Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) MerLinh válasza dokee78 (#8146) üzenetére


MerLinh
senior tag

A sensation xl-ben előző generációs hardver van, és az 1 magos :)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8152) dokee78 válasza MerLinh (#8151) üzenetére


dokee78
félisten

Ő a Sensation-ra gondolt.

(#8153) Marci4


Marci4
csendes tag

Sziasztok!

Kb egy hete használom a telót, és az üzemideje nagyon sovány (minden hang,rezgés kikapcsolva, fényerő 30%-on, wifi vagy 3g csak akkor megy,ha netezek). Ilyen feltételek mellett, egy óra,másfél óra játék vagy net után 50%on is van az aksi. Ez így normális szerintetek, hogy alig bír ki egy napot?

Válaszokat, köszönöm.

(#8154) mizu


mizu
aktív tag

Anker akksit tudott rendelni valaki Amazonról? Nekem nem megy, az eBay-es példányokra meg sok panasz érkezik.

▫️ PH! FAN ▫️

(#8155) roxan válasza mizu (#8154) üzenetére


roxan
senior tag

amazon mo-ea nem szállít, nekem ebay-essel semmi bajom

(#8156) tgb válasza Marci4 (#8153) üzenetére


tgb
senior tag

nem normális,de ez van sajna,nagy kijelző,nagy teljesitmény,ennyit bir!

az irányár nem félarat jelent!

(#8157) mizu válasza roxan (#8155) üzenetére


mizu
aktív tag

eBay-en sem szállít laptopmate_usa hazánkba. Épp most írok nekik egy "üdvözlő" üzenetet.
20 dollárnál többet nem fogok kiadni érte.

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#8158) roxan válasza mizu (#8157) üzenetére


roxan
senior tag

hát akkor ne ott vedd. linkeltem korábban én kinél vettem. bár az asszem több, mint 20 volt. de ha más nem szállít, akkor így nem lesz.

(#8159) Malwoon válasza Anulu79 (#8142) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Igazából nem tudom miben tud kevesebbet, már régebb óta használom a PowerAmp-ot, de a trial-t még nem használtam...
Most utánanéztem, trial időkorlátos. Kapd le és próbáld ki. Mondjuk gyári SRS-t nem lehet bekapcsolni PowerAmp alól, meg egyetlen idegesítő tulajdonsága van, az pedig az, hogyha visszadugod a fülest, akkor folytatja a lejátszást rögtön. De ez csak kis szálka, együtt lehet vele élni.

(#8160) Malwoon válasza Something_ (#8141) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Lehet én vagyok hozzá nem értő, de ugye PowerAmp-ban két helyen lehet hangerőt állítani. Van a tekerentyű, ami ugye a teló hangerejét állítja, és ha EQ-t használsz van egy master, azt érdemes feljebb húzni, és simán lesz olyan hangos mint a gyári.

Egyébként kipróbálgattam a gyári fülest, hát mit mondjak, vicc. De ez csak az egyik fele, a másik az, hogy barátnőm Samsungjának a gyári fülesét is ki akartam próbálni, csak úgy teszt képpen. Samsung gyári füles minden más eszközön tökéletesen működik, Sensationbe dugva recseg, dobozos, visszhangos, és nem lehet vele kezdeni semmit. Gondoltam kipróbálom fordítva Sensation gyári füles samuba, hát a samu fel sem ismerte, hogy kapott egy fülest... Gondoltam biztos bezavar másféle felveszem, lerakom, számot váltok gombok. De nem egy régebbi nokia telóval mindkettő üzemel rendesen. O.o

(#8161) randras


randras
veterán

Van új Virtuous! :U

[ Szerkesztve ]

(#8162) tgb válasza randras (#8161) üzenetére


tgb
senior tag

ha jól olvasom,akkor ez már az utolsó?! :O
csere megvolt már sgs2-re?

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#8163) randras válasza tgb (#8162) üzenetére


randras
veterán

Nem, nem az utolsó, és nem volt csere sem. Egyszerűen nincsen időm lebonyolítani az üzletet, pedig lenne kivel. Karácsonykor veszek majd valami új telefont, talán Samsungot, talán Motorolát, nem tudom. De majdnem tuti, hogy nem HTC-t.

(#8164) tgb válasza randras (#8163) üzenetére


tgb
senior tag

több szerencséd legyen az újhoz! :)

az irányár nem félarat jelent!

(#8165) Xaels


Xaels
félisten

Mai nap folyamán 3-szor riasztott a Watchdog, mert az FB kliens 50% felett pörgette a CPU-t...

Főleg üzenetek miatt használom, esetleg nem tudtok valami alternatívát? Nincs kedvem sem a mobilos oldallal sem a rendessel szenvedni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8166) Something_ válasza Xaels (#8165) üzenetére


Something_
őstag

Uzenetekre beallitottam, hogy kapjak mailt, ami ugye push.

(#8167) Xaels válasza Something_ (#8166) üzenetére


Xaels
félisten

Az addig OK, de a válasz már nem így megy...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8168) swapout


swapout
tag

Sziasztok! Akinek van valami használható leírása S-OFF-ra ROOt-ra ROM-ozásra szívesen venném ha megosztaná velem jöhet privátban is!! Köszönöm!

(#8169) tgb válasza swapout (#8168) üzenetére


tgb
senior tag

először
másodszor
harmadszor
és ezt se hagyjuk ki!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#8170) mizu


mizu
aktív tag

Mai érkezés - LeeDROiD SuperSensational V4.2.1 Tegnap jött ki ugyanez, csak Sense 3.0-val és 2.3.4-es Androiddal (attól nem estem hanyatt), ma meg felkerült 3.5&2.3.5 kombinációval.
Leírás alapján ígéretesnek tűnt, feldobtam és egész elégedett vagyok vele ~2 óra használat után. :D

▫️ PH! FAN ▫️

(#8171) bbalika81 válasza mizu (#8170) üzenetére


bbalika81
aktív tag

nincs lassulás? nekem a 4.1.0 nagyon lassú volt.

(#8172) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Az utóbbi pár napban elkezdett recsegni a hallgató hangszóróm,érteni a másikat csak közben recseg... nemrég cseréltem radio-t okozhatja ez a problémát? előtte nemvolt ilyen...vagy ez nincs hatással rá?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8173) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#8172) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Attól függ: ha csak hívás közben recseg, de minden más jól szól, akkor radio probléma, ha meg mindig recseg, akkor nem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8174) mizu válasza bbalika81 (#8171) üzenetére


mizu
aktív tag

Nem tapasztaltam lassulást. Sőt, kimondottan "smooth" a rendszer.

▫️ PH! FAN ▫️

(#8175) bbalika81 válasza Zirowe (#8173) üzenetére


bbalika81
aktív tag

jelentkezett a hívás fogadásos hiba??

xkisszoltanx: milyen radiot használsz hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#8176) Zirowe válasza bbalika81 (#8175) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amióta felraktam a kettővel ezelőttit+ril-t, azóta még egyszer se.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8177) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#8173) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Igen csak hívás közben,de ha kihangosítom akkor jó szóval csak a hallgató recseg....

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8178) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#8177) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akkor válts vissza az előzőre és ellenőrizd azzal is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8179) janes74 válasza Malwoon (#8159) üzenetére


janes74
senior tag

" meg egyetlen idegesítő tulajdonsága van, az pedig az, hogyha visszadugod a fülest, akkor folytatja a lejátszást rögtön." Ezt az idegesítő feature-t ki lehet kapcsolni :K

(#8180) Malwoon válasza janes74 (#8179) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Megtörtént, jogos :R
Köszönöm:) Ez ilyen néha jó, néha zavaró fícsör, az lenne az igazi, ha kitalálná magától melyiket szeretném :)) De azt hiszem ez már inkább tőlem lenne elvárható, hogy tudjam...

(#8181) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#8178) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Rom cserekor nemraktam fel hozzá radio-t így nemtudom melyik volt az előző...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8182) janes74 válasza Malwoon (#8180) üzenetére


janes74
senior tag

Első alkalommal én is csodálkoztam,milyen hülye megoldás ez.Aztán végigböngésztem a beállításokat.(Így tanulunk :D )

(#8183) swapout válasza tgb (#8169) üzenetére


swapout
tag

:R

(#8184) adriano18


adriano18
tag

hellosztok!
Kérnék egy kis segitséget!
Valamiért a telenoros háttérkép felül irodott és rajta vannak az ikonok meg az óra..... ez hogy lehetséges? valaki eltudná küldeni a fekete hátter kék "leveles" telenor háttérképet... nagyon fontos lenne

(#8185) cezar94


cezar94
csendes tag

Sziasztok!

Az MHL kábel hangot is átvisz a tv-re vagy csak képet?
Ha igen van arra valami beállítás a telón?
Nekem csak képet sikerült átküldeni...

Köszi

(#8186) szirtesp


szirtesp
tag

Szerintetek ez eredeti? csak mert akkor ennyiért ajándék :D

(#8187) Zirowe válasza szirtesp (#8186) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ebayen hong kongi árustól eredeti termék kizárt. :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8188) MerLinh válasza szirtesp (#8186) üzenetére


MerLinh
senior tag

lehet ő gyártotta =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8189) CrAck69 válasza Zirowe (#8187) üzenetére


CrAck69
senior tag

a htc is tajvani :) az is made in china xD

Egyszer fenn....

(#8190) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

A htcsense.com nektek működik? A telón be vagyok jelentkezve a sense-re, online is vagyok, a weboldalon mégsem látom a helyzetét.

(#8191) Zsirmanc válasza cezar94 (#8185) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nem kellett semmit beállitani. Magától vitte át a hangot.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#8192) Horec válasza KaoszTom (#8190) üzenetére


Horec
tag

Én 1 hete próbálgatom, 1x sikerült megcsörgetni a telefont a htcsense.com-ról, de a helyzet megjelenítésre mindig 2 óra várakozást ír.

(#8193) Something_ válasza Horec (#8192) üzenetére


Something_
őstag

Amikor megvettem a telefont akkor kipróbáltam, akkor jó volt. Megnézem most.

Szerk.:
na nekem kevesebb, mint 1 perc alatt megtalálta: Eszköz helyzete
HELY FRISSÍTÉSEmint: 3:05 PM

Csengetésre rányomok a sense vezérlőpultján és egyből cseng, 0 sec alatt.

[ Szerkesztve ]

(#8194) bbalika81 válasza Zirowe (#8176) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Nekem gyári ROM van vissza rakva nand-ból, a rádió és a ril is ugye a gyári,annyi hogy s off és root van, és ma már háromszor csinálta,hogy felveszem,süket majd berakja nem fogadottba. Feldobok egy gyári ruu-t és azzal is ez lesz mehetek e care.....

[ Szerkesztve ]

(#8195) iHand


iHand
tag

Na, másfél hét után visszakaptam a telefont főpanel csere után.
Az a kérdésem, hogy most megint felajánlotta a HTC Twitter updatet ami után nekem elkezdte az aksit zabálni.
Ez most akkor álltalános probléma volt, vagy csak az én már amúgy is szenvedő készülékemet ütötte le?

MacBook Pro M1 Pro, EosR, Xbox Series S,

(#8196) Something_ válasza iHand (#8195) üzenetére


Something_
őstag

Pont ezt a twitteres frissítést szerettem volna most megkérdezni. Anno én nem raktam fel, mert írták, hogy meríti az aksit. Még mindig ez a helyzet? Ez a frissítés egyedül a twitterre szól, vagy van benne még más is?

Amúgy akinek kell T-s Like díjcsomaghoz Call Meter 3G importálandó beállítások, akkor dobj egy privit és elküldöm.

(#8197) Zirowe válasza bbalika81 (#8194) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Biztos, hogy a nand restore a radiot is visszarakja?
Mert erre nem tenném a fejem.

A gyári rom telepítése (PG58IMG.zip vagy ruu lefuttatása) mindenképpen, de a nand restore nem biztos.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8198) mumk1 válasza Zirowe (#8197) üzenetére


mumk1
addikt

Az biztos, hogy nem nyúl a radio-hoz, csak az RUU.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8199) vanhelzing


vanhelzing
csendes tag

Sziasztok!

most akarnék venni sensationt és lenne egy-két kérdésem, az első az, hogy megéri a +20-30 ezret az XE verzió vagy teljesen felesleges?

A másik, ha felteszek a telóra custom romot akkor ugrik a garancia?

A választ előre is köszönöm!

Üdv
vanhelzing

(#8200) Balazs_ válasza vanhelzing (#8199) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ezt te tudod... Ha van felesbe annyi pénzed és szeretnél Beats-es fülest akkor vedd azt.

A gyári állapot pedig visszaállítható, így nem ugrik a garancia. (Csak szervíz előtt kell visszaállítani).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.