Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18049) Rick4 válasza Márton (#18047) üzenetére


Rick4
félisten

Sok ilyen példa van, és sem ezek, sem a többi nem olyan, amire ezt a dolgot rá lehetne húzni, ez semmi más, egyszerűen hibás program, hibás térkép-adatbázis, vagy bármi más, amit évek alatt nem tudnak/ akarnak helyrehozni! Az ócsai meg a vésztői sztori legalább 3-4 éves dolog, már akkor is volt ilyen, és most is van.
Hidd el, amikor a múltkor a cseheknél (szerk, az még a lengyel oldalon volt) jöttem haza, és este 11-kor levitt a susnya ulicába, nem gondoltam ennyire viccesnek, akkor és ott már 1000km-nél jártam, reggel 7:05-kor már kocsiban ültem, tehát 17 órányi vezetésnél jártam, úgy nem volt az olyan vicces...

Kamienna Gora nevű település volt, ott mentem végig:

És ugye szemre még látványos, hogy a két út körül a "rövidebben"vitt, viszont a gmaps szerint biztosan 1000m-en belül van a különbség, mivel ugyanúgy 242km-es volt az a szakasz, áthúzva az útvonalat 1 perc előny van a hoki utcában!!...
Itt mentem végig, majd beérve itt kellett volna tovább vigyen:

Ehhez képest lefordított a Zankowia utcán, és ott tökön paszulyon keresztül végigvitt a jó út helyett... Anno az igonál volt gyors, rövid, meg valami arany középút, nem tudom, mitt miért nem lehet ezt betervezni. Ha beállítom, hogy 3.5T alatti teherautóval vagyok, nem arra vitt volna? Szerintem csak bonyolítaná a helyzetet!!

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.