Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) wolf033 válasza tamasas0913 (#899) üzenetére


wolf033
senior tag

Na nem mintha nem ugyan ott gyártották volna mind a két aksit.....

(#902) modulus


modulus
aktív tag

Mai fotó ezzel a masinával.

(#903) Pityu. válasza wolf033 (#901) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor ugyan az lenne?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#904) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok !
Én ma lettem tulajdonos. (Samsung Note4-et vált)

Megszűnt a hivatalos bootloader unlock lehetősége ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#905) Szabcsizz válasza Pityu. (#903) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szerintem arra gondolt, hogy mind a kettő Kínában készült. Ettől függetlenül minőségben hatalmas különbség lehet köztük.

(#906) Pityu. válasza Szabcsizz (#905) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Végül is kiszedtem,és össze raktam a telefont.Most már a gazdájánál van de mondtam neki vigyázzon rá nagyon.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#907) gthomma


gthomma
senior tag

A készüléket beüzemeltem, RNE-L01C432B130 -as ROM van rajta, frissitést nem talál sem ,a telefon, sem a HiSuite.
Mi lehet a gond ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#908) Szabcsizz válasza gthomma (#907) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nincs semmi gond, idővel neked is jönni fog. :)

(#909) gthomma válasza Szabcsizz (#908) üzenetére


gthomma
senior tag

Root-ra van lehetőség? TWRP és ViperFX kellene rá :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#910) brigittaas


brigittaas
újonc

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, remélem itt tudnak segíteni :) December óta van meg ez a fajta készülékem (Huawei Mate 10 Lite), eddig semmi hibát nem észleltem rajta, mindig hibátlanul működött. Mivel napi szinten elég sokat van a kezemben, így rögtön fel is tűnt egy kis bibi. Mégpedig az, hogy nem rezeg a telefon. Próbáltam újraindítással, a rezgés ki be kapcsolással, megnéztem 100x hogy biztos-e, hogy nincs némára állítva, de sajnos nincs. Eléggé zavaró a dolog, hiszen legtöbb esetben rezgőn van a telefon, hogy más embereket ne zavarjak a telefon hangjával. Így most az lenne a kérdésem röviden, hogy mégis mit tudok ezzel kezdeni, hol a baj, vagy vigyem be a szervízbe?

(#911) Szabcsizz válasza gthomma (#909) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Xda-n írnak valamit, de saját tapasztalatom az, hogy ha ilyen dolgokra tartasz igényt, nem a te készüléked a Huawei/Honor.

(#912) #65510400 válasza brigittaas (#910) üzenetére


#65510400
törölt tag

Értelemszerűen ha nem rezeg rezgőre állítva, akkor rossz a rezgőmotorja, szervíz.

(#913) tamasas0913 válasza brigittaas (#910) üzenetére


tamasas0913
tag

Előttem kaptál egy javaslatot.. Valószínűleg szerviz lesz a vége bizony.. Bár előtte én kipróbálnék rajta egy FR-t. Volt már ilyen P9-nél nekem, hogy nem rezgett aztán kapott egy full resetet és helyreállt a dolog.

(#911) Szabcsizz
Azért nem egészen.. Ott a P9 amire Cunaja mester mindent megcsinált amire szükség lehet... ViperFX meg minden mi szem szájnak ingere... Olyan romokat csinált rá, hogy megszólaltak..
Szóval Huawei-re is mindent meg lehet csinálni csak akrni kell.. Mate 10 Lite-ot nem tudom ki romolgat illetve készít rá romokat. XDA-n még nem leskelődtem, de onnan nem is nagyon tennék fel semmit a telefonra.

Mate 10 Pro

(#914) gthomma válasza tamasas0913 (#913) üzenetére


gthomma
senior tag

Bootloader nyitással kezdődik, az már alapból kilövi a garanciát ?
(nem működik a bootloader unlock code generátor oldal)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#915) wolf033 válasza Pityu. (#903) üzenetére


wolf033
senior tag

Szerintem simán lehet, hogy ugyan az.

(#916) tamasas0913 válasza gthomma (#914) üzenetére


tamasas0913
tag

Igen BL nyitással kezdődik minden.
Egy full rom majd vissza fogja zárni a BL-t, ha arra lenne szükség. Egyébként szervizeltek le gariba nyitott BL-es főzött romos huawei P9-et, de erre nem kell alapozni.
Az én véleményem, hogy xda-ról egyenlőre nem tennék fel semmit erre a telefonra. Hamarosan megjön rá az oreo akkor meg kezdheted előről a romolást.

Mate 10 Pro

(#917) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nem tudja véletlenül vaslaki,hogy huawei mate 10 lite a külső burkolat alján lévő két rögzítő csavar milyen méretű,vagy esetleg lehet e valahol beszerezni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#918) gthomma válasza tamasas0913 (#916) üzenetére


gthomma
senior tag

Köszönöm szépen !

Létezik valamilyen non-root lehetőség a csengő hangerő növelésére?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#919) king.mp válasza Pityu. (#917) üzenetére


king.mp
aktív tag

T5 torx, ha jól rémlik.

(#920) deadpoolp523


deadpoolp523
újonc

Mai napon vettem a Telekomtol a Hua mate 10 lite telefont, viszont akárhogy próbálom belerakni a microsd helyère a második sim kártyám, csak ugy érzékeli, hogy egy SIM van benne. Pedig belemegy a microSD helyére.. :/

(#921) golyós válasza deadpoolp523 (#920) üzenetére


golyós
őstag

Mert nem dual sim !
Meg lehet mókolni, de a szolgáltatós nem dual simes.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#922) deadpoolp523


deadpoolp523
újonc

Véleményed szerint mit érdemes vele kezdeni? Hova vigyem hogy dual simes legyen?

(#923) golyós válasza deadpoolp523 (#922) üzenetére


golyós
őstag

Funky Huawei-re keress rá.
Fizetős de megcsinálják valahogy.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#924) gthomma válasza deadpoolp523 (#922) üzenetére


gthomma
senior tag

Mi a típus száma a telefonodnak ?
A telekomnál a RNE-L01 dual sim-es

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#925) FeZ... válasza gthomma (#924) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Ez biztos ?
Most megnéztem, az enyém az. (pedig nekem nem is kell a Dual Sim. :P )

(#926) gthomma


gthomma
senior tag

Létezik hivatalos mód a bootloader nyitására ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#927) gthomma válasza FeZ... (#925) üzenetére


gthomma
senior tag

Tévedtem. Az a L21 a dual az L01 a single

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#928) Omis válasza gthomma (#926) üzenetére


Omis
senior tag

Jajjj Jaaaj Miért Akarod Feltörni?
(Az új android miatt?)

(#929) gthomma válasza Omis (#928) üzenetére


gthomma
senior tag

Nem :)

TWRP + root +ViperFX

Elég ernya a hangereje , főleg zene és youtube ,most a GOODEV volume boostert használom de nem az igazi, a Viber legkissebb hangerőn is leszakítja a fejem. De így utcán zajban is meghallom ha hívnak.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#930) Omis válasza gthomma (#929) üzenetére


Omis
senior tag

akkor jó :D
Egyébként már a YT oldalon fent van a hivatalos videó az emui 8 hogy jövő hónapban érkezik.

(#931) Domi392 válasza Omis (#930) üzenetére


Domi392
tag

Tényleg? Én nem is találom :/ jöhetne már 😁

The force is with You

(#932) Omis válasza Domi392 (#931) üzenetére


Omis
senior tag

Ehhe :D Idővel megkapja mindenki :D

(#933) Domi392 válasza Omis (#932) üzenetére


Domi392
tag

A videót be tudod linkelni? :D

The force is with You

(#934) Omis válasza Domi392 (#933) üzenetére


Omis
senior tag

[link]tessék :D

[ Szerkesztve ]

(#935) Domi392 válasza Omis (#934) üzenetére


Domi392
tag

Köszi! 😁És ez hivatalos?

The force is with You

(#936) Omis válasza Domi392 (#935) üzenetére


Omis
senior tag

Igen !

(#937) Domi392 válasza Omis (#936) üzenetére


Domi392
tag

Na zsír😀

The force is with You

(#938) gthomma válasza Omis (#936) üzenetére


gthomma
senior tag

Valamilyen megjelenési dátum van már ? :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#939) tamasas0913 válasza gthomma (#938) üzenetére


tamasas0913
tag

Szerintem pontos nincs... És ahogy Huaweiéket ismerem nem is fognak mondani semmit... A Huawei a szolgáltatóra mutogat majd a szolgáltató meg a Huawei-re és egyiktől sem kapunk érdemi infót, ahogy szokták. Majd talán megkapjuk az Oreo-t olyan karácsony magasságában...

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#940) jegenye77 válasza tamasas0913 (#939) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajnos így szokott lenni. Ha van is időpont arra még pár hetet nyugodtan rá lehet számolni.
Tőlem lehet később csak ne legyen tele hibával.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#941) #65510400


#65510400
törölt tag

Megjött a B137.

(#942) jegenye77 válasza #65510400 (#941) üzenetére


jegenye77
addikt

Mi van benne? Milyen frissítés?
Vagy ez már az előkészítés esetleg ? :)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#943) FeZ... válasza jegenye77 (#942) üzenetére


FeZ...
aktív tag

A leírás szerint ebben is csak biztonsági frissítések vannak.

[ Szerkesztve ]

(#944) Omis válasza gthomma (#938) üzenetére


Omis
senior tag

Nem még nincs .

De engem nem érint mert "a szervizben van"=igaz ezt a huawei nem erősítette meg . Szoftveres hiba miatt került ide. (telekomtol van a telo)
Mivel már a telekom is közvetlenül a huawei szervizbe küldi(útolag tudtam meg ) .....csere készülék nuku legalább két hét a javítás hececehececeee...sok maszlag ellenben aki pestre viszi vagy küldi posta ponttal: :Y

Tehát akinek teelikomtol van a telefon ne az üzletbe vigye(ha lesz bármi baja=) ,hanem pestre a hivatalos szervizbe ahol ha van raktáron hasonló vagy ugyan az a telefon addig adnak másikat és gyorsabb is lesz a folyamat. :o

Csak egy kis tanulság.

(#945) Szabcsizz válasza FeZ... (#943) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nem. Ha ráböksz a kék szövegre, ott kijött volna hogy mi a második javítás.
Mellesleg szerintem lassan itt lesz az Oreo.

(#946) #65510400 válasza jegenye77 (#942) üzenetére


#65510400
törölt tag

Észre nem vettem semmit. Én se böktem a 2. Javítás kék szövegre, így már örökre tudatlan maradok, hogy mi volt benne.

(#947) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Így összességében mi a véleményetek a készülékről? Gondolok itt a napi használatra. Gondolom vannak itt tulajok akik régebb óta használják már.

(#948) FeZ... válasza Szabcsizz (#945) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Pedig rákattintottam, csak nem akartam két képet betenni, de nem úsztam meg. Ha ezek nem csak biztonsági frissítések, akkor elnézést kérek. :B

(#949) Szabcsizz válasza FeZ... (#948) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Valóban csak az lehet, de nincs is ezzel baj. :) Viszont mostanság túl sokat foglalnak a frissítések, ez mindig jót jelent. :D

(#950) tamasas0913 válasza Omis (#944) üzenetére


tamasas0913
tag

Telekom is köteles cserekészüléket adni csak szeretnek elsiklani felette... Ha rákérdezel akkor azt mondják, hogy nem kötelesek adni... Olyankor kell az üzletvezetőt hívni... Még ki sem jön hátulról már ott van előtted a cserekészülék. Nem kell a Telekomtól megilyedni... Volt már pár ügyem velük.. :)

De alapvetően bizony a Huawei-hez kell egyből küldeni a telefont nem a Telekomon keresztül kell a garit intézni..
Nekem anno P9-el kapcsolatban még azt is be akarta játszani a Telekom, hogy a náluk vásárolt telefonok garanciális ügyintézése nem az ő dolguk, nekem kell intézni... Hát mondom LoL gyerekek... Melyikőtök hülye fejéből pattant ki ez a csodálatos átverés?
Volt már alkalmam találkozni nem egy nem kettő Telekom üzletvezetővel... Érdekes módon mikor megjelent az üzletvezető olyankor az ügyintéző már azt mantrázta amit kellett nem az átb@szást...
A lényeg, hogy nem kell mindent elhinni amit hazudnak.. Ott vezetnek meg ahol tudnak... Nekik az az érdekük, hogy ne legyél tisztában a jogaiddal és akkor nem tudod kinyitni a szádat...

Mate 10 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.