Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Pow


Pow
tag

Érdekes ez az aksi kezelés ... mindig nézem mikor kikapcsolom a kijelzőt mennyin áll, előfordult már az is 1 óra alatt 2% csökkent, de volt mikor 1% emelkedett. :F
Milyen lehetőség van az újrakalibrálásra root nélkül ? Vagy valami trükk,tipp töltésnél merítésnél?

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#6652) sto1911 válasza Pow (#6651) üzenetére


sto1911
veterán

Az ujrakalibralas hulyeseg, meg nincs is ilyen :) Ha emelkedett, az szerintem gond, lehet valami app zavar be, rosszabb esetben HW-hiba.

(#6653) -Gerzson- válasza CBool (#6646) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Felhívtam őket és rád hivatkoztam :D
-Azt mondták már a szuperszervizes kollégánál van. még nem telefonált?
-Mondom: Reggel még azt az infót kaptam, hogy átadták futárszolgálatnak
-Igen????

Eltűnt 5 percre, majd közölte:- Tényleg átadtuk tegnap a GLS-nek... :Y

Kaptam csomagszámot, reggel hívom a GLS-t

Katasztrófa az ügyfélkiszolgálásuk.... :W

(#6654) Pow


Pow
tag

Másnál is van hasonló anomália?

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#6655) leslieke válasza Pow (#6654) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6656) Drachoo válasza Pow (#6654) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nekem nincs ilyen probléma. :N

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#6657) sto1911 válasza Pow (#6654) üzenetére


sto1911
veterán

Sztem nalam is vannak ilyen tuskek :-D

(#6658) hk9mxz


hk9mxz
tag

sziasztok!

Van egy ilyen tabletem es baratnom ma azzal jott haza, hogy nem kapcsol be. (full gyari rom semmi mokolas) Elvileg lemerulhetett a taskajaba. Toltore rakom es felvillan az akksi ikon (feher, de nincs animalva, hogy toltene) Egy kis ido utan megprobalom bekapcsolni es a google logo utan jon az a szines X es azon nem akar tovabblepni. Bootloaderbe belep probaltam mar factory resetet is meg masik microUSB-vel tolteni, de semmi. Az X utan nem megye tovabb... valakinek valami otlet, hogy mi lehet? Egyaltalan a toltes ikon animalva van? (tehat ha tolt akkor nem csak egy feher ikonnak kene lennie ugye?)

remelem tud valaki segiteni
udv

[ Szerkesztve ]

(#6659) mobal válasza hk9mxz (#6658) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Probálj meg fastboottal újrarakni mindent. Ha nem jó akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6660) tvamos


tvamos
nagyúr

Lehet, hogy rossz helyen teszem fel a kerdest, de ilyen a tabletem, es hatha valaki itt utba tud igazitani...
Szoval, egy kutyu adatokat kuld, bluetooth virtual serial.
PC-vel osszeparositva, terminal emulatorban jonnek az adatok frankon.
Tabon szeretnem ugyan ezt.
A tab is osszeparzik, de hiaba inditom a Terminal Emulatort, vagy a TerminalBT jmj-t, az adatok nem jonnek.
Valami otletetek nincs? Elore is kosz! Tomi

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6661) Luser2000 válasza hk9mxz (#6658) üzenetére


Luser2000
addikt

A töltés ikon animált. Amikor csatlakoztatod, akkor egy elem ikonban egy villám jel látható, majd ha megindul a töltés, akkor az elem ikonban a villám helyett a szint emelkedése (pulzáló módon) mutatja a töltést.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6662) hk9mxz válasza Luser2000 (#6661) üzenetére


hk9mxz
tag

koszi.. tehat akkor nekem nem tolt :(

(#6663) tvamos válasza hk9mxz (#6662) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem csak egy villam jel van, akkor is, ha tolt.
Ha teszel fel battery monitort, pl. GSam, vagy Battery Monitor Widgetet, akkot nezheted a battery hystorin, hogy tolt, meg ilyenek...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6664) fatty válasza hk9mxz (#6658) üzenetére


fatty
aktív tag

Kikapcsolt állapotban először villámos akku ikon, majd jön a töltési animáció, utána képernyő kikapcsol. Bekapcs rövid megnyomására újból előhozható.

(#6665) fatty


fatty
aktív tag

Nexus 7 gyári dokkoló unboxing videó

(#6666) karesz81 válasza fatty (#6622) üzenetére


karesz81
tag

Az IC szám nekem is ez.

(#6667) zolka1977 válasza -Gerzson- (#6653) üzenetére


zolka1977
tag

Múlt hétem rendeltem tőlük én is, azt igérték hogy még karácsony előtt megpróblják elküldeni ,azóta semmi.Tegnap előtt átállították a netemet+kaptam tőlük egy sms.Ma felhívtam őket hogy mikor jön már a készülék ,válasz: a két ünnep között valószínű , ha ma elindítom a postázást ,és meggyorsítom. :C
Ez aztán a szolgáltató hozzáállás net meghosszabítva, készülék feladása nuku :W

[ Szerkesztve ]

(#6668) Syl válasza zolka1977 (#6667) üzenetére


Syl
nagyúr

Gondolod te vagy az egyetlen az országban aki valamit rendelt a t-home-tól? :U
Én a Nexus-t az akció első napján rendeltem meg. A netet kb fél órával a szerződés aláírása után már aktiválták, de a tablet csak 9 munkanap után érkezett meg.
Ha neked ma azt mondták, hogy két ünnep között megkapod, akkor még örülhetsz a gyors ügyintézésnek. :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6669) hk9mxz válasza tvamos (#6663) üzenetére


hk9mxz
tag

konkretan nem tudom bekapcsolni, de ezekszerint tolteni sem tolt, mert csak a feher ures elem jelenik meg. egesz este tolton volt. google logo lefele hangerore bejon a bootloader, de aztan ennyi. csinalhatok barmit nem indul el...

(#6670) #78121280 válasza zolka1977 (#6667) üzenetére


#78121280
törölt tag

Én 10.-én rendeltem meg és 18.-án kaptam meg.
Az ügyfélszolgálat nincs a helyzet magaslatán,többször is érdeklődtem hogy mikor szállítja ki a GLS mert állították,hogy a GLS hozza, még csomag azonosítót is lediktálták,amivel érdeklődtem a GLS-nél, kiderült nincs is ilyen csomag náluk,na ekkor vissza teloztam a T-Home-nak,egy értelmes ügyintézőt fogtam ki aki utána nézett és hát mondta,hogy persze hogy nem találja a GLS mivel nem is az viszi ki hanem a Szuperszerviz,mondta hogy keresni fognak telefonon, pár órával később már hívott is a srác,hogy pár óra múlva hozza a cuccot. Kitartás, naponta nyaggatni kell őket.

(#6671) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az normális, hogy a szabad memória 300-415 MB között van?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6672) fatty válasza hk9mxz (#6669) üzenetére


fatty
aktív tag

Probaltad masik toltovel, masik kebellel?

(#6673) fatty válasza karesz81 (#6666) üzenetére


fatty
aktív tag

Sikerult a 4.2.1-et feltenned valamilyen modon?

(#6674) Tejes Pite válasza hk9mxz (#6669) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

A logonál nem megy tovább? Akkor ez boot loop. Újra kell telepíteni a rendszert, de ha gyári állapotban van, vidd a szervízbe.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6675) assemble


assemble
addikt

Egyebkent mi az a nagy akcio a t-home-nal amiert mindenki ott veszi? Gondolom errol van szo?
Jol veszem ki otthoni net husegvallalas eseten joval olcsobban odaadjak a cuccot?
Mert most van egyebkent is egy aktiv Netmania XXL csomagom (azt most meg nem mondom hogy 1 vagy 2 ev huseggel, de a kettobol valamelyik), jol veszem h 2 ev husegnel 20k-ert odaadnak? Ez igy tenyleg nem hangzana rosszul :)

(#6676) Syl válasza assemble (#6675) üzenetére


Syl
nagyúr

20K plusz havi 1390.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6677) assemble válasza Syl (#6676) üzenetére


assemble
addikt

Elvileg azzal a csomaggal amim van csak egyszeri 20k, es mivel alapbol is volt ra 2 ev husegem igy effektive semmit nem kellett bevallanom hozza, megrendeltem es kuldik ki ennyiert. Meg nem tudom mit csinaljak vele de ennyiert a hulyenek is megeri :)

[ Szerkesztve ]

(#6678) Syl válasza assemble (#6677) üzenetére


Syl
nagyúr

Jah, nekem "speciális" csomagom van és pont aznap kellett hosszabbítanom, amikor elindult a Nexus árusítás.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6679) Tejes Pite válasza assemble (#6677) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

A hülyének megéri... Aki meg okos az rájön hogy a Trének miért éri meg. Akció? Persze, az ember csak azt látja hogy olcsóbb az N7.
Mielőtt jönnek a válaszok: Nem, nem vagytok hülyék ez csak egy pénteki hasonlat volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6680) karesz81 válasza fatty (#6673) üzenetére


karesz81
tag

Csináltam egy factory resetet, de nálam sem oldotta meg, ugyanúgy behal a frissítés.

Megnéztem a videot, amit linkeltél, de sem az angolom, sem az tapasztalatom nem elég hozzá, hogy bele merjek vágni..
Arra gondoltam felhívom a magyarországi asus support-ot, és megkérdezem, mit mondanak erre a hibára..

Üdv.

(#6681) Tejes Pite válasza karesz81 (#6680) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Azt mondják hogy szia, heló, nem tudunk segíteni.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6682) assemble válasza Tejes Pite (#6679) üzenetére


assemble
addikt

Gondolom azok miatt eri meg nekik akik emiatt kotnek uj elofizetest vagy hosszabbitjak meg jelentosen a huseguket.
De mivel nekem enelkul is eleve volt elofizetes, friss hosszabbitassal, igy effektive semmi pluszt nem kellett bevallalnom hozza, igy nem nagyon latom hogy hol ne erne meg 20k-ert egy N7 :)

(#6683) Syl válasza assemble (#6682) üzenetére


Syl
nagyúr

Évek óta tés netem van, úgyis hosszabbítottam volna. És mivel lemondtam a tévét, a netcsomagot meg magasabbra emeltettem, a havi előfizetési díjam 2500 forinttal lett alacsonyabb. Gyakorlatilag a nexus ingyen van, sőt. :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6684) karesz81


karesz81
tag

Abban tudtok segíteni, hogy egy USA példánynál hol tudom leellenőrizni az itthoni garis javítás lehetőségét?

Köszi!

(#6685) Tejes Pite válasza karesz81 (#6684) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Serial number alapján megmondja a magyar Asus hogy van-e rá garancia itthon.

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6686) karesz81 válasza Tejes Pite (#6685) üzenetére


karesz81
tag

Köszi!

(#6687) fatty válasza karesz81 (#6680) üzenetére


fatty
aktív tag

Próbáld meg ASUS-t hátha segítenek, de ha nem akkor marad kézi flash.
Angolom nekem sem túl jó, de a videót nézve lehet látni mit ír be a cmd ablakba.
Itt van egy leírás(angol) , és linkek a letöltésekhez.
Annyira nem bonyolult, mint ahogy kinéz. Persze ne vágj bele, ha nem vagy biztos a dologba. Én is paráztam közben, hogy letéglázom, de szerencsére sikerült.

(#6688) karesz81 válasza fatty (#6687) üzenetére


karesz81
tag

Arra lennék kíváncsi, hogy neked ezt követően helyreáll e az OTA frissítés, vagy ezt minden új verziónál el kell játszani.

De ez csak a következő update-nél fog kiderülni...

(#6689) Uzi74 válasza tvamos (#6645) üzenetére


Uzi74
senior tag

Mi tokban tartjuk, lehet régen leesett, csak nem vettük észre :)

(#6690) Tejes Pite válasza tvamos (#6645) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Miért nem szeded le? :U

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6691) Tejes Pite


Tejes Pite
aktív tag

Karácsonyi akció: 218 Ft a Need for Speed™ Most Wanted és a Dead Space™.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6692) TOZ válasza Tejes Pite (#6691) üzenetére


TOZ
addikt

Max Payne, GTA 3...

[ Szerkesztve ]

(#6693) assemble válasza TOZ (#6692) üzenetére


assemble
addikt

(#6694) Szaszabond válasza Tejes Pite (#6691) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok, kicsit idióta lesz a kérdés:
Vehetek e programot a Google Playen keresztül (pl ezt a NFS Most Wanted-ot) úgy, hogy még nincsen készülékem. Valószínűleg csak az ünnepek után vagy január elején lesz meg a gép, de nem igazán szeretnék lemaradni erről az akcióról.

[ Szerkesztve ]

(#6695) Uzi74 válasza Szaszabond (#6694) üzenetére


Uzi74
senior tag

Ha tudod melyik google (e-mail cím) felhasznalód lesz a gépen beállítva, próbáld ki: https://play.google.com/store

[ Szerkesztve ]

(#6696) Balinov válasza Szaszabond (#6694) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem nem fog menni, ha fizetos alkalmazast veszel ramesz a vasarlasra, majd ki kell valasztanod a keszuleklistadbol,amire meg akarod venni, es csak utana jon a checkout ill. a Google Wallet-es fizetes.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6697) Szaszabond válasza Balinov (#6696) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Köszi végül is kipróbáltam, hát nem megy. Azt Írja előbb be kell jelentkeznem a tabletről a playstore-ba és csak utánna lehet elkezdeni a vásárolgatást.

(#6698) sto1911 válasza Szaszabond (#6697) üzenetére


sto1911
veterán

Ha van a kozeledben egy olyan gep, amin fut az adott program, akkor vedd meg azon keresztul, de nyilvan a TE fiokoddal (elotte hozza kell adni!

[ Szerkesztve ]

(#6699) kovsol válasza Szaszabond (#6697) üzenetére


kovsol
titán

Sajnos szerintem ez nem túl jól megoldott így. Akkor se tudod megvenni ha az épp regisztrált készülék nem támogatja a játékot, pedig később még simán beszerezhet az ember egy támogatott készüléket.

May the Force be with you!

(#6700) Szaszabond válasza sto1911 (#6698) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Mondjuk ez elképzelhető. Bár nem tudom 4.0.3 as androiddal szerelt gépen lehet e több fiók. Ilyen van a közelben per pillanat ASUS TF101.
Arról tudnátok nyilatkozni esetleg, hogy a Google wallet elfogadja e az OTP-s elektronikus kártyát? (netes kártyaszámot amire én töltöm fel a fedezetet előre)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.