Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) BeastMode válasza BeastMode (#3100) üzenetére


BeastMode
őstag

Root miatt nem menne fel. Egy szó kimarad és teljesen megváltozik az egész mondat:D

(#3102) ShadowX


ShadowX
őstag

Valamelyikőtök próbálta már ezeket az always on display appokat? Szinte az összes zabálja az akkut. Nem hiszem el, hogy nincs még valami alternatíva erre. :(

(#3103) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Mai napi nyúzás megvolt.
Waze GPS 3 óra , akku 29%-on.
Ez nem rossz azért !!!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3104) BeastMode


BeastMode
őstag

Kint van az NRD90T factory image.

(#3105) TODI1111 válasza ShadowX (#3102) üzenetére


TODI1111
addikt

ezt próbáltad már?

(#3106) ShadowX válasza TODI1111 (#3105) üzenetére


ShadowX
őstag

Igen, meg is vettem az ujjlenyomat olvasós feloldás miatt, de 1 éjszaka alatt 30-40%-ot eszik.

(#3107) aizen92 válasza BeastMode (#3104) üzenetére


aizen92
addikt

Én ezt totál nem értem már. :DDD
Itt a sorrend az release alapján van. waaaaat?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#3108) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én azt sem értem, hogy a frissítések OTA miért nem települnek automatikusan be ?
Volt Nexus 4-em 5-öm, de ott jött minden OTA.
Mi az akadálya ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3109) ShadowX válasza eladogeppc (#3108) üzenetére


ShadowX
őstag

A google az oka. :) Valami most nagyon nem stimmelhet ezzel a 7.0-val, mert a Huawei is visszatartotta, meg a Nexus 6-ra sincs még kint. Régen ilyen nem volt. A bejelentéskor már fent voltak a factory image-ek a google oldalán.

Gyanús nekem ez az új Pixel vonal is.

(#3110) eladogeppc válasza ShadowX (#3109) üzenetére


eladogeppc
veterán

Milyen Pixel vonal ? Factory image-ben kint a 7.0, megy is rendesen. Én az U végűt raktam fel végül is.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3111) ShadowX válasza eladogeppc (#3110) üzenetére


ShadowX
őstag

Nexus 6-ra még nincs. És a factory image is múlt héten került fel a 6p-hez. Nexus 5x-hez azonnal felrakták, ehhez meg "késett" 3 hetet. Persze aki bétában volt az fel tudta rakni. Régen az összes kompatibilis eszközre azonnal elérhető volt.

A nexusokat meg mostantól pixelnek fogják hívni. Sanda gyanúm szerint nem csak egy sima névváltás lesz a dologban (de ne legyen igazam).

Nekem is az U végű van fent, de valami nem okés vele. Tegnapról mára reggelre 9%-ot merült. Ez a dp5-el max. 2% volt. Lehet ma csinálok is egy factory resetet.

[ Szerkesztve ]

(#3112) AdamVonSzabo válasza eladogeppc (#3110) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Elvileg jó lesz nekünk a Pixel, ha minden pletyka igaz.
Premium hardver, extra szoftver dolgok csak a Pixelhez, jobb elérhetőség (szolgáltatóknál is lesz), Google direktbe nekimegy az OEM-eknek.

Én is megvárom azért az XL review-kat, mielőtt eltökélem, hogy cserélek-e, mert nagyon elégedett vagyok a 6P-vel.

(#3113) eladogeppc válasza ShadowX (#3111) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem 5%-ot merült. Korábbi infóim nincsenek. Rakjam vissza a 6.0.0-át ? Avval jobb az akku idő ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3114) Just_Reboot válasza eladogeppc (#3113) üzenetére


Just_Reboot
addikt

6.0-át? Ne szarozz, Gingerbreadet neki!! :D

(#3115) eladogeppc válasza Just_Reboot (#3114) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor már 2.3 :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3116) ShadowX válasza AdamVonSzabo (#3112) üzenetére


ShadowX
őstag

Akkor mostmár lesznek benne olyan dolgok, mint a normális, %-os akkukijelzés, variálható nav bar gombok, témázhatóság, és mondjuk egy sötét téma? Na jó, kiveszem a kezem a biliből. :D

(#3117) ShadowX válasza eladogeppc (#3115) üzenetére


ShadowX
őstag

Én 1.5-el kezdtem androidos pályafutásomat. :O De régen is volt. Mennyit kellett dolgozni, ha valamit át akartál szabni rajta. :D

(#3118) eladogeppc válasza ShadowX (#3116) üzenetére


eladogeppc
veterán

Van normális %-os kijelzés. Ha lehúzod az értesítési sávolt, a fogaskereket nyomva tartod, majd szólni fog, hogy mostmár hozzáférsz a felület finomhangolásához. És új menü lesz a beállításokban.
Ott a százalékos kijelzés ha erre gondoltál.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3119) ShadowX válasza eladogeppc (#3118) üzenetére


ShadowX
őstag

Ezt természetesen tudom, nem ma kezdtem a pályát. :) Amit írtam az az, hogy normális. :) Nem egy hangyaf@sznyi akku ikonban egy még hangyaf@sznyibb szám, amit akkor gyakorlatilag nem lehet leolvasni, ha félig van az akku, mert a fele pont sötét, a másik fele meg pont a világos részben van. Írja ki nekem az akku ikon mellé akkora számokkal, mint az óra. Nekem legalábbis ez lenne a normális.

[ Szerkesztve ]

(#3120) eladogeppc válasza ShadowX (#3119) üzenetére


eladogeppc
veterán

Jaaaa :D Hát igen :D :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3121) Viper26


Viper26
nagyúr

Szeptemberi patch nálam még sehol...azért kapj@k már be.. :U

Pixel 7 | FR955

(#3122) dud998


dud998
őstag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes belépni az Android Beta Programba?
Hajt a kíváncsiság és hamarabb megkapja az ember a dolgokat.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3123) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!
Melyik a legmegbizhatobb gsm-es, ahonnan erdemes megvenni a keszuleket (eu szarmazasi hely miatt)? Huaweinek van oldala, ahol imei alapjan le tudom csekkolni, hova szantak az adott mobilt? Sajnos a helyi forumtars nem reagal aki expansysrol szerzi a telefonokat jobb aron.

(#3124) migabi24 válasza dud998 (#3122) üzenetére


migabi24
nagyúr

De a hibákat is hamarabb megkapod

(#3125) johnodi válasza Draken (#3123) üzenetére


johnodi
csendes tag

Mobilcorner.hu-n vettem. 1 év gyártói garanciát írnak, de felhívtam őket, és mondták, hogy az két év Huawei garancia. Ajánlom a boltot, nem mellesleg itt a legolcsóbb. :)

(#3126) Draken válasza johnodi (#3125) üzenetére


Draken
őstag

Köszönöm! Mivel N5 fekete, húzok az alu felé. Azt az egyet nem tudom, anyagban milyen eltérés van a két szín között?

(#3127) johnodi válasza Draken (#3126) üzenetére


johnodi
csendes tag

Semmilyen eltérés nincs. Én a feketét választottam, bár nehéz volt a döntés. Élőben a fekete szerintem szebb, de 1 napig hordtam mezítelen állapotban, megemelkedett pulzusszámmal, mivel iszonyatosan csúszós a telefon. xD Vettem rá gyorsan egy átlátszó Nilkin tokot, ami viszont túlságosan eltakarja, de van rajta oldalt csúszásgátló, aminek köszönhetően egy kézzel is bátrabban lehet nyomkodni a telót. Ha tokban fogod hordani, az ezüst színt válaszd, utólag én is azt tenném. Üdv! :)

(#3128) Draken válasza johnodi (#3127) üzenetére


Draken
őstag

Tobben mondtak, hogy eu piacra szant verziokra 2 ev van. Ez 100%? Nincs valami csekkolos oldal imei alapjan?

(#3129) Superbad


Superbad
tag

Azt hogy lehet megtudni, hogy EU-s e a telefonom? Gondolom nem úgy, hogy EU töltőt adtak hozzá. :))

(#3130) Just_Reboot válasza Superbad (#3129) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Beállítás> Telefonról> Szabályozási információk

(#3131) Superbad válasza Just_Reboot (#3130) üzenetére


Superbad
tag

Köszi! Ezt a menüt még életemben nem láttam. :D Pedig na... :)

Itt a világ összes földrésze fel van sorolva. Melyik számít? :)

Időközben rájöttem! :))

[ Szerkesztve ]

(#3132) ferrari1


ferrari1
őstag

Aki nugátot használ nem lassul be a telefon? Minden alkalmazásból vagy 2-3 de van úgy, hogy akár 5-10 mp alatt lép csak ki :((( Teljesen mindegy melyikből.

[ Szerkesztve ]

(#3133) Viper26


Viper26
nagyúr

Amúgy a szeptemberi javítás meddig csúszik még? :U

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#3134) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Megjött a sep. update itt is. (béta user)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3135) dptrsk válasza Viper26 (#3133) üzenetére


dptrsk
addikt

U végű fwben benne van.

(#3136) Viper26 válasza dptrsk (#3135) üzenetére


Viper26
nagyúr

Még jó, hogy ezért nem kell fw-t cserélni...kösz google...

Pixel 7 | FR955

(#3137) X DoZ3R válasza ferrari1 (#3132) üzenetére


X DoZ3R
tag

nekem is megall néha, pedig factory image install volt, fura, van meg mit javitani :)

(#3138) Draken


Draken
őstag

Sok panasz érkezett a kijelzőre napfényes időben. Aki nexus 5-ről tért át, tudna tapasztalatot mondani ezzel kapcsolatban? Én mindig negyed fényerőn használom az 5-öt.

(#3139) rodi81


rodi81
tag

Tudtok ajánlani a telóhoz használható érintő ceruzát?Olyat keresek, aminek vékony az érintő része.
Köszi!

(#3140) BeastMode válasza Draken (#3138) üzenetére


BeastMode
őstag

Hát nekem a Nexus 5 kijelzője is nagyon gyenge volt, szóval ha az Neked bőven elég, akkor a 6P is jó lesz.

(#3141) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Ez a 90U francoval tényleg brutál. 4-5 óra kijelzőidőt simán visz. Mondjuk a fényerőt le kell vennem, mert kiesik a szemem ha maxon van.

(#3142) eladogeppc válasza mcsabi84 (#3141) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem a sima U val is jó.
Korábban írtam milyen GPS-sel, anélkül nagyon ott van.
4-5 óra megvan főleg hogy boom beach megy. :)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3143) Criton válasza mcsabi84 (#3141) üzenetére


Criton
veterán

nekem francoval U alatt egy idő után random újraindulásokat produkált a telefon még beszélgetés alatt is......

(#3144) Ati.Inc


Ati.Inc
tag

Sziasztok

Ma csinaltam egy recoveryt a telefonon,most a 6.01 verzió van.Eddig nem ajánlotta fel a 7.0-ra frissítést, a recovery után viszont igen.Amikor frissítem újraindítja és bejön a twrp és nem tudom installálni a 7es verzió.Mit kellene tennem?Újra lezárni a bootloader?

(#3145) Just_Reboot válasza Ati.Inc (#3144) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ha gyári ota frissítés akkor a twrp miatt nem települ.

(#3146) Ati.Inc válasza Just_Reboot (#3145) üzenetére


Ati.Inc
tag

Igen gyari.Mit kellene akkor tenni ahhoz,hogy telepiteni tudjam?

(#3147) Just_Reboot válasza Ati.Inc (#3146) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Első körben vissza rakni a gyári recoveryt. Ha nem ajánlja fel a frissítést akkor sideloadolni az ota zipet. Vagy felrakni a 7.0-át imageből.

[ Szerkesztve ]

(#3148) Ati.Inc válasza Just_Reboot (#3147) üzenetére


Ati.Inc
tag

Koszi a segitseget,sikerult :R

(#3149) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Most, hogy hamarosan jönnek ki az új nexusok, megéri még 6P-t venni?

(#3150) BeastMode válasza gilfoyle (#3149) üzenetére


BeastMode
őstag

Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.