Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) cherubion08 válasza hramon94 (#800) üzenetére


cherubion08
aktív tag

[link]

Én egy ilyet használok,az Aliexpressröl rendeltem.

(#802) ZoleeWolf válasza hramon94 (#800) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Én ezt rendeltem az Aliról.

(#803) Roleq válasza hramon94 (#800) üzenetére


Roleq
csendes tag

Egy MSVII rugged fekete tokot az Aliexpressről rendelve. Nagyon szeretem, már a Honor 7 telefonomon is ilyen tokot használtam. Először fehéret, de azt hamar befogja a farmer, ha zsebben hordod, utána feketét. Annyira bevált, hogy erre a készülékre is ilyet vettem.

(#804) Acef


Acef
addikt

(#805) Cilinder001 válasza Acef (#804) üzenetére


Cilinder001
tag

451 MB, ez se az oreó :( :(( mondjuk még csak most telepítem, meglátjuk!

[ Szerkesztve ]

(#806) FeZ... válasza Cilinder001 (#805) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nekem fent van két napja, semmi különös változást nem érzékeltem eddig.

(#807) Cilinder001 válasza FeZ... (#806) üzenetére


Cilinder001
tag

Igazad van.Tényleg nincs semmi változás. Biz. frissítés volt szerintem.

(#808) king.mp válasza hramon94 (#800) üzenetére


king.mp
aktív tag

kemény 600 ft volt. :)

(#809) tamasas0913 válasza hramon94 (#800) üzenetére


tamasas0913
tag

Én ilyet rendeltem, mert fontosabb, hogy biztonságban legyen a telefon a mindennapokban. P9-en is ilyet használtam. Nagyon korrekt.
Meg vettem egy ilyet, hogy legyn valami nem bumszli is. :)

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#810) Acef


Acef
addikt

Tok témához,

360 ​​° -os teljes védelemmel ellátott hibrid tok [link]

(#811) DomeG


DomeG
újonc

Sziasztok!

Tegnap előtt vettem a T-Moblinál egy Mate 10 Lite-ot. Nagyon tetszik, viszont egyetlen apró problémám van vele, ami lehet csak nekem zavaró.

Az a helyzet, hogy számomra furcsa módon az történik, hogy hiába van kikapcsolva a mobilinternet és a wifi is, mégis olyan mintha a háttérben fel lenne csatlakozva valamelyikre, ugyanis a messenger értesítések ugyanúgy rögtön megjönnek, ahogyan a beérkező e-maileket is jelzi. Ha megnyitom a chrome-ot és beütök a keresőbe valamit, akkor is rögtön kidobja a kívánt oldalt.

Mindezt úgy, hogy tényleg a beállításokban a mobiladat részben teljesen kikapcsoltam mindent és a wifi sem aktív.

Tudja valaki a megoldást? Ez előtt volt már 3 androidos telefonom is (1 htc és 2 samsung), viszont egyiknél sem volt ez.

Köszönöm a segítséget előre is!

(#812) latzy


latzy
csendes tag

Sziasztok! Neztem vagy ezt a Mate 10 Lite-ot (Itt Thaifoldon Nova 2i) vagy az uj Y9 2018-at.

Ami a Mate 10 Lite mellett szol: 4Gb ram es 64GB hatterhatalom, bar ez utobbi nem erdekes, mert amabban van dedikalt microSD slot. Es talan az APTx kodek, mert a bluetooth hangfalam tudja.

Az Y8-ban van gyro szenzor, alapbol Oreoval es EMUI 8.0-val jon, 4000-es az akksija es kb 8000 forinttal olcsobb (kb 40k forint)

Nem jatszom, csak kell egy uj telo a regi 1-es szerias Zenfone Max helyett, mert annak a 2 giga ramja mar keveske...

(#813) cherubion08 válasza DomeG (#811) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Ezzel már másnak is volt problémája, és nálam is így van. Csak én nem vettem mindjárt észre. Repülőgép mód be-ki kapcsolása megoldja a problémát.

(#814) DomeG válasza cherubion08 (#813) üzenetére


DomeG
újonc

Köszi a választ! Tényleg működik a dolog, bár elég furcsa ez az egész...Erre nem várható valami frissítés?

(#815) cherubion08 válasza DomeG (#814) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Mióta felfedeztem a problémát jött két frissítésem is ,de nem oldódott meg.

(#816) 400d


400d
csendes újonc

Sziasztok!
Néhány napja váltottam erre a készülékre, egy Lenovo A7000-ről. Arra lennék kíváncsi, hogy az ébresztő illetve az időzítő beállítási módja a telefontól függ vagy esetleg az android verziójától? A Lenovón 6-os van, ezen meg ugyebár 7-es.
Azért kérdezem, mert a régi telómon számlapos beállítás volt (ami szerintem nagyon könnyen kezelhető) ezen meg egy sokkal bonyibb beállítási mód van. Én elég sokat használom az ébresztőt és az időzítőt. (naponta többször)
Reménykedhetek benne, hogy az 8-as verzióban más lesz, vagy ez a Huaweitől függ? :F

(#817) tamasas0913 válasza 400d (#816) üzenetére


tamasas0913
tag

Szia. Mi benne a bonyolult? Fel vagy legörgeted a kívánt időponthoz és kész. 5 mp-es történet. Megszokod ezt is szerintem. Persze fura így egyből egy másikat kezelni, de egyáltalán nem bonyolult. Ez változni nem fog 99,9%. Azon Lenovo-s volt ezen Huaweies a megoldás. Esetleg keresel play áruházban valami hasonlót amit megszoktál.

Mate 10 Pro

(#818) jegenye77 válasza 400d (#816) üzenetére


jegenye77
addikt

Ez legyen a legnagyobb problémád a telóval :)
De szerintem gyorsan megszokod vagy, ahogy írták is előttem, letöltesz egy másikat és kész.
Közben nekem is frissült B134 - re.
Csak biztonsági frissítés.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#819) modulus


modulus
aktív tag

A napokban készült képek (Szilvásvárad környéke):

[link]

[link]

(#820) #65510400


#65510400
törölt tag

Jött egy 135-ös frissítés. Biztonsági, április 1. Lett a dátum.

(#821) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Nekem van eladó egy ,ha valakit érdekel...

(#822) wolf033 válasza a.t.t.i. (#821) üzenetére


wolf033
senior tag

Talán azt inkább itt kéne...... [link]

(#823) a.t.t.i. válasza wolf033 (#822) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Tudom..nyugi!

(#824) jegenye77


jegenye77
addikt

Jól emlékszem, hogy a huawei nél volt valami olyan garancia, hogy ha 3 héten belül osszetörik a kijelző akkor kicserélik a készüléket?
Van még ilyen vagy valamit benéztem?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#825) tamasas0913 válasza jegenye77 (#824) üzenetére


tamasas0913
tag

P10, P10 Plus, P9, P9 Plus, Mate9 és Mate 9 Pro esetén volt ilyen.
3+3+3-as garancia vonatkozott rájuk.
3 hónap kijelző, 3 hónap hardver meghibásodási cseregari és 3 év általános gari.
Csak nem megrottyant a kijelződ? :F :(

Nekem ma zakózott egyet a telefon. Olyan mellmagasságból (160cm) pont a bal felső sarkára érkezett a betonra, de szerencsére a 800ft-os kínai védelem megtette a hatását. :)
Igaz a tok szépséghibás lett, de pont ez a dolga. :)

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#826) jegenye77 válasza tamasas0913 (#825) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem az enyém. Kolléga P20 készüléke. De azt mondja ő ilyenről nem tud.
Gondolom akkor ahhoz is lenni kellene ilyen garinak!?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#827) tamasas0913 válasza jegenye77 (#826) üzenetére


tamasas0913
tag

Szerintem kérdezzen rá. Az a tutti. :)
06 80 HUAWEI (06 80 482934)
P20-nál nem tudom, hogy megtartották e ezt a garit.

Mate 10 Pro

(#828) jegenye77 válasza tamasas0913 (#827) üzenetére


jegenye77
addikt

Ok. Köszönöm!
Más!
Vettem egy headset es fülest a telóhoz ( xears)
Ha a mikrofonon lévő gombot nyomom akkor megállítja a zenét, ha kétszer akkor léptetni tovább stb
Ezt csinálja is kb 2x - 3x utána bejön a hangalapú keresés vagy mi!
Hogy tudom ezt kikapcsolni?
Soha nem használom és folyton bezavar.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#829) tamasas0913 válasza jegenye77 (#828) üzenetére


tamasas0913
tag

Ezt sajnos nem tudom. Nem használok headsetet. Nem próbáltam még ki.
Ha az Inteligens aszisztens alatt kikapcsolod a vezérlést?Mondjuk akkor a számléptetés sem megy...

Mate 10 Pro

(#830) jegenye77 válasza tamasas0913 (#829) üzenetére


jegenye77
addikt

Ha hosszan nyomom akkor beadja a keresést, ha röviden akkor lépteti. Aztán egy idő után csak a keresést adja be ha röviden nyomom akkor is.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#831) jegenye77 válasza jegenye77 (#830) üzenetére


jegenye77
addikt

Poweramp beállításánál találtam egy olyat,hogy magas prioritás.Majd tesztelem ,hogy így jól müxik e.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#832) jegenye77 válasza jegenye77 (#831) üzenetére


jegenye77
addikt

Ez így se lett jobb :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#833) James67


James67
aktív tag

:((( :((( :((( :((( :W :W :W :W :W Nos, én egy kicsit berágtam most a Huaweire. Tavaly novemberi a telefon és egyre nagyobb részen sárgásodik a kijelző. Előtte volt Honor 7-em az is csinálta, azt hittem, hogy csak széria hibás, de nem.....

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#834) jegenye77 válasza James67 (#833) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem tudom mennyire jellemző, lehet inkább csak pont kifogtad.
Griba cserélik gondolom.?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#835) ateszm válasza James67 (#833) üzenetére


ateszm
senior tag

Pont ma akartam feltenni a kérdést, hogy más is jár járt e így. Bal szélen elkezdett sárgulni egy csíkban,napi szinten nő a folt ha kicsit is. Gondolom akkor mehet gariba...

(#836) tamasas0913 válasza James67 (#833) üzenetére


tamasas0913
tag

Ohh. Hát ez sajnálatos. :(
Engem szerencsére elkerült ez a dolog pedig volt 5db P9-em ez előtt a telefon előtt. Azokon sem és ezen sem jelentkezett még eddig semmilyen sárgulás.

Mate 10 Pro

(#837) James67 válasza jegenye77 (#834) üzenetére


James67
aktív tag

Biztos cserélik, hiszen még garis. Az előző telefonomnál a Honor 7-nél szintén ez volt, kicserélték a kijelzőt, azután pár hónappal az is elkezdett sárgulni. K..v@ bosszantó. Ja és nyilván üvegfólia nélkül kaptam azt vissza, szerintem ezzel is az lesz.
Csak nincs másik telefonom helyette, amíg ez a szervízben lesz...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#838) jegenye77 válasza James67 (#837) üzenetére


jegenye77
addikt

Megértem. Ez így bosszantó. Sajnálom.
Talán a következő nem sárgul.
Egyébként én se találkoztam ilyennel pedig vagy 10 huawei készülékem volt már.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#839) James67 válasza jegenye77 (#838) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem is volt már több, csak ezzel a két utóbbival szívok (és naponta nő a folt)... :( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#840) 400d


400d
csendes újonc

Sziasztok!
Van valakinek ötlete, hogyan lehet a mobiladat forgalomhoz számlazárási napot beállítani?
Nagyon jó, hogy mutatja, hogy menyit használtam el és még figyelmeztethet is ha egy beállított értéket elértem, de ha nem tudom beállítani forduló napját, semmi értelme sincs! Márpedig én nem találok ilyent. :((

(#841) modulus válasza 400d (#840) üzenetére


modulus
aktív tag

Erre sokkal jobbak az erre szánt applikációk az áruházból.
Plusz ha telefont váltasz, nem kell új felületet, kezelést megszokni, hanem marad a jól bevált app.

Két új kép a telefonnal:

(#842) jegenye77


jegenye77
addikt

Utolsó frissítés óta másnak nem lett sokkal lassabb a teló?
Nálam valami van, mert érezhetően belassult.
A másik, hogy eddig Bluetooth on kapcsódva az autó rádióhoz ( Golf 7 ) , zene lejátszásakor kiírta az előadót és címet. Most ez sincs!
Próbáltam már mindent de semmi és egyértelműen a frissítés után jelentkezett mindkét " hiba"

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#843) tamasas0913 válasza jegenye77 (#842) üzenetére


tamasas0913
tag

Egy picit mintha.. Nálam is észrevehető volt a lassulás, de még tűréshatáron belül van számomra.
Ha 1x-esen van az animáció sebessége akkor vedd le 0,5x-re. Ezzel javítani tudsz láthatóan a sebességen.
Itt találod. Beállítások->Fejlesztői menü és azon belül legörgetsz.

Mate 10 Pro

(#844) jegenye77 válasza tamasas0913 (#843) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem ezek kivannak kapcsolva.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#845) tamasas0913 válasza jegenye77 (#844) üzenetére


tamasas0913
tag

Mármint a fejlesztői mód?
Menj a beállítások-telefon névjegye menübe és ott a build számra böködj párat, akkor megkapod a fejlesztői módot a beállításokban.

Szerk. Ja nem. Már értem. Az animáció van kikapcsolva.

Neked most melyik frissítéstől lett ilyen? B135?

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#846) jegenye77 válasza tamasas0913 (#845) üzenetére


jegenye77
addikt

B135
Nekem eddig ez az utolsó frissítés.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#847) tamasas0913 válasza jegenye77 (#846) üzenetére


tamasas0913
tag

Na igen. Nekem az most jött meg. Akkor nem is frissítek egyenlőre. Bár a B134 is picit akadósabb mint amivel vettem. Gondolom az a 133 volt.

Mate 10 Pro

(#848) jegenye77 válasza tamasas0913 (#847) üzenetére


jegenye77
addikt

Lehet másnál meg minden oké és csak nálam van valami gáz, nem tudom.
Tegnap még a kijelző is szórakozott. Illetve nem tudom, hogy azzal volt e a baj de nem töltődött be rendesen a képernyő. Csak ilyen pixeles elmosódás jelent meg. Ki kellett kapcsolni és vissza. Utána rendbe jött.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#849) 400d válasza jegenye77 (#848) üzenetére


400d
csendes újonc

Nálam is a B135-ös verzió van, de nem tapasztaltam lassulást.

[ Szerkesztve ]

(#850) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!

A fehér szín esetében még mindig megtalálható a képernyő szélén a vékony fekete csík?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.