Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#744) balla241 válasza Bog (#740) üzenetére


balla241
csendes tag

Szerinted kinek hiányzik az infra és az FM rádió ugye a végszóban ez is szerepelt. Van nfc és netes rádió.
Valójában nem csak a speed shop forgalmaz hivatalosan HTC-t. Egyébként a mobilok nagyrésze 30-50 eft-al drágábbak. Én is vásárolok náluk, de azért körül nézek a neten. Csak ezekkel a végszókkal sajnos sok user felhasználó visszalép a vásárlástól még a szolgáltatok is lejáratják a HTC-t hol ott akinek volt már a kezébe az tudja, hogy nagyon bivaj hardver+kivállóan optimalizált szoftver ami akadás és dőccenésmentes készülékről beszélünk. Én nem egyszer nem kétszer futottam bele olyanba, hogy le akartak beszélni a HTC-ről a szolgáltatónál és amikor megkérdeztem, hogy miért talán használta már a készüléket az volt a válasz, hogy nem. Akkor kérdeztem, hogy mi a baj vele azt mondták, hogy másoktol halotta, hogy nem jó vegyek inkább tömeggyártású te is sejted telefont. Mint láthatod az aláírásomban, hogy én kicsit mélyebben belenyulok. Azért szerintem többet érdemelt volna. Csak azt tudom most is mondani, hogy tessék használni kicsit tovább és meglátjátok, hogy ennek a telefonnak szervizre sincs szüksége nem mindenkinek ezen lovagolni. Ami jó és prémium minóség az nem szorul szervizre. ;)
ui; sajnos ismerem a speed shoop beszerzését és az árrésüket.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.