Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ZoleeWolf


ZoleeWolf
aktív tag

Nekem tegnap jött a frissítés, előbb-utóbb mindenki megkapja.

(#752) James67


James67
aktív tag

Nekem is megjött tegnapelőtt, kipróbáltam, azután visszatettem ujjlenyomatosra :)

Redmi Note 8 4/64

(#753) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Az arcfeloldást és az újjlenyomatolvasót lehet egyszerre is használni párhuzamosan am. Este újjlenyomatolvasót használom napközben biciklin faceID használom.

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#754) T-


T-
tag

Szia Mindenki!
Nézegetem ezt a telefont (tetszik) de sehol sem találok róla infót hogy új névjegyet tudok e sim-re menteni?

Ügy még sosem volt hogy valahogy ne lett volna...

(#755) atosan válasza T- (#754) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ezt biztosan tudod. Közben megnéztem, tudsz simre is menteni.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#756) T- válasza atosan (#755) üzenetére


T-
tag

Köszönöm. Redmi Note4X-et használok és nagyon bosszant ennek a lehetőségnek a hiánya.

Ügy még sosem volt hogy valahogy ne lett volna...

(#757) Niki1604


Niki1604
csendes újonc

Sziasztok. Ezt miért írja ki mindig a telefon? Sose írta ki mostmeg minden alkalmazasnal kiirja...

(#758) atosan válasza Niki1604 (#757) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Add meg neki az engedélyt a mobiladathoz, persze ha az nem gond. Gondolom wifin megy.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#759) b.gery92


b.gery92
csendes újonc

Sziasztok!

Jó nagy pofára esés volt ma amikor betettem a céges telefonom sim kártyáját a saját sim kártyám mellé a Huawei Mate 10 Lite telefonomba, és nem történt semmi. Hát nem Dual Sim-es, mert hát miért is lenne az.. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség arra, hogy dual sim kompatibilissá varázsoljam ezt a darab sz*rt?

(#760) tahepa válasza b.gery92 (#759) üzenetére


tahepa
senior tag

Kezdetek óta 2 sím kártyával használom eltérő szolgáltatótól minden probléma nélkül , mindenféle hókusz-pókusz sem volt vele. Beraktam a kártyákat és használtam. Az egyikkel 4G mobilnetet is használok.

(#761) wolf033 válasza b.gery92 (#759) üzenetére


wolf033
senior tag

Szintén két simmel használom és semmi probléma. Ha szolgáltatótól vetted akkor lehet az miatt nem megy. Ettől nem szar a készülék..... :W

(#762) b.gery92


b.gery92
csendes újonc

Igen, szolgáltatótól vettem. Semmilyen mód nincs rá, hogy műküdésre bírjam a dual sim-et? Elnézést a szarozás miatt, nem akartam vele senkit se megsérteni.

(#763) wolf033 válasza b.gery92 (#762) üzenetére


wolf033
senior tag

Valahogy életre lehet kelteni a 2. simet, de sajna Én nem tudom, hogy kell.

(#764) modulus válasza b.gery92 (#762) üzenetére


modulus
aktív tag

Ott kell érdeklődni erről, ahol vetted. Lehetséges hogy ők meg is csinálják neked, hogy aktív legyen mindkettő.

(#765) atosan válasza b.gery92 (#762) üzenetére


atosan
addikt

Szolgáltatóknál sajna egy simes. Esetleg pillarebegtetve az anyacéget szépen megkérni mit tehetnének ez ügyben.
Rémlett, hogy valahol olvastam ilyet is.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#766) b.gery92 válasza atosan (#765) üzenetére


b.gery92
csendes újonc

Köszi szépen. Telekomnak írtam, hátha még is tudnak valamit. Következő lépés lesz az anyacég, a legvégső eset lesz ez a 30 dolláros megoldás.

(#767) tamasas0913


tamasas0913
tag

Üdv mindenkinek.
Én is bejelentkezek egy ilyen ketyerével.
4 napja használom és elég korekt készülék. Előtte P9 volt.
P9 kamerája hiányzik belőle nagyon, de viszonylag elfogadható képeket csinál ez is. Sebességgel nincs gondom. Amit észrevettem picit negatívumként, hogy automata módban nagyon leveszi a kijelzővilágítást. Majd még néha kérdezek valamit biztos. Root ilyesmi van rá? Esedleg egyedi rom?

Mate 10 Pro

(#768) jegenye77 válasza tamasas0913 (#767) üzenetére


jegenye77
addikt

Üdv!
Én is P9 ről váltottam. Összetört sajnos a P9 de már meg lett javítva. Azóta is a fiókban pihen mert már nem térek vissza arra. Megvagyok elégedve a mate 10 lite al.
Root és rom olás egyáltalán nem hiányzik. Minden működik szal felesleges. ( szerintem)
Visszaolvasol akkor a Bluetooth és wifi együttes használatánál lehet probléma. De ez korábban le lett írva mikor, milyen esetben.
Amúgy minden más müxik, ahogy kell :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#769) tamasas0913 válasza jegenye77 (#768) üzenetére


tamasas0913
tag

Köszi. :)

Mate 10 Pro

(#770) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Búcsúzom a társaságtól. Lecseréltem egy Galaxy A8-ra, hiányzott az Amoled kijelző. Mindenkinek további kellemes használatot kívánok!

Maine coon

(#771) tamasas0913 válasza atosan (#770) üzenetére


tamasas0913
tag

A8-at én is nézegettem. Talán meg is vettem volna, ha nem lenne olyan buta a kijelzősarkokban az a lekerekítés.
Üdv. Sok sikert a samuhoz. ;)

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#772) atosan válasza tamasas0913 (#771) üzenetére


atosan
addikt

Első nap nekem is furcsa volt, de már észre sem veszem.
Köszönöm!

Maine coon

(#773) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, nemrég vásároltam a páromnak egy ilyen készüléket. Tegnap vettem észre hogy a készülék alján a Huawei felirat felett a ledek érdekesen bevilágítanak. A képen szerintem jól látható. Ez normális, ennek így kell kinéznie ? Megtennétek, hogy megnézitek a saját példányotokon, hogy nektek is így bevilágít. Holnap még vissza tudom vinni a 72 órás cserében. Előre is köszönöm.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#774) atosan válasza Jano_023 (#773) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Igaz én már eladtam pár napja, de a 4 hónap használat alatt nem vettem észre ilyesmit. Remélem több visszajelzést is kapsz.

Maine coon

(#775) jegenye77 válasza Jano_023 (#773) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem látok ilyet én se az enyémen. Vidd vissza szerintem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#776) b.gery92 válasza Jano_023 (#773) üzenetére


b.gery92
csendes újonc

Az én telefonomnak (bár csak Lite) se ilyen az alja, valószínűleg hibás, vidd vissza. Viszont régen volt egy Sony Xperia SP-n, annak ilyen volt az alja egy darabig, de a szoftverfrissítés megoldotta.

Múltkor érdeklődtem, hogy single sim-es telefont át lehet-e "állítani" dual sim-esre. Felkerestem a Huawei-t e-mailben, 5 percen belül elhajtottak, hogy ez lehetetlen. A Telekomnál személyesen azt mondták, felejtsem el, az előtte írt levelemre pedig válaszra se méltattak. Úgy tűnik marad az a megoldás, ahol távoli asztallal pénzért megcsinálják nekem, de attól egy kicsit félek. Valaki esetleg azt próbálta már?

(#777) Jano_023


Jano_023
őstag

Köszönöm a visszajelzést. Várok még pár emberre, de akkor vissza viszem holnap. Köszönöm

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#778) wolf033 válasza Jano_023 (#777) üzenetére


wolf033
senior tag

Enyémen sincs ez a bevilágítás/foltosodás.
Vidd vissza.

(#779) cherubion08 válasza Jano_023 (#777) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nálam sincs ilyen.

(#780) arnyjaro válasza Jano_023 (#777) üzenetére


arnyjaro
csendes tag

Nekem sincs ilyen

iPhone 12 pro, Macbook Air M1

(#781) T-


T-
tag

Bár én még csak egy hete használom de nálam sincs ilyen jelenség.

Ügy még sosem volt hogy valahogy ne lett volna...

(#782) ZoleeWolf válasza Jano_023 (#773) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Én is csatlakozom a többiekhez, nincs ilyen nekem se.

(#783) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, köszönöm szépen a segítséget. vissza vittem a készüléket és kicserélték szó nélkül. Szép napot.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#784) atosan válasza Jano_023 (#783) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Szívesen! Remélem a másik már ok.

Maine coon

(#785) tamasas0913


tamasas0913
tag

Srácok. Az értesítés rezgését nem lehet kikapcsolni?
Ez olyan fura nekem. Hangbeállításokban ott a kapcsoló, hogy ne rezegjen, ha csörög a telefon, de az értesítésnél nem lehet kikapcsolni??? WTF???
Rohadtul zavar, hogy minden pittyenés mellé az egész asztal vagy ágy rezeg...
Valamit nem vettem észre esetleg ahol ki lehetkapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#786) Cilinder001 válasza tamasas0913 (#785) üzenetére


Cilinder001
tag

Beállítások-Értesítési és állapotsáv-Értesítések kezelése-Kiválasztod a kívánt alkalmazást-kikapcsolod a rezgést.

(#787) tamasas0913 válasza Cilinder001 (#786) üzenetére


tamasas0913
tag

Köszi szépen.
Kb fél éve nincs meg a P9 azóta ennyit felejtettem. :)

Mate 10 Pro

(#788) tamasas0913


tamasas0913
tag

No... Azt hiszem hamar elválnak az útjaink a telefonnal...
Rengeteg dolog zavar benne, de a legjobban a kamerája.
Valami elképesztően szörnyű képeket csinál ez a telefon.
A közelségérzékelő szenzor sem működik megfelelően. Sokszor nem veszi le a kijelzőt mikor telefonálok és a fülemhez emelem. Mindent elállítok egy beszélgetés végére. Egyetlen dolog tetszik benne a mérete. Pont jól eltalálták.
Azt hiszem eladom és veszek inkább egy használt P9-et az árból.

Nem térek magamhoz, hogy, hogy tudtak ilyen kritikán aluli kamerát rakni ebbe a készülékbe. :W :W

Mate 10 Pro

(#789) jegenye77 válasza tamasas0913 (#788) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem vettem észre,hogy ennyire rossz lenne a kamera.
Nem lehet,hogy a te készülékeddel van valami?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#790) atosan válasza tamasas0913 (#788) üzenetére


atosan
addikt

Kamerát én az átlagnál picit feljebb sorolnám, de nem vagyok ebben nagy szaki. Közelségérzékelő nálam tökéletesen működött.

Maine coon

(#791) tamasas0913 válasza jegenye77 (#789) üzenetére


tamasas0913
tag

Nem rossz, de nem jó... Illetve, hogyan is fogalmazzak... Megszoktam a P9 minőséget, hát ez ahhoz képest sehol nincs.
Amint egy picit is nem megfelelő a fény mennyisége, teljesen elvérzik.
Nincs benne ISO, záridő állítás. És még nagyon sok minden beállítás amit megszoktam és hiányzik. Szerettem sötétben fotózni. Na, hát a sötétben fotózás ezzel a telefonnal lehetetlen. Ráadásul makrózva is gyenge. Tényleg nem gondoltam, hogy ekkora különbség lesz a két telefon közt kamerában... Sajnos tévedtem. Illetve az USB type c is hiányzik.
Persze ezek szubjektív dolgok. Másik oldalról nézve, nem ennek a telefonnal vannak hiányosságai hanem a P9 volt túl jó ehhez képest amit már megszoktam...

atosan
Alapban nekem sincs gond a közelségérzékelővel viszont, ha egy alkalmazásban vagy játékban vagyok és akkor hívnak akkor nem tudja a telefon, hogy mit tegyen. Látszik ahogy küzd, hogy levegye vagy ne a kijelzőt. Legtöbbször fel le kapcsolgatja és mire végére érek a hívásnak, már mindent elállítottam a fülemmel...

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#792) jegenye77 válasza tamasas0913 (#791) üzenetére


jegenye77
addikt

Értem.
Én sötétben se és makro fotót se szoktam csinálni. Ezt a részét nem ismerem.
Sajnálom. Akkor másik telót kell nézni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#793) ateszm válasza tamasas0913 (#791) üzenetére


ateszm
senior tag

Nincs benne ISO, záridő állítás.

Profi kamera beállítás,nekem mindent lehet állítani. Első telefonom amivel elégedett vagyok,mondjuk eddig csak belépőszintű telefonokat használtam,fotót a tükrössel megoldottam megoldom...

(#794) tamasas0913 válasza ateszm (#793) üzenetére


tamasas0913
tag

És valóban.
Nem hagyott nyugodni a kamera. Ennyire eldugni benne a beállításokat... Ezt nem értem.. Hiába a megszokás nem is engedte meg, hogy más irányban is kutakodjak.
Na szóval meglett a záridő meg az iso. Konkrétan minden...
Nagy kő esett el a szívemről. Bántam volna, ha tényleg meg kell válnom tőle. Nekem nagyon tettszik a mérete. Pont nekem találták ki ezt a majdnem 6 colt. :)
Mondjuk a közelségérzékelővel még mindig nem tudom mi van, de majd az is alakul. Max, ha hívnak, ki kell lépnem az appból.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#795) atosan válasza tamasas0913 (#794) üzenetére


atosan
addikt

Egyszer hívtak úgy engem is, nem vettem észre hogy valami elállítódott volna. Nem kell a böngészést befejezned, elég ha felveszed és lezárod a kijelzőt.

Maine coon

(#796) #65510400


#65510400
törölt tag

Itt a Honor 7x tesztje. Jól látható módon ugyanez a telefon, csak Honor néven.

Namármost abba van duplakopp ebben meg nincs.

:F

(#797) James67


James67
aktív tag

Tavaly novemberben vásároltam a készüléket. Ma vettem észre, hogy a kijelző baloldalán ilyen formában " ) " besárgásodott!!!! :W :W :W :W :W :W :((( :((( :((( :((( :((( :(((
Ugyanígy jártam anno kétszer is a Honor 7-el....
Ez függhet a fényerő beállítástól, vagy csak szar kijelzőket gyártanak??

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#798) #65510400 válasza James67 (#797) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nekem nem sárga.

De ez garis, nem?

(#799) James67 válasza #65510400 (#798) üzenetére


James67
aktív tag

persze, garis, csak megint a macera.... :((( :((( :((( :(((

Redmi Note 8 4/64

(#800) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Ti milyen tokot használtok a készülékhez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.