Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Van egy nexus 7-esem, és néha vibrál a képe, mintha kontakt hibás lenne a kijelző. Mit lehet ilyenkor csinálni? Amcsiból lett hozva még amikor megjelent.
Ez amúgy csak egyéni hiba?

(#6852) @ngryb1rd


@ngryb1rd
csendes tag

Még egy kérdés: milyen GPS progit ajánlotok rá?

Google Nexus 7 - 4.2 JB___Sony xPeria P silver - 4.0.4 ICS

(#6853) OgKush válasza @ngryb1rd (#6852) üzenetére


OgKush
senior tag

Nexus 7-hez ? Hogy varázsolsz rá netet az autópálya közepén?

#6848) Mankó
http://hu.pdfsb.com/?q=
igaz ez nem ebook, de jó könyvek vannak itt is.

[ Szerkesztve ]

(#6855) sto1911 válasza OgKush (#6853) üzenetére


sto1911
veterán

Minek ra net? Egyebkent az autopalya kozepen is lehet ra netet varazsolni, bar ez csak neked varazslat :DD

Sygic az egyik legjobb, bar megkerik az arat :)

(#6856) fatty válasza OgKush (#6851) üzenetére


fatty
aktív tag

Többen írták a gyenge wifi + kis fényerő kijelző vibrálást.

[ Szerkesztve ]

(#6857) brownus válasza Tejes Pite (#6836) üzenetére


brownus
veterán

Hm, ez tetszik, most karacsonyi kedv. Van ra:)

(#6858) OgKush válasza sto1911 (#6855) üzenetére


OgKush
senior tag

De akkor mi alapján tudja a gps, hogy hol vagy? :F Valamit nem tudok a nexus 7-ről? :DDD

fatty
Köszi!!!

(#6859) leslieke válasza OgKush (#6858) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van benne GPS-modul. Ahhoz meg nem kell semmilyen netkapcsolat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6860) Richard válasza OgKush (#6858) üzenetére


Richard
őstag

Csak a Google Maps-nak kell internet. n+1 offline navi van rá.

(#6861) OgKush válasza leslieke (#6859) üzenetére


OgKush
senior tag

De jó, leszedtem akkor ez a Sygic app-ot,. Délután ki is próbálom :DDD

(#6862) losi73


losi73
senior tag

üdv érdeklödnék hogy van e mod a lenti szoftveres gombok eltüntetésére játékok közben?

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6863) fatty válasza losi73 (#6862) üzenetére


fatty
aktív tag

Van ra mod, de ujrainditast igenyel a navbar ki/be kapcsolasakor: link
Eloszor LMT-t konfigold, utana kapcsold ki a navbar-t, mivel restart utan nem lesz home, back, stb gombod.

[ Szerkesztve ]

(#6864) C.Brigante válasza assemble (#6843) üzenetére


C.Brigante
veterán

báttya a hsz-eid alapján tőled többet vártam. ott írom, h hiányzik belőle egy chip (nem forrasztották bele asus-ék) étted????

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6865) losi73 válasza fatty (#6863) üzenetére


losi73
senior tag

:R de hogy lessz ujra navbár minden játék után ki be kapcs stb?

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6866) sto1911 válasza fatty (#6206) üzenetére


sto1911
veterán

Nalam az lmt baromi lassu, van hasonlo program, ami pie-menut hasznal?

(#6867) losi73 válasza sto1911 (#6866) üzenetére


losi73
senior tag

+ számomra full bonyorult is,esetleg valami egszerübb? :B

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6868) szata.68


szata.68
senior tag

Használja valaki a TV24 progit? Telefonon ez a kedvencem,de itt nem tudom beállítani,mert nem tudom előhozni a menüt. Mit néztem el? :)

(#6869) Revesz


Revesz
aktív tag

Hello, megvettem a nova 3 játékot, de retkesül szaggat. Nem tudom, hogy mennyien használjátok, de nektek is szaggat? Sajnos így játszhatatlan...

[ Szerkesztve ]

(#6870) Pow válasza Revesz (#6869) üzenetére


Pow
tag

Nekem eddig jól megy ... csak pár percet játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#6871) sto1911 válasza losi73 (#6867) üzenetére


sto1911
veterán

A GMD egyszerubb, es a pro-ba bele van epitve a statuszbar eltuntetes is, most teszteltem.

Revesz: nincs N7-re optimalizalva. :-(

(#6872) losi73 válasza sto1911 (#6871) üzenetére


losi73
senior tag

ha valamit találsz ami jó légyszi ird meg. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6873) MrPetya19 válasza sto1911 (#6871) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az az oka, hogy gameloft játék. (apple pártiak)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6874) Revesz válasza sto1911 (#6871) üzenetére


Revesz
aktív tag

Sajnos... De 214 ft-ot megért xD. Pár olcsó játékot megvettem most.

(#6875) fatty válasza szata.68 (#6868) üzenetére


fatty
aktív tag

Jobb felso sarok, klikk 3 negyzet egymas alatt, ha atalitottad a dpi-t 160-ra akkor nem nagyon mukodik.

(#6876) fatty válasza sto1911 (#6866) üzenetére


fatty
aktív tag

Par napig hasznaltam, de nem voltvele gondom.

losi73: sajna minden navbar ki/be kapcsolasnal ujrainditas kell.
ez lenne jo nekunk: link

[ Szerkesztve ]

(#6877) losi73 válasza fatty (#6876) üzenetére


losi73
senior tag

pontosan uram,épp ilyet szeretnék :) :R

ki probálok most 1-2 fözött romot hátha ott van lehetöség rá,és más egyébre is :K

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6878) szata.68 válasza fatty (#6875) üzenetére


szata.68
senior tag

Köszi! Próbáltam,de akkor a 160-as dpi miatt nem megy. :S

(#6879) sto1911 válasza losi73 (#6872) üzenetére


sto1911
veterán

Erre gondoltam GMD alatt:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goodmooddroid.gesturecontroldemo

Ebben nincs pie menu, de egyebkent jo.

[ Szerkesztve ]

(#6880) assemble válasza C.Brigante (#6864) üzenetére


assemble
addikt

Igen, ez a logikus magyarazat.
Ellenben amit korabban irtak es amit linkeltel is, ott az mondjak hogy az Android verzio nem tamogatja - ami nyilvanvaloan baromsag. :U

(#6881) C.Brigante válasza assemble (#6880) üzenetére


C.Brigante
veterán

ne szószerint értsd amit írtak, az asus úgy értette (valószínűleg) hogy a jelenleg (akkori) kiszállított N7-esek sw-esen sem támogatják mivel hw sincs benne erre a célra, így gondolom sw-es meghajtása sincs jelly bean-en belül az N7-esre szánt verzióban.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6882) bigrock válasza losi73 (#6877) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem AOKP alatt alap funkcio a navbar eltuntetese. A Power gomb megnyomasaval elojon egy helyi menu, amivel vissza lehet allitani.

[ Szerkesztve ]

(#6883) losi73 válasza bigrock (#6882) üzenetére


losi73
senior tag

üdv én most ezt raktam fel:SmoothROM-v4.2 és nagyon gyors minden játék hasit Nova is most teszteltem.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6884) Xmodule


Xmodule
őstag

Wááá meghozta a Jézuska a Nexus 7 -et. Öröm és boldogság van most:) Töltöm még egyelöre és azon gondolkozom rootoljam -e vagy kezdjem belakni. Ha rootolom, akkor a frissites már nem jön automatikusan ugye? Igazabol csak a reklamok eltuntetese vegett erdekelne a root.

Ja és Boldog Karácsonyt:)

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6885) losi73 válasza sto1911 (#6879) üzenetére


losi73
senior tag

köszi ez tökéletesen müködik egy mozdulat és nincs bár egy ujabb és van :) :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6886) leslieke válasza Xmodule (#6884) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Frissítés majd root.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6887) batabe válasza Xmodule (#6884) üzenetére


batabe
senior tag

rootoláshoz fel kell nyitni a bootloadert, ami a teljes törléssel jár... úgyhogy úgy gondolkozz el a belakáson :)

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#6888) zooole


zooole
senior tag

Akinek van tapasztalata google playes gariztatassal kerem irjon! Koszonom. Es boldog Karacsonyt mindenkinek. :)

(#6889) Xmodule


Xmodule
őstag

Nah rootoltam. :) Ismerkedunk. Csinaltam egy profilt baratnömnek is ha ö akarja hasznalni:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6890) Xmodule


Xmodule
őstag

Ja még egy olyan kérdésem lenne, hogy most akkor ha jön OFC frissités, akkor arrol szolni fog? Vagy, hogy megy ez?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6891) C.Brigante válasza Xmodule (#6889) üzenetére


C.Brigante
veterán

de cuki ötlet...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6892) Cyrin válasza Xmodule (#6890) üzenetére


Cyrin
addikt

igen, szólni fog

(#6893) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Sziasztok. Nálunk is megkapta fater a nexus-át, csak arra nem gondoltam, hogyha angliából rendelem olyan töltő is jár hozzá :DDD Ráadásul csontig volt merülve, így fogtam és rádobtam egy hp travel adapterre, ami 5V-1,5 A-t présel bele. (A gyári 5V-2A-t ír, így gondoltam nem lesz gáz) El is kezdte tölteni, de az aksi állapotát nem látom, csak annyit ír, hogy 0%---ismeretlen, és ugyanez van, ha hozzákötöm a géphez is. Később be fog ez állni, vagy nem? Esetleg csak akkor, ha szerzek átalakítót az angol töltőhöz? Kösz a segítséget!

(#6894) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok! :)

Mától beléptem a klubba én is! :C

(#6895) oli.98


oli.98
tag

Sziasztok!

Ma kaptam meg én is a gépet.

16gb, wifi only. Azon gondolkoztam, hogy rákötök egy usb mobilnet modemet. Ez lehetséges root nélkül?

Google Nexus 7 3G, moto g

(#6896) balika333


balika333
tag

Sziasztok! 2 napja én is csatlakoztam az N7-es táborba. Volt iPad Minim de iPhone mellett felesleges volt. Viszont ez a Nexus..imádom! Nagyon jó használni, laptopot be se kapcsolom. Használtan vettem s C6O szériás, de hibátlan. Ami engem is érdekelne a kollega által feltett kérdés: OTG kábellel rootolt készüléken T-s pendrive stickkel lehetséges-e a mobilnet? Lehet láma a kérdés de ez az első Androidos tabletem. Előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#6897) losi73


losi73
senior tag

üdv ha a giroszkop elhuz azt mivel tudom beállitani,van esetleg erre program a menüben nem találtam semmit :(

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6898) Pow válasza Revesz (#6874) üzenetére


Pow
tag

Most értem rá kb.40 perc játék a N.O.V.A. 3-al, még ,mindig semmi szaggatás, jó játék. Most meg 214 Ft. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#6899) MrPetya19 válasza balika333 (#6896) üzenetére


MrPetya19
addikt

Lehetséges, roottal, az app nevét fejből nem tudom.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6900) C.Brigante


C.Brigante
veterán

mai első intenzív teszt by lányom: 5 óra kijelző, ezalatt csak játék + youtube maradt 30% teljesen rendben van az aksiidő!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.