Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#201) doooo válasza <Adamsky> (#176) üzenetére


doooo
veterán

Nem sikerült, mivel rossz helyről akartad "behúzni őket". Van egy keskeny indikátor, egy hosszúkás, de a képernyő oldalának max egynegyedét elfoglaló csík (bár talán lehet szabályozni a hosszúságát is), amit lehet feljebb, lejjebb helyezni, másik oldalra rakni, tetszés szerint, és csak akkor működik a behúzás, ha abban a sávban történik, elkerülve így a nem-kívánt interakciókat. [link] (a hangerőgombok mellett keresd a "csíkot", amiről beszéltem)

(#202) tesz-vesz123 válasza Aryon87 (#198) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Ez nekem kellemetlen, hogy egy szutyok optikai olvasót, -amit felold a szomszéd bácsi-, hasonlítasz egy 3D-s arcalapú azonosításhoz! :DDD :C Meddig tudsz még süllyedni? Nem én tehetek róla, hogy a kínaiak képtelenek updatelni a szutykukat és tele hagyják hibával a rendszert. 2020 végén nehogy már resetelgessem minden frissítés után, mint egy 30 ezres Android 2.3 ZTE valamit. 🤡 Dzsunka. 👎

[ Szerkesztve ]

(#203) Aryon87 válasza tesz-vesz123 (#202) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyon nagy tévedésben vagy, de nem számít, maradj a saját okosságaidnál csendben, de falls baromságokat felesleges írni. + biztos vagyok benne, hogy sok Apple tulaj örülne egy optikai olvasónak, amit a gyártó valamiért még mindig nem akar a telefonjaiba betenni.
Amúgy minden androidost érdemes főverzióváltás után gyalulni. De kinek mi. Ja bocs, az Applenál nem kell ilyet csinálni. Bocs
Akkor futás oda..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#204) akooos válasza #90305280 (#199) üzenetére


akooos
veterán

(#205) tesz-vesz123 válasza Aryon87 (#203) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Az Apple olyan vackot sosem tenne a készülékeibe! ;)

[ Szerkesztve ]

(#206) Aryon87 válasza tesz-vesz123 (#205) üzenetére


Aryon87
félisten

De sajnálom.. ja nem.
Befejezem az offot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#207) #90305280 válasza akooos (#204) üzenetére


#90305280
törölt tag

PC-n vagyok. Mindegy.

(#208) Aryon87 válasza #90305280 (#207) üzenetére


Aryon87
félisten

Gépen is ugyanazt nyitja, amit akooos mutat mobilon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#209) #90305280 válasza Aryon87 (#208) üzenetére


#90305280
törölt tag

Akkor csak nekem erős a védelmem... :)

(#210) mjani1172 válasza akooos (#204) üzenetére


mjani1172
addikt

Jók ezek az új tagok.
A témában tudatlan,ha segítenek neki akkor egy linket képtelen megnyitni, de hatalmas mellénnyel osztja az észt, sőt már adatlopással vádol.
Korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#211) 7Heads Drago válasza tesz-vesz123 (#205) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mi a gond az ujjlenyomat olvasóval? Kb ugyanannyi mellényúlás van mint face id-nél. Mellesleg pl zsebből kivéve már fel is old, ránézés nélkül. Szerintem mindkét rendszer jó. A vírus miatt most a face id viszont hátranyban van. Viszont a kijelzőbe épített valszeg lassabb lesz asztalról felvéve. Az meg kinek mi a vacak elég szubjektív: nekem (sok másnak is) pl az I12 fényes kék hátlapja nagyon gagyi bazári, illetve kérdéses hogy a hátsó kamerák zafír bevonatta is mennyire valós. Mivel semmivel se tud többet androidostól. A Htc zafírjaitól meg messze elmarad.
Viszont ettől függetlenül mégis az összképet kell nézni és komoly érvek szólnak mellette.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#212) #90305280 válasza mjani1172 (#210) üzenetére


#90305280
törölt tag

Ülj le, kedves addikt, egyes.
Ha letilt a védelem, akkor mégis, mi a faxt kezdjek vele? Tiltsam le, kedves addikt?

Szerk.: hja, bocsánat, nem írok ide többet, hogy legyen hely az egótoknak meg az arcotoknak! :C

[ Szerkesztve ]

(#213) joey04 válasza #90305280 (#209) üzenetére


joey04
titán

nem, csak neked van rosszul beállítva.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#214) 7Heads Drago válasza Giovan! (#114) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tudsz olyan cégre példát mondani, aki nem a fent említett két kategóriába tartozik, mégis a Huawei-hez hasonlóan szankcionálva lett?
Oroszország, Eu stb. [link] [link]
És semmi köze az 5g-hez.

A téma: Kapkodnak a 800 000 forintnál is drágább Porsche Design Huawei Mate 40 RS mobilok után [link]
Tiszta hülyék az emberek. :W
Kijelző infó: [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#215) tesz-vesz123 válasza 7Heads Drago (#214) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

200000 előrendelés. Nagyon "kapkodnak" utána. Amúgy mernének mást venni Kínában... Még az üzletben tarkón lőnék. ;]

(#216) #06658560 válasza 7Heads Drago (#214) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amennyi milliomos van ott, vígan elfér.

(#217) Giovan! válasza 7Heads Drago (#214) üzenetére


Giovan!
addikt

Azt hittem nyilvánvaló, hogy a közelmúltban tiltólistára került kínai cégekre célzok... :U
Mert ezekben a topikokban folyamatosan előkerül, hogy jaj a Trump bármelyik sikeres kínai mobilgyártót kicsinálhatja ezentúl, merthát nyílván csak azért terrorizálja szegény Huaweit is mert sikeres a mobilpiacon, de mégsem hozott még eddig senki példát rá, hogy nem hálózati eszközöket vagy megfigyelőrendszereket fejlesztő kínai cég kapott volna ilyen szintű szankciókat.
Sőt, fentebb linkelte az egyik kolléga, hogy konkrétan enyhíteni terveznek a Huawei szankcióin, és a teljes cég ellehetetlenítése helyett mostmár a hálózati szektorra koncentrálnak, de ja, nem az 5G-ről szól ez a történet... :U

Ezt a beszélgetést én befejeztem (annál is inkább, mivel a moderátorok már jelezték, hogy ez nem ide való), ha folytatni akarod, a politika topikban megteheted.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#218) gombasm


gombasm
aktív tag

Nem volna hátrány, ha legalább egy olyan is hozzászólna, aki használ(t) már GMS nélküli, csak HMS -sel működő Huawei telefont (bármilyet), mert így elég nagy marhaságok kerülnek itt leírásra.

Tisztán kalandvágyból vettem magamnak egy P40 lite -ot és megelégedéssel használtam pár hónapig (már nincs meg, egy telefon nálam max. 3 hónapot ér meg). Bankoltam is vele (CIB) és az alkalmazások között további magyar bankok appjai is szerepeltek, szóval fejlődik az folyamatosan. Használtam a gugli összes alkalmazását is - igen, böngészőből, lehet kezdeni lesajnálni - minden gond nélkül. Igen, kényelmesebb lenne mindennek külön app, de egy határozott előnye van a GMS nélküli világnak: egy nap használattal soha nem sikerült 30% -nál többet elhasználnom az akkuból, általában 75% körül maradt estére. Volt előtte Mate 9, Mate 20, P20 és pár Honor is nálam használatban, mindegyik GMS -el és azokon inkább jóval 50% alatt maradt estére az akkuban. (FB alkalmazás pl. soha nem volt, most sincsen fenn, mert katasztrófálisan sok tárhelyet fogyaszt.)

A topic témáját nem elfelejtve: biztos vagyok benne, hogy lesz valamilyen Mate 40 -em, de nem ennyiért, várok kicsit (vagy többet), amíg megfizethető ársávba kerülnek a keveset használt darabok. GMS nélkül is bevállalnám bármikor!

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#219) Aryon87 válasza gombasm (#218) üzenetére


Aryon87
félisten

5 honapja hasznalom HMS-el a P40Pro-t. Minden alkalmazasom fent van a Poweramp kivetelevel, es nem bongeszobol hasznalom oket. (Kiveve a drive es fotok, ha epp szuksegem van ra).
De mar nem irok semmit ebben a temaban, mert mindig van, aki lehurrogja hogy Gugli nelkul mekkora egy hulladek es tarsai hozzaszolasok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#220) 7Heads Drago válasza gombasm (#218) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A Gms mentesség sok embernek a világ végét jelenti. De amúgy nyilván kikéri magának ő nem függő. :D
Ez az ár nekem is durva lenne még.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#221) Lami66 válasza Aryon87 (#219) üzenetére


Lami66
őstag

Ha leszámítjuk az idejárkáló ijuzereket és azt az egy megtévedt ijuzert aki samsungot vett, tulajdonképpen senki nem marad aki habzó szájjal háborogna a hms ellen. Jönnek, elmondják, hogy hms mégse az ő világuk és nem látjuk többet őket. A törzsgárda fikázók irományait már hónapok óta el se olvasom...még más telefon fórumjában sem.

[ Szerkesztve ]

(#222) Aryon87 válasza Lami66 (#221) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak az a baj, hogy minden cikknel ugyanaz a forgatokonyv van, ugyanazba sablon, ugyanazok az arcok. Es megy akar 1000 oldalon at is.
Akinek meg van tapasztalata, inkabb nem is ir semmit a rendszert illetoen, mert felesleges, ugyis leugatjak, hogy mekkora egy luzer.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#223) Lami66 válasza Aryon87 (#222) üzenetére


Lami66
őstag

Aki nem csak olvasni tud, hanem értelmezni is, szerintem hamar "vágja" ki az aki ugatja a Holdat, és ki az aki tapasztalatból beszél. Sajnos ez a "semmi közöm hozzá de belerúgok" mentalitás eléggé elharapózott itt a fórumon. Prémium tagként akár tilthatnám is azt a társaságot akik rontják itt a levegőt, de mint írtam, én már kezelem a magam módján. Nem is tudom melyik Huawei cikk alatt volt a mélypont, hogy az első 50 kommentből 14-et olvastam el....nem is írtam oda semmit.

[ Szerkesztve ]

(#224) Aryon87 válasza Lami66 (#223) üzenetére


Aryon87
félisten

Jól csinálod. Engem mindig felbosszantanak az ilyenek, és nem tudom megállni, hogy nem reagáljak. Holott tudom, hogy úgyis én húzom a rövidebbet (mert egyszer kivágnak innen végleg).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#225) Lami66 válasza Aryon87 (#224) üzenetére


Lami66
őstag

Eleinte küzdöttem velük én is. Aztán láttam, hogy mindig ugyanazokkal mindig ugyanarról vitázni felesleges. Az első lépcső az volt, hogy megírtam a válaszokat, de nem nyomtam rá a küldés gombra. De ez nem mehetett így sokáig, ezért elkezdtem átlépni azokat a kommenteket akiknek a dumájára nem voltam kíváncsi. Nemcsak Huawei cikknél, Samunál se, 1+ se, almás cikknél se.

(#226) dutrás válasza Lami66 (#225) üzenetére


dutrás
őstag

:C
Jól csinálod.
A baj mindíg ott kezdődik mikor ezek urak rengeteg fals infót szórnak itt szét. Aki valóban érdeklődne meg nem tudja mit is higgyen.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#227) Aryon87 válasza dutrás (#226) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#228) Lami66 válasza dutrás (#226) üzenetére


Lami66
őstag

Nem ezen a fórumon fog múlni, hogy a Huawei lényegében elveszti az európai piacot, és itt csak geekmárka lesz egy darabig. Ahogy feljebb is írtam: aki nem csak olvasni tud, hanem értelmezni is... Na ezen a fórumon tökéletesen látszik, hogy ilyenből nagyon kevés van. És aki értelmezni nem tud dolgokat annak a gms a max amit képes feldolgozni.

(#230) joey04 válasza gombasm (#218) üzenetére


joey04
titán

tehát nálad is jelen vannak a "marhaságok", csak te tudsz velük élni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#231) tesz-vesz123 válasza joey04 (#230) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

+1

(#232) k-adi válasza #72445440 (#229) üzenetére


k-adi
nagyúr

El se gondolkodnak a Huawei-en a google hiánya miatt. "Nemmegy rajta a fészbúk meg az'insta,ilyenért nem fizetek ". -mondják.

..teljesen jogosan.

(#233) Aryon87 válasza k-adi (#232) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak a bibi az, hogy ez a 2 app pont megy a HMS-en is :D Messengert kell máshonnan feltenni meg a gyútúbot :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#234) Aryon87


Aryon87
félisten

Vótmá? Európában is elindul a Mate40 Pro értékesítése!

Csak hogy a mobilról is legyen szó, ne csak a hülyeségről..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#235) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#233) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha gyárilag nincs fent a telon akkor az egy klón ami lopja az adataimat :N :DD
Illetve csak és kizárólag a play áruház a biztonságos... jah bocs még se. [link]
Aki össze-vissza telepít az ott is benyalhatja sajnos. Az Apple féle áruház ehhez képest egy banki trezor. Ott adnak erre is. :)
Papír nélküli készülékgaranciával és bioműanyaggal zöldít a Huawei [link]
Csak sikerült bevágni egy kicsit az Applenak is. Gondolom hogy azért van ez.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#238) 7Heads Drago válasza #72445440 (#237) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nyilván.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#239) Aryon87 válasza #72445440 (#237) üzenetére


Aryon87
félisten

De csak a Play áruház létezik, minden más dzsunka. Nemsokára jön az ehhez hasonló komment is.. C

7fejűSárkány: Én az alkalmazásokat az Aptoide és APKpure boltokból szereztem be. Ja hogy azok is dzsunkahelyek? Play áruház veszélyei után ezek semmiségek már :C
De legalább nincsenek hirdetéseim, csak a Face tolja a képembe a baromságait.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#241) Aryon87 válasza #72445440 (#240) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a baj, hogy az Appgallery még fényévekre van a Play-tól. Igaz én nem merültem bele nagyon, ami kellett nekem, az imént említett 2 helyről raktam fel, és öröm van. Frissülnek is ahogy kell.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#243) Aryon87 válasza #72445440 (#242) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, tartalmilag. Minden más téren rendben van :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#244) andor80 válasza #90305280 (#209) üzenetére


andor80
senior tag

nekd nem védelmed van hanem te vagy virusos .....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#245) Juhaszatti válasza Aryon87 (#239) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"De csak a Play áruház létezik, minden más dzsunka. Nemsokára jön az ehhez hasonló komment is.. C"

Szerintem teljesen rendben van a Galaxy Store is.. :))

(#246) Aryon87 válasza Juhaszatti (#245) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt nem ismerem, Samukon is Play-t használtam. Bár ez most eszembe se jutott :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#247) rdt89 válasza #72445440 (#236) üzenetére


rdt89
addikt

Amiben elmarad az is szoftveres dolog, amiket egy nagyobb frissítéssel remélem mi is megkapunk P40 Pro tulajok. :) Persze hardverben is elmarad, de szerintem a Kirin 960 óta a Huawei telefonok nagyon gyorsak és ha nem az aktuális legerősebb hardvered van tőlük is vígan ott van erőben az élen. :)

(#248) dutrás válasza rdt89 (#247) üzenetére


dutrás
őstag

Jahhh... A Mate 9 is fluid a mai napig nem hallani panaszt a topikjában.

P50 pro/P40 Lite

(#249) tesz-vesz123 válasza rdt89 (#247) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Android 10 óta a P20 Prom összevissza akadozik, belassul, gondolkozik... Kínszenvedés használni. Kirin 970.

[ Szerkesztve ]

(#250) #06658560 válasza tesz-vesz123 (#249) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mate 10Pro alapvetően remekül dolgozik most is, gyorsan, néha a Chrome szarakodik rajta. Bár meg van nyitva jó 150+ fül benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.