket

The Truth Is Out There

(#416) dualcore válasza lefkosia (#415) üzenetére


dualcore
őstag

Igazán nincs mit. Szívesen.

(#417) lefkosia


lefkosia
őstag

megjött az emui 12 :)

HiSuite jött

[emui 12]

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#418) dualcore válasza lefkosia (#417) üzenetére


dualcore
őstag

Már töltöm is. :K

(#419) BaDaBoo


BaDaBoo
csendes tag

Sziasztok!

Mate 40 Pro tulaj lettem. :))

Érdeklődni szeretnék, hogy ki milyen tokot illetve fóliát használ rá? Tokból elsősorban olyan érdekelne, ami megvédi az ívelt kijelzőt.

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

"You Are Your Maker."

(#420) lefkosia


lefkosia
őstag

Szia!

Üdv a klubban :)

Évek óta a [Mobile Outfitters ] fóliát használok a telefonokra. A mate 40 pro-n is ez van.

Jelenleg [ez ] a tokot használom, de van egy [LOVE MEI Defender] tok, de ez valami nagyon brutál, bár véleményem szerint ez a legjobb védelem....

The Truth Is Out There

(#421) BaDaBoo válasza lefkosia (#420) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Meglepett, hogy ennyire ívelt a kijelző. Utoljára talán a Mate 20 Pro és az S8 volt hasonló.

Az első tok nagyon tetszik, de az oldalsó élek ott nagyon szabadon vannak. A másik meg egy "tank" :)), de abban igazad van hogy abban tuti nem nyiffan ki ha netán leesik.

Eddig klasszikus Spigen fekete Rugged Armor tokot használtam a készülékeimen, de tartok tőle hogy az élek jelen esetben ott is szabadon lennének.

"You Are Your Maker."

(#422) dualcore válasza BaDaBoo (#421) üzenetére


dualcore
őstag

Üdv a klubban.
Nekem a fólia még a gyári van rajta, az is sok sérüléstől védte már meg. Lassan csereérett.
Tokot pedig ezt használom, igaz az íveket nem védi, cserébe nagyon szép és praktikus.

(#423) BaDaBoo válasza dualcore (#422) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Beneveztem egy [LOVE MEI Defender] tokra, elvileg szerdára ide is ér. Kicsit szerintem elcsúfítja, de félek a leejtéstől, akkor meg ha az élére esik tuti "kakukk" lenne a kijelzőnek, azt meg nem szeretném. :))

"You Are Your Maker."

(#424) dualcore válasza BaDaBoo (#423) üzenetére


dualcore
őstag

Tény hogy nem kicsit csúfítja el a telefont, de viszont tény hogy jobban is védi.
A múlt héten kollégám Nova 9 készüléke zárt bőr tokban + hátsó szilikon végelemmel leesett a betonra, és ripityára tört a khátlap.

(#425) BaDaBoo válasza dualcore (#424) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Nyilván a legjobb védelem, ha nem ejtem le/verem oda valahova, de véletlenek/balesetek mindig vannak. Anno Samsung S8-am volt, az masszív tokban volt, de a sarkára esett, tovább pattant és olyan szerencsétlenül érkezett le, hogy az útpadka beton szegélyének sarkát kapta el a kijelző. :(((

Természetesen egyből jobblétre szenderült az egész kijelző, de a sarka sértetlen maradt. :DD

Szóval most adok egy esélyt a "csúnyaságnak", aztán meglátjuk hogy bírom. :D

"You Are Your Maker."

(#426) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Vásárlás előtt vagyok, melyiket vegyem a mate-t vagy a sima p40 prot ? Mennyivel tud többet a mate a 40 pronál kijelző méretén kívül ?

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#427) BaDaBoo válasza hockeyapu (#426) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Szia!

Én nemrégiben váltottam P40 Pro-ról Mate 40 Pro-ra. Amit el tudok mondani így ilyen rövid idő alatt (~3 hét), hogy minimálisan fürgébbnek érzem a rendszert, illetve a kijelzőjét szebbnek látom. Viszont a kijelző íveltsége miatt nem volt egyszerű tokot találni rá, a "klasszikus" Spigen tok pl. nem létezik rá - vagy legalábbis én nem találtam. (A nagyon lehajló ívek miatt szinte az összes tok olyan, hogy oldalról alig védi a telefont, így egy véletlen leejtésnél ha az élét kapja el akkor biztos annyi a kijelzőnek - nyilván nem kell dobálni, de az élet produkálhat érdekes dolgokat...)

Fényképezés tekintetében a P40 Pro gyengébbnek bizonyult nekem pl. makróban és éjszakai módban a P30 Pro-nál, de a Mate 40 Pro hozza azt a szintet, sőt, automata módban is "nagyon jó" képet lő este/félhomályban. Bár a P30 Pro szuper makró üzemmódban talán még a Mate 40 Pro-nal is jobbat tud (kb. 1,5 cm-ről).

Volt Mate 20 Pro-m is, azt is nagyon szerettem és most a Mate 40 Pro is nagyon bejön. Hozzá kell hogy tegyem, hogy jó áron jutottam hozzá, így megérte váltanom. Ha anyagi szempontból nézzük, akkor Neked kell eldöntened, hogy rászánsz-e ennyit, mert a P40 Pro-val se lősz mellé, én azt a készüléket is nagyon kedveltem.

Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan akár PM-et is. :R

[ Szerkesztve ]

"You Are Your Maker."

(#428) hockeyapu válasza BaDaBoo (#427) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Köszi a részletes választ ! Most rendeltem P40 prot 10 perccel ezelőtt.
Engem is a kamera érdekel . Volt p10 prom és utána p30 leica (amit megúsztattam :W )
Nagyon gondolkoztam a mate-n, de az többe kerül és mint mondod a kijelző íveltsége... Én meg munka közben használom és nem irodában dolgozom ! :U
Gondolkodtam még a használt p30 pron, de a használt az használt...
Illetve a pro50-esen, de az megint nincs a vodánál.
Mindenesetre még lesz 2 hetem ha mégsem.
Tavaly nyáron belenyúltam egy iphone 12proba :Y :W , sajna nem online rendeltem így nem tudtam visszaküldeni , 8 hónap alatt sem tudtam kibékülni vele !
Azt mondod a p30 pro jobb mint a p40 pro ?

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#429) dualcore válasza hockeyapu (#428) üzenetére


dualcore
őstag

A P30 pro egy nagyon eltalált készülék volt akkoriban, és hozzá képest a P40 inkább csak egy lépés oldalra de nem előre, sem minőségben sem tudásban. A P30 pro emellett még tartalmaz Google szolgáltatásokat.

(#430) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

P40 pro vagy P50 pro legyen? Mate sajnos a kijelző miatt nem játszik ! :))

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#431) Zototh64


Zototh64
őstag

Jött már meg valakinek a 228-as frissítés?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#432) Barcsik válasza Zototh64 (#431) üzenetére


Barcsik
aktív tag

Szia! Nekem kb két hete érkezett meg a frissítés. Pár új funkción és animáción kívül nem sok újat fedeztem fel eddig.

(#433) Zototh64 válasza Barcsik (#432) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia! :R
Akkor majd megjön nekem is, lényeg, hogy itt is elindult a frissítés.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#434) Zototh64 válasza Zototh64 (#433) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem csak nem akar megjönni, se a telefonon, se a gépen.
Hetente egyszer rákeresek, de semmi.
Hozzád képest pedig már több mint egy hónap csúszás.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#435) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!
Van még valaki rajtam kívül, aki 12.0.0.218 fw-n van?
Sehol nem talál frissítést még mindig, és így a biztonsági frissítésem is december 1.
Ez utóbbi aggaszt kicsit.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#436) lefkosia válasza Zototh64 (#435) üzenetére


lefkosia
őstag

Szia!

Nálam is 218 firmware van :( Remélem hamarosan megérkezik a 228.... :)

The Truth Is Out There

(#437) Zototh64 válasza lefkosia (#436) üzenetére


Zototh64
őstag

Reménykedjünk.
Van akinek már 2 hónapja megvan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#438) Zototh64 válasza lefkosia (#436) üzenetére


Zototh64
őstag

Neked jött már valami?
Nekem semmi, úgyhogy írtam a support-nak, még vakargatják a fejüket rajta.
Jó a 218, semmi baj vele, csak a biztonsági frissítés decemberi még mindég, ami bosszant.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#439) Zototh64 válasza Zototh64 (#438) üzenetére


Zototh64
őstag

Ezt a választ kaptam:
"Ellenőriztem a GBB......... sorozatszámot, mely alapján a készüléke forgalmazási régiója magyar.
Valamint a Build-szám alapján a régiónkban elérhető legfrissebb verzió fut rajta. Jelenleg nincs további elérhető frissítés erre a típusra."

Ez van nálunk állítólag, egy zászlóshajóval. :W
Vagy, nem szabad itthon ilyen telót venni. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#440) lefkosia válasza Zototh64 (#438) üzenetére


lefkosia
őstag

Szia!

Semmi.... még mindig 218 van.

The Truth Is Out There

(#441) Zototh64 válasza lefkosia (#440) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia!

:R
A biztonsági javítás is akkor 2021.12.01. gondolom.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#442) lefkosia válasza Zototh64 (#441) üzenetére


lefkosia
őstag

igen

The Truth Is Out There

(#443) tonyi


tonyi
tag

Sziasztok!
Telefon csere előtt állok. A mostani P20 Pro is lényegében tökéletes, csak az akkuideje már rövid. Mivel 4 éves a készülék.
P50 Proban vagy Mate 40 Proban gondolkodom. Teszteket, összehasonlításokat végignéztem. Várom a pro és kontra érveket egyik vagy másik mellett. Árban kb. a kettő egyforma lenne nekem.
Köszönöm!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#444) cinikis


cinikis
tag

Sziasztok.
Mate 20pro tulaj vagyok jelenleg,mint innen sokan valamiért nekem is a P40 pro jött képbe váltásképp.
Esetleg vízállósági tapasztalatot olvasnék szívesen, mivel anno Samu s7 edgemet rendszeresen strandoltattam, viszont az első a betont nem bírta, a második a 40 fokos melegből, a medence alján lévő hirtelen 10 fokot nem🙄🤣. Illetve volt egy Lg g6 használtan, na az sehogy nem bírta.
Második lényegesde állandó kérdés, hol tart a googlis mizéria.
Mobilfizetés/autómatikus bejelentkezések game,youtube,face stb.
Harmadik a kamera tényleg nagy lépés a Mate 20 pro-hoz képest?
Az esetleges válaszokat előre is köszönöm. ✌️

(#445) cinikis


cinikis
tag

Hahó, valaki! :F

(#446) rdt89


rdt89
addikt

Esetleg jó áron, keveset futott Mate 40 Pro nincs senkinek eladó? :D

(#447) TheodoriK válasza dualcore (#414) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

24 ezerért találom legolcsóbban

valaki találja értelmes áron? :)

(#448) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Mennyit ér egy ilyen telefon manapság használtan, hibátlan állapotban, papírok nélkül?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#449) dualcore válasza TheodoriK (#447) üzenetére


dualcore
őstag

Itt van, de sajnos nem eredeti.
Rendesen felment az ára!

(#450) Elit3Zotya válasza Ferenczi Áko (#448) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Helló.!
Én is most szereztem be egyet pár napja, szerintem 200 körül lehet az ára egy hibátlannak, garival kicsit több. De a piacot elnézve a p50 pro is ekörül van. Nekem volt az is, de ez jobban fekszik nekem. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.