Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) domos válasza domos (#1600) üzenetére


domos
senior tag

Megoldva, user error volt.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1602) jegenye77 válasza domos (#1600) üzenetére


jegenye77
addikt

Add el!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1603) FeZ... válasza jegenye77 (#1602) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Melyiket? :P

(#1604) Roleq válasza FeZ... (#1603) üzenetére


Roleq
csendes tag

:DD

(#1605) wolf033


wolf033
senior tag

Elég vicces, hogy a feleségem P10 lite telefonja most kapta meg az oreot Én meg még semmit. Ki érti ezt? :F

(#1606) Indian74 válasza wolf033 (#1605) üzenetére


Indian74
senior tag

Hát eléggé az,de hogy frissítés sem jön rá nekem,még mindig a b120-as van rajta,és nem frissíti fel,na az már röhej. :W
Bármivel próbálkoztam de így marad és kész.
Csak azt nem érte hogy miért van ez így,mert Németországból származik???
Ha bevinném egy központi szervizbe ott megcsinálják ingyen???

NAGYPAPA

(#1607) zzola válasza Indian74 (#1606) üzenetére


zzola
félisten

Meg. Vidd el szervizbe...

(#1608) Indian74 válasza zzola (#1607) üzenetére


Indian74
senior tag

:C :R
Köszönöm a válaszod.

NAGYPAPA

(#1609) Doky586 válasza Indian74 (#1608) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

De pénzt is vigyél magaddal..! :)

(#1610) Indian74 válasza Doky586 (#1609) üzenetére


Indian74
senior tag

Akkor így marad,én nem fizetek érte az biztos.
Nagy kiszúrás lenne ha ezért pénzt kérnének,szerintem,azért mert más országból lett behozva,közben pedig hi care azt írja ki hogy garancia érvényes erre a készülékre. "garancia érvényesség 2020.05.30. :Y :F

NAGYPAPA

(#1611) zzola válasza Indian74 (#1610) üzenetére


zzola
félisten

Nem kell pénz! EU gyári jótállás van, idehaza is leszervizelik a német készüléket, ingyen.

(#1612) Doky586 válasza wolf033 (#1605) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Itt ígérte valaki (forrás nélkül) hogy szeptemberre ígérik a végleges Oreo-t: (#1410) Domi392

[ Szerkesztve ]

(#1613) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Innen letölthető a hivatalos Oreo (RNE-L21C432CUSTC432D1B332 (8.0.0.332) FullOTA-MF-PV), de nem tudni továbbra sem mi az a D1 a névben (a linkek a huawei szervereire mutatnak), de igen valószínű hogy se a 330 se a 332 még nem a végleges és talán érdemes várni hogy adatvesztés nélkül kapjuk meg OTA-n, mert SD-vel tudtommal mindenképp adatvesztéses történet.

A többi file se tudom micsoda.
update.zip - ez maga az update
update_full_RNE-L21_hw_eu.zip - ?
update_data_full_public.zip - ?

[ Szerkesztve ]

(#1614) Doky586 válasza Doky586 (#1613) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

De az update.zip -ben levő .app itt is nagyobb 4GB-nál.. :((

(#1615) Szabcsizz válasza Indian74 (#1606) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Németország, és magyar kártyával? Ajjaj.. :)

(#1616) Indian74 válasza Szabcsizz (#1615) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos ezt most nem értem??Avval mi is a baj ha így használom,magyar kártyával??? :F

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#1617) Domi392 válasza Doky586 (#1612) üzenetére


Domi392
tag

Ez a GPU Turbo😬

The force is with You

(#1618) zzola válasza Doky586 (#1613) üzenetére


zzola
félisten

Ez nem hivatalos forrás, felejtős! Pár hónapja már nem lehet letölteni FW-t hivatalos linkekről...
Ha meg nem tudod, hogy melyik mappának a mi a szerepe, akkor engedd el a dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#1619) Doky586 válasza zzola (#1618) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Azt látom hogy a letöltési linkek a "...hicloud.com" -ra mutatnak amit a Huawei Technologies Co., Ltd. jegyeztetett be.. Ha nem hivatalos akkor nagyon profi csalók.. :P

Nem engedem el, hanem addig kérdezgetek amíg valaki nem világosít fel és válaszol a kérdésemre.. :K

[ Szerkesztve ]

(#1620) Szabcsizz válasza Indian74 (#1616) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Vedd ki a kártyát, és úgy próbáld meg azt a frissítést!

(#1621) Indian74 válasza Szabcsizz (#1620) üzenetére


Indian74
senior tag

Megpróbáltam azt is,úgy sem jó,sajnos :F

NAGYPAPA

(#1622) Doky586 válasza Doky586 (#1613) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy megválaszoljam a kérdésem. A két kérdőjelezett zip file a HWOTA módszerhez kell, csak az a baj hogy az egy bonyolult twrp rootos (bootloader oldós) módszer ami lehet már nem is müxik..

A Firmware Finder módszer működhet de az a zip-et nem csomagolja ki így bőven elfér a belső memórián (nem ütközik 4GB határba) de valószínű csak a proxy-s megoldással mehet root nélkül. De így nincs értelme PC-vel letölteni az update.zip -et, azt majd megteszi a telefon.

(#1623) Szabcsizz válasza Indian74 (#1621) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szerintem az zavarhatott be, hogy német régiós készüléket magyar szolgáltatói kártyával üzemeltél be, más már nekem sem jut eszembe. Szervízve kéne küldened, ott majd megoldják a problémát.

(#1624) Indian74 válasza Szabcsizz (#1623) üzenetére


Indian74
senior tag

Oké az lesz,és köszönöm a segítségedet :R

NAGYPAPA

(#1625) Doky586 válasza Szabcsizz (#1623) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Miért kéne..? Még nincs szeptember vége. (amikorra a frissítést ígérték)

(#1626) Bicsibocsi


Bicsibocsi
junior tag

Szevasztok srácok.. Elköszönök.
Ma elváltak az útjaink a telefonnal... Ment a kukába... Nem érdemelt mást.
Minden jót nektek. Üdv.

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1627) Szabcsizz válasza Bicsibocsi (#1626) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Na, mi történt vele? 🤔

(#1628) zzola válasza Bicsibocsi (#1626) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#1629) Doky586 válasza Bicsibocsi (#1626) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyire rossz az EMUI8..?

[ Szerkesztve ]

(#1630) jegenye77 válasza Bicsibocsi (#1626) üzenetére


jegenye77
addikt

Földhözb@sztad vagy eladtad?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1631) Bicsibocsi válasza jegenye77 (#1630) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Összecsuktam mint a Kincskereső kisködmönt...

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1632) jegenye77 válasza Bicsibocsi (#1631) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem olvastad a leírást, hogy az oreo val nem lesz még hajlítható kijelzős a készülék?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1633) Bicsibocsi válasza jegenye77 (#1632) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Basszus, nem... :)
Na majd legközelebb... :D

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1634) akos727


akos727
senior tag

Hello, ezt a "messenger displaying over other apps" android system notificationt hogyan tudom eltüntetni? Rányomok, bedob a settingsbe, aztán nincs egy ideig, majd újra előjön. Köszi

(#1635) ferasorion


ferasorion
kezdő

Sziasztok!

Létezik érintő ceruza amely kompatibilis a telefonnal? Nem lapos szilikon végű, hanem mint pl a Samsung note telefonoknal?

(#1636) Doky586 válasza ferasorion (#1635) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A Darts nyíl biztos hatásos.. ;]

(#1637) Bicsibocsi válasza ferasorion (#1635) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Nem értem a kérdést.. Eleve maga a telefon nem képes úgy kezelni egy ceruzát mint a Note..
Ahhoz olyan telefon is kell..
Ezt a telefont bármilyen ceruzával maximum ugyan úgy tutod kezelni mint az ujjaddal...

[ Szerkesztve ]

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1638) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Ilyen telefont készülök venni, van valami típushibája?

(#1639) Bicsibocsi válasza IG55 (#1638) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Üdv.
Típushibája? Szerintem pici. De most komolyan. :)

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1640) FeZ... válasza Bicsibocsi (#1639) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Hogy megváltozott a világ, hogy egy ekkora tepsit valaki kicsinek ítél ! :D
Hol van már a "minél kisebb a telcsi, annál menőbb" időszak ?!
Nekem még éppen megfelel a mérete, amikor vettem hatalmasnak tűnt, de mára úgy megszoktam, hogy a következő telefonom ha esetleg nagyobb lenne, egyáltalán nem zavarna. Sőt. ;) És kisebb már semmiféleképpen nem lesz. :P
Mondjuk a méretét én azért nem mondanám a típushibájának, de hát ízlések és pofonok...... :)

[ Szerkesztve ]

(#1641) FeZ... válasza IG55 (#1638) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Tudtommal egy zavaró hiba merült fel eddig a készüléknél, hogy a Bluetooth használatával csökken a wifi sebessége. Talán nem mondanám típushibának, mivel több más készüléknél is felfedezhető ez a jelenség. Az még nem derült ki tudtommal, hogy ez hardveres probléma vagy szoftveresen javítható (lenne).

(#1642) ZoleeWolf válasza FeZ... (#1641) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Javíthatóságról nem tudok, de van megoldás. A legtöbb helyen nekem is fen ált a probléma olyan szinten, hogy egy doksit nem tudtam megnyitni annyira lelassult a wifi. Aztán egyik ügyfélnél érdeklődtek a teló képességei után, és kérték mutassam meg mennyire lassul be. És csoda történt, mert nem volt használhatatlan lassú 6-7Mbps volt a sebesség az addig tapasztalt 0,5Mbps helyett. Na rögtön néztem milyen cucc ami szórja a wifit, és hát egy Huawei router volt, még jó hogy nem vesztek össze :D

Otthon rögtön elkezdtem kotorászni a régi összegyűlt kacatok között, és egy már nagyon rég nem használt Asus RT-N13 routerral sikerült elérni az addigi lehetetlent, és kb 8-10Mbps lett a letöltési sebesség. :DD
Szóval van remény, és 1-2 olyan router amivel ez a probléma megoldható.
Persze ha nem használod a Bluetooth részét a telónak akkor semmi gond.

Csak érdekesség, hogy most egy P20-at használok (nem lite), és tökéletesen működik a Bluetooth, és a wifi egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#1643) FeZ... válasza ZoleeWolf (#1642) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Igazából engem nem érint a dolog. Megmértem a letöltési sebességet simán és bluetooth fülest használva is és nincsen számottevő különbség. Ezt a dolgot csak azért írtam be, mert több embernél jelentkezett már, és ahogy írtam más készülékeknél is tapasztalták, így gondoltam, hogy jogosan lehet felhozni, mint esetleges hibát.

(#1644) Bicsibocsi válasza FeZ... (#1640) üzenetére


Bicsibocsi
junior tag

Pont ugyan így vagyok vele én is.
Mikor vettem elkapott a hűha, hogy ez mekkora tepsi.. Aztán megszoktam, egyre kényelmesebben tudtam használni, de mára már úgy vagyok vele, hogy ennél kisebb semmiképp, sőt még inkább nagyobb telefont vennék, ha vennék.

A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

(#1645) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Probált már valaki a gyári foliára rátenni az üvegfoliát?Ugy mennyire védene?A gyári tökéletes,ezért nem szedném le.. vélemény?vagy ez hülyeség?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1646) jegenye77 válasza snooze (#1645) üzenetére


jegenye77
addikt

A második!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1647) Szabcsizz válasza snooze (#1645) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ez abszolút hülyeség, ilyet ne csinálj. Ha rá is tapadna normálisan, észrevehetően romlana a megjelenített minőség plusz a felület érzékenysége is. A Huawei jó minőségű fóliát csomagol a készülékek mellé, e miatt ne aggódj.

(#1648) akos727


akos727
senior tag

A notification LED színeit lehet állítani valahol? Tehát ha pl whatsapp jön, akkor fehér legyen, messengernél zöld, stb...

(#1649) ferasorion válasza akos727 (#1648) üzenetére


ferasorion
kezdő

Nálam automatikusan elkülöníti az ertesitesek színeit. Pl. messenger kék, viber lila.

(#1650) jegenye77 válasza ferasorion (#1649) üzenetére


jegenye77
addikt

Nálam is ilyen gyárilag.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.