Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) dud998 válasza ERPY (#3199) üzenetére


dud998
őstag

:R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3202) BeastMode válasza Lacee1986 (#3193) üzenetére


BeastMode
őstag

Minden nap használom, egyetlen force close sem volt még.

(#3203) Draken


Draken
őstag

N6P-vel kapcsolatban kérlek segítsetek nekem. Milyen gsm boltok a megbízhatóak? Tekintve, hogy eu piacra szánt készüléket vennék, érvényes a 2év hüvely garancia. Elsőnek a mobilkereskedést néztem ki. Első sorban feketére pályázok, bár az alu-t nem láttam élőben, így nem tudok véleményt formálni! Tudom, hogy nem ez a boltos topic, de ott az életben nem kapok választ erre.
Köszönöm előre is!

(#3204) Gzkss


Gzkss
csendes újonc

Sziasztok!

ShadowX-nek köszönhetően sikerült élőben megtapizni a hatpét, így ezután pár nap rágódás következett.

Miután megfogtam, tudtam, hogy kell egy ilyen, de a mérete kicsit megijesztett.

Múlt hét hétfőn érkezett a kis fehér doboz, azóta szerelem van.
Stock minden, anno N5-ön egyszer szívtam romolgatással, és mivel céges xchange levelezés is azon ment, hát nem volt vicces...

Akku idő nálam nem sokat változott így érzésre 7.0 felrakása után (héten jött OTA-n), bár nem nézegetem mennyit bír, most egyelőre üdítő HTC A9 után, hogy munkából hazaérve minimum 45% körül van, és bőven túléli a napot.

7.0 nekem tetszik, szeretem a material design-t, nekem az értesítési sáv még jobban tetszik így.

(#3205) Viper26 válasza Gzkss (#3204) üzenetére


Viper26
nagyúr

"7.0 nekem tetszik, szeretem a material design-t, nekem az értesítési sáv még jobban tetszik így."

Az bizony nekem is bejövős nagyon.

Pixel 7 | FR955

(#3206) dud998 válasza Viper26 (#3205) üzenetére


dud998
őstag

+1 :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3207) Helltak válasza ERPY (#3199) üzenetére


Helltak
őstag

ES File explorert használok már évek óta és ezzel szoktam így wifin másolgatni fájlokat (képeket,zenéket javarészt). Nexus 6p-re nem tudok S7 edge-ről, viszont rá pedig tudok.. Másnak is van/volt ilyesmi hibája?
Ezt a hiba üzenetet kapom: a küldő nincs csatlakozva.

Xiaomi 14 Ultra

(#3208) ERPY válasza Helltak (#3207) üzenetére


ERPY
őstag

Telóról telóra a shareit alkalmazást használom. Létesít a 2 teló wifi kapcsolatot és nagyon gyorsan küldhető bármekkora és bármilyen cucc.

(#3209) dejvid8


dejvid8
őstag

Üdv.
A hangerő és a fényerő növelését meg tudom úgy oldani, ha csak rootolom, de nem teszek fel semmilyen custom kernelt vagy ilyesmit?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3210) BeastMode válasza dejvid8 (#3209) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem.

(#3211) rodi81 válasza Draken (#3203) üzenetére


rodi81
tag

Helló!
Én a mobilkereskedés-től vettem a telót és meg vagyok velük elégedve ,megbízhatóak.A telóval meg végképp,szuper nagyon.Ugyanígy voltam én is,feketét szerettem volna először,aztán megnéztem élőben és annyira nem is tetszett.Az alumínium nagyon bejött,nagyon szép,tutijó,legalábbis számomra!Ha tudod mindenképp nézd meg élőben!Én a Mediamarkt-ban néztem annó.

(#3212) Draken válasza rodi81 (#3211) üzenetére


Draken
őstag

Mediaban (árkád) csak fekete van sajnos, sehol nem tudtam fellelni alu-t!

(#3213) Helltak


Helltak
őstag

Melyik most a legjobban ajánlott kernel 7.0-hoz? Azon belül van valami jó üzemidő barát beállítás?
Előre is köszönöm!

Xiaomi 14 Ultra

(#3214) BeastMode válasza Helltak (#3213) üzenetére


BeastMode
őstag

Sokan szeretjük a Franco Kernelt, de az ElementalX sem rossz.
Ajánlom előbb az alap beállításokkal használni és ha nem tetszik, akkor utána el lehet kezdeni a testreszabást.

(#3215) Helltak válasza BeastMode (#3214) üzenetére


Helltak
őstag

Most ElemantalX-et használom (O+3-on bevált), beállítottam a saját governor-át, meg lejjebb vettem az órajeleket, a Gpu-t is egy kicsit. Ninja kernelt néztem még, ahogy láttam, tartalmaz pár dolgot a Franco kernelből.

Xiaomi 14 Ultra

(#3216) BeastMode válasza Helltak (#3215) üzenetére


BeastMode
őstag

Ninja-t próbáltam én is és Justreboot is, de egyikünknek sem jött be igazán.
Az már jó, ha az ElementalX kernelt ismered:)
Jelenleg én is azt használom. Nem jobb, mint a Franco, de talán nem is rosszabb.

(#3217) Helltak válasza BeastMode (#3216) üzenetére


Helltak
őstag

Akkor azt nem teszem fel.
Igen, elég sokat mókoltam már :)

Xiaomi 14 Ultra

(#3218) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy akkor a Nexus 6P-nél a root-olás jár-e garancia vesztéssel? Ha igen akkor van valami megoldás amivel visszaállítható alaphelyzetbe, mintha nem csináltam volna semmit? Szeretném rootolni, de nem merem a gari miatt! Előre is köszi! :))

(#3219) Just_Reboot válasza Helltak (#3217) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Dadogós lett vele a rendszer.

(#3220) BeastMode válasza pbalazs09 (#3218) üzenetére


BeastMode
őstag

Csináld nyugodtan, nem nehéz visszaállítani mindent gyárira.

(#3221) pbalazs09 válasza BeastMode (#3220) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Köszi! :D Tudnátok küldeni egy oldalt, ahol leírják, hogy hogy kell visszaállítani gyárira? :)

[ Szerkesztve ]

(#3222) BeastMode válasza pbalazs09 (#3221) üzenetére


BeastMode
őstag

Factory image flash kell és bootloader zárás.
Mindent megtalálsz az összefoglalóban.

(#3223) pbalazs09 válasza BeastMode (#3222) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Köszi! :)

(#3224) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Csatlakoznék a topikhoz egy szürke 32GB-os példánnyal. A győri MM-ban készletsöprés van, így sikerült ,,bagóért" szerezni egyet.

Még töltögeti a frissítéseket, addig tapogatom, szagolgatom... :DD

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#3225) ShadowX


ShadowX
őstag

Ilyen sem volt még. A fotók alkalmazás a legnagyobb fogyasztó, 16%-al, 754 mAh-val. :D

(#3226) rodi81


rodi81
tag

Valaki tud segíteni?Olyan alkalmazást keresek ami menteni tudja az appot és beállításait is. Root nélkül használnám. Hasonlót keresek mint a Titanium Backup csak ugye azt root-olt eszközön lehet használni.

(#3227) BeastMode válasza rodi81 (#3226) üzenetére


BeastMode
őstag

Helium-ot hallottam elég gyakran.
Nem tudom milyen, még nem használtam.

(#3228) natë


natë
nagyúr

Érdemes custom kernelt használni? Annyira stabil és smooth a stock :B

(#3229) BeastMode válasza natë (#3228) üzenetére


BeastMode
őstag

Akkor nem:)
Én is csak a kijelzőt kalibrálom vele és a headset hangerőt növelem leginkább a custom kernelekkel.

(#3230) natë válasza BeastMode (#3229) üzenetére


natë
nagyúr

Rootoltad is a telefont? Bár a systemless root mellett nagyon nincs választásod

(#3231) BeastMode válasza natë (#3230) üzenetére


BeastMode
őstag

Mi az a systemless root?:D
Viccet félretéve (tudom amúgy, hogy mi az), természetesen rootolva van.
ElementalX van fent jelenleg a hangbeállítások miatt (is).

(#3232) tsgkmr


tsgkmr
csendes tag

Sziasztok! Elég nagy az áringadozás a kis GSM boltok és a nagyáruházak árai között, mint mindig. Garancia vagy valamilyen egyéb okból megéri többért venni utóbbiakban, vagy egy megbízható kisebb boltban is biztonságosan megvásárolható a készülék (esetleg tapasztalat, hogy melyikben)? Olyan különbségekre gondolok, mint pl. az Iphonoknál ugye csere esetén újrakezdődik a garancia csere esetén, ha hivatalos partnertől vásárolom a telót (nyilván jóval drágábban). Köszi!

(#3233) Draken válasza tsgkmr (#3232) üzenetére


Draken
őstag

Én most fogok venni a mobilkereskedésből hónap elején. EU piacra szánt mondellek esetében 2 év huawei garancia adott!

(#3234) natë


natë
nagyúr

Gondolkodom, hogy nekiállok romolni, de lassan elvileg jön a 7.1 ha emlékeim nem csalnak...érdemes mókolni, vagy már várjam ki az új verziót?

(#3235) BeastMode válasza natë (#3234) üzenetére


BeastMode
őstag

Szerintem az új Pixel telefonokkal együtt jön a 7.1 is, tehát érdemesebb megvárni.
Amúgy meg nem nagyon van értelmes custom ROM, főleg nem Nougat alapon.

(#3236) Helltak válasza BeastMode (#3235) üzenetére


Helltak
őstag

Próbálgattam pár custom romot, ez volt a legjobb és legstabilabb közülük: [SAOSP]
Benne van pár feature, ami nekem fontos kényelmi szempontból.

Xiaomi 14 Ultra

(#3237) ERPY válasza Helltak (#3236) üzenetére


ERPY
őstag

Ezt használom én is, minden okés vele.

[ Szerkesztve ]

(#3238) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok, lg g4rol megéri erre a telefonra váltani?

(#3239) natë válasza Peterzon94 (#3238) üzenetére


natë
nagyúr

Meg bizony!

(#3240) cuebler válasza Peterzon94 (#3238) üzenetére


cuebler
senior tag

bármiről megéri :)) :DD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#3241) tsgkmr válasza Draken (#3233) üzenetére


tsgkmr
csendes tag

Köszi! Az új Pixelek megjelenése érinti ennek a telefonnak a jövőbeni árát, várható mostanában az esése? Esetleg megéri azokat megvárni? Nem igazán vagyok képben azok tekintetében :)

(#3242) ShadowX válasza tsgkmr (#3241) üzenetére


ShadowX
őstag

Biztos módosul az ára valamennyit, de nem lehet megjósolni mennyit.

A pixelek viszont nagyon drágák lesznek. Ez már biztos. Drágábbak, mint a mostani nexusok voltak.

(#3243) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok, egy kérdésem lenne. A G4 fényereje sem túl acélos fotózás közben, napon, de még éppen látható.

Ahogy olvastam, a Nexus 6P kijelzője kisebb fényerejű.
Mennyire használható, ha esetleg még napszemüveg is van rajtad?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3244) Helltak válasza tirszin (#3243) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem, csak Amoled kijelző jöhet szóba, mert polarizált napszemüvegben, az Ips panelt nem lehet jól látni, csak bizonyos szögekben. Szerintem, jól látható ennek a kijelzője, meg kernel cserével, bivaly fényerőt rá varázsolni ( ha nagyon szükséges).

Xiaomi 14 Ultra

(#3245) BeastMode válasza tirszin (#3243) üzenetére


BeastMode
őstag

Többször volt már erről itt szó, légy szíves használd a keresőt.

(#3246) Draken


Draken
őstag

Jövő héten csatlakozom hozzátok. Egy kérdés így előre: NRT-vel is meg tudok oldani mindent? image flash, root, titkosítás kikapcs? N5-ről ez maradt meg bennem

[ Szerkesztve ]

(#3247) tirszin válasza Helltak (#3244) üzenetére


tirszin
senior tag

Köszi! Rákerestem, custom kernellel meggyőzőnek tűnik a fényereje is.

A beépített 12Mpx-es fotó-szenzora miatt, így jövő héten lehet csatlakozom hozzátok! :)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3248) BeastMode válasza Draken (#3246) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem sokat használtam 6P-vel az NRT, de szerintem meg lehet ezeket oldani.
Anno én is mindent azzal csináltam N5-ön:)

(#3249) Draken válasza BeastMode (#3248) üzenetére


Draken
őstag

köszi!
Még egy kérdés: első körben rhinoshieldet és egy üveget szeretnék rá. Érdemes ebayezni vagy inkább hivatalos úton a hamis termékek miatt? Üvegből milyet érdemes, mik a tapasztalatok?

(#3250) BeastMode válasza Draken (#3249) üzenetére


BeastMode
őstag

RhinoShield-et értelmes áron Magyarországra szállítással nem találtam, így Supcase lett a vége.
Üvegből nekem a Nillkin 9H+ a nyerő, bármilyen telefonról legyen szó.
Mindkettőt eBay-ről rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.