Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) Something_ válasza #54715584 (#8300) üzenetére


Something_
őstag

Tudom, hogy nem fényképezőgép, tisztában vagyok vele, én csak annyit állítok, hogy véleményem szerint szar a kamerája, ahhoz képest, hogy a 2 évvel ezelőtti telefonom jobb képeket csinált. Csak azért rágom a számat még mindig, mert te azt mondod, hogy neked jó képeket csinál:) Ez az első okostelefonod? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8302) #54715584


#54715584
törölt tag

Juj ezmiez és hogy működik és ROMot is lehet vele felrakni vagy mire jó ez? :)
Android Flasher

Gábor: nem, nem ez az első okostelefonom :) De ha meg akarsz nyugodni, akkor az enyém is szar képeket csinál és minden egyes Sensation szar képeket csinál :D

[ Szerkesztve ]

(#8303) Zirowe válasza #54715584 (#8302) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nooboknak parancssori matatás helyett. :)

Bár szerintem továbbra is biztonságosabb parancssorból végezni a fontos/érzékeny műveleteket.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8304) #54715584 válasza Zirowe (#8303) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kár, hogy s-off kell hozzá, lecserélném szívesen a kezdőképernyőt :)

(#8307) tgb válasza Something_ (#8301) üzenetére


tgb
senior tag

Esetleg milyen készülêket tudnál ajánlani ebben a kategóriában,alternativaként?

az irányár nem félarat jelent!

(#8308) Something_ válasza tgb (#8307) üzenetére


Something_
őstag

Nem tudok semmilyen alternatívát ajánlani, mivel nem ismerem a jelenlegi telefonokat, azokról tudok nyilatkozni, hogy milyen telefonokat használtam mostanában. N97 szebb képeket csinált, 6500 classic pedig ugyan ilyeneket, mint ez a top kategóriás készülék.
És mivel most Sensationt használok, én ki merem jelenteni, hogy szar képeket csinál. (természetesen jó fényviszonyok között jó képeket, de ha már egy kicsit is borús az idő, szétesik a kép)
Ma csináltam gumi takarítás/elrakásnál pár képet, pl ezek tök jók lettek, igaz, ha már egy kis árnyék van, akkor már elég sötét lesz az a rész.
Kép 1
Kép 2
Kép 3

[ Szerkesztve ]

(#8309) Sasal1ty válasza Something_ (#8308) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szép ház :)

GTA V : Pacikuki007

(#8311) Something_ válasza Sasal1ty (#8309) üzenetére


Something_
őstag

Köszi, sajnos csak albértlet:( Viszont Bp első bioháza, télen, nyáron 55e ft a bérlés (fűtés, klíma, autóbeálló, tv, internet, rezsi)

(#8312) S e t h válasza #54715584 (#8295) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na szóval.
Réges régen, egy messzi messzi galaxisban.....
Nálam minden egyes telefon vásárlásánál az egyik legfőbb szempont az volt ,hogy milyen képet tud csinálni.
Rengeteg pénzt elszórtam így telefonokra, aztán döntöttem, vettem egy 4/3-os fényképezőgépet és azóta lexarom ,hogy egy teló milyen képet csinál.
Addig lepergett rólam ,hogy ki mennyire fikázza a telók fotózási képességeit, azóta viszont azt kell mondanom, sok igazság volt bennük.
Én most n95-ről váltottam és mielőtt meghökkentem volna a sensationon, hogy basszus, négy év alatt ennyit fejlődött(romlott?) csak a telókba rakott modul és objektív minősége, elgondolkodtam, az androidban nem is nagyon láttam eddig jó kamerát és amúgy is, én szinte mindig magammal viszem a kis fényképező masinámat is, ha meg nem akkor sem várok sokat a sensationtól, mert valóban szar képeket csinál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8313) Sasal1ty válasza S e t h (#8312) üzenetére


Sasal1ty
tag

Én megvagyok elégedve a képekkel, igaz én samsung jetről váltottam előtte meg motorola v3 volt úgy hogy azokhoz képest tudok viszonyítani:) Hasonlóan mint neked én is vettem egy canon eos 550d-t és azzal fényképezek ha kell.

GTA V : Pacikuki007

(#8314) Something_ válasza Sasal1ty (#8313) üzenetére


Something_
őstag

Nekem is van fényképezőm, de a 120e-es multimédiás telefon van a zsebemben mindig, amit úgy reklámoztak, hogy "...soha többet nem szalasztasz el egy pillanatot sem." :DDD

(#8315) #54715584


#54715584
törölt tag

Azért ne feledjük, hogy a többi telefonnal ellentétben tényleg nem szalasztod el a pillanatot, mert nem 2 mp múlva készíti el a képet, hanem azonnal :)

(#8316) Sasal1ty válasza Something_ (#8314) üzenetére


Sasal1ty
tag

Hát igen, a marketing keze is eléggé benne van a dologban :) Nálam utolsó szempont volt a kamera mivel azt nagyon ritkán szinte nem is használom, ebből a szempontból nem én voltam a célcsoport. Inkább a Sense ami megfogott illetve mennyivel jobb használni és gyorsabb a régi samsungomál, na meg a dizájn:) szerencsére én olcsón vettem:)

[ Szerkesztve ]

GTA V : Pacikuki007

(#8317) N00dle


N00dle
csendes tag

Sziasztok! Mért nem tudok filmet nézni a HTC sensation-on?

(#8318) tgb válasza N00dle (#8317) üzenetére


tgb
senior tag

lehet nincs adás! :C

az irányár nem félarat jelent!

(#8319) N00dle válasza tgb (#8318) üzenetére


N00dle
csendes tag

nem mobiltévére gondoltam!

(#8320) stufen2


stufen2
tag

Hellosztok! Nincs valakinek eladó normális teljes alakos ami a gombokat is fedi és nem rövid meg keskeny képernyő védő fóliája? Sehol se tudok venni :(, a sp..dshoposok meg olyannal szúrták ki a szemem ami 4 milivel rövidebb meg ugyanannyival keskenyebb... elmehetnek a jó édes...ba ráadásul olyan kemény mint a margarinos doboz teteje. Ha van valakinek eladó az szóljon!

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#8321) mumk1 válasza N00dle (#8317) üzenetére


mumk1
addikt

Már bocs, de erre a kérdésre, ilyen formában, elég nehéz értelmesen válaszolni. :U Milyen lejátszóval? Milyen formátumú a film? Mit csinál lejátszás helyet? Kicsit próbáld meg pontosítani. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8322) tgb válasza mumk1 (#8321) üzenetére


tgb
senior tag

Ilyen kérdésre ez volt a legjobb válasz szerintem!

az irányár nem félarat jelent!

(#8323) tgb válasza Something_ (#8308) üzenetére


tgb
senior tag

Én is mint 120eft-os multimédiás telefon tulajdonos,maximálisan meg vagyok elégedve az általad készitett képekkel,szerintem jók még az árnyékos részek is!az meg hogy félhomályos szobában 3-5 méterről milyen a képet csinál?hát nemtudom! :F

az irányár nem félarat jelent!

(#8324) Something_ válasza tgb (#8323) üzenetére


Something_
őstag

A félhomályos szoba és a lámpafény kicsit mást jelent:D Szerintem úgy akartad írni, hogy lámpafényes szobába homályos képek..
Ez a kép tetszik, szerinted jó minőségű? (nem szobában van, utcán:)

(#8325) Zirowe válasza N00dle (#8317) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Esetleg? :U ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8326) MerLinh


MerLinh
senior tag

na jó hagyjuk már ez a fotó témát, k800zasom sokkal szebb képeket csinált, az n95 meg szerintem szarabbat a csuda zeiss optikával...de tetszik nem tetszik ez van attól nem lesz jobb ha fikázzuk egésznap=) én szerintem együtt lehet vele élni =)bár a kamerát nem sokra használom időnként lövek vele ha kell, de legtöbbször csak a barcode scanner használja =) igazából a konkurencia sincs előrébb =) most már beszélhetnénk másról is^^

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8327) Something_ válasza MerLinh (#8326) üzenetére


Something_
őstag

Akkor beszéljünk arról, hogy esik az eső és nagyon jók az időjárás animációk a Sensation-ben, nekem az eső a kedvencem:D

(#8328) mumk1 válasza tgb (#8323) üzenetére


mumk1
addikt

Hát, akinek elötte Desire-je volt, annak most a Sensation minimum egy Nikon D90-s. :DDD :DD

Nyomassátok a Marketről a 22 Forintos akciós appokat!! Sok jó van közte.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8329) tgb válasza mumk1 (#8328) üzenetére


tgb
senior tag

a fogkrémes kamera?mégis imádtuk a desiret is,pedig magyar nyelv sem volt benne!

az irányár nem félarat jelent!

(#8330) roxan válasza Zirowe (#8293) üzenetére


roxan
senior tag

most lehülyéztél?

(#8331) szirtesp


szirtesp
tag

Ha már fényképező-láz van: rakjátok fel a 7-es amazecam-ot, szerintem jöbbak lesznek a képek. különösen a vakusak. Gyárival én nem is bírtam használni a vakut. :C

(#8332) keIdor


keIdor
titán

Na rászántam magam, nekiállok romot cserélni. Ezt fogom feltenni:

Android Revolution HD based on HTC Sensation "non-XE" HTC base
Based on 2.08.401.1 HTC test leaked ROM with HTC Sense 3.5 for HTC Sensation

Nagy gyorsulásra számítok főleg ezek miatt:

New kernel: 2.6.35.14 (under-volted & tweaked)
-CPU up to 1.56 GHz (1.51 GHz by default - original speed for MSN8660 chipset) - controlled automatically by built it O/C Daemon.

-GPU+ patch (Improved 2D & 3D Graphics performance
-3D Engine overclocked from 266.6 MHz to 320 MHz
-L2 Cache Bandwidth Boost from 310MHz to 360MHz
-Removed software (CPU) rendering - full Andreno200 (GPU) rendering
-RAM optimizations
-Improved Andreno200 configuration for better quality and performance!
-Speed optimizations
-Enabled GPU UI rendering

A CWM rész ismerős már, de segítség kellene. S-Off az micsoda és kell vele foglalkozzam? (google nem ad normális találatot)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8333) tgb válasza keIdor (#8332) üzenetére


tgb
senior tag

a s-off teszi fel a cwm-et!
s-off
telepitsd fel a htc syncet,driverekkel együtt majd távolisd el a syncet,de a driverek maradjonak,utána s-off,recoveryt feltelepited,root,nand backup recoveryből,és mehet az ARHD flash.

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#8334) keIdor válasza tgb (#8333) üzenetére


keIdor
titán

Köszi, neki is állok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8335) tgb válasza keIdor (#8334) üzenetére


tgb
senior tag

leirások

az irányár nem félarat jelent!

(#8336) Zirowe válasza roxan (#8330) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én nem hülyéztem le senkit, a szövegben nem is szerepelt a hülye szó.
De ha te így érzed, akkor csak nyugodtan.

Mellesleg megsúgom, hogy főleg azért kell kikapcsolni, mert
1. semmi értelme, kb csak parasztvakítás (gondolom erre az lesz a reakció, hogy "leparasztoztál?!)
2. a hozzá nem értők emiatt nem tudnak belépni hboot-ba, utána meg jönnek felháborodva a fórumokba panaszkodni, hogy "nem megy ez a szemét tákolt android"..

Keldor papa: szerintem jobban járnál a senseay rommal, mumk1-el már "régóta" használjuk, és szerintem eddig az egyik legjobb rom. :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8337) keIdor válasza Zirowe (#8336) üzenetére


keIdor
titán

Mindenki másra esküszik, szóval nincs legjobb szerintem. Ez Samsung-nál is így volt.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8338) tgb válasza Zirowe (#8336) üzenetére


tgb
senior tag

Megerősitem én is,senseay stabil,gyors,akksival is jól bánik,de ez hasznâlatfüggő!

az irányár nem félarat jelent!

(#8339) Zirowe válasza keIdor (#8337) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Első két nap kb az összes elérhető sense 3.5ös romot végigpróbáltam, ezt tűnt a legmegbízhatóbbnak. :)

Ja, és ajánlom tedd fel hozzá a tweak pakkot is, jobban személyre tudod majd szabni.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8340) mumk1 válasza keIdor (#8337) üzenetére


mumk1
addikt

Ha nem jön be, még mindig felrakhatod a Senseay-t. :) Bár nekem az InsertCoin is teljesen megfelelt, de tényleg nagyon jó a felhozatal custom romokból, nehéz választani. :)

@HGabor89
Itt van néhány képem, amit még júniusban csináltam.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8341) Something_ válasza mumk1 (#8340) üzenetére


Something_
őstag

Lőttem most egy képet szobában, lámpafénynél, vakuval. 5 centiről még az én "nagy" igényemnek is jó képeket csinál egy virágról:) Csak hát nem életszerű az e fajta használat, legalábbis nálam.

(#8342) #54715584 válasza mumk1 (#8328) üzenetére


#54715584
törölt tag

A Soundhound nem ingyenes? Mivel tud többet pl a fizetős verzió?

(#8343) Something_ válasza #54715584 (#8342) üzenetére


Something_
őstag

Ööö, régen annyi különbség volt, hogy a fizetősnek volt külön widgetje. (plusz ugye ez egyfajta támogatás is a fejlesztőknek)

(#8344) zool1 válasza keIdor (#8332) üzenetére


zool1
őstag

(#8345) keIdor válasza zool1 (#8344) üzenetére


keIdor
titán

Jó szájbarágós, erre van szükségem, thx! :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8346) Zirowe válasza #54715584 (#8342) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azt hiszem az ingyenesben van havi limit a keresésekre, a fizetőssel meg korlátlanul tudsz keresni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8347) zool1 válasza keIdor (#8345) üzenetére


zool1
őstag

Szia!

Nagyon szívesen, azért vagyunk hogy segítsünk!!!!! Küldtem egy privát üzenetet, ha majd egy kicsit később rá néznél megköszönném. :R

(#8348) keIdor válasza zool1 (#8347) üzenetére


keIdor
titán

Bocsi, igen láttam csak telefonról azt mondom majd gépről írok mert kényelmesebb, de kiment a fejemből. Most válaszoltam. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8349) keIdor


keIdor
titán

S-Off kész. Radio-t meg CWM-et felraktam, most már az SD-n is ott a rom, de nem tudok belépni a CWM-be. Hboot-ig eljutok, ott azt írja a guide, hogy nyomjak megint egy volume down-t, megnyomom de csak a reboot-on vagyok, nem tudok lépkedni semerre.
Hogyan tovább? Ez alapján csinálom:

To Start Clockwork recovery
1. EITHER make sure fastboot is disabled in settings and shut down your phone
This can be done via Settings > Power> Untick "FAST BOOT" at the bottom.
OR take out your battery and put it back in. (this is easier)
2. Keep hold of the volume down button and switch your phone on.
3. Hboot will start. Navigate to recovery with the vol down button. Press power button to select and enter recovery.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8350) keIdor válasza keIdor (#8349) üzenetére


keIdor
titán

Megoldottam, le kellett törölni a CMW.zip-ét még az SD-ről.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.