Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) snooze válasza gigabytman (#1900) üzenetére


snooze
veterán

[kép]Nekem nincs ilyen..vagy csak akkor jelenik meg,ha van voLTE hálozat?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1902) #77646080 válasza snooze (#1901) üzenetére


#77646080
törölt tag

A VoLTE nem egy hálózat.

A kapcsoló csak bizonyos fw-ek esetén érhető el.

(#1903) snooze válasza #77646080 (#1902) üzenetére


snooze
veterán

Nekem gyári fw van fent..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1904) gigabytman válasza snooze (#1901) üzenetére


gigabytman
tag

Nálam az elérési út:

Beállítások/Vezeték nélküli és egyéb hál./Mobilhálozat.

(#1905) snooze válasza gigabytman (#1904) üzenetére


snooze
veterán

Ha megnézed a linkelt képet,akkor ugyanazt fotoztam,de ott nincs..neked milyen számu fw van fent?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1906) plaszy válasza snooze (#1905) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem sincs ott. Az ove dual simes. Enyem meg single simes. Nem lehet hogy ez az oka?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#1907) gigabytman válasza snooze (#1905) üzenetére


gigabytman
tag

(#1908) snooze válasza plaszy (#1906) üzenetére


snooze
veterán

Enyém is dual..

GO Gunners!!!

(#1909) snooze válasza gigabytman (#1907) üzenetére


snooze
veterán

[kép]

Ugyanaz..a telekomnál van voLTE,és nyilván akkor lehet kapcsolni,ha érzékeli..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1910) gigabytman válasza snooze (#1909) üzenetére


gigabytman
tag

Csak tippek:

-Van stabil 4G hálózatod? (nekem van)
-Látom 2 simed van a készülékben az enyém is dual, de csak 1 simmel használom. Lehet, hogy 2 sim esetén már másképp működik a funkció.

(#1911) snooze válasza gigabytman (#1910) üzenetére


snooze
veterán

Van stabil..de én telenorral használom..egy simnél sincs ott..de tuti az lesz,hogy te telekomos vagy,és ott van már..

GO Gunners!!!

(#1912) FeZ... válasza snooze (#1911) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Valószínűleg ez lehet az oka, mert az én készülékemben is van és single sim- es és Telekom-os.

(#1913) snooze válasza FeZ... (#1912) üzenetére


snooze
veterán

Nyilván..itt még van digi 4g is..

[kép]

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1914) #77646080 válasza snooze (#1911) üzenetére


#77646080
törölt tag

A Telenor nem nyújt VoLTE szolgáltatást, ezért az ő firmware-jük nem tartalmazza az opciót. A Telekomnál van VoLTE, így a ROM is tartalmazza.

(#1915) snooze válasza #77646080 (#1914) üzenetére


snooze
veterán

Nem telenor függö a telefon..ezt ha jol tudom nem is forgalmazza a telenor..enyém gyári független..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1916) #77646080 válasza snooze (#1915) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem írtam, hogy Telenor függő lenne a telefon.

Azt írtam, hogy a Telenor nem biztosít számodra ilyen szolgáltatást. Hiába független az eszközöd, ha maga a szolgáltató nem ad VoLTE elérést. Ha Telenor SIM van benne, akkor kapcsolót sem látsz, hiszen semmi értelme sem lenne.

(#1917) gigabytman


gigabytman
tag

Itt a válasz telenorosoknak:

[link]

(#1918) snooze válasza gigabytman (#1917) üzenetére


snooze
veterán

Ez által kérdeztem,hogy tudja-e ez a telo..

GO Gunners!!!

(#1919) #77646080 válasza snooze (#1918) üzenetére


#77646080
törölt tag

Még nincs november ötödike. Lásd a link alján a kezdési időpontot.

Ezen túl, várhatóan fw frissítés is szükséges hozzá, illetve Huawei P20 vagy P20 pro eszköz (szintén olvasható a linken).

Később a Mate 10 lite is bekerülhet a körbe.

[ Szerkesztve ]

(#1920) #77646080 válasza gigabytman (#1917) üzenetére


#77646080
törölt tag

Hasznos link, érdemes elolvasni. :)

(#1921) #77646080 válasza snooze (#1918) üzenetére


#77646080
törölt tag

Másképp megfogalmazva (de a lényeg ugyanaz), a Telenor topikból: [link]

(#1922) jjohn


jjohn
aktív tag

Hali mindenkinek!
Tudna valaki ajánlani egy jó rendszer takarító app-ot, ami igazán kipucolja casht root nélkül és életképes nem holmi demo?
Kösz előre is.

[ Szerkesztve ]

(#1923) modulus válasza jjohn (#1922) üzenetére


modulus
aktív tag

Nézz szét a play áruházban mik vannak, értékelések és személyes vélemények alapján könnyen lehet dönteni melyik a jobb.

Számomra a gyári telefonkezelő is bőven elég, azt is igen ritkán használom tisztításra (havonta?), pedig szegényt nem csak hobbi telefonként használom. Be van fogva munkára szépen.

[ Szerkesztve ]

(#1924) jjohn válasza modulus (#1923) üzenetére


jjohn
aktív tag

Kösz.
Én arra gondoltam, hogy valaki már használta valamelyiket itt és annak véleménye a használatáról érdekel. A play-el úgy vagyok, hogy nagyon sok a fals vélemény szerintem. De azért kösz.

(#1925) simauser


simauser
tag

Helló!

Új telefont vennék, és nagyjából kettőre szűkítettem a lehetőségeimet: Mate 10 Lite és Redmi Note 5. Kb. ez az árkategória (75 ezer max), amiben keresek. Általános okostelefonos dolgok, net, youtube, facebook, és jó (jobb) kamera. Ez a kettő mindenben megfelel, főleg a Mate 10 Lite felé húz a szívem, de egyikben sincs nfc. Ugyan nem dealbreaker, de van valamilyen alternatíva más gyártóknál?

Hangban milyenek ezek az új telefonok? Egy Lenovo A7000-rem van, abban a Dolby Atmos nagyon jó "hangeffektet" csinál, kevésbé lesz tőle vékony dobozhangja (a kihangosítóval babrál valamit?). Videók nézésénél, youtube-ozásnál jön jól. Jó lenne, ha nem cerkahangja lenne, akármit is veszek.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#1926) Doky586 válasza simauser (#1925) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

8 évig minden telefonomban volt nfc. Soha semmi értelmesre nem tudtam használni. Talán majd egy évtized múlva hasznos lesz, de most meglehet lenni nélküle..

(#1927) modulus válasza Doky586 (#1926) üzenetére


modulus
aktív tag

Különféle eszközökkel való egyszerűbb összekapcsolásra (pl. fényképezőgép irányítása telefonról), vagy fizetésre most is sokan használják.
Ha valakinek ilyesmire is kellene, ne vegye ezt a készüléket.
Nem létfontosságú, de jó ha van.

(#1928) Doky586 válasza modulus (#1927) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Emiatt nem veszek új fényképezőgépet. (+100e felárért mint az nfc nélküli)
Sajnos még most sem lehet bkv jegyet bérletet tenni rá vagy a papír vonatjegyet helyettesíteni nfc jeggyel. Fizetésre meg jobb a nfc (paypal) bankkártya, ami már akár taxiban is müxik..

A szemlyi ig kártya is nfc kompatibilis, mégse adtak ki androidos programot amivel kiolvashatnám igazolhatnám online magam, inkább 16e ért árulják a xar pc-s olvasójukat..

[ Szerkesztve ]

(#1929) modulus válasza Doky586 (#1928) üzenetére


modulus
aktív tag

Attól még, hogy neked nincs rá szükséged, más bőven ki tudja használni az nfc adta lehetőségeket.

Én, ha vásárolnék telefont, nem valószínű, hogy olyan készüléket vennék, amiben nincs nfc. Pont az ez által nyújtott kényelmi/praktikus dolgai miatt.

(#1930) Doky586 válasza modulus (#1929) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig én is így tettem telefonvásárláskor, de meguntam hogy sose tudom használni azt amire extra pénzt költöttem. Ez nem jelenti azt hogy más ne szórja ki a pénzét az ablakon..

[ Szerkesztve ]

(#1931) modulus válasza Doky586 (#1930) üzenetére


modulus
aktív tag

Nem csak úgy megy, hogy benne van és hipp-hopp működik egyből.

Például, ha veszel egy nfc matricát, azt programozni kell, hogy tudd használni valamire.
Például futásnál egy érintéssel elindítja a mobilnetet és a gpst, kilövi a wifit, elindítja a sportprogramodat ami kezdi a mérést, ezzel egyidejűleg elindítja a zenelejátszót egy előre meghatározott lejátszási listával.
1 érintéssel.

De rengeteg féle automatizáció elérhető így, csak a képzelet szab határt.

A legtöbben csak fizetésre használják, arra például már eléggé jól bevált.

(#1932) cherubion08


cherubion08
aktív tag

NFC én se használok. 10 éve mobil netet se használtam,most meg Non-Stop be van kapcsolva. Anyám még mindig nem használ mobil netet (nem is fog :) ). Tehát mindenki vegyen olyan telot amilyet akar és használja arra amire akarja :DD

(#1933) Doky586 válasza modulus (#1931) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha te csak ilyesmire akarod használni akkor jó, de eltévesztetted a topikot, mert ez a telefon nem tudja. Amire én használnám arra meg sehol MO-on nem tudnám használni.

(#1934) modulus válasza Doky586 (#1933) üzenetére


modulus
aktív tag

Abszolút nem tévesztettem el, mert ilyen telefonom van.
Ezen kívül feljebb érdeklődtek a készülék iránt, és szóba jött az nfc is.
;)

(#1935) Doky586 válasza modulus (#1934) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt írtad: "Én, ha vásárolnék telefont, nem valószínű, hogy olyan készüléket vennék, amiben nincs nfc. Pont az ez által nyújtott kényelmi/praktikus dolgai miatt."

Sajnálom hogy nem az igényednek megfelelő telefont sikerült megvásárolnod. :((

(#1936) modulus válasza Doky586 (#1935) üzenetére


modulus
aktív tag

Nem vásároltam, nyertem a telefont. :)
:C

(#1937) Doky586 válasza modulus (#1936) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az igényeidet nem elégíti ki, akkor ajándékozd másnak aki örülne neki, te pedig vegyél olyat amiben van nfc... :K :K

(#1938) modulus válasza Doky586 (#1937) üzenetére


modulus
aktív tag

1. Nem igényem az nfc, de ha már vennék telefont, akkor olyat vennék, amiben van, mivel rengeteg lehetőség van benne, Ha tudod használni.
Így ha valaki érdeklődik a telefon felől és érdekli az nfc technológia, nem fogom ajánlani neki ezt a telefont.

2. Soha életemben nem szórtam a pénzt illetve minden mással gazdaságosan bánok, így ez a készülék is addig fog szolgálni, amíg csak lehet.

Ha meg nem, akkor használom ajtóütközőnek. ;)
De egyelőre bőven kiszolgál sokféle munkafolyamatra.

(#1939) Doky586 válasza modulus (#1938) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Az igény pénzkorláttal értelmezhető csak.

Nyilván havi 1 000 000 Ft fixel nekem is igényem lenne rá, meg se nézném a legdrágább teló árcéduláját, csak a legnagyobb tudásút kérném a boltban. De ez nem fog bekövetkezni.

(#1940) modulus válasza Doky586 (#1939) üzenetére


modulus
aktív tag

Én nem vennék drágább telefont semmilyen esetben.

Pénz helyett a logika dönt. Nincs értelme háromszor annyit költeni valamire, ha egy ilyen is bőven tudja azt, amire nekem kell. Ez csak 1 eszköz.
Játékra nem használom.

Ha pedig vízállóság, nfc vagy bármi más opcióra vágyom, ebben az ársávban bőven van választék ilyen téren is.

(#1941) jegenye77


jegenye77
addikt

Megnéznétek, hogy nálatok is az OS Services ennyit fogyaszt!?
Továbbra is nagyon sok mobilnetet használ. Nem tudok rájönni, hogy mi lehet az ami a kis két gigás havi csomag háromnegyedét eszi meg :W

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1942) cherubion08 válasza jegenye77 (#1941) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szia. Nekem OS Services-t nem is mutat a mobilfogyasztás mérő,ebben a hónapban nálam nem használt adatot.

(#1943) jegenye77 válasza cherubion08 (#1942) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem értem mi ez de már nagyon bosszant.
Nem tudom egy gyári állapot visszaállítás segítene e?!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1944) jjohn válasza jegenye77 (#1943) üzenetére


jjohn
aktív tag

Bocs csak tipp nincs bekapcsolva a google biztonsági mentés, vagy nem szinkronizál állandóan adatot, képet ?

(#1945) cherubion08 válasza jegenye77 (#1943) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Valami megkeveredett nálad a rendszerbe,egyszerűbb gyárira vissza állítani és 90%,hogy jó lesz,szerintem.

(#1946) snooze


snooze
veterán

Frissités még mindig sehol?

GO Gunners!!!

(#1947) jegenye77 válasza jjohn (#1944) üzenetére


jegenye77
addikt

Hol tudom ezt megnézni, hogy bevan e kapcsolva?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1948) Deedays válasza jegenye77 (#1941) üzenetére


Deedays
tag

Milyen program ez amivel Ezt meg tudod nézni?

Huawei Mate 20 Lite

(#1949) jegenye77 válasza Deedays (#1948) üzenetére


jegenye77
addikt

3G Watchdog

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1950) jegenye77 válasza jjohn (#1944) üzenetére


jegenye77
addikt

Erre gondoltál?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.