Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) TheMiller válasza Acef (#1742) üzenetére


TheMiller
tag

Ez nekem is megérkezett az előbb.

The World is Yours

(#1752) snooze


snooze
veterán

8.0-bol kivették a zárképernyö tisztitást?nem találtam sehol!

GO Gunners!!!

(#1753) snooze válasza snooze (#1752) üzenetére


snooze
veterán

Megtaláltam..jol el dugták,és nem ugy hivják már..

GO Gunners!!!

(#1754) jegenye77 válasza snooze (#1753) üzenetére


jegenye77
addikt

Mi az a zárképernyő tisztítás?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1755) snooze válasza jegenye77 (#1754) üzenetére


snooze
veterán

ez

GO Gunners!!!

(#1756) snooze


snooze
veterán

Hol lehet állitani a magazin feloldást?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1757) snooze


snooze
veterán

A beállításokat jol átszabták az oreon..összetömöritették,igy nem annyira átláthato..de a magazin feloldás is meg van .👍👍

GO Gunners!!!

(#1758) Diabo6


Diabo6
senior tag

Megjött a frissítés. Viszont a led értesítés nem működik. Hol lehet bekapcsolni? Illetve a viber beállításaiban az üzenetjelző hangot se találom. Tudtok segíteni?

(#1759) snooze válasza Diabo6 (#1758) üzenetére


snooze
veterán

Egy fos lett ez a 8.0..nagyon sok a bug..a viberben az értesitéseknél keresd..nekem meg nem értesit a viber csak ha kinyitom a telefont,vagy ha be van kapcsolva viberen belül a képernyö felébresztése..
Emailnél beragad az email a beérkezetteknél,pedig kukáztam,másik telefonon nem látszik..be van állitva az email értesités,nem jelez,pedig a fiokban van..szoval visszasirom a 7.0-át..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1760) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is frissült az éjjel az Oreo 332-ről 334-re..

(#1761) Diabo6 válasza snooze (#1759) üzenetére


Diabo6
senior tag

A viberben az értesítéseknél ott van a hang, de ha rányomok akkor elvisz egy beállítások menüpontra ahol nem lehet hangot választani.

Kérdezem: csináltatok factory resetet frissítés után? Lehet az a baj hogy senki nem csinálta meg.

[ Szerkesztve ]

(#1762) snooze válasza Doky586 (#1760) üzenetére


snooze
veterán

Én nem örülök neki,nagyon nem..sok a bug..

GO Gunners!!!

(#1763) snooze válasza Diabo6 (#1761) üzenetére


snooze
veterán

Nekem is azt csinálja..most néztem..
Nem csináltam factoryt,de van aki csinált,és még rosszabb lett..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1764) snooze válasza Diabo6 (#1761) üzenetére


snooze
veterán

Play áruház neked megy?

GO Gunners!!!

(#1765) snooze válasza Diabo6 (#1761) üzenetére


snooze
veterán

Sajnos a vibernél ez a 334-es frissités ezt okozza,hogy nem lehet állitani értesitési hangot,p9liten 7.0-án ugyanezzel a viber verzioval meg tudok bármilyen hangot,zenét betenni..

GO Gunners!!!

(#1766) Bicsibocsi válasza snooze (#1762) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Milyen bug? :)
Én semmit nem vettem észre. Csak használtam a telefont amíg megvolt és semmi gondom nem volt oreo-val.

Máskülönben milyen titulusra pályázol ami miatt ennyire gyűjtöd a hozzászólásokat?

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1767) snooze válasza Bicsibocsi (#1766) üzenetére


snooze
veterán

Leirtam,mit tapasztaltam..
7.0-án jo volt..
Neked ezek mind jok??Nem vagyok gyerek,hogy ilyen titulusra pályázzak..kit érdekel..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1768) Bicsibocsi válasza snooze (#1767) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Ja igen látom mit írtál.
Nekem egyetlen egy gondom volt oreo alatt. Nem kaptam néha értesítéseket... Bár, ha l emlékszem itt a topikban más is említette az értesítés hiányát még 7.0 alatt.
Mondjuk az sem rendszerhiba hanem app vagy google hiba.

Ha nem pályázol semmilyen titulusra akkor érdekesen fogalmazod meg a válaszaidat. Elolvasol egy hozzászólást, válaszolsz rá, aztán elolvasol még egyet, arra is válaszol és így tovább.. .. Ráadásul ugyan annak a személynek két-három hsz-ben válaszolsz. Mi lenne, ha elolvasnád az összes hozzászólást ami addig érkezett aztán összeszedve egy hozzászólásban leírnád amiket gondolsz. Csak egy tipp, hogy ne generálj felesleges hsz-eket és talán átláthatóbb is lenne a fórum.

[ Szerkesztve ]

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1769) snooze válasza Bicsibocsi (#1768) üzenetére


snooze
veterán

Tulajdonképpen nekem is ezekkel van gond..
7.0-nál nekem tökéletesen müködött..
Viberrel neked minden ok??értesitési hangot tudsz cserélni??

ok,de ha lejár a szerkesztési idö,akkor nem tudsz javitani..egy hsz sem volt 5percen belül..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1770) Bicsibocsi válasza snooze (#1769) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Nincs már meg a telefon nekem.

Igaz 5 perc után nem tudsz szerkeszteni, de amelyik hozzászólásra később reagáltál az már akkor is ott volt amikor az elsőt írtad. Szóval a 3 hsz-ed egyben mehetett volna annak az egy illetőnek válaszképp, ha elolvasod egyszerre az összes addigi hsz-t és egyben megfogalmazod a választ. Félreértés ne essék. Nem rosszindulatból írtam ezeket le. Csak anno régen megkaptam egy moditól a magamét. Azóta nagyon odafigyelek az ilyenre. Mondjuk őstag felett nagyon nem nézik, de az egy személynek 3 hozzászólásban választ nem szeretik. :R

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1771) snooze válasza Bicsibocsi (#1770) üzenetére


snooze
veterán

Jaaaa!ez furcsa akkor..

figyusz..ha ezek közbe jött volna más hsz is,akkor fel sem tünik..de amugy meg engem nem izgat,de viszont az meg hülyeség,hogy egy hsz-be válaszolj meg több embernek,más témában,lehet nem mindenki olvas el mindent,ahogy te sem tetted meg,csak késöbb..ez a véleményem erröl,de itt off is..

GO Gunners!!!

(#1772) Bicsibocsi válasza snooze (#1771) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Igazából pont nem a több embernek egy hsz-ben választ jegyeztem meg hanem az egy embernek 3 hsz-ben választ, mert azt nem nézik jó szemmel.. Természetesen a több embernek külön hsz-el semmi gond. Mindegy.. Off-off..

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1773) modulus


modulus
aktív tag

Nagyon jó, hozok már egy kis popcornt. :C :C

(#1774) Bicsibocsi válasza modulus (#1773) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Nem hiszem, hogy kelleni fog... Épp lezártuk a témát. :)

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1775) Domi392


Domi392
tag

Ezt hogy bírom eltűntetni véglegesen? Ha leokézom ha nem mindig előjön.

The force is with You

(#1776) ferasorion válasza Domi392 (#1775) üzenetére


ferasorion
kezdő

Kapcsold ki a wifi+ - t, és nem fog feljonni többet.

(#1777) Domi392 válasza ferasorion (#1776) üzenetére


Domi392
tag

Bevált, köszönöm! 😁

The force is with You

(#1778) ABE


ABE
őstag

Kis tapasztalat: mután megjött az Oreo (8.0.0.332), az ujjlenyomatolvasó nálam nagyon bizonytalan lett, néha kivágtam volna a francba a telefont. Szerencsére megjött a 334-es frissítés, és javította ezt a hibát.

(#1779) snooze válasza ABE (#1778) üzenetére


snooze
veterán

Emailnél megy a led értesités?vibernél tudsz értesitési hangot változtatni?

GO Gunners!!!

(#1780) ABE válasza snooze (#1779) üzenetére


ABE
őstag

Igen. Nem.

(#1781) modulus


modulus
aktív tag

Hogy lehet beállítani azt, hogy bizonyos alkalmazásokat, amit szeretnék, ne kapcsoljon le rövid időn belül, ha háttérben fut??

Mióta 8-ra álltunk át, szokása hogy kilövi a programokat, ha nem aktívan benne vagyok. Előtte ezzel nem találkoztam.

Bringás edzést csináltam most a városban ájulásig, aztán nézném meg a szintidőt miegymást és hoppá... Ez a program se megy már háttérben.

(#1782) snooze válasza modulus (#1781) üzenetére


snooze
veterán

Beállitások-akkumulátor-inditás..
Ez ugyanaz mint a 7.0-án a képernyö tisztitás..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1783) modulus válasza modulus (#1781) üzenetére


modulus
aktív tag

Megoldva. (mit tesz az ideg.. 😆)

Akinek kellene:
Beállítások - Alkalmazások - Összes alkalmazás - (itt kiválasztva az alkalmazást) Akkumulátor - Indítás - kézi kezelés, azaz ne automatikus legyen engedélyezve

Snooze: köszi. Közben már én is feltéptem a beállításokat. Eddig nem kellett ilyesmihez folyamodnom, ment minden flottul.

[ Szerkesztve ]

(#1784) cherubion08 válasza modulus (#1781) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Mire megírtam, megirtad a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#1785) Deedays


Deedays
tag

Sziasztok 8.0 hiányossága vagy Mate 10 lite, hogy gombnyomásra nem lehet fotót készíteni a kamerával? Hangra, mosolyra, tenyérre lehet de fizikai gombra nem.

Huawei Mate 20 Lite

(#1786) modulus válasza Deedays (#1785) üzenetére


modulus
aktív tag

Egyik sem.
Lehet készíteni gombnyomásra is.

[ Szerkesztve ]

(#1787) akos727


akos727
senior tag

Android system notificationt hogy lehet eltűntetni? Már mindent letiltottam neki és még mindig írja, hogy Messenger displaying over other apps. Simán oldalra elhúzni (kitorolni a notificationt) sem tudom és idegesít, hogy ott van.

(#1788) modulus válasza akos727 (#1787) üzenetére


modulus
aktív tag

Alkalmazások és értesítések - Összes alkalmazás - Messenger - Értesítések (itt meg ami neked kell)

(#1789) akos727 válasza modulus (#1788) üzenetére


akos727
senior tag

Ezt a notificationt az android system dobja fel a messengerről, nem maga a messenger. Sehol nem találom a notification managmenet alatt az android systemet, hogy hol tiltsam le. Amúgy meg már letiltottam, mert ugye a notificationt lassan húzva el lehet jutni a beállításáig, ennek ellenéré, még mindig ott van. Viszont csak akkor van ott, ha messenger buborék is van a kijelzőn. Ha kirakom a kukába, akkor nincs notification se, de így is idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#1790) modulus válasza akos727 (#1789) üzenetére


modulus
aktív tag

Próbálj rákeresni googlebe. Nekem most dobott ki megoldásokat erre angolul.

Nekem nem ír ilyen értesítéseket a rendszer, úgyhogy nem tudok ezzel kísérletezni.

[ Szerkesztve ]

(#1791) modulus válasza modulus (#1790) üzenetére


modulus
aktív tag

Alkalmazások és értesítések - Alkalmazások - Továbbiak (3 pötty) - Rendszerfolyamatok mutatása - Android rendszer - Értesítések - Messenger megjelenik más alkalmazások felett (kikapcs)

(#1792) akos727 válasza modulus (#1791) üzenetére


akos727
senior tag

Igen igen, idáig jutottam el én is, ott van rajta, h enabled (engedelyezve), de nincs csuszka, vagy hosszan nyomas es kikapcs. Ha meg belelepek, minden ki van már szedve, sohára állítva, stb.....:S

(#1793) modulus válasza akos727 (#1792) üzenetére


modulus
aktív tag

Akkor ott valami más van. Nekem nem jön elő semmi ilyen messengeres fölösleges értesítés.

Próbáld meg valami android 8-as topicban megkérdezni, mert ez nem pont ide való egyébként.

(#1794) Deedays válasza modulus (#1786) üzenetére


Deedays
tag

És hogyan? Meg van ne keresd ;) Hangerő fel gomb simán...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Lite

(#1795) Deedays


Deedays
tag

Sziasztok valami egyszerű szép nem csúszós hátlap tokot tudtok ajánlani?

Huawei Mate 20 Lite

(#1796) modulus válasza Deedays (#1795) üzenetére


modulus
aktív tag

Én EZT vettem. Ahogy írják Kínából is lehet rendelni ugyanilyet, pár száz Ft-ért.

Én a firstphone-ba vettem meg ezt személyesen, mert minél hamarabb akartam rá tokot.
Tetszetős, méretpontos és a kemény tokkal ellentétben ez nem karcolódik, könnyebb fel- és leszedni. Az ára 1500 vagy 2 ezer Ft volt ott azt hiszem.

(#1797) snooze


snooze
veterán

Nekem is pontosan ilyen van..nagyon bevált..igaz enyém csak 880ft volt csájnábol..😁😁😁

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1798) modulus válasza snooze (#1797) üzenetére


modulus
aktív tag

Én is mindent onnan rendelek. Edzett üveg fólia 500-ért kettőt, tokot már 350-ért is lehet venni.
Csak ahogy megkaptam a telefont, délután már a tokot is megvettem, hogy ne legyen baja, mivel én munkára használom.

(#1799) snooze válasza modulus (#1798) üzenetére


snooze
veterán

Nekem is volt rajta szilikon tok addig,de az nagyon vékony..

GO Gunners!!!

(#1800) modulus válasza snooze (#1799) üzenetére


modulus
aktív tag

Ezért vettem meg egyből ezt, és várni se kellett rá. :D
Ez az egy tok van rá a kezdetek óta, nagyon strapabíró az biztos.
Már 3x leejtettem a telefont elég magasból, semmi baja se a toknak se a telefonnak.
Úgyhogy bátran ajánlható bárkinek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.