Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Domi392 válasza FeZ... (#943) üzenetére


Domi392
tag

Nekem ilyen jött ki😀

The force is with You

(#952) cherubion08 válasza Domi392 (#951) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nekem is ez jött, független a telo .

(#953) ZoleeWolf


ZoleeWolf
aktív tag

Mostanában vettem észre, hogy a Google naptárba a beírt címre kattintok, akkor ugyan a Waze megnyílik, de nem tölti be a címet... Nem tudom mi történhetett idáig ez remekül működött.
Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a bibi?

(#954) Szabcsizz válasza Domi392 (#951) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szia!
Látom használsz Snapchat-et, mennyire gyors ezen a hardveren? Ugye tudniillik, elég hardver igényes egy alkalmazás..

(#955) Domi392 válasza Szabcsizz (#954) üzenetére


Domi392
tag

Szia! Igen, nekem megfelelően működik, nem laggol, gyorsan be lép. A filterek is jól működnek. Nincs vele semmi probléma. 😀

The force is with You

(#956) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Képernyőzárat ki lehet valahogy kapcsolni? fejlesztői lehetőségeknél van ilyen opció, csak inaktív..:(

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#957) modulus válasza mayday00 (#956) üzenetére


modulus
aktív tag

Beállítások - Képernyőzár és jelszavak - Feloldási mód

(#958) mayday00 válasza modulus (#957) üzenetére


mayday00
őstag

Olyan lehetőség nincs, ha elsötétül a kijelző, rábökök csak a kijelzőre és működik? Vagy a ujjlenyomat kell neki, vagy minta, vagy félre kell húzni a kijelzőt ha ebben az opcióban ,,nincs" re állítom. Simán képernyő rábökés nincs? Nem tudom érted e, hogy mit szeretnék :) ne kérjen semmit ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#959) king.mp válasza mayday00 (#958) üzenetére


king.mp
aktív tag

Gyárilag ilyen nincs.

(#960) mayday00 válasza king.mp (#959) üzenetére


mayday00
őstag

Ha a fejlesztő menüben valahogy kikapcsoljuk a képernyőzárat akkor mi történne? :B

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#961) modulus válasza mayday00 (#960) üzenetére


modulus
aktív tag

Mire ezt leírtad ki is próbálhattad volna. :D

(#962) Szabcsizz válasza modulus (#961) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Írta, hogy inaktív a funkció.
Most megnéztem Huawei tabon, és nálam is az.

[ Szerkesztve ]

(#963) mayday00 válasza modulus (#961) üzenetére


mayday00
őstag

Inaktív. :( nem tudom hogyan kell aktívvá tenni. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#964) modulus válasza Szabcsizz (#962) üzenetére


modulus
aktív tag

Nem tudom mivel különlegesebb az enyém, vagy mit állítottam rajta, nekem használható. :D

Ha ez ki van kapcsolva, a beállításokban nem adható meg képernyő zár semmilyen formában. Ennyit tud egyébként.

(#965) Szabcsizz válasza Domi392 (#955) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Köszi a visszajelzést, ez megnyugtató! :)

(#966) mayday00 válasza modulus (#964) üzenetére


mayday00
őstag

Hogyan lehet ezt vajon aktívvá tenni? :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#967) modulus válasza mayday00 (#966) üzenetére


modulus
aktív tag

Passz. Értelme ennek a menünek egyébként abszolút nincs, csak 1 fejlesztői lehetőség.

Én inkább egy dupla koppintásos kijelző ébresztési lehetőségnek jobban örülnék, mert valamikor csak úgy ránéznék az aktív kijelzőre, anélkül hogy feloldanám vagy megnyomnék egy gombot.

(#968) gthomma


gthomma
senior tag

Fantasztikus ez a frissítés. :(
Vajon az Oreo -ra meddig kell még várni ....

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#969) Domi392 válasza Szabcsizz (#965) üzenetére


Domi392
tag

Igazán nincs mit, örülök hogy segíthettem! 😀

[ Szerkesztve ]

The force is with You

(#970) mámeginmiva


mámeginmiva
csendes újonc

Sziasztok!
Nekem kb. 1 hete olyan problémám van, hogy mind a youtube, mind a zenelejátszó leáll. Mintha pause-t nyomtam volna. Youtube-ot ugye, nem tudom másik programmal tesztelni, viszont a zene mindegyik progival leáll (próbáltam többel is).
Nem állítgattam semmit a telón. Ja, és ha fülessel, ha simán hallgatom, akkor is ezt csinálja.
Ötlet valakinek?

"Just for a day, on a day like today.."

(#971) #65510400 válasza mámeginmiva (#970) üzenetére


#65510400
törölt tag

Gyári visszaállítás, ha úgy se jó, szervíz.

(#972) modulus válasza mámeginmiva (#970) üzenetére


modulus
aktív tag

Ez valószínűleg vírus. Le kell mindent takarítani a telefonról - > gyári visszaállítás.

Előfordulhat, hogy ez sem fog segíteni egyébként, ha a kártevő belenyúlt a rendszerfájlokba. Ilyenkor már szervíz.

A továbbiakban pedig kerülni kell az ismeretlen weboldalakat, kétes forrásból származó alkalmazások telepítését.

(#973) mayday00 válasza modulus (#972) üzenetére


mayday00
őstag

Amúgy a gyári víruskeresője, eltávolítója mennyire jó? Vagy érdemes lenne külön felrakni mást? Esetleg ajánlanál valamit? Mondjuk én semmit nem telepítek a telóra max mp3-at :D Meg túl sok oldalt sem nyitok meg. face, origo stb..nem is tudom, hogy minek vettem ilyen telót, 90% ban kis sem használom. :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#974) gthomma válasza modulus (#972) üzenetére


gthomma
senior tag

Ha nincs root semmi nem tud a rendszerfájlokba nyúlni.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#975) modulus válasza mayday00 (#973) üzenetére


modulus
aktív tag

Elegendő egy youtube downloader oldal használata, vagy Facebook-on megosztott likehajhász weboldalra rákattintani, esetleg a sokak által használt online filmnéző szedett-vedett oldalak.. Nem kell hatalmas netszörfözést végrehajtani, elég 1-2 butaság, ami kétes eredetű.

Fölösleges a vírusírtó, csak oda kell figyelni kicsit. Én nem ajánlom legalábbis. Egyrészt nem ad biztos védelmet, másrészt eléggé megfogja a telefont (mármint érezhető teljesítmény csökkenés).
Bár nem vagyok egy doktor android. Ez csak egy tapasztalati felhasználó vélemény. :)

(#976) modulus válasza gthomma (#974) üzenetére


modulus
aktív tag

:C

(#977) #65510400 válasza modulus (#975) üzenetére


#65510400
törölt tag

Hát, nem tudom. Nem vagy doktor android, de rámondod, hogy valószínűleg vírus...

(#978) modulus válasza #65510400 (#977) üzenetére


modulus
aktív tag

Nem tán ballábbal keltél fel? Vagy front van? :DD

Mivel kérdezte, hogy van-e valakinek ötlete a problémájával kapcsolatban, nekem volt, és próbáltam segíteni 1-2 gondolattal. A valószínűleg nem azt jelenti, hogy már pedig ez a baja és pont. Ez egy erős tipp, mivel láttam már párszor ilyet produkálni. A pontos megállapításhoz személyesen kellene bele nézni a készülékbe.

Nem kell ehhez BME android mesterszakon végezni. Ilyen dolgokat némi utána olvasás, esetleg tapasztat útján bőven le lehet szűrni. ;)
Jobbulást!

(#979) mayday00


mayday00
őstag

Főképernyőn a lépésszámlálót lehet valahogy nullázni, hogy minden nap 0-ról induljon? :F

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#980) Domi392 válasza mayday00 (#979) üzenetére


Domi392
tag

Elméletben minden nap nulláznia kéne. Nekem legalábbis így megy.

The force is with You

(#981) mayday00 válasza Domi392 (#980) üzenetére


mayday00
őstag

Köszi. Holnap reggel megnézem :) :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#982) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Billentyűzetet hogyan lehetne megoldani, hogy legyenek benne ékezetes betűk is? Tudom ha rányomok egy betűre felül kijönnek a ékezetes betűk..De ez elég zavaró. Főleg ha gyorsan írok. Valahogy telepíteni kell a teljes ékezetes Billentyűzetet? Régebbi telómon alapból ékezetes volt a billentyűzet. Huawei volt az is. :K Köszi a segítséget. Örülnék ha teljesen ékezetes lenne .

(#980) Domi392 Nekem is nullázta megnéztem reggel. :R

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#983) modulus válasza mayday00 (#982) üzenetére


modulus
aktív tag

Még ugyan csak lehet ezzel gyorsan írni. Korábbi telefonomon is ezt a billentyűzetet használtam, meglepődtem - illetve örültem-, hogy ezen gyárilag ez van.

Hagyatkozni kell, hogy magától felhozza a szót, amikor írsz. Pl.: az örülök helyett elkezded írni, hogy "oru..", tehát ékezet nélkül, és a fenti lehetőségekből rákattintasz arra, amelyik kell.

Ami még külön jó, hogy tanul, tanítható. Törölhetsz ki szavakat, vagy raksz hozzá (érintéssel), amit még nem ismer. Illetve egy idő után, ismeri a szó fordulatokat és egymás után hozza a szavakat anélkül hogy írnád, és csak rá kell érinteni, hogy berakja. :)

(#984) mayday00 válasza modulus (#983) üzenetére


mayday00
őstag

Igaz meg lehet szokni. :K De ha arról lenne szó lehet rá ékezetes billentyűzetet mókolni?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#985) Szabcsizz válasza mayday00 (#982) üzenetére


Szabcsizz
őstag

A Huawei Swype-ra gondolsz? Apk-ból azt hiszem telepíthető.

(#986) mayday00 válasza Szabcsizz (#985) üzenetére


mayday00
őstag

Sima üzenetírás. :) sms, face, stb...

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#987) golyós


golyós
őstag

Nálatok megjelenik a Gmail ikonon a "jelvény" vagy szám?
Hiába van beállítva nem jelzi a maileket,zárképernyőn megjön, hang is van.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#988) modulus válasza golyós (#987) üzenetére


modulus
aktív tag

Értesítés és hang az van, de az ikonon nem rémlik, hogy bármikor is lett volna jelzés bejövő emailről.
Szerintem nincs nekem sem.

[ Szerkesztve ]

(#989) golyós válasza modulus (#988) üzenetére


golyós
őstag

Volt, kb 3 hete nincsen.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#990) modulus válasza golyós (#989) üzenetére


modulus
aktív tag

Nekem eddig sem volt. Lehet amiatt, hogy alulra ki van rögzítve az ikon, azt nem tudom.
Bár nekem bőségesen elég ez a 2 féle jelzés, hogy email jött. :D

(#991) Szabcsizz válasza golyós (#987) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Elméletben nem kellett volna, hogy legyen, mivel ez Oreon jött be. Vagyis ott biztosan van, ezt tudom. Nougaton nálam sincs.

(#992) Domi392 válasza mayday00 (#982) üzenetére


Domi392
tag

Na király akkor😀

The force is with You

(#993) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Elnézést a másik fórumban nem kaptam választ, azért itt is felteszem, igaz itt elfogult lehet a válasz
Kérdezném melyik érné meg jobban, fotózás is fontos lenne, és nagyjából azonos áron tudnám beszerezni mindkettőt Redmi Note 5 4/64 vagy Mate 10 Lite 4/64, mi a véleményetek ti melyiket vennétek meg inkább , és miért azt ?

(#994) tamasas0913


tamasas0913
tag

Megérkezett a szervizből a telefonom. Kevesebb mint egy hét alatt megjárta. Kijelző + ház csere volt. Szép munkát végeztek. Még egy jó pont részemről nekikik. :C

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#995) mayday00 válasza tamasas0913 (#994) üzenetére


mayday00
őstag

Mi volt a baja?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#996) Roleq válasza andrás47 (#993) üzenetére


Roleq
csendes tag

Nem tudom, hogy ez a válasz mennyit segít, de én a Xiaomi Mi A1 és a Huawei Mate 10 Lite vételénél voltam sokáig döntésképtelen, de hosszas fórumozás után vettem meg az utóbbit.

(#997) tamasas0913 válasza mayday00 (#995) üzenetére


tamasas0913
tag

Megtört.

Mate 10 Pro

(#998) modulus válasza andrás47 (#993) üzenetére


modulus
aktív tag

Ha nagyjából azonos áron tudod beszerezni, akkor a Huawei. Körülbelül azonos tudás, de az szokott lenni hogy a Xiaomi jóval olcsóbban kínálja azt a tudást, amit a többi gyártó jóval drágábban ad.

Amit ki tudok emelni a Huawei-nél, az a sokkal jobb éjszakai fotózás, a pro (raw) fotózás lehetősége, és az ebből nyerhető sokkal jobb fotók. Alapból automatán a Xiaomi jobb képeket készít nappali körülmények között.
Zenehallgatás szempontjából jobb a Huawei, akksiban jobb a Xiaomi.

Én nyertem ezt a telefont, így nem vagyok elfogult. Amennyit kértek illetve kérnek érte a boltokban, én nem venném meg az biztos. De aki olcsón hozzá tud jutni, az úgy nagyon is oké.

(#999) andrás47 válasza modulus (#998) üzenetére


andrás47
senior tag

Köszönöm szépen segítő válaszod, igy már könnyebb lesz a döntés .

(#1000) Szabcsizz válasza andrás47 (#999) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Azt viszont ne felejtsd el, hogy itt kissé problémás a kijelző minősége, szokása gyorsan sárgulni. Xiaomi fronton nem tudom mi a helyzet, az mondjuk újabb darab, így ilyen tapasztalatok nem igazán vannak még vele..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.