Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) mobal válasza MrPetya19 (#6899) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

PPP Widget-re gondoltál?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6902) Xmodule


Xmodule
őstag

Ezzel a lcd density programmal állítottam 213 róla 160 rá utána rá nyomok hogy restart de nem történik semmi. Root megvan.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6903) balika333 válasza mobal (#6901) üzenetére


balika333
tag

MrPetya19, mobal: köszönöm!! Még nincs meg az OTG kábelem, de amint lehet kipróbálom. Imádom ezt a gépet mindent meg lehet oldani :) Reggelit még nem tud főzni de idő kérdése :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#6904) sto1911 válasza balika333 (#6903) üzenetére


sto1911
veterán

Nem akarom elvenni a kedved, de nem biztos, hogy a meglevo mobilsticked tamogatni fogja, az enyem pl. nem megy, bar lehet csak en vagyok bena :-)

Kellene egy lista a biztosan mukodokrol.

(#6905) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Sziasztok!
Tegnap írtam, hogy hiába dugom be a töltőbe, bekapcsolt állapotban nem érzékeli a töltést, de az akksi állapotánál kiírja, hogy pl 8 óra van hátra, aksiról, viszont mikor lehúzom a töltőről, rögtön kikapcsol. Lehet rá valami egyszerű megoldás is, vagy mindenképp marad a szervíz?

(#6906) fahrii válasza Revesz (#6869) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem tokeletesen megy, ki is vittem mar. Be is baszna ha nem menne tegra3on.

(#6907) akipapi válasza zsírsámán (#6905) üzenetére


akipapi
tag

Tegnap írtad, hogy nem a gyári töltővel töltöd. Valószínű csak szinten tartja az akksit és nem tölti bekapcsolt állapotban, pláne ha közben használod is. Kapcsold ki és hagyd rajta egy éjszakát, vagy szerezz egy gyári töltőt. Ha úgy se megy akkor szerviz!

(#6908) fatty válasza akipapi (#6907) üzenetére


fatty
aktív tag

En 750mAh-os mobil toltot hasznalok es mukodik, igaz 4-5 ora alatt tolti fel. Persze nem nullarol toltom...

(#6909) fatty válasza Xmodule (#6902) üzenetére


fatty
aktív tag

Ez nekem sem mukodik. Az LCD Denisity modder ujrainditja, de ugy is marad, ugyhogy NE hasznaljatok. Csak cwm backupobol tudtam felebreszteni a gepet. A RomToolbox-ban mukodott nekem ez a funkcio.

(#6910) zsírsámán válasza akipapi (#6907) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Köszi a választ! Hamarosan jön egy átalakító a gyári töltőhöz, megnézem akkor azzal is. :R Remélem nem lesz szervíz. :O

(#6911) Balinov válasza zsírsámán (#6910) üzenetére


Balinov
félisten

asztali pc-d/laptopod usb portjarol sem tolt?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6912) balika333 válasza sto1911 (#6904) üzenetére


balika333
tag

Meglátjuk majd! Január elején érkezik az OTG kábel, hátha megy. Ha nem akkor marad továbbra is a telefon internetének a megosztása :)

Samsung Note 22 Ultra

(#6913) Tejes Pite válasza Balinov (#6911) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Azt nem próbálta, túl egyszerű lenne... :DDD

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6914) zsírsámán válasza Balinov (#6911) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Bedugtam a pc-be is, kikapcsolt állapotban rögötn megjelent a töltést jelző ikon is, de bekapcsolt állapotban azt írta, hogy nincs töltőn. Ekkor fogtam a telefonom tültőjét, ami 1,5 A-es elvileg, aról is csak kikapcsolt állapotban tudott tölteni. Rajta hagytam estére, (kb 9 órát töltött kikapcsoltan) de bekapcsolni még mindíg csak úgy tudom, hogy a töltőn van, és amint leveszem a töltőről, rögtön kikapcsol.

(#6915) Balinov válasza zsírsámán (#6914) üzenetére


Balinov
félisten

ott vmi hw hiba lesz, tegnap meloban radugtam a pc usb portjara, 3-4 ora alatt kb 40%-ot toltott, vegig be volt kapcsolva, telefon osztott netjet hasznalta

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6916) zsírsámán válasza Balinov (#6915) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ettől féltem. Mindenesetre megpróbálom még a gyárival is, hátha csak eleinte kell neki egy nagy energiafröccs, de ha nem jön össze, akkor marad a szervíz.

(#6917) losi73 válasza zsírsámán (#6916) üzenetére


losi73
senior tag

üdv szerintem az eredetivel ok lessz,nálam anno ugyan ezt csinálta egy ipod touch 4,gyári töltövel 10 perc alatt rendbe jött. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6918) zsírsámán válasza losi73 (#6917) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Köszi! Akkor még nincs minden veszve.

(#6919) kanyipicske


kanyipicske
tag

Kepernyőt mivel töröljem?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#6920) losi73 válasza kanyipicske (#6919) üzenetére


losi73
senior tag

amivel a tv-éd is törlöd :)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6921) kanyipicske válasza losi73 (#6920) üzenetére


kanyipicske
tag

De a tv nem zsíros a tapicskolástól:D

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#6922) losi73 válasza kanyipicske (#6921) üzenetére


losi73
senior tag

nem is arra gondoltam,csak amivel én a tv-ém tisztitom simán jó telefonhoz tablethoz vagy napszemcsihez,és tv hez kaptam. :)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6923) Xmodule


Xmodule
őstag

Ez a BusyBox mire jo? Nehany pelda erdekelne.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6924) leslieke válasza kanyipicske (#6919) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bármilyen puha, nem szöszölő törlőkendő megteszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6925) brownus válasza kanyipicske (#6919) üzenetére


brownus
veterán

Pamut poloval.... ami épp rajtad van.....

(#6926) mobal válasza Xmodule (#6923) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6927) Xmodule válasza mobal (#6926) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi ezt azért én is megtaláltam. Az érdekelt volna, hogy itt közulletek használja e valaki és ha igen mire.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6928) Balinov válasza mobal (#6926) üzenetére


Balinov
félisten

na jo, ezt magunktol is tudtuk volna, gyakorlati haszna mi? android/ n7 specifikusan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6929) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

Ilyen Tabot szeretnék venni, csak az nagyon zavar hogy a főképernyő álló mód only.
Van valami megoldás arra,hogy "le lehessen fektetni"( ;] ) a kijelzőt?

Köszi! és Boldog Ünnepeket:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#6930) bigrock válasza maki12 (#6929) üzenetére


bigrock
addikt

Igen, el kell dönteni oldalra 90 fokban a N7-et. :-) Viccen kívül: fordul a főképernyő is.

[ Szerkesztve ]

(#6931) maki12 válasza bigrock (#6930) üzenetére


maki12
senior tag

Köszi a gyors választ! Nem tudom honnan szedtem hogy nem fordúl.De gyárilag ilyen?

HTC U11 & Nikon D5300

(#6932) zsírsámán válasza maki12 (#6931) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Aha :K

(#6933) dombila válasza Xmodule (#6927) üzenetére


dombila
senior tag

A Busybox egy Linux utility gyűjtemény. Sok parancsot ezek közül tartalmaz az alap Android is, de a Busybox-ban található változatok pl. több módon paraméterezhetőek.

Gyakorlati haszna az, hogy számos root-ot használó program a Busybox rutinjait akarja használni. A Titanium Backup pl ezt úgy oldja meg, hogy ha nem talál Busybox-ot, akkor telepít egyet.

(#6934) leslieke válasza maki12 (#6931) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Forog gyárilag is, ha jól emlékszem, de a Nova launcherrel biztosan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6935) Drachoo válasza maki12 (#6931) üzenetére


Drachoo
senior tag

Gyárilag nem forog. Előtte fekete macskát kell sétáltatni összetört tükrön és a végén azt mondani, hogy "Mukodj!". :)

Komolyra fordítva a szót forog, miért ne forogna? :F

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#6936) maki12 válasza Drachoo (#6935) üzenetére


maki12
senior tag

Köszönöm mindenkinek!:)

Nem tudom..Igazából minden videón csak álló módba láttam,és egy ilyet szeretnék,szóval rákérdeztem :D
De egyébként bolond vagyok,nem csak a gyári launcher van....Tehát kérdés megoldva,hamarosan visszatérek remélhetőleg tulajként :)

Ja még valami...
Extreme Digitalnal 80 ropi,de lehet ti tudtok jobb/olcsóbb helyet.
Hol érdemes megvennem?

HTC U11 & Nikon D5300

(#6937) maki12 válasza maki12 (#6936) üzenetére


maki12
senior tag

Bocsi a dupláért..MobilX?Megbízhatóbb mint ED?

HTC U11 & Nikon D5300

(#6938) leslieke válasza maki12 (#6937) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azonos áron adja mindkettő, inkább az ED-t választanám.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6939) maki12 válasza leslieke (#6938) üzenetére


maki12
senior tag

Rendben,gondolom a gyári garit megsem kell kérdeznem,elő is rendeltem!:)

Köszönöm a segítséget!:)

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#6940) Cyrin válasza maki12 (#6931) üzenetére


Cyrin
addikt

onnan szedhetted, hogy régebben a 4.1-el nem fordult el, sok tesztben még ez van. 4.1.2 már fordul gyárilag.

(#6941) akipapi


akipapi
tag

Ezt a billentyűzetet próbálta már valaki? Esetleg vélemény?
[link]

(#6942) leslieke válasza maki12 (#6939) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A boltban adnak papírt a gyári garanciáról.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6943) maki12 válasza Cyrin (#6940) üzenetére


maki12
senior tag

Köszi,rákeresve már látom :K

HTC U11 & Nikon D5300

(#6944) tvamos válasza zsírsámán (#6916) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem is rossz volt, 12-14 ora alatt toltodott fel 0-100%.
Azt mondjak, ez a 4.2 hibaja, de nem minden keszuleken jon elo. Allitolag a 4.2.1 megoldja, de ez nem biztos.
Nekem kicsereltek a kessuleket egy masikra.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6945) Xmodule


Xmodule
őstag

Programokban a hirdeteseket mivel lehet eltuntetni? pl gReader -ben is van egy ilyen sáv és nagyon zavaró. Valami AdFree volt anno de azt nem talaltam play -en.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6946) zsírsámán válasza tvamos (#6944) üzenetére


zsírsámán
senior tag

AZért kicsit más a probléma mert nekem 12 óra töltés után még mindíg 0% :D Segáz, holnap kipróbálom a gyári töltővel, és ha nem megy, viszem is gariba. Nem tudjátok véletlenül, hogy hol van hivatalos szervíz? (Tudom h google, csak mégis na... ;] )

(#6947) fatty válasza Xmodule (#6945) üzenetére


fatty
aktív tag

Pedig ott van :)

(#6948) mobal válasza Balinov (#6928) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Csak a kérdésre válaszoltam. Hogy mire jó? :)

Jobban nem tudom már "elmondani", hogy ezeket tudja: [link]. Különböző eszközök, amik az androidból "hiányoznak", gyakorlatilag azt kapod vissza. Lehet, hogy egy alkalmazásnak szüksége van rá.

Mondok egy példát: a "clear" parancs hasonló mint a régi MS-DOS, Windowsok esetében a cls. A parancsértelmező képernyőt "törli". Ez alapértelmezetten nincs, viszont "busybox"-szal telepíthető. Ezek amúgy nem csak Android vagy N7 specifikusak.

Szerintem komolyabb hekkelés vagy fejlesztés híján szükséged nem lesz rá.

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6949) Xmodule válasza fatty (#6947) üzenetére


Xmodule
őstag

hát nem értem akkor, nekem ezt adja

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6950) dombila válasza Xmodule (#6949) üzenetére


dombila
senior tag

A link nekem sem működik. Keress rá a Play-ben arra hogy bigtincan (ő a szerző) erre megtalálja .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.