Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Omis válasza golyós (#1050) üzenetére


Omis
senior tag

Jó sok előleget kértek tőled

(Amúgy kutattam egy kicsit és a B137 a legnagyobb elérhető FW ,ez után már csak a 8.0 van FF ben)

[ Szerkesztve ]

(#1052) golyós válasza Omis (#1051) üzenetére


golyós
őstag

Nem volt előleg 22x 2590.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1053) Omis válasza golyós (#1052) üzenetére


Omis
senior tag

értem :D

(#1054) gthomma válasza golyós (#1050) üzenetére


gthomma
senior tag

Én "otthoni előfizetés" mellé vettem 22 hónapos 1980/hó törlesztővel kártyafüggetlenül.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1055) golyós válasza gthomma (#1054) üzenetére


golyós
őstag

Mindenkinek van egy "saját" ára. Engem például leszarnak, hogy ott vagyok 20 éve a főkártyámmal és 19éve társkártyával. Ha te többet fizetsz havidíjra akkor te vagy a király. ;)

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1056) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Létezik valami olyan alkalmazás, amin be tudom állítani az akkumulátor töltöttségi limitjét?

Pl 85%-os töltésnél jelezzen nekem..Vagy 80-nál..Ahogy én szeretném..Létezik ilyen?

Köszönöm. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1057) jegenye77 válasza mayday00 (#1056) üzenetére


jegenye77
addikt

Én nem tudok ilyenről de szerintem itt hamarabb kapsz választ :
[link]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1058) 400d válasza mayday00 (#1056) üzenetére


400d
csendes újonc

Igen, létezik. Én pl. az AccuBattery-t használom erre a célra

(#1059) tamasas0913 válasza mayday00 (#1056) üzenetére


tamasas0913
tag

Megkérdezhetem, hogy számodra milyen élethelyzetben lehet fontos, hogy tudd, hogy ~70-80%-on van az akkud?
Tényleg érdekel, mert nem tudom elképzelni, hogy miért lehet fontos azt tudni, hogy még csak ~20-30% merült az akku.
Nem elég, ha tudod, hogy 20%-on van és tölteni kéne?

Mate 10 Pro

(#1060) 400d válasza tamasas0913 (#1059) üzenetére


400d
csendes újonc

Szerintem félreérted (vagy én), de nem akkor kell szólnia az alkalmazásnak amikor lemerült a teló 80%-ra, hanem amikor töltéskor elérte a 80%-ot. Az akkumulátort kíméli ha nem töltjük 100%-ra. Én pl. csak 60%-ra szoktam tölteni.

(#1061) jegenye77 válasza 400d (#1060) üzenetére


jegenye77
addikt

Ne már!
Miért kíméled így?
Mi értelme ennek?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1062) 400d válasza jegenye77 (#1061) üzenetére


400d
csendes újonc

https://tech2.hu/hogyan-kell-helyesen-tolteni-mai-okostelefonokat/

(#1063) tamasas0913 válasza 400d (#1060) üzenetére


tamasas0913
tag

Öszintén. Van bármi haszna ennek 2 éves garancia mellett??? Vagy 10 évre tervezel a telefonnal? Annyit ér el vele a felhasználó, hogy plusz egy app van a telefonon ami meríti vagy akár összeakad más appal..

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#1064) jegenye77 válasza 400d (#1062) üzenetére


jegenye77
addikt

Én úgy vagyok vele, hogy a telo van értem.
2 év alatt javítják vagy csere.
Utána meg már én akarom cserélni :) a telót.
De 2-3 évet simán kellene birjon az aksi úgy is ha 100 % ra töltöm. Legalábbis nálam eddig mindegyik bírta.
Így bírja simán az egy napot és nem kell töltögetnem nap közben.
Hülyét is kapnék ha erre oda kellene figyeljek.
Persze mindenki máshogy használja és másra. Ez csak az én véleményem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1065) mayday00 válasza tamasas0913 (#1059) üzenetére


mayday00
őstag

Azt olvastam, hogy nem szabad teljesen feltolteni. 80, 85 % a maximum. És lemeriteni sem szabad teljesen. Vagy ez nem igaz?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1066) modulus válasza mayday00 (#1065) üzenetére


modulus
aktív tag

De ez igaz, minden készülék esetében. Viszont én soha semmelyikkel sem tartottam be, mégsem ment tönkre egyik telefonom sem.
Sőt. Este fekrakom, reggel leveszem, holott már rég elérte a 100 százalékot.

Az meg hogy csökken a kapacitása X idő után, az elkerülhetetlen, akárhogy is vigyázol rá.

(#1067) jegenye77 válasza mayday00 (#1065) üzenetére


jegenye77
addikt

Igen!
És félig sem szabad tölteni és teljes fényerőn sem szabad használni de full hangerőn se ;]
Volt aki még a rezgő funkciót is kikapcsolta mert azt mondta attól is tönkre megy :Y
Hagyjuk már ezt.
Mennyire életszerű,hogy este lefekvés előtt rádugom a töltőre majd éjszaka felkelek és lehúzom,nehogy 80% fölé menjen.
De ha erre is van app akkor hajrá :P

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1068) tahepa válasza mayday00 (#1056) üzenetére


tahepa
senior tag

(#1069) James67


James67
aktív tag

Lenne egy kérdésem. Lehet, hogy túl speciális, de hátha.....
Toyota Auris + Mate 10 lite.
Az autóban bluetooth gyári kihangosító. A telón be a bluetooth , de nem ismeri fel (nem találja) az autót.
Eddig minden Huawei telefon gond nélkül felismerte, tudtam párosítani, használni telefonálásra.
Ezzel a telefonnal pedig semmi....
Esetleg valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#1070) wolf033 válasza James67 (#1069) üzenetére


wolf033
senior tag

Lehet hülye kérdés :) de a telefonon be van kapcsolva a láthatóság?
Én egy Peugeot-val próbáltam és az látja.

(#1071) James67 válasza wolf033 (#1070) üzenetére


James67
aktív tag

Be van kapcsolva, úgy próbáltam. 1 vagy 2 óra láthatóság.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#1072) jegenye77 válasza James67 (#1069) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak egy ötlet :
Golf 7
Elsőre az autón a menüben is ki kellett választani a telefont és utána a telón az autót. Később automatikusan csatlakozik.
De, hülye vagyok :)
Minden eszköznél így kell először csatlakozni. Vagy nem?
Igaz Bluetooth os hangszórónál nem.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1073) James67 válasza jegenye77 (#1072) üzenetére


James67
aktív tag

megnéztem az autó menü rendszerében, nem találtam külön bt-s (telefon) csatlakozási lehetőséget, eddig sem kellett az autón semmit állítgatni, illetve annyi van, hogy a mode gombot kell nyomni a kormányon amikor már a telefonon is be van kapcsolva a bt. eddig is így kellett, Honor, Huawei telefonjaimmal semmi gond nem volt....
Gondolom, hogy az sem lehet gond, hogy a telefonon ugye bt 4.2 a verzió az autóban pedig gondolom bt. 2.0 körülbelül. (8 éves) A bt gondolom lefele kellene hogy kommunikáljon. Mármint a telefon az autóval. Vagy az autó nem akar a telefonnal? Na ezt nem tudom.....

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#1074) jegenye77 válasza James67 (#1073) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajnos nem tudom.
Teló újra indítás, esetleg átnevezés.
Nekem mikor az otthoni hangszóróval csatlakozik és utána ülök az autóba, akkor szokott lassabban csatlakozni. Van, hogy manuálisan gyorsabban megoldom. Ilyenkor megyek az autó menüjében a telefonra és csatlakozás.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1075) Omis


Omis
senior tag

Már közel járunk az Android 8 hoz ,(csak a kep miatt engedélyeztem az FF )
3 napja tették fel ,lehet lassan már telepíthető is lesz . :)

(#1076) Szabcsizz válasza Omis (#1075) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Majd ha fent lesz, mindenképp számoljatok be arról, hogy növekedett e a fényerő. :)

(#1077) tamasas0913 válasza Szabcsizz (#1076) üzenetére


tamasas0913
tag

Azt én is üdvözíteném.
Bár nekem a fényérzékelő működése sem a szívem csücske.
Automatán sokszor nem igazítja a fényviszonyokhoz rendesen.

Mate 10 Pro

(#1078) Omis válasza Szabcsizz (#1076) üzenetére


Omis
senior tag

:) nekem most sincs bajom a fényerővel,de persze írok :D

(#1079) jegenye77 válasza Omis (#1075) üzenetére


jegenye77
addikt

Na ez jó hír!
Honnan van a kép?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1080) Omis válasza jegenye77 (#1079) üzenetére


Omis
senior tag

:) firmware finderben van fent :) de még nem engedélyezett ,napokban ,hetekben szerintem már szórják ki :D

(#1081) mayday00 válasza Omis (#1080) üzenetére


mayday00
őstag

Sokat nem kell rá várni 🙂 amúgy ilyenkor,, szűz,, op rendszert kapunk? Vagy a beállítások megmaradnak?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1082) Omis válasza mayday00 (#1081) üzenetére


Omis
senior tag

Beállítások meg maradnak .Már jöhetne 😋

(#1083) Domi392 válasza Omis (#1075) üzenetére


Domi392
tag

A kép nagyon tetszetős😁

The force is with You

(#1084) Omis válasza Domi392 (#1083) üzenetére


Omis
senior tag

Nekem is bejön 😋😋😋

(#1085) akos727


akos727
senior tag

Sziasztok, barátnőm mate 10 lite telefonján nem hajlandó elindulni a spotify. Eddig semmi gond nem volt vele. Próbálta kilőni az appot ramból, újraindította a telefont, de semmi, fekete a kép, mikor rányom. Én messze vayok tőle, és nem tudom, hogy a huawei menüjében hol találni pontosan a clear cache, clear data, stb funkciókat? Vagy szerintetek hogy lehetne életre kelteni? Köszi

(#1086) modulus válasza akos727 (#1085) üzenetére


modulus
aktív tag

Mint ahogy általában minden androidnál: Beállítások - Alkalmazások menüpont - itt pedig ki kell keresni az adott programot a listából és kilövi vagy törli a tárhely menüben gyorsítótárat stb.

Ha más nem, törölje le a programot és telepítse újra.

(#1087) akos727 válasza modulus (#1086) üzenetére


akos727
senior tag

Igen, tudom, hogyan néz ki alapból, de ő valahogy mégsem találja ez alatt, ezért kérdezem tőletek :)

(#1088) tamasas0913 válasza akos727 (#1087) üzenetére


tamasas0913
tag

Olyan nincs, hogy nem találja... Kikerülni sem lehet kb.
Tehát. Beállítások, aztán alkalmazások.

Aztán azon belül kiválasztja a játékot.
Pl.

A tárhely alatt pedig megtalálja a gyorsítótár törlését.

Mate 10 Pro

(#1089) akos727 válasza tamasas0913 (#1088) üzenetére


akos727
senior tag

tenkju :)

(#1090) modulus válasza akos727 (#1089) üzenetére


modulus
aktív tag

Ugyanezt írtam le képek nélkül. :DD

(#1091) akos727 válasza modulus (#1090) üzenetére


akos727
senior tag

Ezt teszi az emberrel egy stresszes munkahely, mar olvasni sem tudok. Köszi neked is :)

(#1092) gthomma válasza king.mp (#1047) üzenetére


gthomma
senior tag

Amikor megszűnik a hivatalos nyitási lehetőség az xda-n sem lesz mit alkalmazni ;)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1093) Domi392


Domi392
tag

Picit offos, de muszáj megkérdeznem. Van egy p8 lite a családban, és nem akar kapcsolódni a wifihez. Más telefonnal működik a wifi csak ezzel nem. Eddig minden jó volt. Nem tudom mi tévő legyek. 🤨

The force is with You

(#1094) gthomma válasza Domi392 (#1093) üzenetére


gthomma
senior tag

Lehet hogy itt tudják ;)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1095) Domi392 válasza gthomma (#1094) üzenetére


Domi392
tag

Köszi, de semmit nem találok :/

The force is with You

(#1096) jegenye77 válasza Domi392 (#1095) üzenetére


jegenye77
addikt

Kérdezted is?
Nem jött valami frissítés rá esetleg ?
Semmi különös nem történt a telóval csak az egyik pillanatról a másikra nem csatlakozik?
Újra indítás, gyári állapot visszaállítás factory reset esetleg?!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1097) Domi392 válasza jegenye77 (#1096) üzenetére


Domi392
tag

Hát múltkor néztem rendszerfrissítés nem jött rá, és wipe cachet csináltam recoveryből, de factory resetet nem akartam, mert akk törlődne minden, és remélem meg lehet oldani anélkül. Bár lehet még garis mert 1+1 év van rá, úgyhogy visszavisszük. És igen, egyik pillanatról a másikra. :/

[ Szerkesztve ]

The force is with You

(#1098) jegenye77 válasza Domi392 (#1097) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem más ötletem nincs sajnos.
Akkor marad a szerviz. Főleg ha garis még!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1099) mayday00 válasza Domi392 (#1097) üzenetére


mayday00
őstag

Teljes rendszer vissza állítás? Hátha megjavul. A router biztos hogy jó? Nem lehet hogy avval van valami gond? Indítsd újra próbaképpen. Vagy megvolt már?

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1100) modulus válasza Domi392 (#1093) üzenetére


modulus
aktív tag

+ ez nem a p8 lite topic, miért ide írod ezt a problémát?

A megfelelő topicban lehet tudnának is segíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.