Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) FeZ... válasza jegenye77 (#150) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Érdekes, az enyémhez nem volt tok, pedig olvastam a tesztekben, hogy van benne.
A doboza bontatlan volt, a boltban nyitottuk ki együtt az eladóval.

Nem annyira zavar mondjuk, már előtte egy héttel rendeltem tokot az Aliexpress-ről, de amíg megjön jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#152) Acef válasza FeZ... (#151) üzenetére


Acef
addikt

Én sem kaptam, de ha olyan mint jegenye77 írta, akkor nem sokat veszítettünk.

(#153) taxy88 válasza Acef (#152) üzenetére


taxy88
aktív tag

Telekomtól vásároltam , én sem kaptam tokot. Rendelés alatt van 2 is ebay-ről.

Az lenne a kérdésem ,hogy hol lehet beállítani a mobilkeret megkezdésének a havi fordulópontját? (ha lehet egyáltalán)

(#154) jegenye77 válasza taxy88 (#153) üzenetére


jegenye77
addikt

Én erre a 3G Watchdog alkalmazást használom. Ott be tudsz állítani minden egyebet is.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#155) taxy88 válasza jegenye77 (#154) üzenetére


taxy88
aktív tag

Köszi, kifogom próbálni . Mindenesetre jobban örülnék, ha ez külső app nélkül is megoldható lenne.

(#156) James67 válasza hülyegyerek (#143) üzenetére


James67
aktív tag

Én ezt a kettőt néztem ki, de még nem rendeltem meg:
[link]

[link]

Még nem választottam ki, hogy melyik legyen (fekete)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#157) taxy88 válasza James67 (#156) üzenetére


taxy88
aktív tag

Én ezekből a kemény tokokból nem mernék rendelni. A legtöbb általában műanyaggal bevont fém, ami gyorsan lekopik róla és karcolni fogja a telefon házát.

(#158) James67 válasza taxy88 (#157) üzenetére


James67
aktív tag

Nem tudtam, hogy ezek ilyenek... Köszi.

Redmi Note 8 4/64

(#159) taxy88 válasza James67 (#158) üzenetére


taxy88
aktív tag

Lehetséges, hogy van olyan ami anyagában csak műanyag. Amit én rendeltem (még régebben) ,az ilyen bevont volt.

(#160) James67 válasza taxy88 (#159) üzenetére


James67
aktív tag

Csak megtetszett így képek alapján, mert vékonynak tűnik. Milyet érdemes rendelni? Csak a hátlapra kellene.

Redmi Note 8 4/64

(#161) taxy88 válasza James67 (#160) üzenetére


taxy88
aktív tag

Sokat nem tudok ebben segíteni. Én régebben sony z3-ra rendeltem ilyen kemény tokot , amiről 1-2 hónap után lekopott a műanyag borítás.
Ilyet rendeltem a Mate 10 lite-ra: Tok1 , Tok2
Novembe 18.-án rendeltem őket. Reménykedek benne ,hogy decemberben megérkeznek.

(#162) James67 válasza taxy88 (#161) üzenetére


James67
aktív tag

Az 1-es szimpi.
Én ezzel szemezek most, ezt találtam
[link] black

Nem a legolcsóbb, de nem is akarom vastagítani sem a telefont nagyon a tokkal.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#163) Bumblebeee válasza James67 (#162) üzenetére


Bumblebeee
tag

Nekem ma jött meg a tok. Úgyan ilyen csak Gold szinben. Tapasztalatom az hogy olyan mint ha ráöntötték volna a telefonra teljen jó.

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#164) soundman1


soundman1
senior tag

A menüről látott valaki egy youtube videót? Honor 7-em van és M10L érdekelne, ha hozza azt, amit a H7.
Pl: Emelésre felveszi a hívót automatikusan?
Az alsó navigációs sáv eltüntethető? Értesítési led van benne? Valamelyik gombot lehet külön programozni, pl. vaku ki-bekapcsolás? Mágneses flip tokot lehet hozzá kapni valahol?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#165) soundman1


soundman1
senior tag

Van aki a T-mobilnál vette és működik Telenorossal is kétkártyásan a telója?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#166) atosan válasza soundman1 (#165) üzenetére


atosan
addikt

Abban nem vagyok biztos, hogy a Telekom dualt árul (az enyém még mindig nem érkezett meg), viszont nagy valószínűséggel független, mivel otthoni szolgáltatással is vásárolható. Ha még sem, a Telekom hűség idő alatt is függetlenít kötbér nélkül.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#167) taxy88 válasza atosan (#166) üzenetére


taxy88
aktív tag

Így van. Vagyis 1 sim-es verzió és független.

(#168) soundman1 válasza taxy88 (#167) üzenetére


soundman1
senior tag

A Tkom-os Honor 7-em független volt, csak ezért kérdeztem. Köszönöm a segítséget. Ezek szerint nem is lehet aktiváltatni a 2. Simet, mert a Tkom nem engedi vagy keményen fizetni kell a 2 év gari miatt, máshol való beavatkozással pedig ugrik a 2 év gari.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#169) atosan válasza soundman1 (#168) üzenetére


atosan
addikt

Ha jól tudom ebből gyártanak egy simes verziót is. Ez van a T-nél.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#170) soundman1 válasza atosan (#169) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszönöm az infókat. Voltam a T-nél, valóban hardveresen 1 kártyás, így nincs lehetőség a 2. kártya utólagos aktiválására.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#171) Klitschko


Klitschko
tag

Vettem én is gy Mate 10 lite-ot. Prémium összeszerelés, szép kijelző, gyors működés. Szép képek és videó.

+ osztott képernyő, nyomtató wifi vezérlése, képernyő igazítás, szuper módon kezelhető méret.

Nekem az Xiaomi A1 is tetszett, de ez veri designban rendesen. Videó hangminőségben pedig csúnyán veri az A1-et.

NFC már nem érdekel, biztonsági okokból nem használnám fizetésre (+ nem kényelmesebb a bankkártya használatnál (nekem :) ).

(#172) South Velen válasza Klitschko (#171) üzenetére


South Velen
addikt

Így van. Messze nem egy kategória a két telefon. Sokan csak az antutu pontszámból képesek kiindulni.

(#173) Cilinder001


Cilinder001
tag

Ma vettem én is egy ilyen készüléket. Egyelőre megelégedéssel nyomkodom :) Lg g2-ről váltottam, mert betört a képernyője. Ha ez is kibír 3 és fél évet, akkor egy szavam se lehet.

(#174) Klitschko


Klitschko
tag

2 nap aktív használat után is csak jót tudok írni.

Huawei am60 bluetooth fülhallgatóval brutálisan jó hangzás.

(#175) James67 válasza Bumblebeee (#163) üzenetére


James67
aktív tag

Köszi, akkor én is megrendelem, csak kék színű széllel. Ez nagyon kemény tok vagy kicsit puha?

Redmi Note 8 4/64

(#176) Ricardo


Ricardo
félisten

A kamera teljesítményére kíváncsi vagyok. Ha valaki megtenné, hogy hozna egy két képet a mobil fotós topikba, annak nagyon örülnék.

(#177) taxy88 válasza Ricardo (#176) üzenetére


taxy88
aktív tag

Én készítettem már vele pár képet , de azok mind este , vagy rossz fényviszonyok között készültek.

(#178) Ricardo válasza taxy88 (#177) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönöm :R

(#179) soundman1 válasza soundman1 (#164) üzenetére


soundman1
senior tag

Valaki tudna válaszolni kérdéseimre, megköszönném, mert
Honor 7-em van és M10L érdekelne, ha hozza azt, amit a H7.
Pl: Emelésre felveszi a hívót automatikusan?
Az alsó navigációs sáv eltüntethető? Értesítési led van benne? Valamelyik gombot lehet külön programozni, pl. vaku ki-bekapcsolás? Mágneses flip tokot lehet hozzá kapni valahol?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#180) South Velen válasza soundman1 (#179) üzenetére


South Velen
addikt

RGB értesítési LED van, erre emlékszem.

Alsó nav sáv gyárilag nem tüntethető el ha jól emlékszem.

Gondolom a hívásfogadás emelésre is benne van, elég alap dolog, de valaki hátha meg tudja nézni..

A többit már nem tudom megnézni, ma eladtam. De az egyik legjobb telóm volt, de nekem még mindig kicsi.

(#181) South Velen


South Velen
addikt

Amúgy attól hogy a Telekom 1 év garit ad a készülékre, attól még a gyártói jótállás 2 évre szól, ugye?

(#182) FeZ... válasza South Velen (#181) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Hmm. Azt mondták a Telekomnál nekem, hogy 2 év gari van rá.

(#183) South Velen válasza FeZ... (#182) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem is ezt mondák, de a jótálláson 1 év van, sajnos én is csak most néztem meg, miután eladtam 2 év garisként....

De utánanéztem és elvileg regisztrálni kell a HiCare-be és akkor jár a 2 év gari.
Bár ezt senki nem mondta meg, és vásárlástól kezdve 1 hónap áll erre rendelkezésre....még jó hogy utánanéztem.

Valószínűleg 1 évig lehet vinni a T-be, és utána csak a Huawei szervízpontokra.

Továbbá egyértelműen le van írva minden helyen, hogy hivatalos helyen történő vásárlásnál 2 év gari jár.

[ Szerkesztve ]

(#184) atosan válasza South Velen (#183) üzenetére


atosan
addikt

"Jelen jótállási jegyen megadott termékre a Gyártó további kiegészítõ jótállást is nyújt(hat), melynek feltételeit -
terméktõl függõen - a megvásárolt termékhez csatolt Használati Útmutató és/vagy a Gyártó hivatalos honlap
tartalmazza."
Tehát mindenképp meg kell nézni a gyártó honlapját. Telekomos M10L garancia jegyből másoltam. Az a helyzet, hogy emailben már számlát kaptam, garancia jegyet kaptam, de a kiszállításnak még se híre se hamva. Remélem idén még ideér :D

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#185) soundman1 válasza South Velen (#180) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszi az infókat!
A navigációs sáv eltüntetése jó lett volna, mert fel-
lenyújtózni a navigációs és értesítési sáv között nem szimpi. Pl. Backbutton-nal kényelmes használni egy ekkora telót.

Honor 7-ről váltott valaki, tudna tapasztalatot írni?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#186) atosan


atosan
addikt

Na, most már én is megkaptam a telót. Tetszik :D

Maine coon

(#187) South Velen válasza soundman1 (#185) üzenetére


South Velen
addikt

Az értesítési sáv lehúzásának kapcsolóját rá lehet tenni a navigációs barra.

(#188) soundman1 válasza South Velen (#187) üzenetére


soundman1
senior tag

Az jó? Van a Honor 7-en is ilyen, de ha eltüntetem a navigációs sávot, akkor nem kell fogást váltani, mindig a hüvelykujj alatt van mind a 4 gomb. Kényelmesebb így már 5,2"-on is pláne 6-on, bár szokni kell a képernyőn lebegő gombot és hogy ne alulra nyúljon az ember állandóan. Nekem 1 hónap kellett az átálláshoz.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#189) atosan válasza soundman1 (#188) üzenetére


atosan
addikt

Erre gondolsz?

Maine coon

(#190) soundman1 válasza soundman1 (#188) üzenetére


soundman1
senior tag

Bocs, a képernyőmentések lemaradtak.


Atosan: Nem, azt nem tudtam megszokni, szerintem ez jobb, mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#191) atosan


atosan
addikt

Azt tudja valaki, hogy ez micsoda? Törölni tudom, viszont az alkalmazás menüben nincs benne, így nem tom kipróbálni.

Maine coon

(#192) Klitschko válasza atosan (#191) üzenetére


Klitschko
tag

http://napiapp.blog.hu/2017/05/09/quik_523

(#193) atosan válasza Klitschko (#192) üzenetére


atosan
addikt

Ja, ok, köszi. A legalapvetőbb ötlet nem jutott az eszembe: a google a haverom :D

Maine coon

(#194) Klitschko válasza atosan (#193) üzenetére


Klitschko
tag

Semmi probléma, elsőre én is gondolkodtam mi a fene ez. Kipróbáltam jópofa.

(#195) atosan válasza Klitschko (#194) üzenetére


atosan
addikt

Frissítettem, most már ott az ikonja az alkalmazások közt. Jó kis cucc :)

Maine coon

(#196) Klitschko válasza atosan (#195) üzenetére


Klitschko
tag

Szerintem is :).

(#197) soundman1 válasza South Velen (#180) üzenetére


soundman1
senior tag

Az Intelligens asszisztens Mozgásvezérlés menüről egy képernyőmentést feltenne valaki?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#198) atosan válasza soundman1 (#197) üzenetére


atosan
addikt

Prancsolj

Maine coon

(#199) FeZ... válasza atosan (#198) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Mondjuk nálam ez az "Átfordítással némít" beállítás elég érdekes. Igaz ugyan, hogy némít, de egyben el is utasítja a bejövő hívást. Ami nem lenne baj, ha én dönthetnék róla, mert adott esetben azt szeretném, ha csak némítana. Erre azonban nem találtam beállítási lehetőséget.

(#200) atosan válasza FeZ... (#199) üzenetére


atosan
addikt

Személy szerint azt még nem is használtam. Így is úgy is meg kell fogni a telefont, én megnyomom a hangerő le gombot és elnémul anélkül, hogy elutasítaná.

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.