Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Domi392 válasza modulus (#699) üzenetére


Domi392
tag

Remélem igazad van :D

The force is with You

(#702) Domi392 válasza #65510400 (#700) üzenetére


Domi392
tag

Értem

The force is with You

(#703) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Huuuun van már a frissités???

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#704) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok! AF14 tripod jó a Mate 10 Lite-hez?? :U

(#705) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok Mate 10 lite tulajok!

Segítségeteket szeretném kérni. Telefonvásárlás előtt állok és a Mate 10 lite és a Honor 9 között vacillálok. Nagyon tetszik a Mate de nem tudom nem-e kevés a Kirin 659. Szoktam játszani pl Gear Club-bal és szeretem kipróbálni a "komolyabb" játékokat. Esetleg játszik vele valaki közületek? Vagy akár Real Racing 3-al?
Fontos számomra a teljesítmény. Nem döcögős a rendszer? Bármi komolyabb vagy bosszantó hiba?

Előre is köszönöm a válaszokat.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#706) Domi392 válasza Joccc07 (#705) üzenetére


Domi392
tag

Szia! Szerintem nagyon jó telefon, jó ilyen nagy kijelzőn játszani is rajta. Én a Real Racing 3-mal játszok, semmi döcögés, meg a GTA San Andreassal, minden maxon van, és semmi lagg. Tudom ajánlani játékra is :D

The force is with You

(#707) Joccc07 válasza Domi392 (#706) üzenetére


Joccc07
addikt

:R

Youtube-on láttam egy videót amin például az Asphalt 8 laggolt. De nagyon durván. Ezért is kérdezem, hogy mire elég ez a SOC.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#708) #65510400 válasza Domi392 (#706) üzenetére


#65510400
törölt tag

Akkor végképp érthetetlen, miért jók a flagship-ek? Azt hittem a játékok miatt van létjogosultságuk, de ha a komolyabb játékok is futnak ezen, mi miatt vegyek 100ezres telefon helyett 250 ezrest?

(#709) atosan válasza #65510400 (#708) üzenetére


atosan
addikt

Prémiumabb anyaghasználat, kijelző, dizájn, komponensek (pl nem eMMC tároló hanem UFS), garancia, tovább tartó támogatás...

Maine coon

(#710) Renéh


Renéh
újonc

Sziasztok! Elégedett használója vagyok a készüléknek. Viszont ma sikerült kipróbálni mennyire törékeny is a kijelző. Egy pontból, a kijelző legszélétől széltében több vonalon sérült az üveg. :( Fólia sajnos nem ért semmit. Esetleg van valakinek tapasztalata a Huwei szervizével pontosabban a kijelző cseréjével kapcsolatban? Ár, idő esetleg?

(#711) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#704) üzenetére


ANDROID???
addikt

Senkinek nincs AF14 Tripod????

(#712) atosan válasza ANDROID??? (#711) üzenetére


atosan
addikt

Nekem biztos nincs.

Maine coon

(#713) ANDROID??? válasza atosan (#712) üzenetére


ANDROID???
addikt

Valakinek csak van infója hogy megfelelő-e hozzá. :F

(#714) #65510400 válasza ANDROID??? (#713) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ha lenne ilyen, már írt volna. Én konkrétan azt se tudtam mi az, be kellett gugliznom. Szerintem nem annyira meglepő ez egy 5-10 taggal rendelkező fórumon, hogy ennyiből senki nem használ állványt fotózáshoz egy ilyen telefonnál. Elméletileg igen tapasztalt fórumozó vagy, mit vársz egy 700 hsz-es fórumtól?

(#715) #65510400 válasza atosan (#709) üzenetére


#65510400
törölt tag

Tehát 0 gyakorlati haszonra fizessek +150ezret, vagy még többet? Hááát...

(#716) modulus válasza #65510400 (#715) üzenetére


modulus
aktív tag

Infra, NFC, sokkal jobb kamera. Már ezek erős pluszok.
Jó fogyasztású erős hardver, combosabb akksi, hosszabb üzemidő, tovább tartó szoftveres támogatás, emiatt később is gyorsabb készülék lesz.

Hardverigényes játékoknál jön elő a különbség, ahová szükséges a jó 3D-s megjelenítés, számítási kapacitás.
Egy flagship 2-3 év múlva is elég lesz, viszont egy ilyenen már fog érződni az idő múlása.

Neked lehet nem, másnak azért nagyon is megérik a felárat ezek. :)

(#717) modulus válasza modulus (#716) üzenetére


modulus
aktív tag

Ja azt még kihagytam, hogy egy flagship-el általában telefonálni is sokkal jobb. Tisztább hangzás, erősebb térerő. Azért ez sem utolsó szempont.

(#718) #65510400 válasza modulus (#717) üzenetére


#65510400
törölt tag

Na azért ne legyél nevetséges! Ezzel a telefonnal is TÖKÉLETES telefonálni, ez nem flagship feature, ez alap!

Oké, akinek kell az erős hardver, legyen! Az üzemidő szintén nem flagship tulajdonság, vannak olyanok, amiknek jó az üzemidejük, de van egy csomó, amelyiknek nem.

De a beszélgetési hangminőséget ne keverd ide, az egy 20 Ft-os kínai telefonnál vagy az alsó kategóriában rossz, nem ezeknél a telefonoknál!

(#719) modulus válasza #65510400 (#718) üzenetére


modulus
aktív tag

Nem azt írtam, hogy ezeknél rossz. De egy flagship-el érezhetően jobb. Tisztább, stabilabb.
Főleg mikor sokáig használsz egy lite verziót, majd kipróbálod a nagytesót. Akkor venni észre leginkább. :K

(#720) ANDROID??? válasza #65510400 (#714) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja, a tagszámot nem figyeltem, bocs :D

(#721) Domi392 válasza Joccc07 (#707) üzenetére


Domi392
tag

Én nekem annyira nem laggolt az asphalt de en mediumon jatszottam

The force is with You

(#722) Joccc07 válasza Domi392 (#721) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszönöm, pont ettől tartok. Elkezdek más telefont nézni. Mert számomra ez a teljesítmény kevés.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#723) AttisXX


AttisXX
kezdő

Rootról, Unrootról volna valami leírás?

(#724) Roleq válasza Renéh (#710) üzenetére


Roleq
csendes tag

A József krt-i Huawei szerviz úgy működik, hogy beviszed a telefont, ott bevizsgálják, utána 3-4 napon belül e-mailben kapsz egy árajánlatot (alkatrész + munkadíj), ha nem fogadod el, akkor 4-5000 Ft-os bevizsgálási díjat fizetsz, ha elfogadod, akkor értesítenek, ha kész. Kifizeted az e-mailben szereplő összeget és ennyi. A rossz hír, hogy az üveget külön nem lehet cserélni, mert egyben van a kijelzőpanellel.

(#725) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Ez most valami vicc?
Telekomos készülékre még nem kaptam frissítést, miért is? Március 6. van.. Ebben a hónapban jön a "P" P smart gyengébb telefon azt Android 8 van rajt.

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#726) Domi392


Domi392
tag

Én most kaptam meg a frissítést, benne van az arcfelismerés, nekem nagyon bejön. 😁

The force is with You

(#727) jegenye77


jegenye77
addikt

Nekem még semmi :(
Aksit meríti rendesen ez az arcfelismerés funkció? Vagy nem észrevehető?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#728) atosan válasza jegenye77 (#727) üzenetére


atosan
addikt

Nem észrevehető.

Maine coon

(#729) wolf033


wolf033
senior tag

Na nekem is megérkezett.
686 MB egy arcfelismerés miatt? Ez vicc? A méretéből Én már azt hittem, hogy a 8-as droid jön.
pfffff
Van valakinek infója a frissítés tartalmáról?
A teló annyit ír, hogy google biztonsági javítások meg platform nyelvi problémák javítása.....

(#730) Domi392 válasza wolf033 (#729) üzenetére


Domi392
tag

Még benne van az AR lencse, többet én sem vettem észre :/

The force is with You

(#731) atosan válasza wolf033 (#729) üzenetére


atosan
addikt

Oreo méretben közel lesz a 2 gigához.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#732) dragonfx válasza wolf033 (#729) üzenetére


dragonfx
veterán

annyi tárhelyet igényel?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#733) modulus válasza dragonfx (#732) üzenetére


modulus
aktív tag

Akkora a frissítés mérete, amit le kell tölteni.

Nem biztos, hogy ennyit foglalni fog még pluszban majd, mert gondolom korábbi fájlokat felülír.

(#734) jegenye77


jegenye77
addikt

Manuálisan indítottam a frissítés keresést és nekem is feldobta az újat.
Én kicsit naiv voltam mert azt hittem ez az arcfelismerés az alvó módban működik :) nem, hogy először zárt képernyő és onnan oldja fel.
Így ugyan úgy nyomkodni kell. Persze kocsiban jó lesz, hogy nem kell mögé nyúlkálni hamár a hátulján van az ujjlenyomat olvasó.
És kár, hogy csak egyet ismer föl. Pl. Én nem mindig hordok szemüveget és így már nem is ismer fel ha nincs rajtam.
Mint az ujjlenyomatnál, jó lenne több variációt hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#735) wolf033 válasza jegenye77 (#734) üzenetére


wolf033
senior tag

Höh.
Nem is figyeltem még, hogy lehet több újlenyomatot hozzáadni.
Tök jó. :)

(#736) atosan válasza wolf033 (#735) üzenetére


atosan
addikt

Meg simogatni is az ujjlenyomat olvasót.

Maine coon

(#737) Domi392 válasza jegenye77 (#734) üzenetére


Domi392
tag

Érdekes, nekem gond nélkül működik szemüveggel, és anélkül is😁

The force is with You

(#738) wolf033 válasza atosan (#736) üzenetére


wolf033
senior tag

Azt tudom. Használom. :)
Jó ez a teló. Egyre jobban kezdem belakni, megszeretni. Nem bántam meg, hogy ismét hüvelyt vettem ööö bocsánat, kaptam. :)
Kicsi feleségem ezzel lepett meg 40. szülinapomra. Ahogy utólag mesélte a P Smartot akarta megvenni csak szerencsémre a vásárlás előtt Én épp ránéztem a telókra és közöltem, hogy ezt nyugodtan megveheti nekem a szülinapomra ha gondolja, és megvette.

jegenye77 Valahogy engem ez miatt a gomb nyomkodás miatt nem is hoz lázba ez az arcfelismerés. Jó lenne ez ha nem kéne gombot nyomkodni feloldás előtt. Így nekem még mindig az újlenyomatolvasó a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#739) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
A P10-es miben jobb ennél a mobilnál?

MegtorloXp

(#740) modulus válasza blt.62 (#739) üzenetére


modulus
aktív tag

mate 10 lite vs. P10

Kamerában biztosan jobb a P10, illetve a processzora is erősebb, jobb a grafikus teljesítménye, van benne infra és NFC.
Plusz vannak egyéb különbségek is, de az kinek előny - kinek hátrány. (kijelző méret, ujjlenyomat olvasó helye, usb fajtája stb.)

(#741) wolf033 válasza blt.62 (#739) üzenetére


wolf033
senior tag

Tavalyi csúcsmobil. :)

Még most is megállja a helyét. Ha jól tudom akkor az új droidot biztos megkapja, a Mate 10 lite meg majd kiderül..

A kamerája biztos, hogy jobb. Ram, rom, ugyan annyi. Kijelző is hasonló csak a Mate nagyobb (5,1 vs 5,9).

(#742) jegenye77 válasza Domi392 (#737) üzenetére


jegenye77
addikt

Na most már nekem is. Normális fényviszonyok mellett olvasta be és úgy már müxik.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#743) Roleq válasza jegenye77 (#734) üzenetére


Roleq
csendes tag

Ha alapból a lezárt készüléket akarod feloldani, arra jobb (egyszerűbb, gyorsabb) az ujjlenyomat olvasó, de ha az asztalon pihen a készülék és valamilyen értesítést kapsz, akkor a kis lakatot érintve elvégzi a feloldási procedúrát, tehát nem kell felvenned és gombot vagy ujjlenyomat olvasót nyomkodnod. Asztali tartón vagy autóstartóban ideálisan működik.
Azt nem tudom, hogy biztonságos helyet meg lehet-e adni, pl. munkahely vagy otthon, mert ott nem kérne azonosítást. Honor 7 tudta, ennél még nem keresgéltem. Ha tudja valaki, akkor szóljon! Köszi!
Amúgy nekem felold szemüveggel is. Én szemüveg nélkül készítettem a mintabevitelt. Lehet, hogy fordítva nem működik. :)

(#744) modulus válasza Roleq (#743) üzenetére


modulus
aktív tag

Pont a hozzászólásod felett írja, hogy neki is működik már. :D

(#745) Roleq válasza modulus (#744) üzenetére


Roleq
csendes tag

Ja, már láttam, mikor megjelent a válaszom. :) Nem olvastam végig a legutóbbi hozzászólásig. Remélem, hogy nem veszi rossznéven! :)

(#746) jegenye77 válasza Roleq (#743) üzenetére


jegenye77
addikt

Pont erre gondoltam, hogy autóban tök jó lesz.
Még szokni kell mert automatikusan az ujjlenyomat olvasóhoz nyúlok :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#747) FeZ...


FeZ...
aktív tag

A frissítésre izgulóknak írom, hogy talán van valamilyen logika v. rendszer abban, ahogy kiküldik a frissítés elérhetőségét a telefonokra. A múltkori frissítés hozzám pár órával azután érkezett meg, hogy jegenye77 kolléga írta, hogy ő is megkapta. A mostani szintén így, kb. annyi idő után érkezett meg hozzám.
Talán IME szám alapján (talán máshogy) sorolják be a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#748) jegenye77 válasza FeZ... (#747) üzenetére


jegenye77
addikt

Pár hét különbséggel megkapja mindenki. Nem is kell ezen izgulni.
Most ez az arcfelismerés volt olyan ami miatt vártam is.
Tegnap vezetés közben teszteltem is és tök jó volt, hogy nem kellett a teló mögé nyúlkálni. Egyszerűbb így.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#749) FeZ... válasza jegenye77 (#748) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Konkrétan én egyáltalán nem izgulok rá, ha jön rá, talán felteszem és ennyi. Csak azért írtam be, mert többeknek van frissítés-fétise (bocs, csak poén ;-) ) és gondoltam talán ez plussz információ lehet a hosszú várakozási időben. :-)

[ Szerkesztve ]

(#750) #65510400 válasza FeZ... (#749) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ne aggódj, ha megjön a frissítés, majd azon nyomorognak, hogy hogyan lehet visszacsinálni, mert nem tetszik a menü új színe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.