Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#551) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#550) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

+1

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#552) dualcore


dualcore
őstag

A link már felkerült.
Mint korábban is említettem, kell e nagyobb kémkedő a nagy USA óriás cégek különböző alkalmazásaitól. Konkrétan a Facebook mellet elég csak fingani, és máris jön az espumisan reklám! :W

(#553) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Írtam az S21 ultra topikba.. Pár napig használok egy S21 ultrat és elég rosszul esett, hogy a Play áruházból kivették a Huawei Egészség alkalmazást.. Aztán írja egy srác válaszban, hogy mindent legyalultak ami Huawei.. :( (megoldottam máshonnan a telepítést)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#554) Zototh64 válasza Ferenczi Áko (#553) üzenetére


Zototh64
őstag

Huawei oldalról leszedet az AppGallery-t, és onnan mindent leszedhetsz, ami Huawei, a Samu telefonra.
A Note 20 Ultra 5G-t én is így használom, és tökéletesen működik.
De nyilván a Mate 40Pro a sokkal nyerőbb, mint bármelyik Samu.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#555) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Nem hinném, hogy a Huaweinél annyira hülyék lennének, hogy direkt szopassák magukat a szankciókkal!
Lehet csak terelés, hogy a többi kínai eszköz közben nyugiban kémkedhessen! :DD

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#556) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Van olyan rajtam kívül aki 11-es EMUI-val használja a telefonját? Tegnap (nem tudom milyen megfontolásból) frissítettem 12-re, de nem tetszik, most megy vissza a 11-es.. Sem az értesítések/gyors kapcsolók kettéosztása nem jön be, sem pedig a galériában a videók lejátszása.. Eddig ujjhúzással bele tudtam tekerni, fényerőt és hangerőt változtatni, a 12-es EMIU-nál ez eltűnt.. :/

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#557) dualcore válasza Ferenczi Áko (#556) üzenetére


dualcore
őstag

Beletekerni most is lehet a 12-es emuival, hangerőnek ugye ott az oldalsó gomb vagy a virtuális, fényerőt meg automatán használom és eddig nem is tünt fel hogy kellene másképpen.
Persze van akit zavar.
Érdekesség képpen a 40 Pro előtt vettem egy xiaomit, ott nagyon zavart ez a felület, de mikor megvettem a mate 40-et, akkor simán megszoktam. Igaz sok éve huawei készülék volt addig, a xiaomi 1 hétig bírta nálam.

(#558) Ferenczi Áko válasza dualcore (#557) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi! :R

Másik kérdés: Lehet valahogy feljebb húzni a kijelző telítettségét? Van nálam most egy S21 Ultra és annak (számomra) szebbek, telítettebbek a színei.. :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#559) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#556) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ne má' ! P30pron, meg p50pron ugyanúgy lehet használni mint eddig ! Valamit nem néztél be? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#560) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#559) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#561) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#560) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Vlc? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#562) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#561) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A gyári appokat szeretem :) már visszamentem 11-es EMUI-ra, jobb ez így nekem..

Más: Múltkor itt keresett valaki Nillkin Camshield tokot, ha jól emlékszem.. Emagnál van elég jó áron viszont ez Mate 40 Pro+.. Nem tudom, hogy a mi készülékünkre jó lenne-e..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#563) dualcore válasza Ferenczi Áko (#558) üzenetére


dualcore
őstag


Esetleg a kijelző beállítás alatt. Viszont ha jól tudom az s21 az szuper amoled, valamennyivel szinhűbb mint az amoled.

(#564) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#562) üzenetére


rdt89
addikt

Én úgy tudom kijelző kalibráláshoz lehet appot is leszedni.
Esetleg ez?
Én ilyen irányba mennék el a kutakodáshoz, ha a gyári adott dolgok nem megfelelőek.

(#565) Ferenczi Áko válasza dualcore (#563) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi, ez megvolt. Azt hittem, hogy a színhőmérsékletettel lehet valamit játszani, hogy telítettebb legyen.. De igazából mindegy.. :) (megint használtam 1 napig egy S21 ultrat, de nap végén már hiányzott a Mate 40 Pro, pedig az S21 is szerethető telefon, csak az a fránya üzemidő és kamera..)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#566) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#562) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Holnap felrakom a telóra és szólok , ha jó! :(

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#567) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#566) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#568) dualcore válasza Ferenczi Áko (#565) üzenetére


dualcore
őstag

Tény, hogy nekem soha nem volt samsung telefonom, (kivéve amikor még a nyomógombos létezett) A páromnak a céges az volt, de nem szerette egyáltalán. Előtte is és utána is lett a céges is huawei. Én egyáltalán nem érzem azt, hogy vágynék a samsung után. Elismerem vannak benne jó dolgok szoftveresen, de összességében nem kellene soha.
Míg a Mate 40pro le nem hal, addíg bizony ez marad. :K

(#569) Ferenczi Áko válasza dualcore (#568) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha többet bírna az akksi váltanék. M

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#570) dualcore


dualcore
őstag

Volt emui 11 alatt egy olyan funkció, hogy a csatlakoztatott BT hangkeltő azt a hangot hangisitotta ki amit a telefon mikrofonjába mondtunk. Na ennek a nevét sem tudom, de a 12 alatt nem is találom. Van erről infótok?

(#571) rdt89 válasza dualcore (#570) üzenetére


rdt89
addikt

Én erről nem is tudtam :Y

(#572) dualcore válasza rdt89 (#571) üzenetére


dualcore
őstag

1x használtam, de most megint jó lett volna, de nem találom.
Akkor én is úgy tudtam meg, hogy a tippek mappát elolvastam a telefonban, és ott hozta, mint opció.

(#573) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

A vodánál most fent van az online listán a Mate40 pro, szokás szerint készlethiányos, de érdemes figyelni, hátha (lehet kérni értesítést, ha éppen van) ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#574) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok,

Az a kérdésem, hogy az Android Auto az működik rendesen?? Kacérkodom a telefon gondolatával a Rejoy on keresztül, ami egy P30 Prót váltana.

(#575) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

A selfi kamerákat is értékelte a dxomark. :C
A Mate40 pro a negyedik !
Első fej fej mellett a 14 pro és a Mate50 pro, P50 pro, Mate40 pro, P40 pro,...10. Huawei Nova6 5G !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#576) rdt89 válasza hockeyapu (#575) üzenetére


rdt89
addikt

Az tény, hogy a P40 Pro kamerája bitang jó volt, csak az a fránya látószög, ami miatt jobb a Mate 40 Pro-é, de a mai napig a 40-es széria volt szerintem a Huawei legjobb duó-ja /P40-Mate 40/. :)

(#577) dualcore válasza hockeyapu (#575) üzenetére


dualcore
őstag

És ugye eltelt 2 év az iphonhoz képest, és mégis remekel.

(#578) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Aki esetleg használ Burger King appot.. Frissítés után nem lehet kuponokat nézni, mert Google Térkép alapon lehet csak választani, ami ugye nálunk nincsen így csak pörög az app..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#579) kp78 válasza Ferenczi Áko (#578) üzenetére


kp78
addikt

AppGallery-s verziót töltsd le, és csak onnan frissítsd.
P40 Pro-n gond nélkül megy. :)

(#580) hockeyapu válasza dualcore (#577) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Fél éve adtam oda a syfont a Nejemnek amikor visszaszálltam Huaweibe, azóta mindennap szid,nem bírja megszokni, pedig Ő szinte csak telefonál rajta. Azon gondolkozik visszateszi a kártyát a Xiaomibe, pedig nagyon utálta. :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#581) rdt89 válasza hockeyapu (#580) üzenetére


rdt89
addikt

Pedig a Huawei szar, hogy lehet szeretni? ;] Nincs rajta semmi csak érintőkijelzős gyerekjáték. ;] Egyébként én se adnám oda semmiért ezt a telefont, sőt HA!-n fent van a 4 éves Mate 9 Pro-m, amit 1 éve adtam el, s azon gondolkodok vissza kéne vásárolni, de hát azért, hogy a szekrény alján pihenjen nincs sok értelme, pedig már a Mate 9 Pro is mezőnyalázó volt. :R

(#582) dualcore


dualcore
őstag

Most azon gondolkodom, hogy lementek minden dolgot a telefonról, utána újrahúzom, és megint mintha új lenne! :)

(#583) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Árazásban szeretnék segítséget kérni.. Úgy néz ki, hogy váltok, és eladom a Mate 40 pro-mat.. December közepéig garanciális, elől-hátul fóliás, teljesen karcmentes, full dobozos. 4 tok jár mellé. Teljesen újszerű állapotban van, számlával. Szerintetek mennyiért lehet eladni? Én első körben 230.000 ft-ra gondoltam, de lehet hogy túláraznám..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#584) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#583) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

225-ért 20 darab van fent a jófogáson ! Kérdés milyen gyorsan akarod eladni.
Miért válsz meg tőle ? :F
Utód ? :U

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#585) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#584) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

S22 ultra.. Egyszerűen meguntam :D És kerestem egy olyan utódot ami kamera/akksi szinten megközelíti.. Volt nálam pár S21 Ultra, de az még nem nőtt fel a Mate-hez.. Az S22 ultra már igen..

A. Jófogás.. Nézd meg a hirdetéseket. Ugyan azzal a szöveggel van hirdetve az összes, különböző megyékben, szóval ott valami nem kerek..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#586) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#585) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ja a hirdetések ! :DD

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#587) dualcore válasza Ferenczi Áko (#583) üzenetére


dualcore
őstag

A rejoy oldalon 215-234000 ft között van hírdetve, elvileg jó és kiválló állapot közöttiek. Ide lőném be az árakat, ha el akarnám adni, tokkal együtt.
Hírdetések- Abban igazad van, hogy a meghírdetett készülékek nagy része kamu. A amrketplace-en is hírdetnek Muhamed névvel Nagykanizsán ( :) ) és hasonló nevekkel, a képen angol dugóval.
Szóval a nagyrésze kamu.

(#588) hockeyapu válasza dualcore (#587) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

És ez miért jó ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#589) dualcore válasza hockeyapu (#588) üzenetére


dualcore
őstag

Nem tudom a kérdésed mire irányul, de sejtem hogy a hírdetett termékekre. Ez esetben egyáltalán nem jó, azért tettem oda zárójelbe a mosoly jelet. Gondolom pl Muhamed névvel full angol szöveggel, tele hibával, feltűnik a vevőnek hogy kamu. Sajnos rengetetg kamu hírdetés van, és ezeket nemigazán ellenőrzik, ezzel károsítva a normális hírdetőket.
Pl itt egy mate 50 pro

[ Szerkesztve ]

(#590) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Végül maradtam (még). Viszont az utód tuti, hogy S22 ultra lesz. Csak nekem nem ér egy telefon sem 300K forintot. Majd ha beesik az ára tavasszal :D

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#591) hockeyapu válasza dualcore (#589) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

:C Megnéztem a hirdetést !
A Profilképén látszik is milyen szép magyar gyerek! :Y

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#592) dualcore válasza Ferenczi Áko (#590) üzenetére


dualcore
őstag

Ha jól emlékszem, neked nem olyan rég van meg a Mate 40 pro.
Csak nem jön be ezek szerint? (Nem sértésnek szánom a kérdést)

(#593) Ferenczi Áko válasza dualcore (#592) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hát nézőpont kérdése, hogy nem olyan régen.. Nyár óta :D
Nem veszem sertésnek, csak 3 éve folyamatosan Huawei telefonjaim vannak: 3x volt P30 Pro, utána P40 Pro és végül Mate 40 Pro. Szerethető telefon, hibátlan működéssel, nem tudok róla rosszat írni.. 🙂

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#594) dualcore válasza Ferenczi Áko (#593) üzenetére


dualcore
őstag

Hát nézőpont kérdése, hogy nem olyan régen.. Nyár óta :D

Végül is már a tél közepén járunk! :)

Akkor csak a szokásos, kéne már valami új érzés? :K

(#595) Ferenczi Áko válasza dualcore (#594) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen. De nem minden áron.. S21 Ultra-nak adtam pár esélyt, de az még nem volt a Mate szintjén.. Nekem 150ezer ft-omba került a Mate, a S22 ultra 295K.. Tudásban kb ugyan az, árban viszont nem ér 2x annyit.. Ezért adtam el..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#596) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#595) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Kamerában is ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#597) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#596) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Háát.. Abban jobb a Mate.. Szerintem..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#598) hockeyapu válasza Ferenczi Áko (#597) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Pedig a dxomark szerint egy szinten vannak ! :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#599) Zototh64 válasza hockeyapu (#598) üzenetére


Zototh64
őstag

Én is elszoktam olvasgatni a teszteket a számomra érdekes készülékekről, de inkább csak iránymutatásként, illetve örülök, ha van benne esetleg 1-2 funkcióról említés, amiről mondjuk nem tudtam, stb.
Fotózásban viszont az inkább a mérvadó számomra, amikor én csinálok egy fotót, videót, és az mit tud, milyen minőségű, stb.
Ferenczi Áko-val egyet értek, tényleg jobb a Mate.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#600) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#597) üzenetére


rdt89
addikt

Tutira veszem, hogy pár hónap és megint kell egy Mate. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.