Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#303) Bibby


Bibby
addikt

[link]
Android mentes. Az. Hogy lehet ilyen emberre bízni egy telefon tesztet?

Ελευθερια η θανατος

(#304) k-adi válasza Bibby (#303) üzenetére


k-adi
nagyúr

ugyanezt írtam de a modi kitörölte a kommentet.. de ahogy látom tibiét is.

(#305) joey04 válasza aprokaroka87 (#295) üzenetére


joey04
titán

Hoszabb távon a 4g olyan szinten túl lesz terhelve, hogy lehetnek gondok.

Pont az 5g terjedésével fog gyorsulni a 4g is, hiszen minél jobban elterjed, annál jobban tehermentesíti a 4g-t, ahogy írod is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#306) Aryon87 válasza Bibby (#303) üzenetére


Aryon87
félisten

És az ilyeneknek hála születnek a falls infók. Mit lát a júzer. Android mentes. na nekem olyan nem kell ésatöbbi. na meg az index és a tech rész.. meh

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#309) Aryon87 válasza #72445440 (#308) üzenetére


Aryon87
félisten

Index, origo, HVG. Közelébe sincs a tech témáknak. Csak a sok átlagember azokat az oldalakat olvassa. Jó én is az első kettőt, bár mostanság hanyagolom a sok Covid téma miatt (főleg az Index van tele vele, egy normális hír nincs vagy fél éve. Origot a tudomány rovatért szeretem.
De mobilos és egyebeket nem.
Arra ott az AndroX, Mobilarena, Huaweiblog és Napidroid oldalak.
Írtam amúgy a cikkírónak, hogy legyen már szíves javítsa a baromságát, mert félrevezető nagyon... Kétlem hogy megteszi az okos.
na ez már nagyon off :))

Előlapi kameránál számít a mpx méret is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#311) Aryon87 válasza #72445440 (#310) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt élesben kellene látni. Szóval meg kell várni, míg megjelenik a teló nálunk is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#313) rdt89 válasza #72445440 (#312) üzenetére


rdt89
addikt

A P40 pro se rossz vétel, ha azt lehet választani is kb egál a Mate 40-el és az szerintem már kezd nagyon jó ársávba beesni :)

(#315) rdt89 válasza #72445440 (#314) üzenetére


rdt89
addikt

Nézd meg a topikját, nagyon rendben van a telefon és szerintem forma-forma a Mate 40 Pro-val :)

[ Szerkesztve ]

(#317) apacsay


apacsay
tag

PhotoDirector, Lightroom, Photoshop app-okat fel lehet rá heggeszteni valahogy?

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#318) Aryon87 válasza apacsay (#317) üzenetére


Aryon87
félisten

Photodirector indul, Lightroom szintén (használom), Photoshop már macerásabb, mert be kell jelentkezni (minek?). Facebook vagy Adobe ID-vel mehet, Google fiókkal nem (mily meglepő ugye).
P40Pro-n nyomom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#322) m1lan válasza #72445440 (#321) üzenetére


m1lan
őstag

Most 450.000 forint, fél év múlva meg az első vásárlók összeteszik majd a két kezüket, ha 180.000 forintért el tudják passzolni. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#324) kakuk100


kakuk100
őstag

Jó régen nem írt ide senki. Vajon miért? Ez egy új telefon pedig.

(#325) trebrona válasza kakuk100 (#324) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kb annyian vették, mint ahányan ide írtak az utóbbi időben.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#326) Aryon87 válasza kakuk100 (#324) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert nemrég jelent meg a Telekomnál.
Face-n már vannak akik rendelkeznek vele, egy ismerősöm is délelőtt küldte a fotót hogy megkapta a telót :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#327) kakuk100 válasza Aryon87 (#326) üzenetére


kakuk100
őstag

Igaz, ahogy hallottam közel 470 ezer Ft. az ára. Jó drága, de azért meg szokták venni egy jó páran. Nem mindenkinek probléma ez az ár. Kíváncsi lennék rá, hogy milyen és hogy tényleg olyan jó fotókat készít mint ahogy írják. :F

[ Szerkesztve ]

(#329) kakuk100 válasza #72445440 (#328) üzenetére


kakuk100
őstag

Oké. Ezt biztos helyről tudod? Mer ha így van én se izgulok annyira a Mate miatt. Nekem is jó a P40 pro. :R

(#330) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Sziasztok!

2 nappal ezelőtt sikerült szerezni egy ilyen csodatelefont. Nagy dilemma volt meghozni a döntést de mégis maradtam a Huawei márkánál, pedig nagyon szemezgettem az iPhone 12 Proval. Mate 20 Pro-ról váltottam. Tegnap sikerült át költöztetni minden olyan alkalmazást, amiket eddig is használtam, csakhogy nem érhetőek el az AppGallery-ben . Ezeket Phone Clone segítségével telepítettem fel a Mate 40 Prora. Ezek a következök: Revolut, CIB Bank, Messenger, Facebook, Skype, Viber. Viszonylag kevés appot használok alapból. Szóval az alkalmazásokat tekintve nincs gond semmivel eddig szerencsére.

A készülék dizájnja Nekem tetszik de tok nélkül csúszós a készülékház és félő, hogy elejtem egyszer véletlen. 1 darab szilikon tokot találtam hozzá Magyarországon és hamarosan meg is érkezik. A kamerák hozni fogják az elvárt minőséget szerintem. Még nem próbáltam ki élesben, hogy mire képes. Telenoros vagyok és a lakóhelyemen semmilyen 5G hálózat nincs jelenleg de megelégszem a 4G hálózattal is, amivel eddig sem volt semmi probléma. Ja igen, a kijelző naggyon szépséges képet ad és végre értékelhető produktumot nyújt a sztereó hangszóró pár. Egyelőre ennyi tapasztalatom van a telefonnal kapcsolatban de úgy gondolom, hogy hosszú távon fogom használni.

(#331) Aryon87 válasza Barcsik (#330) üzenetére


Aryon87
félisten

Gratula hozzá!
AKPure és Aptoide alkalmazásboltokat tedd fel, vagy az Aurorastore-t. Ezek egyikében az alkalmazásaid frissülni is tudnak majd.
5G-t ne várt Telenorosként, ők még nem indították be azt, csak a másik 2 konkurens.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#332) tarajos


tarajos
tag

Sziasztok!
Én is beálltam a sorba. Karácsonyra megleptem magam egy Mate 40-pro-val.
Szerencsére mindent fel tudtam rá pakolni, de egy appal sajnos nem boldogulok és ez pedig az Erste Mobilpay. A Mobilbank csont nélkül feltelepült és hibátlanul megy, de nem értem a pay miért nem működik. Addig eljutottam, hogy feltelepítem, de ahogy megadom a telszámot és az email címet azt írja ki: "általános hiba". Más helyről is próbáltam beszerezni eddig sikertelenül (továbbá 2 banknál is bankolok, de sajnos a K&H üzleti ügyfeleknek még nem elérhető a kártya hozzáadása, digitalizálása :( )
Tud valaki megoldást a problémára? (Erste banknál nem tudtak választ adni)
Előre is köszi!

peace

(#333) illjo válasza tarajos (#332) üzenetére


illjo
senior tag

Szia. Jelenleg több felhasználó szerint a K&H banknál megy az nfc érintéses fizetés. Magyarországon ez az egyetlen bank, ahol működik a banki appoknak ez a funkciója. Az oka röviden: a banki appok erősen gms (google) függők. Volt olyan fórumtárs, akinek Erste azt válaszolta, hogy ők ezen a helyzeten nem kívánnak változtatni. Otp ellenben, miután próbáltunk rá több platformon is kommentekkel, emailekkel nyomást gyakorolni, első körben megjelentette AppGalleryben mindkét appját, és ígérte, hogy dolgoznak az nfc fizetés elérésén hms telefonokra is. Gyere át erre a topikra, itt van élet:
https://logout.hu/tema/re_huawei_p40_pro_kiloktek_a_celegyenesben/friss.html

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#334) apacsay válasza Aryon87 (#318) üzenetére


apacsay
tag

Köszönöm! Ha még abban segítenél, hogy ha esetleg ilyeneket használsz: Strava, Garmin Connect ezek működnek?
gondolom Viber , Deezer, Spotify ? Instagram ezeket rá lehet tenni

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#335) pepetech válasza Barcsik (#330) üzenetére


pepetech
őstag

Gratulálok a telefonodhoz. Én is mate 20 pro-ról váltanék. Egy kérdésem volna. Mennyire zavaró vagy sem a kijelző nagy mértékű lekanyarodása? Minden más csak plusz és vonz engem :). P30 pro után a P szériát inkább hanyagolom :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#336) pepetech


pepetech
őstag

Valaki vásárolta vodafone-nál? gyárilag függetlenként árulják? Olvastam, hogy van itt telenoros az gyári független ? meg tudjátok nézni? Azért kérdezem, hogy a céges számom eméelm betudom tenni a telóba :D

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#337) gaga33 válasza pepetech (#336) üzenetére


gaga33
tag

Igen gyárilag független. Az eddigi legjobb telefon a galaxy s20 plusz ment a fenébe..... Az alkalmazasokat gyerekjáték feltelepiteni. Tanulhatna a többi gyártó, mert ez dimenziokkal jobb bárminél ami eddig megjelent.... Kamare értékelésben világbajnok ez vitathatatlan a tesztekből, sebességben szuper, vezeték nélkül gyorsabban töltödik fel mint az s20 plusz...... :R :R :R :R "A Huawei Mate 40 Pro még a kifejezetten játékra tervezett telefonokat is agyonveri teljesítményben, és simán lemossa a pályáról a Snapdragon csúcslapkáját. "

[ Szerkesztve ]

(#338) pepetech válasza gaga33 (#337) üzenetére


pepetech
őstag

Nem tudom hogy fogom kibírni 😂. 26.-án tudom leghamarabb megrendelni addig álmatlanul forgolódok. Ma voltam Miskolcon médiában hátha alapon de csak mate 30 pro volt bent de azt is jó volt kézben tartani 😊

Már a freebuds pro megjött hogy hű társa legyen de mate 20 pro-n is bitang kis cucc 😊

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#339) Aryon87 válasza apacsay (#334) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem használom ezeket az alkalmazásokat :N
Viber megy, annyi a hátránya hogy Drive szinkronizáció hiányában a beszélgetési előzmények nem lesznek meg, és nem is képes biztonsági mentést csinálni. Én már lassan 1 éve nem használom a vibert, Telekomos lévén átmentem Messengerre, nem generál adatforgalmat a csomagban. Bár olyankor jól jön még, ha a Messenger épp bedöglik, mint legutóbb :))
Deezer és Spotit nemtom, nem használom azokat sem :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#340) Barcsik válasza pepetech (#335) üzenetére


Barcsik
aktív tag

Köszönöm szépen! Eleinte szokni kellett, hogy más érzés fogásra amikor felveszem az asztalról. Azóta fel sem tűnik teljesen megszoktam annyira, hogy vettem még egy Mate 40 Pro-t és hozzájuk gyári PU hátlap védő tokot a Huawei Shopból. Magyarországon még nem igazán lehet beszerezni a legtöbb helyről gyári tokokat. Utángyártott szilikon védte ideiglenesen.

(#341) pepetech válasza Barcsik (#340) üzenetére


pepetech
őstag

Köszönöm a választ de éppen most hozta megvan futár :D

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#342) pepetech


pepetech
őstag

Nagyon szerethető telefon nekem Google terén csak 1 játék hiányzott de azt is megoldottam VMOS PRO-val. Nagyon minőségi cucc. Viszont az a minőséggel én fólia az elején botrány. Le is téptem a telefonról... Marad a biztosítás! Mert epkesz tok és fólia aranyárban van...

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#343) illjo válasza Aryon87 (#339) üzenetére


illjo
senior tag

Bár nem használok vibert, sőt még csak mate 40 prom sincs (de be szoktam nézni gms nélküli telefonok topikjaiba gms tapasztalatok miatt) de a viber már fent van appgallerrybe, azaz a hms verzió már huawei cloudból frissít. Volt erre máshol valakinek javaslata. Szóval ha google drive ról leszeded a régi előzmény fájlt, és cloudra a mappáival együtt felmásolod, lehet meglesznek az előzmények a hms viber appal frissítve

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#344) pepetech válasza illjo (#343) üzenetére


pepetech
őstag

Én nem próbáltam ki illetve a régi telomat is töröltem de mivel Android lehet a forrás fájlokat lehet házasítani manuálisan. Értem azt hogy az Android mappán belül megkeresni a Viber adatait és bemasolni a hms rendszerébe de ezt én már nem tudom tesztelni.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#345) illjo válasza pepetech (#344) üzenetére


illjo
senior tag

Nem, nem android mappa, hanem a viber gms es verzió google drive on tárolja a backupokat elvileg, a hms verziója meg cloudon. A drive os zip fájlt át kekk tenni cloudra a hms viber mentésbe. Nem tudom ok e, van aki szerint működhet

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#346) pepetech válasza illjo (#345) üzenetére


pepetech
őstag

Úgy más a gyerek fekvése én a régi telefonról való átköltözésre gondoltam.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#347) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok. Bealltam en is a mate40 pro_sok soraba. :U LG v30-rol jöttem. Hat van különbseg.egesz jo cucc ez de nekem ezt a lekerekitett kijelzöt szknia Kell a szememnek.opera böngeszöt raktam fel mert ahhoz szoktam hozza es mar haromszor fagy ki ITT miközbe iron a szöveget. Ez mi lehet?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#348) illjo válasza tibee77 (#347) üzenetére


illjo
senior tag

Opera is chromium alapú bőngésző, valahogy mostanában hms alatt sok a gond velük, chrome al is. Próbáld gyári böngészőt, az hms re van optimalizálva , vagy esetleg firefoxot.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#349) pepetech válasza tibee77 (#347) üzenetére


pepetech
őstag

Én is a firefoxot ajánlom én a petal search-ból telepítettem. Pc-n importált ám mindent a chrome-ból Firefox fiókot megcsináltam és most semmi sem zavar 😁. És még jobban is tetszik nekem.

Billentyűzettel voltam bajban de rákerestem a gboard-ra petal-ban és hát simán kidobta szóval pozitív csalódás. Van azért elérhető Google termék :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#350) tibee77 válasza pepetech (#349) üzenetére


tibee77
őstag

na en is kezdem belakni a telót.egyelőre bejövős nagyon!kellene valami nagyon bombabiztos tok.ti mit ajánlotok?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.