Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) jegenye77 válasza modulus (#1800) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem is ez van.
Nálam 2x koppant a járólapon de semmi nem látszik rajta.
Kicsit vastag de pont ezért védi elég jól.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1802) Deedays válasza modulus (#1796) üzenetére


Deedays
tag

Köszönöm meg lesem. Átlátszó szilikon van rajta hirtelen ezt kaptam de szeretnék valamit rá mindenképpen, csak fontos hogy legyen fogása ne csúszkáljon a kezembe. Ez azbolcsó szilikon igen bizonytalan sajnos. De ma beugrok valami telefonoshoz nézek egyet.

Huawei Mate 20 Lite

(#1803) z00mhead


z00mhead
tag

Ha valaki igazán erős tokot keres, annak ezt ajánlom.

A hátlapja vastag: kb kétszer olyan vastag, mint a kamera kiugrása, de van normális perereme elöl, így pofára esésnél is jobban véd.

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#1804) snooze válasza z00mhead (#1803) üzenetére


snooze
veterán

Reméljük a kép csak illusztrácio,meg a video is..😁😁😁

GO Gunners!!!

(#1805) jjohn válasza snooze (#1753) üzenetére


jjohn
aktív tag

Szia!
Ha megkérlek leírod pontosan hol található én még nem jöttem rá.
Köszi.

(#1806) snooze válasza modulus (#1800) üzenetére


snooze
veterán

Válaszoltam neked az 1782 alatt..csak ugye nem olvastad..

GO Gunners!!!

(#1807) jjohn válasza snooze (#1806) üzenetére


jjohn
aktív tag

Bocs szerintem olvastam csak valamiért át siklottam felette. THX

Na és mikor nem engedi tovább? Mert nekem bent marad a futók közt.

[ Szerkesztve ]

(#1808) modulus válasza snooze (#1806) üzenetére


modulus
aktív tag

De olvastam, viszont hamarabb rájöttem magamtól. Írtam is a következő hozzászólásban.
Inkább te nem olvastad azt akkor :D

(#1809) snooze válasza modulus (#1808) üzenetére


snooze
veterán

Bocsi,rossz emberkének válaszoltam..

GO Gunners!!!

(#1810) jegenye77


jegenye77
addikt

Alul a navigációs sávban az ikonok másnál se látszódnak a beállítások alatt?

Ilyenkor nem kellene a fehérről átváltani az ikonoknak feketére? Vagy a hátterének kellene feketének lenni? :F
Mert így fehér alapon fehér az nem igazán látszódik :U

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1811) cherubion08 válasza jegenye77 (#1810) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nekem fehér alapon, szürkék a gombok, jól kivehetőek.

(#1812) jegenye77 válasza cherubion08 (#1811) üzenetére


jegenye77
addikt

Beállításokban akármire megyek nekem fehér marad.
Ezt elvileg nem is lehet állítani!?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1813) cherubion08 válasza cherubion08 (#1811) üzenetére


cherubion08
aktív tag

(#1814) cherubion08 válasza jegenye77 (#1812) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Navigácios sáv beállításoknál csak a sorrendet lehet változtatni. Mást nem találtam.

(#1815) Doky586 válasza jegenye77 (#1812) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam is jelentkezett néha ez a probléma néhány teljes képernyős alkalmazás után, de ha rákattintottam helyreállt a rend. Mivel ritkán jelentkezik már nem emléxem hogy ezt csak android7 -nél vagy 8-on is láttam-e. Majd jön rá javítás.

(#1816) jegenye77


jegenye77
addikt

Köszönöm, hogy megnéztétek!
Oreo val jött ez. Előtte nem volt ilyen " probléma "

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1817) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csak az előlapi led jelez értesítőledként?
A hátlapi led (vaku) nem? Mint az LG-n?

(#1818) modulus válasza Doky586 (#1817) üzenetére


modulus
aktív tag

Hála az égnek, nem. :) Borzasztó idegesítő az.
Ha a led és hangjelzés nem lenne valami miatt elég, a képernyő bekapcsolásával is jelezhet a telefon értesítés esetén.

(#1819) jegenye77 válasza Doky586 (#1817) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem de leszedsz egy ilyen app ot és máris működik.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1820) Doky586 válasza modulus (#1818) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Jellemzően a képernyővel lefelé rakom le a telefont a kameralencse kopásának elkerülése okán, illetve így védettebb ha egyéb tárgy esik a lerakott telefonra (a szilikontok megvédi), viszont így se a képernyő se a led nem látható és több szobával arrébb az értesítési hang se hallható, de gyakran elsétálok mellette.

Lehet majd keresek erre progit, de nem gondoltam hogy külön folyamat kell hogy terhelje a processzorát és fogyassza a ramot..

(#1821) modulus válasza Doky586 (#1820) üzenetére


modulus
aktív tag

Ha mindenképp csak a vaku kell jelezzen neked, az erre szolgáló appok abszolút nem RAM zabálóak, illetve a processzort sem pörgeti.
A legegyszerűbb alkalmazások közé sorolható az ilyen.

Ismerősöm egyébként flip tokot használ, ő is rettenesen félti a telefont, mivel vastag jól védi a kamerát, elől pedig van 3 kivágás, egyik a lednek van.

(#1822) jegenye77 válasza Doky586 (#1820) üzenetére


jegenye77
addikt

Mert ha ez az alkalmazás fut a háttérben akkor pont nem elég a ram? Mihez nem elég?
Vagy ettől merül le hamarabb a teló?
Ha gyárilag benne van akkor az 0 energiát használ?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1823) Doky586 válasza jegenye77 (#1822) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Így van. Egy külön program több erőforrást foglal a semminél.

Ha a már benne levő gyári értesítő prg tudná ezt abban csak 1-2 gépi kódú utasítás lenne hogy ne csak az előlapi hanem a hátlapi is villantson (nincs plusz erőforrásigény), de így egy teljes új programot kell az oprendszernek lekezelni, memóriát és prociidőt kiosztani részére. Legfeljebb az lehet az indokod hogy ez minimális 'veszteség'. De sok kis vacak program sokra megy.

[ Szerkesztve ]

(#1824) jegenye77 válasza Doky586 (#1823) üzenetére


jegenye77
addikt

Nagyon kíváncsi lennék ebben az esetben mennyivel is eszik többet egy ilyen külső program. Főleg, hogy a vakut villogtatja ami szerintem lényegesen többet fogyaszt!
Na mindegy.
A lényeg hogy gyárilag nem tudja csak ( energiazabáló) külső app al :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1825) modulus válasza jegenye77 (#1824) üzenetére


modulus
aktív tag

+1

Meg teljesen szükségtelen értesítési led, hang értesítés és képernyő aktivizálás mellé még vaku villogás is. Nem tudom elképzelni azt az életszituációt, ami igényelné azt, hogy képernyővel lefelé kelljen lerakni a telefont, hogy ne sérüljön.
Építkezés? Én kivitelezésben dolgozom, folyton nálam a telefon, így nem ejtenek rá semmit, ha jön értesítés, hallom. Ha asztalra teszem a tok meg eltartja annyira a készüléket, hogy a kamera ne érintkezzen a tárolt felülettel.

Ha nem lenne nálam a telefon, akkor valószínűleg nem is olyan sürgős, ha valami érkezik rá. Illetve meddig tart ránézni stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#1826) snooze


snooze
veterán

Keresem a lépésszámlálot hol lehet bekapcsolni,hogy a zárképernyön látszodjon,de nem találom..vagy ebbe nincs is?

GO Gunners!!!

(#1827) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Sziasztok
Egy érdekes kérdés ,van 2 ugyanaz a típus, egy forma wifi beállítás és mégis el el dobálja a wifi jelet és egy helyiségben vagyunk. volt újra indítás :((( hogy tudnám tesztelni a wifit ? van program erre ? :W

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#1828) modulus válasza snooze (#1826) üzenetére


modulus
aktív tag

Van, és a zárképernyő beállításoknál lehet megtalálni.

(#1829) modulus válasza PofaJenö (#1827) üzenetére


modulus
aktív tag

Agresszív mobilnet - WiFi átváltás nincs bekapcsolva? Vagy ehhez hasonló hálózati beállításokat érdemes lenne átnézni.

(#1830) snooze válasza modulus (#1828) üzenetére


snooze
veterán

Igen,ott kellene,de nincs ott..ezért kérdeztem,hova rakhatták át..

GO Gunners!!!

(#1831) modulus válasza snooze (#1830) üzenetére


modulus
aktív tag

De, ott van, azért írtam.

(#1832) snooze válasza modulus (#1831) üzenetére


snooze
veterán

(#1833) modulus


modulus
aktív tag

(#1834) snooze válasza modulus (#1833) üzenetére


snooze
veterán

Látod,hogy nekem nincs ott..

GO Gunners!!!

(#1835) modulus válasza snooze (#1834) üzenetére


modulus
aktív tag

Én nem tudom mit csinálsz, vagy mit nem. Ott kell hogy legyen, és nekem ott is van.
Friss minden.

(#1836) PofaJenö válasza snooze (#1834) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Ez is fent van [link] lehet hogy ennek is mennie kell nem ?

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#1837) snooze válasza PofaJenö (#1836) üzenetére


snooze
veterán

Köszönöm,ez volt a baj,hogynem volt telepitve..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1838) modulus válasza snooze (#1837) üzenetére


modulus
aktív tag

Ez egy gyári applikáció, ennek alapból fent kellene lennie a készüléken.
Ha nem volt most rajta, már sikerült törölni valahogy korábban.

(#1839) snooze válasza modulus (#1838) üzenetére


snooze
veterán

Lehetséges,nem emlékszem,igaz amit nem használok,azt töröltem,az összes játékot is..

GO Gunners!!!

(#1840) pety27


pety27
tag

Sziasztok!
Mitől lehet hogy nem látja a telefon egy sennheiser hd 4.40bt fülhallgatót bluetoothon? Próbáltam már frissíteni mindent, újra indítani, de semmi. Mate10 pro látja rögtön....

(#1841) modulus válasza pety27 (#1840) üzenetére


modulus
aktív tag

A pro-nak a Bluetootha támogat aptx HD-t, a lite nem.
Hirtelen ennyi különbséget látok, és a füles nevéből adódóan talán ez lehet a bűnös, bár én soha nem használtam olyat még, csak jackest.

(#1842) jegenye77 válasza pety27 (#1840) üzenetére


jegenye77
addikt

Van egy Sony xb 30 as Bluetooth hangszóróm. Nem tudtam én se csatlakoztatni csak az után, hogy leszedtem a Sony music Center App ot.
Utána ment automatikusan a csatlakozás.
Lehet itt is kellene valami hasonló.
Ja! És közben a P9 meg egyből csatlakozott. Nem kellett semmi hozzá.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1843) Deedays válasza pety27 (#1840) üzenetére


Deedays
tag

Rendszer/visszaállítás/ hálózati beállítások vissza állítása....

Huawei Mate 20 Lite

(#1844) armira


armira
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült pókhálósra törnöm az üveget, létezik csak annak cseréje vagy mindenképp kijelzővel együtt csinálják meg? Illetve a Huawei szervízben foglalkoznak ilyen üggyel? Nem akarom kóklerre bízni...
Köszi

(#1845) modulus válasza armira (#1844) üzenetére


modulus
aktív tag

Szerintem cserélik azt külön is, bár az ára nem számottevően olcsóbb, mint a teljes kijelző csere.
Huawei szervízben meg kellene csinálniuk szerintem, nem csak a garanciális szereléssel foglalkoznak.

Körülbelüli szervízárak, hogy mire lehet számítani:

(#1846) #77646080 válasza armira (#1844) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, foglalkoznak vele.

(#1847) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Olyan probléma jelentkezett nálam hogy nem tudnak elérni mintha ki lenne kapcsolva a telefonom. Amikor hívás indítok azt írja hogy a mobilhálózat nem elérhető. A térerő és a mobilnet működik közben de hívni engem és hívást indítani nem tudok. Ha átkapcsolom repülőgép üzemmódra és vissza akkor megjavul. Mitől lehet ez? Nagyon bosszantó mert nem veszem észre hogy nem működik mert van hogy egész nap nem hívok senkit.

(#1848) cherubion08 válasza hramon94 (#1847) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szia.
Nekem még a Oreo előtt csinált olyat,hogy két kártyás használatnál ha bekapcsoltam a második kártyámat(net kártya),akkor a hívásra használt kártya bár mutatta a térerőt,de nem tudtam telefonálni és engem se tudtak felhívni. Gyári beállítás nem használt,kisebb frissítések se segítettek. Ilyenkor újra kellett indítanom a telot és jó lett. Úgy értelmezem,hogy nálad nem a két sim ki -be kapcsolás a probléma,ezért csak általános tanácsot tudok adni: 1. sim csere, 2. Gyári beáll. vissza állítás, 3. szerviz.

(#1849) #77646080 válasza hramon94 (#1847) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szia! Első körben a szolgáltatónál cseréltetném a SIM kártyát, nyugodtan mondd el nekik ugyanazt, mint amit itt írtál. A többi szolgáltató gyakorlatát nem ismerem, de a Telekom a hibás kártyát díjtalanul cseréli.

(#1850) James67 válasza hramon94 (#1847) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem is előfordult már, csak sms-t kaptam a nem fogadott hívásról, de nem csörgött. Nem rendszeres, de vagy 2x 3x előfordult. Állítólag az alaplap kezd ilyenkor vacakolni, át kell állítani 4G-ről 3-ra.

De lehet SIM hiba, ahogy előttem írták.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.