Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#901) LeMarci válasza Moszi (#900) üzenetére


LeMarci
tag

Gboxból mostmár meg lehet nyitni a play store-t szóval nincs annyira lezárva mint régen, igaz még mindig van néhány alkalmazás amit nem enged telepíteni de erre van az alkalmazás klónozás. Üzeneteket is küldi rendesen.
Bár csak azokhoz az alkalmazásokhoz ajánlom amik nem futnak rendesen gms nélkül, mivel minél több van gboxon belül annál többet fogyaszt a nyitva tartásával

(#902) Moszi válasza LeMarci (#901) üzenetére


Moszi
csendes tag

Értem és köszönöm a választ. P30 Pro-t szeretnék lecserélni újabbra és továbbra is vonzó a Huawei készülékek kinézete. :R

(#903) LeMarci válasza Moszi (#902) üzenetére


LeMarci
tag

Milyenben gondolkozol ha meg lehet kérdezni?

(#904) Moszi válasza LeMarci (#903) üzenetére


Moszi
csendes tag

P50 tetszik legjobban. Lehet béna voltam de nem találtam hozzá fórumot.

(#905) LeMarci válasza Moszi (#904) üzenetére


LeMarci
tag

Gondolom a Pro? Amúgy ha aggódsz google miatt akkor azt ajánlom hogy váltsd át a szoftverét HarmoynOsre, xdaforumon vannak emberek akik ~7e forintért átrakják és fel is rakják a gms-t. Így a szoftvertámogatás is gyorsabb és hosszabb lesz

(#906) Moszi válasza LeMarci (#905) üzenetére


Moszi
csendes tag

Oh, ezt nem tudtam. Ilyen ROM mókolással utoljára HTC One X-en foglalkoztam.

(#907) Ferenczi Áko válasza Moszi (#900) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! Nekem az aurora store teljesen kiváltja a Play áruházat..
rdt89 #899 Köszi :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#908) LeMarci válasza Moszi (#906) üzenetére


LeMarci
tag

Én is megcsináltam volna, csak a mate 40 pro az egyetlen telefon amin nem lehet megcsinálni...
Animatrix csinált már ilyet nála tudsz érdeklődni a menetéről

(#909) Moszi válasza Ferenczi Áko (#907) üzenetére


Moszi
csendes tag

Ki fogom próbálni mindenképpen

(#910) bontabela73 válasza Moszi (#900) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Nekem a Mate 40 Pro előtt P30 Pro volt, teljes GMS támogatással.

A P30 Pro-n használt appok nagy része a Mate 40 Pro-n is fent van és működnek. (Néhány app esetében van 1-2 nem lényeges funkció, amelyik GMS hiánya miatt nem megy, de ezeket amúgy sem használom.)

Egyáltalán nem hiányzik a gugli. Az AppGallery, a Petal Search és néhány a P30 Pro-ról átmentett apk, valamint az APKPure és az Uptodown app áruházak segítségével az appokat naprakészen tudom tartani, illetve az appokat ezekből a forrásokból szerzem be.

Néhány guglis app is tökéletesen fut GMS nélkül is. Pl. a Fordító, a Térkép, és még a Lens is megy (ehhez fel kellett tenni a Google appot, amelyik csak a Lens miatt van fent). De még a Chrome is teljesen jól működik (egyébként a Huawei böngészőt használom), illetve kipróbáltam a Fotók appot is. A Térképnél és a Fordítónál néha feljön egy ablak, hogy gugli-fiókba jelentkezzek be, de ezeket figyelmen kívül lehet hagyni.

Youtube helyett jó ideig használtam a Youtube Vanced-et (az app parks oldalról a YT nevű appot kell letölteni, az telepíti a Youtube Vanced, a Music Vanced és a microG appokat). Ha bejelentkezünk a gugli-fiókkal, a Youtube Premium összes előnye elérhetővé válik.

Aztán találtam egy olyan appot, amelyiknél nem kell a gugli-fiókkal mókolni, meg azon izgulni, hogy a gugli mikor fedezi fel, hogy nem kompatibilis eszközről használjuk a Youtube Premium funkcióit teljesen ingyen. A NewPipe apphoz nem kell gugli bejelnetkezés, a videókat megszakítások nélkül lehet nézni, van háttérben való lejátszás, kép a képben, be éehet állítani, hogy az app milyen füleket mutasson (pl. a Felkapott nevű részt ki lehet kapcsolni. Az App ingyenes, az appon belül ennek ellenére nincsenek reklámok. Az AppGallery-ben fent van az app, de egy régebbi verziója, a legfrissebb verzió az app honlapján (newpipe.net) érhető el és az appon belül is lehet ellenőrizni, hogy van-e újabb verzió.

A honlapról tölthető le az eredeti app, az AppGallery egy régebbi verziót és ki tudja, mennyi klónt dob fel. Rengeteg utánzat van. Pl. kipróbáltam a Play Tube appot is, de az tele van reklámokkal és vannak benne bugok is. A sok klón és utánzat közös vonása, hogy az app felülete, kinézete szinte teljesen olyan, mint a Newpipe-nál, de ezeknél a klónoknál nincs annyi testreszabhatósági lehetőség (pl. A felkapottak és a többi fül nem tüntethetőek el). Ami még fontos lehet, hogy a videókat nem lehet lájkolni, nem lehet hozzászólni. Viszont a videókat MP4 formátumban le lehet tölteni! A feliratkozásokat és az app beállításait el lehet menteni fájlba, illetve ezeket egy -két koppintással vissza lehet állítani.

Korábban kipróbáltam a GSpace-t, illetve a Gbox régebbi verzióját. A Gbox-szal alig tudtam valamit letölteni. Olvastam, hogy most már külön letölthető appok is használhatók a Gboxon kívül is, nem minden az appon belül fut.

Da pacem, Domine!

(#911) philoxenia válasza bontabela73 (#910) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

YT Prémium? Az menne? A 20X 5G-n megy, de azon még van GMS.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#912) Moszi válasza bontabela73 (#910) üzenetére


Moszi
csendes tag

Oh, nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ. Nem kicsit könnyítetted meg a dolgom. :R

(#913) LeMarci válasza philoxenia (#911) üzenetére


LeMarci
tag

Ha arra gondolsz, hogy te mindenképp előfizetnél youtube premiumra és nem vancedet és társait használnád akkor szerintem csak az emulátoros felületből való bejelentkezéssel tudnád megoldani

(#914) bontabela73 válasza philoxenia (#911) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Igen, habár az app felső sarkában nem írja ki, hogy Youtube Premium, de minden Premium funkció működik (a kísérleti funkciók csak akkor, ha egyébként is Premium előfizetés van). Egyébként van egy eldugott beállítás, ahol be lehet kapcsolni, hogy a Youtube Premium felirat legyen felül Youtube helyett.

A videók nem állnak le a képernyő lezárásakor, van kép a képben mód is. Nincsenek reklámok. A Youtube Vanced-ben ezek megvannak, csak sz a lényeg, hogy be kell jelentkezni a gugli-fiókkal. A microG app ehhez van. Ami fontos, hogy a bejelentkezéskor a bal alsó sarokban lévő Huawei opcióra kell koppintani és úgy bejelentkezni. A gugli-fiók felé az app egy olyan telefon azonosítóját küldi el, amelyen van GMS támogatás. Nálam, ha jól emlékszem, Pixel 4 XL volt. Egyszer nem figyeltem és simán a bejelentkezés gombra koppintottam a jobb alsó sarokban. Pár nap elteltével elkezdett nyavalyogni az app, hogy nem tudja lejátszani a tartalmakat.

Érdemes néha az app parks oldalán megnézni, hogy a YT appnak van-e újabb verziója. A legújabb verzió 3.1.2. Egyszer belefutottam abba, hogy a Youtube 17-es verziója volt fent (a YT ezt telepítette) és egyik nap bármelyik videóra koppintottam, hibaüzenet jelent meg, hogy a tartalom a Youtube újabb verziójában tekinthető meg.

Szerencsére, a fejlesztő egész hamar reagált és kitolta a mostani verziót, amely már a 18-as Youtube-ot rakta fel. A YT appot a telepítés után el lehet távolítani, mert ha elindítjuk, a korábban feltelepített appok (YT Vanced, YT Music Vanced és microG Vanced) eltávolítását ajánlja fel. Egyébként a Music nálam nem volt fent.

A microG app esetében engedélyezni kell a akkuoptimalizálás mellőzését, az Alkalmazásimdításon belül hagyni kell az automatikus kezelést.

Da pacem, Domine!

(#915) bontabela73 válasza LeMarci (#913) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Így van. A sima Youtube appot fel lehet telepíteni, de nem megy. Vagy marad a böngészős használat.

Da pacem, Domine!

(#916) bontabela73 válasza Moszi (#912) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nagyon szívesen.

Da pacem, Domine!

(#917) Moszi válasza bontabela73 (#916) üzenetére


Moszi
csendes tag

Úgy néz ki P50 Pro lesz a dologból :C

(#918) rdt89 válasza Moszi (#917) üzenetére


rdt89
addikt

Mellé nem fogsz nyúlni az biztos, de akkor már kicsit ráfizetnék és Mate 50 Pro-ra áldoznék be, vagy esetleg még a Mate 40, azért azok a featur-ek amiket tud, hogy nézi mikor pislantasz a kijelzőre, a 3 koppos hangerőszabályzás, a TOF kamera 3D arcazonosításhoz elől, a mind a 3 kamerával 4k/60fps rögzítés, az előlapi 4k60fps, a nagyon jó széleslátó hátlapi kamera, ezek úgy tudom a P50-ból hiányoznak, vagy rosszabb konfigurációban van benne. :R De ettől függetlenül a P50 Pro is remek választás, pláne, hogy látom milyen áron vannak, már konkrétan a középkategória aljával versenyez :R

(#919) philoxenia válasza bontabela73 (#914) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elő vagyok fizetve, mert mindenütt használom. Ha viszont csak mókolással megy, akkor inkább Honort nézek majd. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#920) Moszi válasza rdt89 (#918) üzenetére


Moszi
csendes tag

Megfontolom dolgot mindenképpen. Az IOS vonal nagyon nem tetszik és a Huawei készülékeket mindig is szerettem. P6-tól csak az volt.

(#921) rdt89 válasza Moszi (#920) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a Mate 9 Pro-tól kezdve volt csak Huawei-em, de azóta csak a felső polcról :D

(#922) Moszi válasza rdt89 (#921) üzenetére


Moszi
csendes tag

Az szép azért.

(#923) bontabela73 válasza rdt89 (#921) üzenetére


bontabela73
aktív tag

2015 ősze óta Huawei telefonjaim vannak: G(X)8, P9, Honor 9, P30 Pro és most a Mate 40 Pro.

Da pacem, Domine!

(#924) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#923) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Akkor beállok én is a sorba: Mate 7,P8,P9,Mate 9,P30 Pro, Mate 40 Pro (pár napig volt Mate 30 pro-m is) :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#925) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#924) üzenetére


LeMarci
tag

Nekem nem ekkora a kollekció de azért én is beállok: Honor 8, Honor 20, P30 Pro,P40 Pro és most a Mate 40 Pro

[ Szerkesztve ]

(#926) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nektek mostanában megy normálisan a YouTube vanced? Nekem elindul, aztán kb 1 perc után megállnak a videók. Samsung böngészőben a YouTube szintén. Gyári böngészővel megy simán, és Gspace-en keresztül a YouTube kliens is simán megy.. Csak hát a reklámok.. 😏

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#927) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

P7; P9; P20 Pro (ez még megvan és jó); Mate 20X 5G- Sajnos tudtommal ez volt az utolsó GMS-el... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#928) rdt89


rdt89
addikt

Ha már így leírta mindenki: P6, Mate 9 Pro, Mate 20 Pro, P40 Pro, Mate 40 Pro és nagyon várom a Mate 60 Pro-t, hogy olyat gurítsanak, mint a 40-el :D

(#929) philoxenia válasza rdt89 (#928) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt várom, hogy a Honor is létezzen olyan minőségben...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#930) Moszi válasza philoxenia (#927) üzenetére


Moszi
csendes tag

Szép, nekem P9-ből volt lite és sima is. De igazán a P10 fogott meg.

(#931) philoxenia válasza Moszi (#930) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Engem a P7, először, P6-ot akartam venni, de megjelent a Telekomnál közben a P7.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#932) LeMarci válasza Moszi (#930) üzenetére


LeMarci
tag

Apámnak volt P9 Plus-a és az egy olyan jó telefon volt, hogy 1 éve cserélte le, de azt sem azért mert belassult, hanem mert akárhogy próbálkozott nem tudott rendes akkumulátort venni bele, sosem.volt az igazi
Ő nem maradt a Huawei vonalon Oppo Find X5 Pro lett az utódja

(#933) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#926) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Ezt a jelenséget 1-2 alkalommal tapasztaltam én is. A videó alapértelmezett felbontását kell magasabbra állítani (sajnos, nem emlékszem már melyik menüpont ez a beállításokban, mert jó ideje nem a vanced van fent, hanem a NewPipe). Elvileg ehhez a beállításhoz nem is kellene nyúlni, de előfordult, hogy az alap beállításnál nálam is megállt a videó lejátszása. Nagyobb felbontásra állítottam. Ha esetleg megint elakadna a lejátszás, akkor állítsd vissza az automatikus felbontásra. Remélem, rendbe jön a lejátszás.

Da pacem, Domine!

(#934) Moszi válasza philoxenia (#931) üzenetére


Moszi
csendes tag

P7-el én személy szerint küzdöttem egy kicsit mert rózsaszín árnyalatú képeket készített. Kétszer is ki lett cserélve. De nagyon tetszett már akkor is a kinézete.

(#935) dualcore válasza Moszi (#920) üzenetére


dualcore
őstag

Én nem szeretek sűrűn váltani. Kezdtem a P10 -el, utána Mate 20 pro, utána mate 40 pro. Ez marad míg megy, remélem sokáig. :)

(#936) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Emui 12-re van működő gyári hívásrögzítő? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#937) Moszi válasza dualcore (#935) üzenetére


Moszi
csendes tag

Ma sikerült rendelnem egy P50 Pro. Nagyob várom, hogy megérkezzen.

(#938) Ferenczi Áko válasza Moszi (#937) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Írj majd róla, néztem, hogy nagyon beesett az áruk..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#939) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Na, beadtam a derekamat, frissítettem én is emui 12-re 😅

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#940) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#936) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Igen, a 11.0.0.109-es verzió, vagyis ugyanaz, mint az EMUI 11-nél, EMUI 12-re nem lett kiadva őjabb verzió.

Tökéletesen működik. Arra leszek kíváncsi, hogy EMUI 13 alatt fog-e majd menni.

Da pacem, Domine!

(#941) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Elérhető a Youtube Vanced app új, javított verziója. A linkről CSAK a Youtube Vanced app tölthető le. Telepítés után, az app megnyitásakor megnyílik a böngésző és a github oldalára visz, hogy töltsük le a microG appot. Viszont, ha a YT 3.1.2 appból lett telepítve a Youtube Vanced és a microG, akkor ezt a microG verziót (0.2.24) nem szükséges letölteni, mert a már meglévő 0.2.27-es verzió.

Da pacem, Domine!

(#942) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#941) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R
Köszönöm, így végre betölt rendesen, nem áll meg 1 perc után :R :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#943) dualcore válasza Moszi (#937) üzenetére


dualcore
őstag

Számolj be a tapasztalatokról. :)

(#944) Moszi válasza dualcore (#943) üzenetére


Moszi
csendes tag

Most megyek a csomagért.
Délután mindenképpen írok róla.

(#945) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#942) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nagyon szívesen! Hívásrögzítő működik?

Da pacem, Domine!

(#946) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#945) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

igen :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#947) pgemil válasza bontabela73 (#945) üzenetére


pgemil
aktív tag

Az melyik?
Nekem az ACR van fenn, de csak az én hangomat rögzíti. A másik oldalt nem ( saját 20 vs. hívott 1 egység a hangerő arány).

[ Szerkesztve ]

(#948) Ferenczi Áko válasza pgemil (#947) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Gyári hívásrögzítő

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#949) pgemil válasza Ferenczi Áko (#948) üzenetére


pgemil
aktív tag

Sajnos nem találom :W

(#950) LeMarci válasza pgemil (#949) üzenetére


LeMarci
tag

Először le kell tölteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.