Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#751) dualcore


dualcore
őstag

Nekem közben jött biztonsági frissítés.

(#752) rdt89 válasza dualcore (#751) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem ez már 9.én begurult :R

(#753) bontabela73 válasza dualcore (#750) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Igen, emlékszem rá, hogy

1) 2018 végén a Mate 20 széria bemutató rendezvényén bejelentették, hogy a Huawei 2019 végére meg akarja előzni az Apple-t és a Samsung-ot is. A Mate 20 Pro nagyon nagyot hasított.

2) 2019. március végén bemutatták a P30 szériát.

3) Aztán áprilisban kijöttek a 2019. első negyedéves adatok. A Huawei már ekkor elérte az év végére kitűzött célt: megelőzte a fent említett 2 márkát.

4) Májusban meg jött a tiltás.

Nem hiszek a véletlen egybeesésekben!

Da pacem, Domine!

(#754) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nektek hogy muzsikál az üzemidő? Most, hogy majdnem eladtam, csináltam rajta egy gyári visszaállítást, és konkrétan tegnap nem tudtam lemeríteni a telefont.. Rettentően elégedett voltam vele.. Előtte már azon gondolkoztam, hogy elküldöm akksi cserére, de így több mint jó lett megint.. Egyébként még mindig emui 11-en vagyok, nem raktam fel a 12-t..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#755) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#754) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a P40 Pro jobban bírta, igaz az nem is tudott ennyi kényelmi plusz funkciót, átlag használattal 2.5 nap kicsit jobban belemerülve 2 nap, ha nagyon csapatom neki 1.5 nap, de 1 nap alatt lemeríteni tényleg nehezen megy nekem is.

(#756) dualcore válasza Ferenczi Áko (#754) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem akkor merül jobban, ha be van kapcsolva a mobiladat. Ha nincs és csak wifi meg BT megy egész nap (mert az folyamatos nálam) akkor lazán megvan a 2 nap. Bankolok, rengeteg hívás, kevés face, sok messenger, viber, és a többi sallang. Ha emellé bekapcsolom a mobilnetet, de ugyanúgy wifin vagyok, lemegy 1-1.5 napra, az okát nem tudom.
Nekem 12 van fent, a 11-es en tovább bírta nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#757) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Hol tudom kikapcsolni az, hogy ha hazajövök, ne kapcsolódjon be a wifi? Este hazajövök, előtte a mobilnetet/wifit kikapcsolom. Aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy újra be van kapcsolódva a wifi.. Csak itthon csinálja.. Úgy emlkészem valahol be lehet ezt állítani, hogy hely alapon ne kapcsoljon be..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#758) bontabela73 válasza Ferenczi Áko (#757) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Van egy Wi-Fi+ nevű funkció, amelynek az a lényege, hogy ha nincs mobilnet, automatikusan bekapcsolja a wifit, hogy a telefon ne legyen offline. Ez alapból be van kapcsolva, de kikapcsolható.

Beállítások > Wi-Fi > További beállítások > Wi-Fi+.

Da pacem, Domine!

(#759) Ferenczi Áko válasza bontabela73 (#758) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#760) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Nemrég megérkezett az áprilisi biztonsági frissítés a My Huawei appon keresztül.

Da pacem, Domine!

(#761) LeMarci


LeMarci
tag

Sziasztok,
Most tervezek venni egy mate 40et és ezzel köreitekbe csatlakozok.
Néhány kérdés:
Mostanában mennyiért mennek jó áron ezek a telók, ti mennyiért adnátok/ vennétek?
Gondolom erre a készülékre azóta sincs mók, gspace marad és társai.

[ Szerkesztve ]

(#762) rdt89 válasza LeMarci (#761) üzenetére


rdt89
addikt

Szia,

Én megbízható forrásból venném, jó állapotút, az olyan 180-200 között mozog. Nem is lesz GSpace a Kirin lapkás Huawei készülékekre, de ennél nincs is szükség, itt tudnak normális kameraszoftvert írni :) Egy dologra vigyázz, nagyon meg fogod szeretni! :R

(#763) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#761) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! A marketplace-en van 150.000 ft-ért is, de azokat kerülném, mert olyan eladók árulják.. Az enyémet 190.000 ft-ért vitték volna el többen is, ez kb reális ár érte.. A Gspace-szel lehet használni kb minden programot, egyedül a Mc'Donalds appot nem tudtam vele elindítani.. Amire kell nekem a Gspace: Shell, Packetta, Burger King alkalmazások..
Minden más elindul/fut (nekem) gyári alkalmazásokkal..

#762 rdt89 Szerintem Te a Gcam alkalmazásra gondoltál :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#764) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#763) üzenetére


LeMarci
tag

Hát én holnap veszek egyet 140-ért(marketplacen találtam), persze személyesen, látátlanban nem bíznék meg ilyen emberekben, és annyira nincs is messze. Remélem adig nem töri össze(nem az első lenne). Amúgy jelenleg p40 Pro felhasználó vagyok, mókoltam de egy patch elbaszta az egészet és ~5 hónapja hms-el élek, és eddig minden ami nekem kell használható szinten van, ezért is határoztam el magam a mate mellett.
Szerintem egy két alkalmazást beszerzek gspacen, de a háttéroptimalizációt kikapcsolom hogy ne egye az akksit, amire kell az nem mindennapi használatos.

(#765) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#763) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, nézd meg belezavarodtam a sok G-be :C

LeMarci:
Én is P40 Pro-ról váltottam, s nekem a P40 Pro-m másodjára jött össze, az elsőt az eladó / gsm bolt feladáskor ripityára törte, kárpótoltak, s már out of stock volt, így kereshettem máshonnan. A P40 Pro-t is imádtam, ez a készülék hajszálnyival jobb mindenben, egyedül a sok szenzor és minden extra funkció miatt az üzemidő rosszabb, de még így is átlag feletti! Viszont a P40 Pro csontrezgéses hangelőállítása eszméletlen egyedi feature volt, itt cserébe sztereó hangszóró van, ami meglepően jól szól.

[ Szerkesztve ]

(#766) LeMarci válasza rdt89 (#765) üzenetére


LeMarci
tag

Nekem a stereo hang hiánya nagyon kiütötte a biztosítékot p40en szóval várom a mate hangrendszerét

(#767) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#766) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Első osztályú mivel felül nem csak a beszédhangszóróból jön a hang hanem a felső él rácsaiból is.. Szóval elég jól szól :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#768) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#767) üzenetére


LeMarci
tag

Meg olvastam is, hogy nem a beszédhangszórót hangosítják fel, hanem a felső is egy teljes értékű hangszóró

(#769) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#768) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pontosan.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#770) rdt89 válasza LeMarci (#768) üzenetére


rdt89
addikt

Hangzásba azért eléggé odapakol, háromnegyed hangerőig még konkrétan basszus is észrevehető benne.

(#771) dualcore


dualcore
őstag

Mai világban van olyan aki a telefon hangszóróit hallgatja? Nekem max kicseng és kész! :C
Na persze tényleg szépn adja ki a hangot.

(#772) LeMarci válasza dualcore (#771) üzenetére


LeMarci
tag

Van :))

(#773) Ferenczi Áko válasza dualcore (#771) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Persze, ha éppen evés közben YouTube-ot nézek :D
Amúgy bluetooth hangszóróval a Samsung jobban szól.. Mármint jobban meghajtja a hangszórót egy Samsung mint a Huawei..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#774) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#773) üzenetére


rdt89
addikt

Gondolom a kodekek miatt amit le kellett Huwaeien tiltani.

(#775) LeMarci válasza LeMarci (#764) üzenetére


LeMarci
tag

Nem úgy sikerült a mai napom mint terveztem.
Másfél óra kocsikázás után kipróbáltam, tetszett, megvettem. Hazaérve teszteltem, elkezdett merülni gondoltam kipróbálom milyen a 66 wattos töltés , feldugtam, nem megy a gyorstöltés. Hosszas egyeztetés után(igazábol csak ci. létére értetlenkedett, hogy akkor most csak nem tölt vagy mivan) azt mondta hogy ha még ma visszaviszem visszaadja a pénzem. Így a mai 6 óra ingázásom alatt kb 4 óráig Mate 40 tulaj lettem/voltam. :DD
A vadászatot nem adom fel egy jó mate után, az a kevés idő is amíg használtam, kielégítő volt.

(#776) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#775) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ó.. Az is számít ám, hogy milyen kábellel töltötted.. Ha nem tudja a szuper töltést, akkor csak az volt a baj. Esetleg a csatlakozónál lehetett por.. Nem jellemző probléma, hogy valami belső hiba miatt nem tudná a gyorstöltést.. 😲

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#777) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#776) üzenetére


LeMarci
tag

Kábelen rajta volt a 6A és egyszer sikerült is tölteni 66 watton, de ha 20ból 1szer megy az nem egészséges. A konnektorban nem volt por, a kábel szépen kattant mikor bedugtam

(#778) bontabela73 válasza LeMarci (#775) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Bizony, a 66W töltőnél már nem mindegy, hogy milyen kábellel csatlakoztatod a telefont a hálózathoz. Nekem a fb marketplace-ról sikerült 66W töltőfejet és hozzávalókábelt beszerezni. Az ebay-on és az aliexpress-en rendelt cucc nem ért ide.

Da pacem, Domine!

(#779) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv mindenkinek!

A következő leírás azoknak lehet hasznos, akik Youtube Vanced-et használnak.

Az AppGallery-ből a Youtube Vanced-et egy YT nevű appon keresztül lehetett telepíteni. Az utóbbi napokban azonban nálam (és az app értékelésénél olvasott felhasználói vélemények tanúsága szerint, jó néhány más felhasználónál is) a legtöbb videót az app nem játszotta le, hibaüzenet jelent meg (a rövid videókat valamiért igen).

Nos, ma megtaláltam a YT app egy frissebb változatát, az eddigi appot pedig levették az AppGallery-ből.

Az AppGallery-n belül, a keresőmezőbe (felül) beírtam azt, hogy YT. Több találat is megjelentett. Egy 3. féltől származó (AppGallery-n kívül található) appot kell telepíteni (a kijelölt app).

Ez ugyanaz az app, amelyik korábban az AppGallery-ben fent volt, csak a verziója újabb. A korábbiakhoz képest újabb a verziója a Youtube Vanced, a vanced microG és a YT appoknak. Az appot a böngészőn keresztül, az Appparks nevű oldalról lehet letölteni.

A YT app telepítése után meg kell nyitni az appot és engedélyezni kell, hogy az app telepíthessen más appokat. Ha ez megvan, az app felajánlja a vanced microG telepítését (ez kell ahhoz, hogy a google-fiókba be lehessen jelentkezni). Ezután jön a Youtube Vanced telepítése. Ezután a YT felajáblja a Youtube Music Vanced telepítését (én nem raktam fel).

A vanced microG appot érdemes hozzáadni az akkuoptimalizálás mellőzéséhez. Az értesítési területen rá kell koppintani az értesítésre és engedélyezni kell, hogy az app ne záródjon be a háttérben. (Erre azért van szükség, hogy a videók, illetve a csatornák, amelyekre feliratkoztunk, megjelenjenek. Ha nem adjuk hozzá a microG appot az akkuoptimalizálási kivátelekhez, hibaüzenet fog megjelenni a videók helyett.)

A YT appot el lehet távolítani, mivel ha ezt ezek után elindítjuk, azt fogja felajánlani, hogy a telepített appokat (microG, Youtube Vanced) eltávolítsa.

Da pacem, Domine!

(#780) dualcore válasza LeMarci (#777) üzenetére


dualcore
őstag

Üdv.
Ha a csatlakozót nézed, akkor ne a konnektorban keresd a port, hanem a telefon aljában lévő csatlakozóban. Erre utalt a kolléga is. A telefon csatiban felgyülemlik a szösz, kosz, és attól nem megy be teljesen a csatlakozó, így nem indul el a gyors töltés.
Ha gyári kábellel töltöd, akkor a 66 wattos töltő csatija narancs sárga színű, így a kábel csati belselye is narancs színűnek kell lenni. De a lila csatis kábel is tudja a 66 wattos fejjel a szuper gyors töltést.

(#781) LeMarci válasza dualcore (#780) üzenetére


LeMarci
tag

Úgy értettem a konnektort :D

(#782) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#781) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Most már mindegy, de ha legközelebb ilyen van, nézz bele a telefon usb csatlakozójába, teljesen fém színűnek kell lennie az aljzatnak. Ha nem olyan, akkor szösz van beletömörödve és nem lesz szupertöltés ✌️

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#783) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#782) üzenetére


LeMarci
tag

Lehet megvan a következő.
Annyi a baj, hogy Romániában van, de HarmonyOs es rendszer van rajta. Lehetne rá googlet, bármit rakni. Annyi hogy annak töltője/ doboza nincs és az akksija 88%os de az az árán is látszik. Kínai modellben cserélnek szerintetek itt akksit(persze nem garanciálisan hanem fizetősen)?

(#784) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#783) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Küldd át privátban a linket, kíváncsi vagyok rá.. Romániából telefont venni? Inkább várj vele, ha nem sürgős.. Szerintem.. Vagy ez a Rejoy?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#785) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#784) üzenetére


LeMarci
tag

Olx az oldal neve a linket küldöm privátban

[ Szerkesztve ]

(#786) dualcore válasza LeMarci (#783) üzenetére


dualcore
őstag

És annyira olcsó, hogy megéri töltő és kiegészítők nélkül megvenni Romániából?

(#787) dualcore


dualcore
őstag

Azért ha megnézzük a jófogast, azonnal látszik rengeteg kamu hirdetés!
[link]

(#788) Ferenczi Áko válasza dualcore (#787) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, ott az összes kamu..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#789) wwhy válasza LeMarci (#783) üzenetére


wwhy
veterán

Van/lehet egy jó ajánlatom, ha írsz egy privátot, miután megnézted az aláírásomat ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#790) wwhy


wwhy
veterán

Android Autót valaki rá tudott varázsolni? :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#791) dualcore


dualcore
őstag

Egy ismerősöm most hírdet Mate 40 Prot, ha valaki esetleg keresne.

(#792) LeMarci válasza dualcore (#791) üzenetére


LeMarci
tag

Megkérdezhetem hol?

(#793) dualcore válasza LeMarci (#792) üzenetére


dualcore
őstag

Mátészalka és körzete.
FB Huawei csoportban hirdeti.

[ Szerkesztve ]

(#794) LeMarci válasza dualcore (#793) üzenetére


LeMarci
tag

Megtaláltam, köszi

(#795) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Van most a hardverapro.hu-n is egy példány, ha esetleg valakit érdekel, az értékelései alapján megbízható eladótól :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#796) rdt89


rdt89
addikt

Vajon a tárcsás zoom lehetőséget, amit a P60-ba beiktattak, mi mikor kapjuk meg videózás közben?

(#797) LeMarci válasza rdt89 (#796) üzenetére


LeMarci
tag

ha végre kapunk emui13-at, na majd azután egy kicsivel az emui13.1 el fog érkezni

(#798) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#796) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Milyen az a tárcsás zoom?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#799) LeMarci válasza Ferenczi Áko (#798) üzenetére


LeMarci
tag

(#800) Ferenczi Áko válasza LeMarci (#799) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

És technikailag adott a lehetőség a Mate 40 Pro-ban?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.