Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Something_ válasza boksz (#8899) üzenetére


Something_
őstag

Tudtommal a T-Mobile is az E-Care-ba küldi..

Plusz azt hiszem van olyan opció is, hogyha 3x cserélnek főalkatrészt akkor kötelesek adni egy zsír új, bontatlan telefont. Ha már nem forgalmazzák a vásárolt telefont, akkor annak az árából a jelenlegi kínálatot.

[ Szerkesztve ]

(#8902) zool1


zool1
őstag

Üdv!

Feltettem a go launcher ex-et, ami nagyon gyors és jól szuperál. Csak olyan időjárás widgetet keresnék, ami stimmel az evo 3d felbontásához, mert go weather widgetje így elég pici. 4x2 ben van kitéve, de körbe jó 0,5 cm elmarad körben, és így eléggé hülyén néz ki. Vagy ha esetleg tud valaki olyan időjárás widgetet, ami ezen a felbontáson keret nélkül is jól működik, akkor lenne szíves velem megosztani. :R

(#8903) Something_ válasza zool1 (#8902) üzenetére


Something_
őstag

Most komolyan lecserélted a Sense-t go launcherre? :O :O :O
Szerintem senki sem fog tudni mondani neked ilyet, mert nem hiszem, hogy sokan használnának launchert.. Androidos topikban próbálkozz sztem.

(#8904) zool1 válasza Something_ (#8903) üzenetére


zool1
őstag

Szia!

Egyet biztosan állíthatok,az evo 3d mint összeszerelésben, mint feelingben agyonüti a samut!!!! Ez olyan mint a Lada, meg a Ferrari, mind a 2-ő piros...! Más! A sense felület nem rossz, de a névjegyzék kezelést, és a tárcsázást a samu nem olyan rosszul csinálta ám meg. A kedvenceken csak jobbra húrom az ujjam és máris hívom akit szeretnék, ami sense-nél kicsit macerásabb.Ez pláne akkor jön jól, amikor gyorsan kell hívni valakit, mondjuk mikor vezetek és akkor kell telefonálni. (amúgy meg kékfoggal telefonálok!!!!)

[ Szerkesztve ]

(#8905) mumk1 válasza zool1 (#8904) üzenetére


mumk1
addikt

Ezzel mi a gond? Szerintem autós használatra ideális.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8906) Something_ válasza mumk1 (#8905) üzenetére


Something_
őstag

Én is ezt használom, csak az eggyel kisebb verziót. Főképernyőtől egy balra húzás és jobbra már itt is van és közvetlen tárcsázás. Alatta pedig ott van a Call meter 3 G widgetjei.

(#8907) T0rnad0 válasza zool1 (#8902) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem nézd meg a Beautiful Widgetet (getjar.com-ról ingyen le tudod tölteni). Abban van olyan lehetőség pl, hogy átlátszó legyen a háttér. Ha hosszan rányomsz a widgetre go launcherben, van olyan menüpont, hogy resize, azzal lehet a méretét állítani.

Z Fold 4

(#8908) zool1 válasza T0rnad0 (#8907) üzenetére


zool1
őstag

Igen azt már próbáltam, de az sem segített. :F

(#8909) Xaels


Xaels
félisten

Hát skacok úgy néz ki nekem is gariztatás lesz a vége ünnepek után. Nem komoly a gond, de baromira idegesítő. Úgy néz ki a ki/be kapcsoló gomb ment gallyra és csak erős nyomásra reagál rendesen de arra sem mindig megfelelően.

Tünetei:
- megnyomáskor felvillannak a kapacitív gombok de a kijelző nem éled fel.
- ugyanez kikapcsolásnál csak pillanatra eltűnik a kép de visszakapcsol a kijelző.
- Home gomb nyomásra állandóan screenshotot készít pedig nem nyomom a power gombot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8910) mumk1 válasza Xaels (#8909) üzenetére


mumk1
addikt

Nem lehet, hogy valami szoftveres gondja van inkább? Ha élesztéshez folyamatosan nyomom a power gombot (mintha beragadna) ugyan úgy feléled a kijelző, nem csak a gombok. Ha még nem próbáltad, nézzél meg egy factory resetet, esetleg egy másik RUU-t. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8911) kokler válasza mumk1 (#8910) üzenetére


kokler
aktív tag

Sajnos hardveres a probléma, én már csak tudom :O

Xaels: Gariba el, egy nap alatt szerintem cserélik is.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#8912) Xaels válasza kokler (#8911) üzenetére


Xaels
félisten

Vinném én csak dolgozom 26-ig. Akkor meg ugye E-Care nincs. A telefont meg 1 napig nem tudom mellőzni hozzám van nőve. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8913) mumk1 válasza kokler (#8911) üzenetére


mumk1
addikt

Csak azért fura, mert pár hónapja nekem is csinálta ezt a home gombra automatikus screenshot marhaságot, igaz valamelyik custom rommal, de egy rom csere után megszűnt a hiba és azóta sem jelentkezett. :F

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8914) Balazs_ válasza mumk1 (#8913) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nekem ROM-csere nélkül megszűnt, azért 4-5naponta egyszer rájön, ez a marhaság, de ez még belefér. :)

(#8915) Xaels válasza mumk1 (#8913) üzenetére


Xaels
félisten

Pár hónapja a screenshotos hülyesége nekem is volt de csak ritkán és elviselhető volt, de most ugye nem lehet kikapcsolni a kijelzőt vagy bekapcsolni néha csak sokadikra ami roppant zavaró, mert néha csak 3-4 percem van és ezzel szívózni...

Amúgy a legfrissebb gyári ROM van fent. FR-t lehet megpróbálok csak nincs kedvem szívózni a sok cuccal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8916) bacsig válasza zool1 (#8902) üzenetére


bacsig
csendes tag

Én a Palmary Weather-t használom. Nekem bevált.

(#8917) kokler válasza mumk1 (#8913) üzenetére


kokler
aktív tag

Nálam már lötyögött a power gomb, de most javítás után teljesen rendben van...

Tudjátok, mi van az XDA-val? Szükségem lenne egy Sensay ROM-ra. Jöhet akár dropbox-ban, ha valaki szeretne segíteni nekem...

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#8918) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Ez jellemző hogy mindig ekkora mákom van, végre visszajött szervízből a telefonom erre beszarik az xda :DDD

(#8919) kokler válasza davidcsaba93 (#8918) üzenetére


kokler
aktív tag

Szerinted nekem miért kellene a Sensay ROM???!? :P

Na a google cache segített és már töltöm lefelé :))

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#8920) davidcsaba93 válasza kokler (#8919) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

köszi az ötletet :D

(#8921) kokler válasza davidcsaba93 (#8920) üzenetére


kokler
aktív tag

Nagyon lassan jön már több, mint 10 perce. Ha nem megy, felteszem majd valahova :)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#8922) imrufo válasza Xaels (#8915) üzenetére


imrufo
tag

Én képernyő kikapcsoláshoz Market-ról a ShakeOff progit használom... Nem nagy cucc, de mindjárt csak fele annyiszor kell megnyomni a power gombot. :)

(#8923) Something_ válasza Xaels (#8915) üzenetére


Something_
őstag

Vészmegoldásnak nem lenne jó egy olyan rom, amivel a volume gombbal is lehet éleszteni? Lezárást meg widgettel.
Azt hiszem láttam ilyen rom-ot.

Szerk.: basszus, most nézem, hogy nem megy az xda :((

[ Szerkesztve ]

(#8924) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Az akksi kalibrációt hogy érdemes csinálni? Feltöltöm max-ra utána wipe battery stats és addig merítem amíg ki nem kapcsol?
Valamit csinálnom kéne vele mert össze vissza ugrálnak a százalékok :S

(#8925) Something_ válasza davidcsaba93 (#8924) üzenetére


Something_
őstag

(#8926) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

4ext recovery touch-ban a fromat all partitions ugyanaz mintha mindent wipe-olnék? (data,cache,dalvik)

(#8927) Something_ válasza davidcsaba93 (#8926) üzenetére


Something_
őstag

wipe cache partition: Törli az cache partíciót. Ha azonos ROM-ból telepítünk új verziót, elég ezt az opciót választani, így adataink, beállításaink megmaradnak.

(#8928) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Valakinek volt már olyan hogy a market nem töltötte le az alkalmazásokat? Akármit csinálok nem működik és ráadásul visszatérő hiba,de múltkor csak úgy simán,magától megjavult.

(#8929) #54715584


#54715584
törölt tag

Ismerős Desire S-én hasít az új market, az enyémen meg k lassú... :(((

(#8930) mumk1


mumk1
addikt

Kicsit döcögve, de megint megy az XDA.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8931) Xaels válasza Something_ (#8923) üzenetére


Xaels
félisten

Nem akarok most már ROOT-olni. Úgy is megy majd a szervizbe és egyelőre úgy néz ki megemberelte magát és ritkábban sz@rakodik. Aztán meglátom mi lesz vele, mert nagyon szeretem csak na...

Szerintem ha elérhető lesz nálunk a DROID4/Milestone4 akkor kap majd egy esélyt újra a Motorola, reménykedem benne, hogy a Google gatyába rázza őket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8932) kokler válasza Xaels (#8931) üzenetére


kokler
aktív tag

Azért lehet, hogy mostanában kellene elvinned szervizbe, mert ha kijön OTA-n az 1.19-es HBOOT, akkor legjobb tudásom szerint nem is fogsz tudni egy darabig root-olni :Y

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#8933) CrAck69 válasza imrufo (#8922) üzenetére


CrAck69
senior tag

Hali, és ezzel a ShakeOff-al ébreszteni nem lehet? :)
Nincs olyan h ShakeON ? xD

Egyszer fenn....

(#8934) Zirowe válasza kokler (#8932) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egyszerű, mint már írtam, nem kell telepíteni az új hboottal rendelkező frissítést.

Várni kb fél napig a megjelenés után, hogy kijöjjön egy rootolt verzió, és azt telepíteni, és akkor nincs para.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8935) imrufo válasza CrAck69 (#8933) üzenetére


imrufo
tag

Egy órás keresgélés után találtam valamit, ami működhet is akár... :)
Nem fogod elhinni, az a neve hogy ShakeOnOff. :D
Most kezdem tesztelni, remélem nem zabálja le az akksit...
[link]

(#8936) CrAck69 válasza imrufo (#8935) üzenetére


CrAck69
senior tag

Én lusta voltam, nem néztem utána :)
De egész jól hangzik. Várom a fejleményeket :R

Egyszer fenn....

(#8937) Xaels válasza kokler (#8932) üzenetére


Xaels
félisten

Na én csak akkor fogok ROOT-olni, ha lesz alap ICS felületes 100%-os ROM és a gyári ROM meg Sense-s lesz, de csak kíváncsiságból, amúgy egyáltalán nem vonz a ROOT. Elégedett vagyok a Sense-el csak néha kell egy kis változatosság.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8938) mumk1 válasza Xaels (#8937) üzenetére


mumk1
addikt

Nagyon konzekvens vagy. Nem is annyira a Sensation miatt, de hogy a Desire-t is tudtad root nélkül használni, számomra maga volt a csoda. Tényleg respect. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8939) keIdor válasza Xaels (#8937) üzenetére


keIdor
titán

Gyári romot használsz még mindig amúgy? Utólag visszagondolva tényleg saját magam kínoztam azzal, annyira rossz egy Senseay-hoz képest. A telefont mintha kicserélték volna. Minden szoftveres hülyesége rendbe jött.
Soha többet gyári rom, kivétel Samsung, azokkal nem volt bajom SGS2-nél.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8940) davidcsaba93 válasza davidcsaba93 (#8928) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Végre sikerült rájönnöm hogy miért szarakszik a market. Egyszerűen annyi hogy szar az otthoni net. Mobilnettel és a szomszéd wifijével is faszán jön le minden,saját nettel meg vagy megszakadnak a letöltések vagy el sem indulnak vagy invalid package file hibával szórakozik. :((

(#8941) Xaels válasza keIdor (#8939) üzenetére


Xaels
félisten

Türelmes vagyok :DDD Meg nem igazán jöttek ki nálam szoftveres bugok, igaz nem vagyok hardcore felhasználó. Netezek, telefonálok, fényképezgetek meg néha 1-2 fontos dolgot elintézek ilyen-olyan appokkal, de soha nem volt rá komolyabb panaszom. A Desire-re sem, sőt néha még hiányzik is :DDD

Egy fizikai QWERTY nagyon hiányzik. Xperia X1 óta nem volt olyan telefon ami bejött volna és nálunk is elérhető lett volna. Na még az a telefon is hiányzik néha pedig kapott rendesen hideget-meleget. Nekem Samsung-al voltak negatív tapasztalataim szoftveres részen és az SGS(1)-nél rendesen voltak gondok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8942) keIdor válasza Xaels (#8941) üzenetére


keIdor
titán

SGS1 csak 2.3.4 óta jó. De az SGS2 pedig szuper manapság, megkockáztatom legproblémamentesebb telefon az utóbbi időben. Bár az SE-k is jók nagyon. Kegyelten gyors még egy Mini is.

Szerintem meglátnád mennyivel gyorsabb egy GPU által gyorsított felület egy Senseay romban sírva menekülnél a gyáritól. Hidd el, hogy ég és föld egyszerűen a lapozás pl. a menüben. Nem túlzok, egy másik telefont kapsz.

2 hónapja még én is azt mondtam elég a gyári, ugyanazt vallottam, mint te, azt nézd meg a véleményem most. Soha többé gyári HTC rom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8943) Something_ válasza keIdor (#8942) üzenetére


Something_
őstag

2 hónapja még én is azt mondtam elég a gyári, ugyanazt vallottam, mint te, azt nézd meg a véleményem most. Soha többé gyári HTC rom.

Ugyanez. Lehet emlékeztek még rá, hogy odavetettem Edenyke-nek, hogy milyen sok ideje van a főzött romokhoz. Na akkor még nem értettem, hogy minek szenvednek/szenvedtek vele.. Most már értem, hogy miért! Jah és aláírom, hogy semmi szenvedni való nincs vele, felraktam a romot, felraktam az amazecam-ot, 3.5 képgalériát, free scrollt-t és azóta használom tökéletesen a telefont.
Egy dologtól félek csak, ha netán szervizbe kell vinnem és nincs rá módom, hogy visszarakjam a gyári romot, akkor van egy 100e ft-os téglám.

(#8944) davidcsaba93 válasza Something_ (#8943) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Egyébként mennyire figyelik ezt? Volt már valaki itt ph-n akinek elveszett a garanciája ez miatt?

(#8945) MerLinh válasza kokler (#8932) üzenetére


MerLinh
senior tag

ne mond azt hogy nincs root =) hivatalosan még mindig ki lehet nyitni... =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8946) #54715584 válasza davidcsaba93 (#8944) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az egyik ismerősöm szívott így HD2-vel. Még folyamatban a dolog, de veszett a garancia.

(#8947) Xaels válasza keIdor (#8942) üzenetére


Xaels
félisten

SE-ből nekem igazából a Nozomi tetszik(fog tetszeni). ARC-ot próbálgattam, de például ott a képernyő feloldó/lezáró gomb miatt majdnem a fejem vertem a falba. A Minik+Ray meg már nekem kicsik.

SGS2 nem tetszett soha. Fogdostam és elég sokaknak van a környezetemben, de se a külseje sem a gyári szoftvere nem fogott meg. Persze az utóbbin elég hamar lehet változtatni komolyabb mókolás nélkül.

Nekem ez a sebesség elég, másnak nem mutogatom milyen. Használom arra amire kell, ha nem felelne meg adtam volna el és vettem volna mást. Ha egy telefon nem képes kielégíteni a szükségleteimet akkor már rég rossz, szerencsére van elég sok szereplő a piacon.

Talán a Droid4/Milestone4 jó lesz, pláne ha lesz rá megfelelő állapotú ICS. Azután nem hiszem, hogy kelleni fog frissítés ha az megfelelően fogja tenni a dolgát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8948) Something_ válasza davidcsaba93 (#8944) üzenetére


Something_
őstag

Passz, gondolom nézik, mivel elég sok sensationt visznek a szervizbe, így legalább kiesik pár főzött romos:D

(#8949) keIdor válasza Xaels (#8947) üzenetére


keIdor
titán

Tekintve, hogy a Milestone 3 hivatalosan el se érte Európát, én nem sok esélyt látok 4-re a kontinensen. Persze megrendelheted tengerentúlról, de ha van is GSM modulos belőle, akkor se éri meg a garancia miatt. Szopó érvényesíteni ha gáz van.

Én most csak egy telefonra cserélném ezt: Galaxy Nexus.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8950) Xaels válasza keIdor (#8949) üzenetére


Xaels
félisten

Én RAZR Pro-ként tekintek rá és ugye a RAZR eljutott szolgáltatóhoz és talán a Google is beleszól 1-2 dologba végre. Ha mégsem, akkor kintről nem fogok rendelni, majd lesz akkor más gyártó aki eleget tesz minden tekintetben az elképzeléseimnek.

GNexus csalódás 1-2 dologban, sajnos maradtak hiányosságok(legalább is számomra). A kamera pocsék és már a multitouch bugosságáról is cikkeztek Engadget-en. Eleinte gondolkoztam rajta mert az én szolgáltatómhoz került be listára, de elment tőle a kedvem ezért is várom meg Sensation-re az ICS-t.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.