Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jegenye77 válasza nordo (#34) üzenetére


jegenye77
addikt

Lassúságtól?
P9 ről váltottam ( összetört sajnos) de semmi különbséget nem érzek. Sőt!
Nem érted át a kijelzőt? Ez a teló hibája? Nem láttad, hogy mekkora a készülék? :)
+ én a P10 et is vehettem volna de nagyon nem tetszik az a készülék.
Nfc meg pár dolog ami nincs benne, éppen nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#52) joelke HU válasza Victoryus94 (#46) üzenetére


joelke HU
senior tag

Hát ha az 150 alatt maradna, akkor nagyon meglepődnék. Emlékezz csak, hogy a 8 pro is 190-ről indult és V10 attól elméletileg ütősebb lesz. Szerintem lesz az is vagy 200. De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#53) Bumblebeee válasza prolad (#48) üzenetére


Bumblebeee
tag

Elavult hardverrel..

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#54) Klitschko


Klitschko
tag

MediaMarkt-ban hétvégén 105 600 Ft volt.

Volt szerencsém megnézni, személyes véleményem szerint feketében nagyon jól néz ki.

NFC fizetésnél lehet érdekes. Ha nem telefonnal történik, bőven túlélhető szerintem.

AC Wi-Fi támogatás hiánya: egyrészt sokunknak nincs, másrészt mikor volt nekem max Notebookhoz használtam. Hiánya bőven túlélhető (egészségesebb is talán :) )

Persze ízlések és pofonok...

(#55) batai15 válasza Bumblebeee (#53) üzenetére


batai15
félisten

Hát ha neked egy g6 elavult akkor nagy baj van nálad... Egy snapi 821 bármikor mrg eszi azt a fene jó kirin procit

(#56) Imre921


Imre921
tag

Ez egy vicc. Ennyiért. Erősen látszik h a Huaweinek az utóbbi években beindult a szekér, és most már szeretnének komoly profitot termelni a szarral is(már bocsánat)

Elavult hw-el és ilyen árcédulával 2017 végén? Nem hiszem el ha nem látom.

Huawei Mate 9 esem van. Ez egy szuper készülék tetőtől talpig. De ez.... Vicc. Ha meg már Lite mehetett volna ebbe is kirin960, de nem...

Kár érte... Kezdek aggódni a hüvelyért :(

60x ezer pont körül antutuban most n~zem.. Nehogy már játszani tudjál hellyel közel tisztességesen komolyabb mobiljátékokkal 120ezerér. Gratulálok Huawei. Tabzs-tabzs zsép votl bráffó -.-

[ Szerkesztve ]

(#57) Victoryus94 válasza joelke HU (#52) üzenetére


Victoryus94
őstag

450-500 EUR-ról írnak a lapok. Persze nálunk lehet nettóban lesz ennyi... 2 hónappal a megjelenés után :D

(#58) Klitschko válasza Imre921 (#56) üzenetére


Klitschko
tag

Más Liga a Mate 9, valóban jobb (a nyitó árakat összehasonlítva is érdemes azért összehasonlítani).

Külsőt és átlag felhasználást alapul véve az összehasonlításnál nem gondolnám viccesnek a Mate 10 Lite-ot.

Hasonlítani pro és kontra az azonos kategóriához érdemes (pl: Xiaomi A1).

(#59) Victoryus94 válasza Klitschko (#58) üzenetére


Victoryus94
őstag

A Xiaomi min 30 ezerrel olcsóbb :)
Egyedül a kijelző miatt lehet érdekesebb a Huawei (talán a gari jobb még).

[ Szerkesztve ]

(#60) Klitschko válasza Victoryus94 (#59) üzenetére


Klitschko
tag

olcsóbb ha éppen kapható (viszik mint a cukrot...)

Ez pro: a -30 ezer

A video hang minősége meg egy contra...

70-80 ezerért ez lenne a másik "cukor", lehet 2-3 hónap múlva ott lesz az ár...

(#61) Bumblebeee válasza batai15 (#55) üzenetére


Bumblebeee
tag

Nem háboruzok melyik a jobb.. De 2017-be az LG G6 csúcskészűlékét Snapi 821 jelenitik meg. 😂😂

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#62) South Velen válasza Klitschko (#60) üzenetére


South Velen
addikt

Kontra még az alsó-felső káva is a Mi A1-nél..

Mondjuk én nem vitatom, a Xiaominak jobb az ár-érték aránya, de nekem ez megérte a többletet. (bár én 35k-ért vettem az előfizuhoz, a P10 meg ingyen lett volna, de azt bottal nem piszkálnám.)

[ Szerkesztve ]

(#63) Juhaszatti válasza Bumblebeee (#61) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az LG csúcskészüléke 2017-ben Snapdragon 835-el jött. Úgy hívják hogy V30.

[ Szerkesztve ]

(#64) Bumblebeee válasza Juhaszatti (#63) üzenetére


Bumblebeee
tag

Csak nem magyarországra

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#65) batai15 válasza Bumblebeee (#61) üzenetére


batai15
félisten

Attól még odaveri ezt.

(#66) Klitschko válasza batai15 (#65) üzenetére


Klitschko
tag

2X annyi Ft-ért verje már :)

Egyébként Mo-on hol lehet venni ? Gari?

Vagy arról beszélünk ami nem elérhető csak külföldről....

(#67) Fall-N


Fall-N
veterán

Jó telefon lett csak nem ér ennyit.

A sokat emlegetett Mi A1 majd fele ennyi és van benne ac-s Wi-Fi. A frissítések is nálam mellette szólnak. Volt Huawei-em és Honor is, azért olyan sűrűn nem kap frissítést. A1-en november 6-os a security patch, ezen mikor lesz? De ha nem az A1 a példa, akkor a nemsokára megjelenő Redmi Note 5 már felveszi a versenyt a 2:1-es kijelzővel jóval olcsóbban.

A videó felvétel hangra lehet felrakni 3rd party alkalmazást. Még ha fizetős is akkor is olcsóbb, mint erre a + 50ezres felár.

NFC egyikben sincs, ez a drágább telefonok kiváltsága. Nekem nem hiányzik.

Szóval jó a Huawei, de tényleg elszálltak az árakkal. Igaz ők már az Apple és a Samsung vetélytársa akar lenni, nem a Xiaomié.

[ Szerkesztve ]

(#68) batai15 válasza Klitschko (#66) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk el kellene olvasni a kommenteket normálisan és látod hogy g6rol van szó ami meg nem 2x annyi.

(#69) South Velen válasza Fall-N (#67) üzenetére


South Velen
addikt

NFC volt anno (eddig) a középkategóriás hüvelyekben, itt direkt hagyták ki, és emiatt tényleg nem szép dolog (mondjuk nekem is mindig az első dolgom volt hogy kikapcsoljam).

[ Szerkesztve ]

(#70) Klitschko válasza Fall-N (#67) üzenetére


Klitschko
tag

30 eFt felár. 98-ért vehető a Mate, 68 körül az A1 (feketében lehet éppen nem, hiány volt (van?) belőle).

A többi érv és ellenérv ízlés kérdése szerintem.

(#71) Fall-N válasza South Velen (#69) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen de manapság már az értesítési LED-en is spórolnak, nemhogy az NFC-vel.

Klitschko: Hol 98 ezer hivatalosan, nem sufniGSM-ben? Sok helyen majdnem annyi a P10 lite.

[ Szerkesztve ]

(#72) Victoryus94 válasza Fall-N (#67) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem a Xiaomi-ra jött hang patch, de ettől függetlenül sem túl ütős a hang.
Beszédre jó (sőt, tökéletesen szűri a zajokat), de ha pl. zenét/hangszert vennél fel vele, nem szívesen hallgatnád vissza. Ezen nem segít egy 3rd app sem.
(Nincs A1-em, de a mikrofon hangra kb az összesnél panaszkodnak)

[ Szerkesztve ]

(#73) Klitschko válasza batai15 (#68) üzenetére


Klitschko
tag

Ott a pont, igazad van.

(#74) Klitschko válasza Fall-N (#71) üzenetére


Klitschko
tag

http://gsmotthon.hu/mobiltelefon/huawei-mate-10-lite-dual-sim-4gb-ram-64gb/arany

pontosan: 98 989 Ft

[ Szerkesztve ]

(#75) viharkabat válasza 485 (#13) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Ebben a cikkben nekem is ez volt a fő info... szomorú, hogy ilyen ikonikus helyek így eltűnnek erről a bolygóról :(

(#76) Fall-N válasza Klitschko (#74) üzenetére


Fall-N
veterán

2 év garanciával ott is 108 ezer Ft, ez a gyártói. Az olcsóbb 1 év, ami 98k az bolti garancia lesz. Magyarországon a Huawei hivatalosan két év garanciát ad. Igaz, hogy nem 120, mint a SpeedShopban például, de nem is 98 ezer.

[ Szerkesztve ]

(#77) Klitschko válasza Fall-N (#76) üzenetére


Klitschko
tag

Xiaomi A1-re 2 vagy 1 év garanciát adnak 68 eFt-ért?

Akcióban Mediánál hétvégén 105 600 Ft volt (2 év gyári gari, 60 napos visszafiz garival).

Black Friday lesz most is, lehet megint ennyi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#78) Fall-N válasza Klitschko (#77) üzenetére


Fall-N
veterán

Az igaz, hogy A1-re egy év van de az normális és hivatalos. Huawei még a P8L-re is két évet ad. Ebből látszik, hogy ez a Huawei által biztosított garancia.

Viszont Xiaomi még nincs itthon hivatalosan, így nem is lehet összehasonlítani a kettőt. Itt nem az 1 év a gond, hanem az, hogy bolti az a garancia. 1 év alatt is kiderül ha gyári hibás.

Szóval itt nem az a lényeg, hogy egy vagy két év a garancia - Apple is 1 évet ad 5x ennyiért - hanem, hogy ki adja.

[ Szerkesztve ]

(#79) Klitschko válasza Fall-N (#78) üzenetére


Klitschko
tag

Hasonló paraméterekkel 75-ért látok A1-et. (2 év gari + 60 napos visszafizetés). Kb tehát 30 eFt a különbség ha figyelünk az akciókra.

A1 feketében pedig sokszor nincs is raktáron.

(#80) Fall-N válasza Klitschko (#79) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen sajnos hiánycikk most az A1, ezért gyakorlatilag raktáron lévő árukészletet árulják ki amíg van belőle. Ezért is emeltek az áron.

Viszont szerintem az 30 ezer is sok felárnak, de majd kicsit lejjebb megy az ára akkor jobban megéri majd.

(#81) prolad válasza Bumblebeee (#53) üzenetére


prolad
őstag

821 mint elavult? A tavalyi csúcskategória? Ezen az árszinten már egyáltalán nem. A mate 10 litehoz képest meg végképp nem. Arról nem is beszélve, hogy teljesítményben teljesen más ligában játszik.

(#82) *RLaci* válasza nordo (#37) üzenetére


*RLaci*
addikt

Azt nem is vitted volna vissza, szerintem. ;) :D

(#83) nordo válasza jegenye77 (#51) üzenetére


nordo
tag

Mint írtam a gyereknek vettük és nem nekem,és a webshop-ban nem lehet megfogni.

Ha neked bejön használd egészséggel.

(#84) DamianB válasza Cifu (#10) üzenetére


DamianB
őstag

Teljesen egyetértek ezért az ár ért ez nagyon kevés.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#85) Ricardo válasza Bumblebeee (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nyilván nem a csúcsal kell ősszehasonlitani a lite verziót. Pro meg a Honor 8-at röhögi ki."

A Honor 8-at? Miben is röhögi ki?

Ez a telefon ennyiért drága.

(#86) mjani1172 válasza batai15 (#29) üzenetére


mjani1172
addikt

Mi a baj vele?

(#87) Szabcsizz válasza mjani1172 (#86) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Gondolom nincsenek jó tapasztalatai vele,így az ember inkább kerüli az adott márkát,ha lehet. Én is ugyanígy vagyok ezzel. P8-at használtam egy és fél évig,többet nem szeretnék Huaweit. Az EMUI-val volt a legnagyobb bajom,mással nem. Minőségileg nagyon korrekt a márka.

(#88) atike válasza Cifu (#10) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem nem ez volt az egyetlen olyan telefon amelyikben nincsenek benne és mégis kapott plecsnit... :U

Szerintem nem rossz teló amúgy. Alap Mate 10 teszt lehet, hogy lesz?

(#89) batai15 válasza Szabcsizz (#87) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan.

(#90) Fall-N válasza Szabcsizz (#87) üzenetére


Fall-N
veterán

+1

Nekem is bejönne pure droiddal.

(#91) 485 válasza Bog (#21) üzenetére


485
aktív tag

Azt egyébként lehet tudni, hogy ez hol van? Privátban is jó, köszönöm. :R

(#92) soniq válasza Fall-N (#67) üzenetére


soniq
tag

"az nfc a drágább telefonok kiváltsága"

4 éve az xperia L-ben már volt nfc,nem hiszem hogy annyira drága modul lenne.
Ez s finomam szólva a mocskos üzletpolitikáról szól.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#93) atike válasza soniq (#92) üzenetére


atike
nagyúr

...mire lehetett 4 évvel ezelőtt használni az NFC-t...? :U Nfc tag és annyi....? :F

(#94) soniq válasza atike (#93) üzenetére


soniq
tag

Én momentán semmire sem használtam,ahogy ma sem.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#95) Cifu válasza atike (#93) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért volt említés mértékű, mert már évekkel ezelőtt a középkategóriás telefonok is bírtak vele. Ez meg egy inkább felső kategóriába csúszó telefon, amelynek nincs NFC-je, és ez azért ma már szemet szúr...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#96) Ballas107 válasza Lami66 (#40) üzenetére


Ballas107
újonc

Ránéztem, kipróbáltam, és megvettem 120 ezerért!!! Nfc? Miért? Felesleges dolognak tartom. Amoled? Az picit hiányzik, de az Ips is tökéletes. Ami kimaradt belőle az észre sem vehető, minden más kárpótol. Szóval tökéletes ár érték arányú teló, és az véleményezze negatívan aki már kipróbálta, használta a készüléket.

(#97) Bumblebeee válasza Ballas107 (#96) üzenetére


Bumblebeee
tag

Egyetértek.
Kit érdekel az NFC, meg az USB-C. Nem mindegy mit dugbe az ember.? Ezek nélkűlőzhető dolgok.

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#98) batai15 válasza Bumblebeee (#97) üzenetére


batai15
félisten

Ja csak filléres dolgok ezek. Az usb c meg egy veszett jó dolog.
Annak van joga egyébként véleményezni aki akar.

[ Szerkesztve ]

(#99) Lami66 válasza Ballas107 (#96) üzenetére


Lami66
őstag

Nem mondtam, hogy rossz ez a telefon. Biztosan nagyon jó. Csak az ár/érték aránya pocsék, mert minden "tökfelesleges" sallangot kihagytak belőle, amik nélkül nagyon jól használható MOST. A kijelzőt kivéve semmi új technika nincs benne. Ha neked megfelel, és elégedett vagy vele, akkor minden rendben. Természetes, hogy nem az én szempontjaim szerint veszel telefont.
Az én szempontjaim mások, mert az újonnan ugyanennyibe kerülő saját telefonomban amit jó ár/érték arányúnak gondolok, ezek vannak (amiket a Huawei-ből kispóroltak):
USB C (usb 3-as sebességgel)
UFS belső tároló (nem vagyok benne biztos, de esélyes, hogy a Huaweiben nem UFS van)
Cat 12-es LTE (600 Mbit-es)
Snapdragon 821 (erőtartalék van bőven, nem fog döcögni két év múlva sem)
6 giga RAM
Gyorstöltés (Quickcharge 3.0)
Tudom, hogy ez mind felesleges marhaság(nak tűnik) MOST, bár a mindennapi használatban már most is érezhető az UFS tároló, az USB3 és a QC3 előnye. Egy év múlva viszont nagyon fog hiányozni a Huaweiből a processzor teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#100) Ricardo válasza Lami66 (#99) üzenetére


Ricardo
félisten

A 6 giga ram szerintem nagy elvárás ebben a kategóriában, főleg 8-as snapdragon processzorral párosítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.