Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) fatty válasza Xmodule (#6949) üzenetére


fatty
aktív tag

Furcsa, nalam bejon N7-en, es notebookon is.

(#6952) Xmodule válasza dombila (#6950) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi. Ez jo, le tudtam tölteni. Azt esetleg meg tudnad mondani, hogy mit hogyan allitsak rajta?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6953) leslieke válasza Xmodule (#6952) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6954) Xmodule válasza leslieke (#6953) üzenetére


Xmodule
őstag

Igen ezeket allitottam be de ugyanugy vannak reklamok. Ahogy olvastam neked sem ment elsöre. Hogy oldottad meg? Authenticalni kell?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6955) tyll30


tyll30
tag

Hogy lehet előcsalni a menügombot? (Ami az Androidos telókon is van )
Ennek a hiánya miatt nem lehet használni sok progit! (a 3 kis kockát a sarokban arra rájöttem)

[ Szerkesztve ]

(#6956) Xmodule


Xmodule
őstag

Gond van. Ranyomtam az adfree programban az download and install hosts gombra kiirta hogy oke most mar menni fog az adfree de lehet ujra kelelne inditanom. kikapcsoltam es most mikor kapcsolnam be nem csinal semmit csak az egy nagy aksi ikon vilagit a kepernyö közepen. de nem reagal semmire. mit csinalhatnek? nem szeretnem ha elveszne rola barmi is eppen most kaptam be. nincs valami kis reset rajta? ami ujra inditja Sokáig 10-15mp kellet nyomni a bekapcsolo gombot. Frankon megy az adfree is köszönöm a segitséget.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6957) leslieke válasza Xmodule (#6954) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy restart segített.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6958) sideburns válasza tyll30 (#6955) üzenetére


sideburns
aktív tag

A menügombra várni kell sok programnál.

(#6959) tyll30 válasza sideburns (#6958) üzenetére


tyll30
tag

Ezt használom telefonon de Nexuson emiatt nem tudom !
[Notes]

(#6960) Mankó


Mankó
veterán

Van egy olyan problémám, hogy ha neten olvasgatok, akkor a képernyő elsötétül 10-15 másodperc inaktivitás után. Nem találtam sehol rávonatkozó beállítást. Megjelenítésnél 1 perc van állítva.
Valaki tudja hol lehet megváltoztatni?

(#6961) bigrock válasza Mankó (#6960) üzenetére


bigrock
addikt

Settings/display/sleep. Itt tudod az időt állítani. Próbáld ki a Notification Toggles-t, azzal direkt is el tudod érni. (sok más egyéb beállítással együtt). Alternatív böngészők, pl. Dolphin, Boat, tudják a Keep Screen On funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#6962) Mankó válasza bigrock (#6961) üzenetére


Mankó
veterán

Ott 1 percre van allitva, ez a notification toggles merre van, vagy ez egy app lenne?

(#6963) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Van már olyan akinek 3G- s változata van működik rendesen a tablet vele?

(#6964) Richard válasza Gedeon31 (#6963) üzenetére


Richard
őstag

Nem tudom mire gondolsz, de rendesen működik a mobilnettel is.

(#6965) Gedeon31 válasza Richard (#6964) üzenetére


Gedeon31
addikt

Valamelyik szolgáltatónál lehet esetleg majd venni a 3G-st? A T-homenál lehet a sima wifist ,de a T-mobilenál még nem lehet a 3G-st.

(#6966) bigrock válasza Mankó (#6962) üzenetére


bigrock
addikt

Ez egy ingyenes app. amit le tudsz tölteni, innen:[link]

(#6967) Richard válasza Gedeon31 (#6965) üzenetére


Richard
őstag

Azt nem tudom, én a MM-ban vettem. Szolgáltatóknál is fel fog tűnni minden bizonnyal. Csak idő kérdése.

(#6968) Gedeon31 válasza Richard (#6967) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ott 3G-st vettél mennyért árulták akkor?

(#6969) Richard válasza Gedeon31 (#6968) üzenetére


Richard
őstag

99-be kerül mindenhol a 32 Gigás 3G modell.

(#6970) Gedeon31 válasza Richard (#6969) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az Edigitálnál is annyi telefonos szolgáltatónál olcsóbb lenne.

(#6971) Richard válasza Gedeon31 (#6970) üzenetére


Richard
őstag

Hűséggel persze, de azzal biztosan nem vennék tabletet.

(#6972) Gedeon31 válasza Richard (#6971) üzenetére


Gedeon31
addikt

Így milyen mobilnet csomaggal használod?

(#6973) Richard válasza Gedeon31 (#6972) üzenetére


Richard
őstag

Van flottás kártyám bele. Hűséggel is szerintem 90 körül lesz, a mostani független és szolgáltatós árakat összehasonlítva (egyéb készülékeknél).

(#6974) Gedeon31 válasza Richard (#6973) üzenetére


Gedeon31
addikt

Annál olcsóbban kell adniuk vegyék is .

(#6975) assemble


assemble
addikt

Tudja valaki hogy a thome-nal vett cuccra is rendes 2 ev gari van mint arra amit rendes boltban vesz az ember?

(#6976) Dolphine válasza assemble (#6975) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen, két év!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6977) holderes


holderes
tag

Hali,Sziasztok! Ilyesmi tokot biztosan használ már valaki,néhány szó róla a tapasztalatról jól jönne,pl. autóban navitartóként birja?

[ Szerkesztve ]

(#6978) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Sziasztok, szerintetek van valami megoldás a tablet fényerejének állítására a gyárin felül mert sötétbe hiába veszem le minimumra még mindig nagyon fényes. [a gép root -olva van]

Fabi

(#6979) assemble


assemble
addikt

Kivancsi leszek a kovetkezo Nexus 7-re is majd. Persze fel evig meg nem esedekes, de talalgatni lehet.
Tegra 4 es 1080p (315 ppi) kijelzo eleg esszeru evolucios lepesnek tunnek (meg ilyen aprosagok akkor mar hogy pl HDMI kimenet, erosebb WiFi), eleg durva lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#6980) kovsol válasza assemble (#6979) üzenetére


kovsol
titán

Én személy szerint nem látom értelmét a felbontás tovább növelésének. Tegra 4, jobb aku idő, 2gb ram, esetleg egy fényképező, sd kártya, hdmi. Ha ezek mind megvalósulnak, de marad a kijelző akkor is durva lenne :)

May the Force be with you!

(#6981) Cyrin válasza fabiandaniel (#6978) üzenetére


Cyrin
addikt

Yet Another Auto Brightness

sokak szerint jobb, mint az egyéb screen filter-ek.

(#6982) sanis7


sanis7
csendes tag

sziasztok! Új vagyok itt és szeretnék tőletek kérdezni párat. Itthon ennek a kis gépnek elég húzós ára van ugyebár, 99k(32 gb, 3G). Nézegettem Ausztriába, 299€ t találtam is, kicsit jobb, de az euró is elég drága mostanság. Ezenkívül ebay-en nézegettem, ahol egész baráti az ára, csak sajnos nem rendeltem még onnan sosem, így nem tudom, hogyan megy ez a dolog. Első kérdésem, hogy ti itthon vettétek vagy külföldön? Aztán, megért-e? Nézegettem olcsó gépeket(kínia), már 30k körül szerintem egész jók is vannak. Persze közel nem tudnak annyit ,mint a nexus. Elég felkapott lett ez a kis szerkezet, Amerikába nagyon is megéri az árát, de vajon fog majd itthon lejjebb menni 3-4 hónap múlva? előre is köszönöm a válaszokat. :)

(#6983) szaboc válasza callmeakos (#1) üzenetére


szaboc
csendes tag

Kedves társak! December 15-én én is tulaj lettem, de szomorú értelemben. Az első perctől kezdve szétesik a kijelző az appok ide-oda ugrálnak, olyan mintha egy szellemkéz ide oda nyomkodná a kijelzőt. Már többször is visszaállítottam mindent alapra, de az sem segített. Kizárólag egér és billentyűzet csatlakozásával lehet kezelni. Úgy hogy megy szervizbe a készülék és remélem már csak örömökről tudok beszámolni. Szép napot.

(#6984) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!
Hol tudom kikapcsolni a lokalizációt? Mert nem valami jó az akku ideje, múlt hét kedd óta 6x volt majdnem nulláról teljesen feltöltve és így is csak 4 óráról 5re kúszott fel a képernyőhasználata egy töltéssel. Pedig csak neteztem rajta, a wifi az folyamatosan be van kapcsolva, automata fényerőt használok.

(#6985) leslieke válasza sanis7 (#6982) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én itthon vettem a 16GB-s változatot. Szerintem megérte megvenni., még a hazai áron is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6986) fatty válasza Feenyx (#6984) üzenetére


fatty
aktív tag

Beallitasok / helyhozzaferes

(#6987) Feenyx válasza fatty (#6986) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Jah a gps-re gondoltatok a lokalizáció alatt! Azt már a legelején kikapcsoltam. Kb mennyi teljes feltöltés után éri el a maximális akku teljesítményét?

(#6988) zooole


zooole
senior tag

Európai Google Play Store-ból garanciális szervizeltetéssel van valakinek tapasztalata?

(#6989) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

A sokak által kedvelt téma jön, tok és fólia. :D

Mindenképpen szeretnék venni fóliát, de nem tudom, hogy milyet. Tudnátok valami jó minőségű fóliát ajánlani nekem? Brando-t vennék szívem szerinte, de eléggé sokallom érte azt a majdnem 5000 Ft-ot.
Gyorséknál láttam ezt! Valaki vett már ilyet?
Telefonra vettem ilyen fóliát és ott az ujjamtól néha nedves lesz a kijelző és idegesítő, hogy törölgetni kell.

Nézegettem eBay-en a tokokat. Egyszerűen nem tudok választani közülük, hogy melyik lenne a legjobb választás. Mindig is utáltam ezeket a szilikon tokokat, de a gyári ASUS-os nagyon tetszik. Aki vett már ilyet, az lenne szíves leírni a tapasztalatát róla? :)
A másik eset pedig egy olyan bőr vagy bőrhatású tok lenne, amivel sréhen ki is lehet támasztani a gépezetet. Valaki ajánlhatna egyet eBayr-ől egyet, hogy melyiket érdemes beszerezni!

Köszönöm előre is a segítséget és bocsi, ha már az agyatokra megy a tok és fólia dolog. :) :D

[ Szerkesztve ]

(#6990) zsírsámán válasza zooole (#6988) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nekem hamarosan lesz :D

(#6991) zooole válasza zsírsámán (#6990) üzenetére


zooole
senior tag

PÜ-ben leírnád, neked mi a történeted? :D Google Play UK?

(#6992) ravebp válasza Dzsuri89 (#6989) üzenetére


ravebp
senior tag

egy hete vettem a fóliát. pont ilyet, pont ott.
Nekem megfelel:)

Rave

(#6993) Dzsuri89 válasza ravebp (#6992) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi, szerintem holnap veszek egyet, aztán kiderül, hogy milyen. :) Annyira nem vág Földhöz ez az 1200 Ft, ha netán mégsem az igazi.

(#6994) Xmodule


Xmodule
őstag

Ki melyik időjárás programot használja? Olyan érdekel ami nem eszi nagyon az akkut és a van neki kicsi widget is. Köszönöm

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6995) leslieke válasza Xmodule (#6994) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beautiful widgets.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6996) TOZ válasza Xmodule (#6994) üzenetére


TOZ
addikt

Nexus 7en a HD widget van. Galaxy Nexus esetében a Beautiful teljesít szolgálatot.

(#6997) dombila


dombila
senior tag

Jön az Amazon kicsi hazánkba! Remélem kellőképp lenyomja az árakat!

(#6998) leslieke válasza dombila (#6997) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes év lehet a 2013-as.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6999) dombila válasza Dzsuri89 (#6989) üzenetére


dombila
senior tag

Én ezt a tokot rendeltem, a héten jön meg. Majd megírom milyen. Igazából az tetszik benne, hogy elképesztő vékony.
Én megvettem a Brando fóliát, remélem nem sűrűn kell cserélni, a telefonomon is az van, már másfél éve húzza.

[ Szerkesztve ]

(#7000) Ufff válasza dombila (#6999) üzenetére


Ufff
senior tag

Hol vetted a fóliát? Mennyiért?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.