Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) csabám válasza Mankó (#6550) üzenetére


csabám
addikt

Ha visszazárod a root megmarad. Viszont ha jön update, akkor elveszik a root.
Vagy OTA rootkeeper progival meglehet tartatni, így nem kell újra nyitni a bootot (factory reset) és rootolni a ketyerét!

Nincs káros hatása szvsz.
Gariztatás előtt érdemes full gyáriba rakni a táblát, hogy biztos ne legyen gond (zárt boot, root nélkül, gyári rom).

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6552) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Valaki rakta már fel a 3G-s verzióra a PARANOIDANDROID 2.99 BETA-8 (4.2.1) romot?

Nekem se a CWM Touch Recovery se a TWRP Touch Recovery nem képes feltenni. (Nyilván a Stock sem).
Hibaüzenetet kapok: "Assert failed: getprop("ro.product.device") == "tilapia" ..."

Próbáltam már a TOOLKIT-ből feltolni, de úgy sem megy.

Segítsetek ki pls.
(Samsung Tabletek terén már kiműveltem magam, de pár napja váltottam Nexusra).

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6555) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

Sziasztok ! Tudtok egy olyan képnézegetőt, amivel teljes képernyőn tudok megnézni egy képet ? A teljes képernyőbe a gombsor helyét is beleértve. Pixelhiba ellenőrzéshez kellene. Köszi.

(#6556) csabám válasza Bálnaborjú (#6555) üzenetére


csabám
addikt

Pixelhiba kereséshez Solid background a playből.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6557) sto1911 válasza Luser2000 (#6552) üzenetére


sto1911
veterán

Mintha nem arra a gepre terveztek volna.
A build.prop fajlodban mi van a ro.product.device-nel?

(#6558) chpis


chpis
csendes tag

Betört a NEXUS7 kijelzője.

Vannak tapasztalatok, kijelző cserével kapcsolatban?
Esetleg valakinek egyéb hibával rendelkező gépe / cserebere ? :D

(#6559) kzotyesz


kzotyesz
csendes tag

Hali!

A napokban vettem gy Nexus 7-et az Edigitalban. A következő jelenségre lettem figyelmes:
alacsony fényerőnél (wifi kikapcsaolva) állítgatja a fényerőt, majd beáll egy szintre, 4.2.1-es android van rajta.
Ez normális vagy hiba (kicsit zavaró)? Ha hiba: szoftveres vagy hardveres hiba, ill. garanciális-e?

Köszi a választ.

Z

(#6560) roberto02 válasza chpis (#6558) üzenetére


roberto02
tag

Hogy sikerült ezt véghezvinni? :D

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#6561) Luser2000 válasza sto1911 (#6557) üzenetére


Luser2000
addikt

A Toolkit szerint: tilapia

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6562) losi73


losi73
senior tag

üdv tudna valaki nézni nekem egy antutu eredményt föleg a 2d és 3d pont érdekes. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6563) leslieke válasza losi73 (#6562) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6564) losi73 válasza leslieke (#6563) üzenetére


losi73
senior tag

üdv köszi ,de ha ez igy van az szomoru,mert nálam a galaxy note a malival és 2 magos procival 2700 pöty a 3d és 900pöty körül a 2d akkor játékra mégsem olyan jó a nexus :O vagy itt még régi eredmények vannak mert nehezen hihetö hogy ennyivel gyengébb eredmény legyen söt erösebbre számitottam.

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6565) losi73 válasza losi73 (#6564) üzenetére


losi73
senior tag

na most nézem itt a note csak 900 pöty :DD esetleg valaki egy saját eredményt a mostani 3.0.3 antutuval?

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6566) gps76 válasza losi73 (#6565) üzenetére


gps76
őstag

A Nexus-ra vagy a Note-ra vagy kíváncsi?
Nexus eredeti,nem buherált Miui-val,3.0.2-es Antutuval:össz:12563,CPU:6298,GPU:3718,RAM:2047,I/O:500
Összehasonlítva a Prestigio 7.0 Pro Duo-val(RK3066,1GB):össz:7962,CPU:3253,GPU:2552,RAM:1620,I/O:535
Természetesen SD és hálózat teszt nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6567) Pow válasza losi73 (#6565) üzenetére


Pow
tag

Még meleg ...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#6568) C.Brigante


C.Brigante
veterán

van közöttetek olyan akinek van 4-5 éves gyereke? azért kérdezem csak mert tippek kellenének milyen játékokkal szeretnek játszani tabon? Ha esetleg van ötlet szivesen meghallgatom. Feltettem már 3-4 játékot de hátha van olyan ami készségfejlesztő és elmentem mellette marketen...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6569) szata.68 válasza C.Brigante (#6568) üzenetére


szata.68
senior tag

A sex positions pl készségfejlesztő... :)

(#6570) Skynet258 válasza szata.68 (#6569) üzenetére


Skynet258
veterán

4-5 évesen? :U :DDD

https://geekpulse.hu

(#6571) assemble válasza C.Brigante (#6568) üzenetére


assemble
addikt

Nekem nincs de par tipp, hatha valamelyik jo lesz: Sprinkle Junior, Cut the Rope, Where's my Water, Angry Birds, Bad Piggies, Jetpack Joyride, Ski Safari, Osmos (ezek mondjuk az elso kivetelevel nem kifejezetten gyerekeknek vannak irva, de viszonylag egyszeru jatekok)

[ Szerkesztve ]

(#6572) KZP válasza C.Brigante (#6568) üzenetére


KZP
őstag

Nekem 4,5 éves a fiam, autómániás. :)
Ami most fent van a tableten: Little Crane, Hill Climb Racing, Speed Racing, NFS Most Wanted.
Ezekkel felváltva játszik pár napja, de szigorúan csak rövid időt naponta (~15 perc), mert azért ezek nem annyira készségfejlesztő játékok, főleg az utóbbi. :D ("Apa, képzeld, felborítottam a rendőrautót!") :DDD
Tényleg nem szabad hagyni, hogy függővé váljanak az ilyen ketyeréktől, játsszanak inkább valódi játékautókkal, meg Legoval stb. Jó időben meg irány a friss levegő! :K

[ Szerkesztve ]

(#6573) C.Brigante válasza szata.68 (#6569) üzenetére


C.Brigante
veterán

nagyon cukor vagy

(#6571) assemble: köszi szépen!

(#6572) KZP: egyetértek!! köszi neked is! :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6574) #78121280


#78121280
törölt tag

Tegnap megjött a T-től nekem is, nagyon elégedett vagyok vele. :DD

(#6575) KZP


KZP
őstag

Csak ne maszatolódna ennyire a kijelzője. :U
Előtte egy HTC One X-em volt, na az szépen taszította az ujjlenyomatokat. Ez volt a helyzet az iPhone-nál is.

(#6576) losi73 válasza Pow (#6567) üzenetére


losi73
senior tag

üdv köszönöm uram közben vettem egyet este root,romolás és teszt. :)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6577) Dolphine válasza kzotyesz (#6559) üzenetére


Dolphine
addikt

Nagyon úgy tűnik, hogy Android bug, legalábbis pár emberkének előfordul, nálam is, de nem minden esetben, illetve minden weboldalon! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6578) Balinov válasza brownus (#6549) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi, nagyon szivesen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6579) KZP válasza kzotyesz (#6559) üzenetére


KZP
őstag

Nekem is ezt csinálja. :U
Ilyenkor beállítom manuálisra (meg minimumra) a fényerőt, így nem villog.

(#6580) Dolphine válasza sto1911 (#6547) üzenetére


Dolphine
addikt

Azt hiszem ez elég nyomós érv!
Kénytelen leszek majd akkor egyszer rootolni! :F
Írtátok sokan, hogy a bottloader nyitásánál minden törlődik. Mi minden? Az összes telepített app, widget, vagy a felmásolt file-ok?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6581) sto1911 válasza Dolphine (#6580) üzenetére


sto1911
veterán

Minden, mintha most bontanad ki, semmi nem lesz rajta, uh elotte szedd le rola ami kell :-)

(#6582) Tejes Pite válasza Dolphine (#6580) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Már egy hónapja ezen a rootoláson rágódsz, megcsinálod egyszer? Már többször leírták csak neked, hogy mi történik és mit kell csinálni...

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6583) Dolphine válasza Tejes Pite (#6582) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazad van, többször nem firtatom! :U :W

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6584) Tejes Pite válasza Dolphine (#6583) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

:DDD

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#6585) Pow


Pow
tag

Volt már szó kinek mennyit bír, nekem átlagos 6 óra kijelző használat, főleg böngészés. Hozzájön még wifi, email+gmail szink. és facebook alkalmazás. Ez nem rossz, de eléggé elmarad a 8-10 órától mellyel hirdeti magát. Tudom-tudom az ember mindig többet akar, de hát ... :)

"A több mint 8 órányi HD videolejátszást, 10 órányi webböngészést, és 10 órányi e-olvasást nyújtani képes Nexus 7 nem néhány perces használatra készült."

Ez még kipróbálom :)
* Battery life may vary by use. Stated battery life measured by playing 720p video at 100 nits brightness, with an external microphone, Wi-Fi turned on, Gmail logged in.

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#6586) NoMagix válasza C.Brigante (#6568) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt nagyon szereti a fiam, persze csak a pályán kívüli vezetést.

[ Szerkesztve ]

(#6587) C.Brigante válasza NoMagix (#6586) üzenetére


C.Brigante
veterán

köszi!! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#6588) paci88


paci88
tag

Valaki vásárolt már az MM-ba 0% THM-re?Nekem kétszeri próbálkozással sem jött össze,a bank kártyás fizetést ajánlott,ami már nem kamatmentes.Valakivel volt már ilyen?

(#6589) Mankó


Mankó
veterán

Aksi idő: 2 nap 2 óra, ebből 7 és fél óra képernyő wifivel, auto fényerőn, csak neten olvasgatás. Ez így nem is rossz szerintem.
Szvsz manuális fényerővel még javítható rajta.
Nálatok mennyit bír az aksi?

(#6590) dombila


dombila
senior tag

Ma vettem egy drágaszágot :K
Mit érdemes video lejátszásra használni? MoboPlayer? Esetleg mást?

(#6591) leslieke válasza dombila (#6590) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

MX Player Pro

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6592) Syl válasza leslieke (#6591) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem az ingyenes is tökéletes ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6593) leslieke válasza Syl (#6592) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem az lefagyott párszor. Ez nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6594) Syl válasza leslieke (#6593) üzenetére


Syl
nagyúr

Lassan egy éve használom az ingyenes MX-et Galaxy Tab-on, még soha nem volt vele gondom. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6595) losi73


losi73
senior tag

üdv tudna valaki segiteni hogy ezt a menüt holtalálom 4.2.1 alatt mert nem találom,nincs :F

2.5. USB hibakeresés engedélyez

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6596) Syl válasza losi73 (#6595) üzenetére


Syl
nagyúr

A táblagépről menüpontban kell hétszer gyorsan rátapizni a Build-szám-ra.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6597) Helmoras válasza Mankó (#6589) üzenetére


Helmoras
őstag

kb pont ennyit birt nekem is csak auto fényerő helyett nekem minimumon volt de én videoztam meg játszottam is.

(#6598) losi73 válasza Syl (#6596) üzenetére


losi73
senior tag

üdv uram azta kur..... erre sosem jöttem volna rá örök hála. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6599) assemble válasza dombila (#6590) üzenetére


assemble
addikt

Videolejatszasra anno a legtobben itt ugy allapitottuk meg h a BS Player viszi a legtobb cuccot a leginkabb hibatlanul. Egyebkent jo meg a Dice, MX player is. Van pl VLC is, illetve jon XBMC is, szoval lehet probalgatni oket, van beloluk boven...

(#6600) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

Sziasztok, valahol a gyári 4.2.1 hálózati beállítások menüben van egy opció, amivel sikerült minden járulékos program telepítése nélkül egy 3G nélküli Nexusra Bluetooth-on "reverse tether"-elni a netet a telefonomról. Ma próbáltam ki egy MM-ban, de sajnos az opcióra magára már nem emlékszem. Meg tudná írni valaki ? Angolul még jobb lenne :) Szeretnék ráguglizni, de nem jegyeztem meg. Az rémlik, hogy a legalsó menüpont volt valahol.

Jó lenne infót szerezni, mennyire általános ez (mármint hogy működik) különféle telefonok esetén. Nekem egy Motorola Defy+ -om van, azzal legalábbis ment (akkukímélés miatt gondoltam BT-t használni wifi hotspot helyett)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.