Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Jókor jovok vissza én is 6P-re ;]

Látom, épp mindenki utálja a Google-t.

Hát az én szívemben sem ugyanazt a helyét foglaljak el mint régen :/

Minden esetre egy 2 nap után bedoglott zsiruj G5 után nem akarok még eggyel kísérletezni, még amúgy is hiányzott már a 6P, nem is sokáig nyomkodtam, 1-2 hét..

Ma estére várom a telot, legkésőbb holnap, dbrand berendelve, orulten keresem a nillkin nature tokot, de mindegyik helyen ki kell várni amig ok is berendelik. Vkinek tipp olcsó tokra esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#3452) Draken válasza ßrainiac (#3451) üzenetére


Draken
őstag

Nillkin nature-t rendeltem innen, gondolom a héten már érkezik, mert pénteken is ugyanezt írták :)

(#3453) winbox válasza Draken (#3449) üzenetére


winbox
senior tag

Én is most vettem, lecsekkoltam az IMEI-t és ugyanezt az UK dátumot írta. Bízom, hogy nem lesz baja, de valószínűnek tartom én is a számla keltét.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#3454) Just_Reboot válasza natë (#3446) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Rakd fel linux alól parancssorból. ;)

(#3455) Draken válasza cuebler (#3450) üzenetére


Draken
őstag

El is allok a vasarlastol. Az az erzesem mintha valami refurbished termeket kaptam volna. Mintha korabban a hatlapjat megnyitottak volna: [link]
Nem hasznaltam meg!

[ Szerkesztve ]

(#3456) ßrainiac válasza Draken (#3455) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem lehet hogy csak a hülye műanyag betét miatt áll így?

Egyébként a refurbished változattal mi a baj pontosan? Mármint azon kívül hogy Magyarisztanban vagyunk ahol ugyanannyiert adják mint a vadiujat ;]

Más: nem jött meg a telefonom, továbbra is nexus4 nyomogatás, betűket alig látás, futár érkezés holnap estére igeres... A holnapi napot előre utálás (de mocskosul).

Ezeket az IMEI alapján kereséseket nem kellett volna, most ez lesz az első dolgom ha megjön és sztem nem fogok örülni az eredménynek :DDD

(#3457) Draken válasza ßrainiac (#3456) üzenetére


Draken
őstag

A sarkan is latok egy miniaturnyi hibat a fem reszenel, de ezt reprodukalni nem is lehetne, olyan kicsi. Semmi bajom nem lenne, csak ne legyen egy karc sem az uj telefonomon :B

(#3458) ßrainiac válasza Draken (#3457) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem a 6P előtti G5 úgy jött ki a dobozból h a festesbol hiányzott egy tized milliméteren, nagyon felk*rt, de nem volt kedvem semmilyen hercehurcahoz, szóval benyeltem, másnap pedig végleg kikapcsolt 😂😂😂 (mármint komolyan.. kiborito, mert jó telefon és mellettem volna vele egy ideig).

Remélem, a 6P-vel sokkal nagyobb szerencsém lesz.

Ha még nem volt: úton van a hátlapi fólia is :C

(#3459) Just_Reboot válasza ßrainiac (#3456) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az N4 eladó? :D

(#3460) ßrainiac válasza Just_Reboot (#3459) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hát haverome, egy 30-asert talán megválik tőle, bár o is backupnak tartja.

Gondolkoztam rajta h kéne szervalnom nekem is, iszonyat jó mászkálni vele. Csak amikor sokáig nézed, mert megszoktad h ezt csinálod.. akkor kezd rossz lenni az élmény :DDD

(#3461) BeastMode válasza ßrainiac (#3460) üzenetére


BeastMode
őstag

Egy régi ismerős a Nexus 5 topikból, üdv!:R

[ Szerkesztve ]

(#3462) ßrainiac válasza BeastMode (#3461) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehe. Taliztunk mar itt is, ott is.

Udv! ^^

(#3463) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Jó gyors lett a Nougatra épülő Pure Nexus.

(#3464) ShadowX válasza rayoliviero (#3463) üzenetére


ShadowX
őstag

Ne már. :D Erre vártam már mióta, aztán mérgemben felraktam egy másik romot. :D Erre kiadják. Remélem az update sem marad el, mert ezt sokáig tartott kiadniuk.

(#3465) ßrainiac válasza Draken (#3452) üzenetére


ßrainiac
addikt

En is berendeltem toluk, van remeny, ez jott a visszaigazoloban:

"Örömmel tájékoztatjuk, hogy megrendelését hamarosan teljesíteni fogjuk, mivel beszállítónk tájékoztatása szerint már úton van, így rövid időn belül értesíthetjük Önt a termék(ek) megérkezéséről."

(#3466) rayoliviero válasza ShadowX (#3464) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tegnap én is visszaraktam az RR-t a Weta után, majd észrevettem a Pure Nexust. Ma nem bírtam megállni, hogy ne tegyem fel.

(#3467) BeastMode válasza rayoliviero (#3463) üzenetére


BeastMode
őstag

Az alap kernellel használod?

(#3468) rayoliviero válasza BeastMode (#3467) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rögtön rátettem az ElementalX kernelt, és letöltöttem hozzá a GlassFish1.2 profilt.

(#3469) Draken válasza ßrainiac (#3465) üzenetére


Draken
őstag

Speedshop oldalán már 2-3napot ír a nillkin nature-re, jó esetben a héten már meg lesz!

(#3470) Just_Reboot válasza rayoliviero (#3463) üzenetére


Just_Reboot
addikt

És még akkubarát is.

(#3471) SkyS1gn válasza Just_Reboot (#3470) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Valamiért a 7.0 még hulladékabb mint a 6.0... mióta hypeolják a Doze-t semmi se történt, se doze se a doze on the go nem csinál semmit se, nagy humbug az egész! ugyanúgy wakelockol az utolsó fos program is.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3472) w333 válasza SkyS1gn (#3471) üzenetére


w333
félisten

+1 nekem is jobban bírta a 6.0.1 -el ... már 2 FR -t is csináltam de ugyan úgy merül éjszaka a semmitől, néha 3-5% néha meg 15% -t ki érti ezt ? :U

Alkalmazások + beállításim ugyan azok mint voltak ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3473) dejvid8


dejvid8
őstag

Na, mostmár tényleg ott tartok, hogy lassan rendelem, valószínűleg jövőhéten.
Csak a kérdés, hogy hol?
Vip-phone, b-tel, mobilkereskedes, telefonaruhaz, mobilcorner?
Vélemények, személyes tapasztalatok ezekről?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3474) rayoliviero válasza Just_Reboot (#3470) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen. :K

(#3475) tirszin válasza dejvid8 (#3473) üzenetére


tirszin
senior tag

Eddig maximálisan korrektek voltak, 4 napot kellett várnom, de megérkezett a Mobilcorner-hez a fekete 6P, ígéretük szerint európai modell, 27%-os ÁFA-s szla, de holnap kiderül minden.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3476) tirszin válasza w333 (#3472) üzenetére


tirszin
senior tag

Mivel érdemes most használni a 6P-t, ami akkukímélő elsősorban?

Az utolsó gyári 6.0.1-el (MTC20L) vagy valami custom ROM?
Kernelt érdemes hozzá cserélni vagy majd csak tavasszal a nagyobb fényerő miatt?

Rootolni mindenképp szeretném.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3477) bakkir


bakkir
tag

Exkluzivitás... [link]
Nexus az nexus

(#3478) ßrainiac válasza bakkir (#3477) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem kotekedesbol, de hol van ebben a hirben megemlitve akar egyszer is hogy "nexus"?

De ha szarkazmus, akkor en kerek elnezest, ofc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3479) dud998


dud998
őstag

Na alakul valami:
[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3480) dud998 válasza Draken (#3469) üzenetére


dud998
őstag

Olyat ne rendelj, mert nem jó!
Vettem ilyen tokot és a szekrényben van azóta is, mert vakuzáskor becsillan a tok és fos lesz a kép. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3481) ßrainiac válasza dud998 (#3480) üzenetére


ßrainiac
addikt

Neee, nillkin nature, vagy most a frosted shield?

Hoppa, meg is van. Koszi, mondom is le. Jo h kifizettem mar kartyaval :/

[ Szerkesztve ]

(#3482) natë


natë
nagyúr

A Simple AOSP rommal kapcsolatban valakinek tapasztalat?

(#3483) Just_Reboot válasza natë (#3482) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Inkább a Pure Nexust javaslom, de csak a saját gappsával.

(#3484) ßrainiac válasza dud998 (#3480) üzenetére


ßrainiac
addikt

Esetleg egy jo eles snitzerrel nem lehet szepen elvagni hogy ne szoljon bele a vakuzasba?

Ha mar ugyis a fiokban pihenteted, tehetne egy jo szolgalatot tesztalanykent ;P

:R

Edit: ugye azt a kis teglalap alaku kivagast kiboviteni "negyzet" alakura (a mellette levo kor szelessegevel megegyezore):

[ Szerkesztve ]

(#3485) dud998 válasza ßrainiac (#3484) üzenetére


dud998
őstag

Már próbáltam és sajnos a felső része nem lesz stabil és össze-vissza lóg, szóval csúnya. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3486) ßrainiac válasza dud998 (#3485) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hihetetlen.. nem eleg h sz*pok a teloval mert meg mindig nincs a kezemben, de a tokot is mondhatom le es kereshetek masik 0.6mm + atlatszot :/

Minden esetre koszonom meg1x. Idoben szoltal :C

(#3487) natë válasza Just_Reboot (#3483) üzenetére


natë
nagyúr

Érdemesebb a stock helyett?

(#3488) dud998 válasza ßrainiac (#3486) üzenetére


dud998
őstag

Igazán nincs mit, akartam hamarabb, csak nemrég értem haza a melóból.
De azért örülök, ha még nem késő! ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3489) Just_Reboot válasza natë (#3487) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem most az van, nem rossz, csak kevés feature van benne.

(#3490) Draken válasza dud998 (#3480) üzenetére


Draken
őstag

Koszi hogy szoltal, na de akkor mit erdemes ami vekony es nem takarja el a telefont? Persze az sem artana, ha meg a heten hozza tudnkek jutni.. :(

(#3491) dud998 válasza Draken (#3490) üzenetére


dud998
őstag

Én ilyenből használok fehéret és nagyon szeretem:
[link]

Csak ez nem lesz meg a héten. :(
De egyébként van belőle többféle, többek közt átlátszó is.
Ja és a gyári Huawei tokot is kerüld, mert az meg lötyög rajta. Az Extreme Digital forgalmazza, de nagy csalódás volt.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3492) Draken válasza dud998 (#3491) üzenetére


Draken
őstag

Koszi!
Marmint most az ultra hybridre gondolsz?

(#3493) ßrainiac válasza dud998 (#3491) üzenetére


ßrainiac
addikt

Vegul egy IMAK crystal clear II-t rendeltem alirol, nem 5 perc lesz mire megkapom, addig vigyazok ra :/

(#3494) dud998 válasza ßrainiac (#3493) üzenetére


dud998
őstag

Na szuper! :D
Majd ha megjön, kérek szépen képet róla! :DD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3495) X DoZ3R válasza SkyS1gn (#3471) üzenetére


X DoZ3R
tag

Ezt én is alá tudom tamasztani, semmivel sem jobb mint a 6.0. full stock rendszeren vagyok de ugylatom megint bele kell nyúlni a rendszerbe hogy úgy menjen ahogy én akarom, kicsit kiábrándító :/

(#3496) ShadowX válasza rayoliviero (#3466) üzenetére


ShadowX
őstag

Hát ez a purenexus még nem az igazi. Gyors, lecsupaszított, de sok minden hiányzik még. Írták is a fejlesztők hogy kezdeti kiadás. Mindenesetre marad, plusz próbálgatom ezt a Glassfish governort én is.

(#3497) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok!

Tegnapi naptól én is boldog tulajdonosa vagyok egy 6P-nek.
Nagyon jó. Mindig is nexus-t szerettem volna. Egy G3-at váltott.

A tegnap délutánom azzal ment el, hogy frissítéseket telepítettem és ma megy fel csak a 7.0.
Ezért is választottam a Nexus-t mert a G3 nem volt egy update bajnok és ez nekem fontos szempont.

Még nem vettem rá se tokot se üveget de mindenképp tokból Spigen-t vagy Nillkint veszek üvegből pedig Xprotector-t.

Ti a tokból melyiket ajánljátok?
Mindenképp vékony tokot szeretnék és olyat ami nem zavar bele a vakuba és nem takarja le az AF-et.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#3498) w333 válasza Joccc07 (#3497) üzenetére


w333
félisten

SpeddShopban néz körül ... ott szinte minden tokot megtalálsz ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3499) winbox válasza Joccc07 (#3497) üzenetére


winbox
senior tag

Én Spigen Ultra Hybridet rendeltem, a héten jön meg. Én is néztem, hogy az AF-be ne lógjon bele, de ez nagyon szép tok, előző telefonomon is ilyen volt, maximális elégedettség. Plusz az üvegfóliám is most jött meg, ott pedig arra kell figyelni, hogy a proximity szenzor ki legyen vágva vagy hívás közben kikapcsolja majd a kijelződet. Ahogy nézem speedshopon a véleményeket, az Xprotectornak pont nincs kivágva, szerintem ne azt vedd.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#3500) w333 válasza winbox (#3499) üzenetére


w333
félisten

Ezzel a tokkal csak egy baj van ... kb. 1 hónap után durván besárgul ! :)

Én biztosan ilyen tokot vennék, nem sárgul be és nem izzad a tenyeredbe !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.