Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Bumblebeee válasza D@niel (#500) üzenetére


Bumblebeee
tag

[link]
Listában ki kell választani a tipust.Azért is jó mert valóban lyukacsos.. Tehát töltéskor tud szellőzni. Nem melegszik, mint a szilikonban

[ Szerkesztve ]

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#502) a.t.t.i. válasza Bumblebeee (#501) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

De a por is be tud menni nagyon csúnyán szerintem,.

(#503) Firedaddy válasza Bumblebeee (#498) üzenetére


Firedaddy
tag

Tudsz linket h honnan van? Bejövős a tok nagyon

(#504) tahepa válasza Firedaddy (#503) üzenetére


tahepa
senior tag

tok

(#505) Firedaddy válasza tahepa (#504) üzenetére


Firedaddy
tag

Közbe mar megtalaltam 1 poszttal lejjebb 😁

(#506) Attikusz


Attikusz
tag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség, mert kerestem, de nem találtam meg:

1. Hol lehet beállítani (csengőhang, sms hang, email hang, értesítések)? Csengőhang és értesítések, ennyit láttam, de külön?

2. Hol kell beállítani, hogy a telefon naptárja a laptop gmail-es webes naptárjával gyorsabb idő alatt szinkronizáljon? Most fél nap különbség van, mire egy naptári feljegyzés megjelenik a telefonon.

3. Gyárilag van rajta lépésszámláló app, hol tudom lenullázni a számlálót?

(#507) FeZ... válasza Attikusz (#506) üzenetére


FeZ...
aktív tag

1. A beállítások, hang menüpont alatt a csengőhangot és az értesítési hangot is be lehet állítani. Az sms hangját meg ha belépsz az üzenetekbe, akkor ott alul van olyan, hogy továbbiak, majd beállítások és ott tudsz hangot (is) állítani.
A többire sajna én nem tudom a választ. :-(

(#508) modulus


modulus
aktív tag

Most már eléggé lement a készülék ára az ismertebb helyeken is.

Jelenleg emag, extreme digital, firstphone már 80-ért árulja. Az úgy nem rossz :)

(#509) Csatsa


Csatsa
tag

Sziasztok! 2 típus között variálok, ez vagy a honor 9
Árban hasonlóak bár most a honor 15.000.- több, Ti melyiket választanátok így hogy egy ideje használjátok ezt a típust. Köszi a válaszokat

(#510) #65510400 válasza Csatsa (#509) üzenetére


#65510400
törölt tag

Hol 15ezerrel több a Honor 9?
A Honor sokkal kisebb, és sokkal erősebb. Neked kell tudnod, számodra melyik a fontosabb.

Én 1 hónap használat után nem látom értelmét erősebb telefonnak a leghartkórabb játékokat kivéve. Egyszerűen sosem kell várni semmire. Minden működik. Nem fagy, semmi probléma.

(#511) modulus válasza Csatsa (#509) üzenetére


modulus
aktív tag

Ha jó árban be tudod szerezni a honor 9-et, akkor az sokkal jobb választás, sokkal több mindent tud, emellett az kisebb is, valakinek jobban kezelhetőbb.

Mondjuk nekem infra meg nfc nem szükséges, az extrém erős hardver sem. Így bőven elég lenne a mate 10 lite, illetve számomra sokkal jobban tetszetős is a mate.

De ha csak 15 ezer differencia van, és készüléket kellene vásárolnom, a honort választanám egyértelműen, még annak ellenére is hogy nem tetszik küllemre.

(#512) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok,

Na sikerült nekem is megvennem a csodát, bár tépem a hajam mert pár napja még 86-88 körül volt most meg lement 80ra :D De legalább volt tok a csomagban :D

Lenne egy technikai kérdésem (biztosan lesz még), bocsi Iphone után az Android kicsit erős újra.
A billentyűzet (SwiftKey)-nél ki tudtam kapcsolni az autokorrektet, de állandó jelleggel feldobál nekem szavakat , és kissé irritál. Nem lehet ezt kikapcsolni?

Köszi :R

(#513) modulus válasza djnyakesz (#512) üzenetére


modulus
aktív tag

Szerintem azt a sávot nem lehet kikapcsolni a SwiftKey-ben. Pont ez a legnagyobb, leghasznosabb funkciója ennek az appnak. Sokkal gyorsabb vele az írás, ha ajánl, ráadásul hozzád tanul, és tanítható is. Egyébként ha kikapcsolod a beviteli nyelvet semmit sem ajánl, viszont akkor meg ezt dobálja föl, hogy nincs beállítva nyelv. (egyébként több beviteli nyelv is állítható egyszerre)

De, ha sima egyszerű billentyűzetet szeretnél valami miatt mégis, az áruházból bármilyen tölthető ingyen és beállítod azt alapértelmezettnek. :)

(#514) D@niel válasza modulus (#513) üzenetére


D@niel
addikt

swiftkey a legjobb szerintem, bár nem próbáltam mást, de iPhone-on azt használtam, majd iPad-en leszinkrózva egyből ott volt minden, ez nagyon tetszett, azóta mindig ez az első amit felteszek, huawein meg akkor mással kell majd kezdenem :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#515) #65510400 válasza D@niel (#514) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ezt most nem értem. Swiftkey a kedvenced, mindenen ezt használtad, és mivel ezen is az van, most mást fogsz használni?

(#516) D@niel válasza #65510400 (#515) üzenetére


D@niel
addikt

mindenen ezt használom, jelenleg nincs még mate 10 lite-om, de mivel ezen alapból az van, igy nem a swiftkeyt kell majd rá letöltenem elsőként

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#517) #65510400 válasza D@niel (#516) üzenetére


#65510400
törölt tag

Jaj bocsánat, félreértettelek.

:R

(#518) reddoors


reddoors
tag

Van valakinek valami információja , hogy lesz-e erre a telefonra OREO ?

(#519) modulus válasza reddoors (#518) üzenetére


modulus
aktív tag

"Az Android 7.0-s főverziót EMUI 5.1 egészíti ki, de szinte biztosan jön az Oreo frissítés, ami nem csak az alaprendszert, de az EMUI-t is 8.0-s szintre emeli."

Ezt a teszből emeltem ki, de egyébként más oldalakon is ezt írják.

(#520) #65510400 válasza modulus (#519) üzenetére


#65510400
törölt tag

Alig várom. Akkor majd felpörög a fórum a hogyan lehet visszatenni a 7-est,mert máshova került a kedvenc menüpontom, és különben is más a menü színe.

(#521) tahepa válasza #65510400 (#520) üzenetére


tahepa
senior tag

Hűha ez qrva vicces volt....ja nem.

(#522) #65510400 válasza tahepa (#521) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nem viccnek szántam. Már az összes fórumon ez van. Mikor jön a következő Android? Mikor jön? Mikor jön? Mikor jön? Már mindenki megkapta, csak mi nem, nyenyere nyenyergés.
Miután megjött, fúj ez hogy néz ki, ez se olyan az se olyan, hogy kell vissza. Majd jönnek a visszamókolt szarul működő telefonok, és persze a telefon lesz a hibás.

(#523) D@niel válasza #65510400 (#522) üzenetére


D@niel
addikt

+1,5
ez így szokott lenni. mindenkinek android főverziós fétise van (miért nem vesznek nexust?), holott a felület az, ami számít
mondom ezt meizu m2 note tulajként, android 5-el, viszont pár hete jött ki a legújabb flyme, természetesen megkapta ez a telefon is
amúgy a 8-as miuiban várható egyáltalán komoly feature?
speciel a fekete téma a beállításokban nekem nagyon tetszik, talán ez a 8-assal fog érkezni

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#524) tahepa válasza #65510400 (#522) üzenetére


tahepa
senior tag

Az ember (homo sapiens) mióta lemászott a fáról vágyakozik az új dolgokra....ez miért baj?
Ha az új dolog nem megfelelő netán többet várt akkor persze a régebbi verziót sírja vissza..ez is elfogadható talán...és ennek hol adhatna hangot ? Talán az ezzel foglalkozó fórumon...ez nem nyenyerézés , nyavajgás szerintem.
Nekem tökéletesen megfelelő most a készülék , eleget variáltam az előző készülékeimet ...de nem is nézem le azokat akik többet-jobbat várnak az új rendszertől.

(#525) #65510400 válasza D@niel (#523) üzenetére


#65510400
törölt tag

Inkább Emui, nem? :DDD

Nekem most nem hiányzik semmi a rendszerből, nem tudom mit adhatnak hozzá, amitől jobb lesz. Egy duplakoppos feloldás jól jönne.

(#526) #65510400 válasza tahepa (#524) üzenetére


#65510400
törölt tag

Azért, mert általában mindenkinek az olyan rém fontos dolgokkal van problémája, minthogy valami máshova került a menüben. Vagy egy nem tetsző menüszín miatt dobják a friss rendszert, biztonsági szintet, esetleg új feature-ket, hozzáértés nélkül mókolni kezdenek és tönkreteszik az egészet.
Az emberek fontossági sorrendje abszolút el van csúszva.

(#527) tahepa válasza #65510400 (#526) üzenetére


tahepa
senior tag

"Az emberek fontossági sorrendje abszolút el van csúszva."
Szerinted...mások meg másként látják ugyanezt.
....még szerencse hogy nem vagyunk egyformák és nem egyre jár az agyunk mert az fölöttébb unalmas lenne...

(#528) #65510400 válasza tahepa (#527) üzenetére


#65510400
törölt tag

Tehát szerinted rendben van sutba dobni a biztonsági frissítéseket egy nem tetsző menüpontért, ami amúgy is megváltoztatható egy Launcherrel?

(#529) tahepa válasza #65510400 (#528) üzenetére


tahepa
senior tag

Mindenki vállalja a döntéseinek következményeit. Ha rosszul döntött akkor így járt , ha jól döntött akkor örülhet ...erről szól az élet.
Én porul jártam egy miui ota frissítéssel az előző készülékemen és elég munkámba került a helyreállítás..és csak magamat okolhattam a feleslegesen gyors frissítés engedélyezésért..így jártam..most már nem rohanok az ilyesmivel..de lehet más nem tud várni..az pedig az ő döntése.

[ Szerkesztve ]

(#530) D@niel válasza #65510400 (#525) üzenetére


D@niel
addikt

nekem is az fog hiányozni, sokszor amikor az asztalon pihen a gép és csak rá akarok nézni, duplakopp felold majd le is zárom, nem kell kézbe venni, a lite-ot pedig mindig fel kell majd emelni
igazából én a jack kimenetet is oda adtam volna egy type-c-re

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#531) #65510400 válasza D@niel (#530) üzenetére


#65510400
törölt tag

Én nem használom az ujjlenyomatolvasót, de igy sokszor nyomkodom a bekapcsológombot. És ha az elromlik, vége a dalnak, nincs még egy gomb, mint a Samsungon. Szerencsére a kikapcshoz van képernyőgomb.

Fejhallgatóból is bluetoothost használok, de a jack sokaknak fontos.

[ Szerkesztve ]

(#532) FeZ... válasza #65510400 (#531) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Ezekre a dolgokra egy teljesen moduláris telefon lenne a megoldás, mindenki azt tenne bele, ami neki fontos. Sajnos ezeket a terveket vagy (megvalósításokat) sorra elkaszálják, gondolom nem lenne benne akkora üzlet, mint a "hagyományos" készülékekben vagy egyéb technikai nehézség az oka.
Persze gyenge próbálkozások vannak, jópofák is, de közel sem olyanok, mint az alapkoncepció volt anno.

(#533) D@niel válasza FeZ... (#532) üzenetére


D@niel
addikt

"Persze gyenge próbálkozások vannak, jópofák is, de közel sem olyanok, mint az alapkoncepció volt anno"

amit szépen felvásárolt a google, és búcsú van

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#534) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok, lehet valahol 80k-ért ezüst színben kapni, eddig nem találtam, vagy csak nen jól kerestem. Köszi ;)

(#535) cherubion08 válasza ANDROID??? (#534) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Kék-fekete-arany,ezüstről nem tudok.

(#536) ANDROID??? válasza cherubion08 (#535) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nekem is új volt, csak ismerős állítja, hogy van ezüst és neki olyan kell :K Köszi! :K
Tájékoztatom, hogy nincs ezüst, vagy keresse nyugodtan legalább több pénze marad ;]

[ Szerkesztve ]

(#537) robbi5


robbi5
csendes tag

Sziasztok! Általánosságban arról tudnátok nyilatkozni, hogy 80 ezer Ft-ért (extreme digital) megéri megvenni most a telefont? Mi a véleményetek a kamera tulajdonságairól mondjuk egy P10 Lite vagy A8-l összevetve? Üzemidő átlagosan 1 napot kb 5 órás képernyőidőt kibír? Illetve egykezes használat mennyire játszik a nagy kijelzővel, de ugyebár káva szinte nincs. Többi dolog annyira nem izgat mert a gyorsaság meg ilyenek már ebben az árkategóriában nem lehet gond. Köszönöm a segítséget előre is.

(#538) #65510400 válasza robbi5 (#537) üzenetére


#65510400
törölt tag

Olvasd vissza a fórumot, minden kérdésre választ találsz. Én most is ezt venném.

(#539) atosan válasza robbi5 (#537) üzenetére


atosan
addikt

130-ról indult novemberben ha jól emlékszem, 80-ért szerintem simán megéri. Átlag 6 óra kijelző idő mindig meg van. Egykezes nekem nem megy, de lehet kicsinyíteni a képernyőt. Sebességgel nincs gond,kamerával sem.

Maine coon

(#540) D@niel


D@niel
addikt

én pedig még megvárom a redmi note 5-öt, szimpatikus az sd636 és 4ezres aksi, hiszen most is 5.5 colon 3000-en vagyok, igaz mtk alapon, árban szerintem lite alatt fog indulni
redmi 5 és 5+ miatt teljesitményben feljebb kell, hogy pozicionálják
szerk. aztán majd meglátjuk : )

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#541) modulus válasza robbi5 (#537) üzenetére


modulus
aktív tag

80-ért már nem rossz vétel. Egyébként nagyon magasan kezdett a tudásához képest.

Kamerája teljesen jó képeket készít. Kijelző hatalmas, de egy kézzel kezelhető. Kis kezűeknek van egykezes mód. Tetszetős telefon. Bár kézben fogva tok nélkül érezni, hogy lite. Illetve nincs infra, nfc. Valakinek ez nagy hátrány.

De igen. A MI note 5 sok telefonnak oda fog verni. Nagy kijelző, nagy akksi, kis kávák, viszonylag erős hardver.. Aki nem csak az igazán nagy márkáknak él, nagyon jó választás lehet majd.

[ Szerkesztve ]

(#542) modulus válasza modulus (#541) üzenetére


modulus
aktív tag

*redmi (a MI széria teljesen más kategória :D)

(#543) Attikusz válasza FeZ... (#507) üzenetére


Attikusz
tag

Köszönöm.

(#544) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Kapunk arcfelismerést a február végi rendszer frissítésben, meglepő :DD . Bár én szerintem maradok az ujjlenyomatos felélesztésben,hibátlanul megy. Illetve gondolom az arcfelismerős felélesztés jobban szopja az akkumulátort.

(#545) atosan válasza cherubion08 (#544) üzenetére


atosan
addikt

Most olvasom én is. Kíváncsi leszek.

Maine coon

(#546) #65510400 válasza cherubion08 (#544) üzenetére


#65510400
törölt tag

Durva. Az ujjlenyomatot se használom, de nem semmi. Talán később is lesz még meglepi. :)

(#547) ZoleeWolf válasza robbi5 (#537) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

A mostani 80EFt már sokkal reálisabb ár mint amennyiért én vettem még 100 fölött.
A készülék szerintem szép, anyaghasználat jó, nem lehet rá panasz.
A rendszer elég gyors, a kamera az én megítélésem szerint jó képeket készít.
Az akku lehetne jobb is de elmegy. A telefon nagy hibája, hogy a bluetooth üti a wifit, igen nehézkes a net használata ha a bluetooth be van kapcsolva. Ez nyilván csak azoknak gond akik sokat használnák egyszerre mint én is. Az egykezes használat nekem nem jön össze de ez ugye függ azért a kezed nagyságától.
Ha nem ragaszkodsz a közel 6"-hoz, akkor a MI A1 jobb választás igaz az csak 5.5"-ös képernyővel rendelkezik. Minőségbe hozza azt mint a Mate 10 lite, jobb az akku ideje, szerintem a fényereje is, jobban van hozzá frissítés, ott már oreo van ami elméletileg előny, gyakorlatilag viszont nem biztos az előforduló esetleges hibák miatt. Amiben viszont egyértelműen rosszabb az a kamera, két kamera ide, vagy oda a Mate 10 lite jobb képeket készít.
Elméletileg a hó vége felé erre a telóra is lesz frissítés, nagyon remélem, hogy javítják benne a bluetotth vs wifi hibát, lehet azt érdemes megvárni, mert ha javítják akkor azt mondom hogy igen megéri a jelenlegi árát.

(#548) #65510400 válasza ZoleeWolf (#547) üzenetére


#65510400
törölt tag

Pontosítanám annyiban, hogy a wifi és Bluetooth együttes használatánál jelentkező wifi lassulás ugyan mindenkinél jelentkezik, de NEM MINDENKINÉL EGYFORMA MÉRTÉKBEN!

Nálam továbbra sem jelentkezik semmilyen hallható gond, pedig sokat youtubeozok fejhallgatóval.

(#549) ZoleeWolf válasza #65510400 (#548) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Igen ebben igazad lehet, hogy nem egyforma a lassulás mértéke, ez viszont azt is jelentheti, hogy a minőségben van szórás a termékben attól függ, hogy milyen lábbal kelt fel a kicsi kínai :)
Viszont ezek szerint nekem kijutott a rosszabb minőségű Huawei-ből mert a fiamnak karácsonyra vettem egy P10 lite készüléket, és ő igen erős youtube felhasználó (állandóan lóg rajta :D), és sajnos ha bekapcsolja a bluetooth funkciót, hogy a JBL hangszórón hallgassa a zenéket, akkor bizony akadozik a dolog, szegény már nem is nagyon használja a hangszórót mert utálja az akadozva jövő zenét...
Én nagyon remélem, hogy az említett frissítéssel valóban javítják, ahogy az ügyfélszolgálat nekem írta a panaszomra, még bízom benne, hogy amit ígértek azt be is tartják...

(#550) #65510400 válasza ZoleeWolf (#549) üzenetére


#65510400
törölt tag

Tekintettel arra, hogy a fórumon a többségnél nem jelentkezik, nálatok viszont rögtön két esetben is, lehet érdemes lenne megvizsgálni az általatok használt wifit, mert statisztikailag elég valószínűtlen, hogy pont nálatok legyen két rossz, míg másoknak jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.