Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Buszos


Buszos
tag

Szervusztok!

Ha tárcsázóban kezdőbetűs keresést próbálok, csak pár névjegyre keres, a telefonkönyv kb. 80%-a nem kereshető így. Be kell lépnem a névjegyzékbe, ott rákeresni, majd hívás, ez így sokkal bonyolultabb. Hogyan tudnék tárcsázóból rögtön rákeresve hívni?

Tegnap jött egy sms telefonszámról. Mikor megnyitottam, kiírta avküldő nevét, aki szerepel a névjegyzékben.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#602) #65510400 válasza Buszos (#601) üzenetére


#65510400
törölt tag

Kipróbáltam, nálam keres az összes névjegyre. Nálad valami furcsaság lehet a nevek körül.

(#603) Buszos válasza #65510400 (#602) üzenetére


Buszos
tag

Google fiókban tárolom a névjegyeket, és ahol csak az utónév van megadva a megfelelő mezőben, ott sincs találat. Legfrissebb sw, nincs két hetes a készülék. :F

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#604) odipapa


odipapa
senior tag

Használja valaki extrém helyen a telefont (ahol alacsony a térerő)?
Érdekelnének a tapasztalatai.

(#605) atosan válasza odipapa (#604) üzenetére


atosan
addikt

Igen, de tapasztalattal nem szolgálhatok. Ha melózom repülő üzemmód, kimegyek szünetre, repülő ki és megnézem mi történt azóta. (raktárhelység)

Maine coon

(#606) ZoleeWolf válasza Buszos (#601) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Kipróbáltam én is, és tényleg, ha beírom mondjuk az 5-öst ami a j,k,l betűkre keresne akkor konkrétan 3 db nevet dob fel, holott csak a k betűvel kezdődő nevekből van vagy 35 a névjegyzékembe...
A legszebb, hogy van Kasza, és Kaszáné, de csak az utóbbit találja meg :)
Nekem ez idáig fel sem tűnt, ugyanis én a True Phone alkalmazást használom már régóta, és erre a telóra is rögtön felraktam, evvel semmi gond tökéletesen keres, szerintem ha neked se jó akkor tegyél fel te is egy másik progit.

(#607) istnag válasza Buszos (#601) üzenetére


istnag
addikt

Próbáld meg a Névjegyzék-Egyebek-Névjegyek rendezése- Indexadatok újraépítése (Honor 8-on beválik)

(#608) Buszos válasza istnag (#607) üzenetére


Buszos
tag

Köszi. Lementettem a google fiók névjegyeit, majd a vcf-et beimportáltam a belső tárhelyre, megjelenítendőket telefon-ra állítottam, most működik.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#609) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy az ezüst színűnek az eleje is ezüst vagy fehér?
Valamint a duplakoppos felélesztés működik rajta?

(#610) wolf033 válasza zolya1973 (#609) üzenetére


wolf033
senior tag

Ebből szerintem nincs ezüst. Kék, fekete és arany van. A dupla koppot Én még nem találtam meg rajta pedig jó lenne ha lenne. :)

(#611) zolya1973 válasza wolf033 (#610) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Akkor ezt benéztem. Láttam egy tesztet és megesküdtem volna, hogy ezüst. A duplakopp jó lenne mert anélkül nekem felejtős ez a teló.

(#612) Roleq


Roleq
csendes tag

Sziasztok!
Kisebb kompromisszumokkal ugyan, de elégedett használója vagyok én is egy ilyen telefonnak. Honor 7-et váltott, tudatos választás volt, így amiket leírok az nem a készülék "fikázása", csupán egy szubjektív vélemény. Gondolkodtam Xiaomi MI A1-en, Honor 7X-en, de ez lett a befutó. Ami jó lett volna ebben is, vagy hiányzik, de nem vágom fel miattuk az ereimet: aktív dual SIM (privát és céges kártyám is van), ac-s wifi, "duplakoppos" ébresztés (hátha egyszer tudni fogja ez is) és a navigációs gombok automatikus elrejtése, "Hello Honor!" hangutasítás és készülékkeresés lehetősége. Viszont ami mindezekért kárpótol: nagyobb kijelző, osztott kijelző (a Samsung Note 2-m óta hiányzott), elforgatható homescreen.
Nálam nem volt érzékelhető a bluetooth+wifi közös használata miatti lassulás (Xiaomi Mi Band 2-t használok) és az én felhasználói magatartásom nem igényli az ac-s wifit. Amit észrevettem, de nem tudom, hogy egyedi jelenség-e az a következő: a töltő-/adatkábel - annak ellenére, hogy bedugni és kihúzni sem könnyű - jobbra-balra elmozdul. Töltés és adatátvitel rendesen működik. Üzemidőt és SOT-ot egyelőre nem tudom mondani, mert még elég sokat nyomkodom ismerkedésképpen, ez a felhasználás nem tekinthető általánosnak, de így is ki tudok hozni belőle másfél napot. Két SIM kártya, állandó mobilnet és wifi, állandó bluetooth kapcsolat, két levelezőkliens, sok hívás a munka miatt, stb. A hangzás minőségi (Xiaomi Hybrid Pro felhallgatóval), de ezt már a Honor 7-nél is megszoktam, és a kamerája sem jobb vagy rosszabb, mint abban a 20 megapixeles szimpla.
A gyári fóliában bízom, a Honor 7-et is még a gyári védi több mint 2 év után. Tokot Aliexpressről rendeltem, MSVII fekete, érdes tapintású.
Egyelőre ennyi, a fórumot követem a továbbiakban. :)

(#613) Divinity


Divinity
őstag

Sziasztok!

Kollégám most szerzett be egy ilyen készüléket. Esetleg üvegfóliát tudtok ajánlani? Vagy mindenki a gyárival használja? :D :R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#614) James67 válasza Divinity (#613) üzenetére


James67
aktív tag

Én tavaly november óta a gyárival használom. Semmi baja.

Redmi Note 8 4/64

(#615) wolf033 válasza Divinity (#613) üzenetére


wolf033
senior tag

Ha nem dobálod a készüléket akkor a gyári fólia is jó, de ismerősnek úgy tört be a kijelző, hogy üvegfólia volt rajta. :)
Én rendeltem kínából :) üvegfóliát és ameddig az nem ér ide addig marad a gyári.

(#616) Bigzoli18


Bigzoli18
újonc

Sziasztok. Ez jó üzemidőnek számít? Adatforgalommal, kb 65%-os fényerővel

[ Szerkesztve ]

(#617) atosan válasza Bigzoli18 (#616) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Átlagnak mondanám, bár 6 óránál több még nekem sem volt.

Maine coon

(#618) Bigzoli18 válasza atosan (#617) üzenetére


Bigzoli18
újonc

Köszi szépen! :)
Akkor végül is átlagos a mate 10 lite-ok között :)
Csak mert vkinek talán nem volt olyan jó, és nekem is gyengének tűnik egy p70 után, bár abban combosabb volt az akksi az tény :DD

(#619) Domi392


Domi392
tag

Sziasztok! Valaki nem tud a Nyugati vagy Köki közelébe ütésálló tokot hol lehetne venni rá? Már elég sok helyen jártam, és sehol nem lehetett még kapni. 😕

The force is with You

(#620) Bigzoli18 válasza Domi392 (#619) üzenetére


Bigzoli18
újonc

Ha nem sürgős, akkor sztem wish, ebay és társai :)

(#621) atosan válasza Bigzoli18 (#618) üzenetére


atosan
addikt

Szívesen. Galaxy A5 2017 után nekem is gyengébb akksiban, de ez ilyen. Nem kiemelkedő, de bőven jó szerintem.

Maine coon

(#622) Bigzoli18 válasza atosan (#621) üzenetére


Bigzoli18
újonc

Megnyugodtam akkor tényleg, köszi mégegyszer ;)

(#623) Domi392 válasza Bigzoli18 (#620) üzenetére


Domi392
tag

Hát ezaz, hogy online nem szeretek rendelni, és sürgős lenne. 😁

The force is with You

(#624) atosan


atosan
addikt

Ezen cikk alapján már nálunk is elérhető a Cloud tárhely. Nem igazán hoz lázba az az 5 gigabájt, de gondoltam kipróbálom. Beállításokban rákattintok erre ezt írja ki:" Az ön telefonja rootolt, így nem tudjuk a biztonságot garantálni. Folytatja? " Hogy mi a duzzadt here van?! :W Semmi olyannal nem nyúltam hozzá, ami rootloná, semmi olyan appot nem raktam rá ami rootolná. Néha rányomtam a laptopra, hogy működik e a Hisuit meg zenét másoltam a kártyára. Nemrég vettem egy Kenwood autórádiót, azzal próbáltam usb porton összepárosítani, mivel kezeli a droidot. Igaz a 130-as frissítést FF-el raktam fel, de ez sem rootolja, Honor 8-on nem egyszer csináltam, többed magammal, senkinek sem lett rootolt a telója. Természetesen a Root checker, Sdmaid, Titanium back up nem látja a root jogosultságot. (ezeket régebben használtam, most csak csekkolás végett próbáltam ki)
Esetleg megnéznétek nektek hogy csatlakozik a Cloudhoz? Hátha valami bug.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#625) #65510400 válasza atosan (#624) üzenetére


#65510400
törölt tag

Bocsánat, de én nem nyomok rá az Elfogad gombra, ami kell ehhez a felhő cucchoz.

De mivel nem rootoltad, értelemszerűen bug.

(#626) wolf033 válasza atosan (#624) üzenetére


wolf033
senior tag

Nekem műkszik rendesen.
Csak a névjegyekkel próbáltam ki.

(#627) atosan válasza #65510400 (#625) üzenetére


atosan
addikt

Semmi gond. Majd még beleásom magam jobban a google haveromba is.

Maine coon

(#628) D@niel


D@niel
addikt

valaki megnézné nekem, hogy a nokia here gps app frissült-e már 18.9-es képerányra? köszi

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#629) atosan válasza D@niel (#628) üzenetére


atosan
addikt

Ilyen. Nem tudom ez így jó vagy nem. Nem használom.

Maine coon

(#630) Bigzoli18 válasza Domi392 (#623) üzenetére


Bigzoli18
újonc

Akkor passz, nem tudok segíteni sajnos. :))

(#631) Zeth


Zeth
csendes tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm szeretne ilyen telefont venni. Az érdekelné hogy milyen a telefon napi használatban ?
Gyorsaság, üzemidő, kamera.
Illetve hogy van-e neki valami esetleges hibája?
Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#632) FeZ... válasza Zeth (#631) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Szerintem szuper jó, nekem nem akadozik, szépen fut rajta minden és nálam az üzemidő is kiváló. Személy szerint én nagyon elégedett vagyok a készülékkel. (az elődje egy P8 volt)
Természetesen a használati szokások miatt a vélemények eltérhetnek. :B
A konstrukciós hiányosságaitól eltekintve (amit bármelyik specifikációban megtalálsz, pl. hogy nincs NFC, stb.) egy hibája merült fel eddig (bár mint kiderült, ez más telefonokat is érint sajnos) , hogy ha használatban van a Bluetooth, akkor a Wifi sebessége lelassul.
Nos, én pl. eddig észre sem vettem, de nyilván azért, mert nem nézek HD Youtube videókat online, miközben a BT fülesemen hallgatom. Vagy valami. :-)
Van, akinél viszont zavaró volt a sebességcsökkenés. Ha ilyen körülmények nálad is esélyesek, akkor próbálj ki egy kiállítási darabot, hogy a te használatodba bezavar-e a dolog !

(#633) Zeth válasza FeZ... (#632) üzenetére


Zeth
csendes tag

Huhhh ez nagyom gyors válsz volt :DDD
Szerintem ezek után amit írtál, bátrabban ajánlom neki ezt a telefont.
Köszönöm szépen a segítségedet! :)

(#634) Buszos válasza Domi392 (#623) üzenetére


Buszos
tag

Szervusz!

Van egy felesleges tokom, teljesen újszerű.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#635) Dello79


Dello79
aktív tag

Sziasztok !

Tudna valaki egy hiteles kijelzőidőt mondani átlag napi felhasználással ?
( a kép csak illusztráció :DD )

[ Szerkesztve ]

(#636) Domi392 válasza Buszos (#634) üzenetére


Domi392
tag

Szia! Képet tudsz küldeni róla? 😀

The force is with You

(#637) atosan válasza Dello79 (#635) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ezek vannak még decemberből.


Ez nálam kiemelkedőnek számít. 5-6 óra a reálisabb. Korlátlan nettel nem szoktam hezitálni ha valamilyen youtube videót meg akarok nézni. Azok meg jobban beleharapnak. Meg ott látszik a Boom Beach is, bár az annyit nem fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#638) atosan


atosan
addikt

Megjött az arc feloldás b133-as frissítés formájában.

Maine coon

(#639) jegenye77 válasza atosan (#638) üzenetére


jegenye77
addikt

Müxik?
Nálam még nincs frissítés :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#640) atosan válasza jegenye77 (#639) üzenetére


atosan
addikt

Igen, elég gyors.

Maine coon

(#641) Firedaddy válasza atosan (#640) üzenetére


Firedaddy
tag

Imadom en is. Gyors, igaz sötétben nem működik, de azert jo kis újdonság

(#642) jegenye77 válasza Firedaddy (#641) üzenetére


jegenye77
addikt

Szuper!
Van még valami fontosabb újítás a frissítésben?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#643) wolf033 válasza Firedaddy (#641) üzenetére


wolf033
senior tag

Ez érdekes. Kártyafüggetlen a telefonom és még nem jött meg a frissítés. A Ti telefonotok szolgáltatós vagy gyári független?

(#644) atosan válasza jegenye77 (#642) üzenetére


atosan
addikt

Februári biztonsági frissítés. Mást még nem találtam.

wolf033 Telekomos

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#645) Bumblebeee válasza atosan (#644) üzenetére


Bumblebeee
tag

Nekem is Telekomos de eddig semmi

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#646) Dello79


Dello79
aktív tag

Nem tudom, engem tavar ez a BT + Wifi problema. Olcsobb a P smart es lehet ott ez nem jelentkezik.. + friss oprendszer

(#647) atosan válasza Dello79 (#646) üzenetére


atosan
addikt

[link]

Maine coon

(#648) #65510400


#65510400
törölt tag

Akik már tudtak frissíteni, kipróbálhatnák, hogy lassul-e még a wifi egyszerre a Bluetoothtal 4.0-nál régebbi Bluetooth eszköz esetén.

(#649) atosan válasza #65510400 (#648) üzenetére


atosan
addikt

Amit fentebb linkeltem, az alapján ezen frissítés nem segít. Én nem tudom kipróbálni, évek óta semmi bluetooth eszközt nem használtam.

Maine coon

(#650) #65510400 válasza atosan (#649) üzenetére


#65510400
törölt tag

"Ott voltam" a fórumozók között, amikor a linkelt bejegyzés megszületett. Szerintem simán lehetséges, hogy kitaláltak valami szoftveres okosságot, máshogy osztják el az antenna kapacitását vagy ilyesmi.

Dello79: Honnan veszed, hogy a P Smartnál nincs ilyen gond a KORÁBBI Bluetooth eszközökkel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.