Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) BeastMode válasza w333 (#2050) üzenetére


BeastMode
őstag

Akkor az:D
A lényeg, hogy már egy második revízió:D

(#2052) cuebler


cuebler
senior tag

705 óra uptime, szerintem azóta megy, hogy megvettem és felfrissítettem. mondjuk az 5x-et is sikerült 2000+ óra uptime-mal átadni a páromnak, csak sajna elfelejtettem dokumentálni... életem két legstabilabb telefonja :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2053) Viper26 válasza cuebler (#2052) üzenetére


Viper26
nagyúr

Most én sem tervezem újraindítani, meglátjuk...hacsak nem fogom nyitni...szerencsére most időm nincs rá. :D

Pixel 7 | FR955

(#2054) Viper26


Viper26
nagyúr

Google launcher-rel mennyire vagytok megelégedve?

Nekem különösebb bajom nincs vele, bár a Nova hiányzik azért. :)
Ez most amolyan challenge nekem, hogy teljesen gyári állapotban használom a telefont. :DD

Egyébként gond nélkül tud csatlakozni egyszerre két BT eszköz egy telefonhoz?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#2055) batai15 válasza Viper26 (#2054) üzenetére


batai15
félisten

Lehet még most is 125ft a nova prime..

(#2056) Viper26 válasza batai15 (#2055) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, már megvan vagy két éve, csak barátkozom a gyárival. :)

Pixel 7 | FR955

(#2057) w333 válasza cuebler (#2052) üzenetére


w333
félisten

LOL ... akkor frissítéseket nem is telepítesz a telefonodra ? :D

(#2054) Viper26

Nekem nem tetszik, így Nova Prime -t használok :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2058) cuebler válasza w333 (#2057) üzenetére


cuebler
senior tag

ja, az 5x-szel átugrottam párat, mégsem lett vírusos :P anno az xperiáról pont a folyamatos leállások/fagyások miatt váltottam bb-re, majd onnan lettem nexus-os.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2059) CitromTrakto válasza dptrsk (#2025) üzenetére


CitromTrakto
csendes tag

Jó ez a példa. Te mit szólnál, ha vennél egy 15M Ft-os új autót, és a 2. kulcs nem lenne távirányítós? Nyilván lehet azt mondani, hogy akinek futja ennyi új autóra, az kit tud fizetni mondjuk 50eFt-ot a második kulcsra is (már ha tudja az ember előre, hogy a 2. nem olyan lesz). Ha meg nem használod a 2. kulcsot, akkor nem zavar. Ha meg onnan nézzük, hogy a feleségem 3-4M közötti Hondájához 8 éve is két távirányítós kulcsot adtak, akkor mondhatjuk szerintem, hogy ez szarrágás a gyártó részéről. Max. 3$ megtakarításról beszélünk.
Én vettem egy gyors töltőt a munkahelyemre, hogy ne kelljen hurcolni a gyárit. Az a bajom, hogy a telefon ára nem indokolja, hogy arra számítsak, hogy a 2. kábel mellé vegyek még egy másikat, ami tud gyors töltést is, különben csak órák alatt töltődik fel.

Nekem nincs bajom azzal, hogy szerinted ez így jól van. Nem akarlak meggyőzni az álláspontom igazáról. Csupán annyit várok, hogy megértsd, hogy másnak a más néző pont miatti véleménye ugyan olyan jogos lehet, mint a tied. Ergó senki nem ül fordítva a lovon.

(#2060) CitromTrakto válasza aizen92 (#2032) üzenetére


CitromTrakto
csendes tag

Nálam rendszeresen újraindul az N, és a bluetooth zene lejátszás is megakad időnként.

(#2061) Just_Reboot válasza CitromTrakto (#2059) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akadj már le a témáról....

(#2062) techie_guy


techie_guy
tag

Csökkent a telefonok ára Expansys-on. 64GB - 164 000, 32GB - 147 000, bár jelenleg csak a 32GB alu-ra ír készletet 5 napon belül.

(#2063) techie_guy válasza CitromTrakto (#2059) üzenetére


techie_guy
tag

RavPower 20100-zal használom a kisebbik kábelt pár napja (tehát nem is hálózatról töltöm) és alig veszek észre különbséget a töltési sebesség között. Tehát a rövid kábelt használva töltés nem "Fast Charging", de sokkal gyorsabb, mint egy hagyományos töltő.

(#2064) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezt meg szabad venni a telóhoz, nem lesz vele gond?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#2065) BeastMode válasza Viper26 (#2064) üzenetére


BeastMode
őstag

Én is BlitzWolf kábelt vettem, minden rendben van vele, vedd meg nyugodtan.

(#2066) X DoZ3R


X DoZ3R
tag

Udv.
Vettetek mar videot koncerten, fesztivalon?
Nektek milyen a minősége?
fenyevekkel jobb mint az opo az biztos de a haverom iphoneja meg mindig szebben vesz fel.
tapasztalatok?

(#2067) bolondember válasza CitromTrakto (#2059) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem értelek.

Kaptál egy gyorstöltőt, kábellel. Kaptál egy adatkábelt, amivel tudod mozgatni a számítógép és a telefon közt az adatokat.
Az adatkábelt nem tudod beledugni a töltőbe, akármilyen erős is vagy. Akkor miért és hogyan is tudjon gyorstölteni a kábel? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2068) Lacee1986 válasza X DoZ3R (#2066) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Mondjuk én nem tudom összehasonlítani Iphoneal, de szerintem baromi jó felvételeket és képeket készít koncerten.

(#2069) CitromTrakto válasza bolondember (#2067) üzenetére


CitromTrakto
csendes tag

Úgy tudjon gyors tölteni, hogy bedugom egy olyan gyors töltőbe, amin van Type-A csatlakozó.

(#2070) AdamVonSzabo válasza Viper26 (#2064) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Én ezt vettem, Charging rapidly.

(#2071) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Így ugye ki van kapcsolva a roaming teljesen? A mobiladat ki volt kapcsolva és utána nézem, valahogy később bekapcsolodott. De a roming elvileg ki volt kapcsolva, akkor nem lehet gond.

Ha úgy van kikapcsolva, mint a fenti képen.

Es nem értem miért van adatbarangolas és adat roaming is, azt hittem ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#2072) Viper26 válasza AdamVonSzabo (#2070) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez is tudja a gyorstöltést?

Igaz ott van a nevében. :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#2073) CitromTrakto válasza AdamVonSzabo (#2070) üzenetére


CitromTrakto
csendes tag

Én is ennek valamelyik reinkarnációját vettem első körben. Ellenben nem találtam meg a jóváhagyott kábelek listáján. :( Rendeltem egy pár Tronsmart kábelt is.

(#2074) Lacee1986 válasza CitromTrakto (#2073) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Itt a táblázat ha ezt keresed.

(#2075) Viper26 válasza Lacee1986 (#2074) üzenetére


Viper26
nagyúr

Blitzwolf nem is volt benne? :F

Pixel 7 | FR955

(#2076) bolondember válasza CitromTrakto (#2069) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de ahhoz adnak kábelt... :F

Vagy csak én nem láttam itt olyat, amihez nincsen kábel?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2077) hjanos1 válasza Viper26 (#2075) üzenetére


hjanos1
senior tag

Blitzwolf hitelesítve van, én is olyat rendeltem.
Eredetileg nem volt benne, mert ráírták, hogy tudja az USB3-at aztán mégsem, de javították úgyhogy az is elfogadott lett azóta.

The Factory Must Grow

(#2078) BeastMode válasza rayoliviero (#2071) üzenetére


BeastMode
őstag

Igen, így teljesen ki van kapcsolva a roaming.

(#2079) Viper26


Viper26
nagyúr

Júliusi patch már kellett volna legyen nem?
Vagyis tudom, hogy van, de nálam miért nem találja? :F

Pixel 7 | FR955

(#2080) BeastMode válasza Viper26 (#2079) üzenetére


BeastMode
őstag

Az OTA frissítés kiküldési ideje változó.
Van, akinek szinte rögtön, viszont van, akinek majd csak kb. 2 hét múlva érkezik.
Ha azonnal akarod, arra ott van a factory image flash vagy az OTA zip adb sideload.
Ezekről a folyamatokról szándékomban áll kibővíteni az összefoglalót, csak majd egyeztetnem kell Justreboot kollégával is.

[ Szerkesztve ]

(#2081) Lacee1986 válasza Viper26 (#2079) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nekem tegnap este jelezte.

(#2082) bolondember válasza Viper26 (#2079) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

UK-ben élő barátom már megkapta - nekem sem jött még meg (mondjuk eddig folyamatosan egyszerre kaptuk :DDD )

1-2 nap és meglesz. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2083) Dexxter182


Dexxter182
tag

Aki Nougat-on van van egy jó hírem, a Pokemon Go legújabb verziója már támogatja:
http://www.androidpolice.com/2016/07/13/pokemon-go-goes-germany-officially-now-works-android-n/

Kipróbáltam megy :) Már meg van pikacsu :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#2084) Viper26


Viper26
nagyúr

Köszi mindenkinek.

Nem baj ha később jön, érkezik, az a lényeg. :R

Pixel 7 | FR955

(#2085) Viper26


Viper26
nagyúr

Blitzwolf kábel (eBay), és Orzly tempered glass (Amazon) megrendelve. :))

Pixel 7 | FR955

(#2086) moleculez


moleculez
veterán

Van egy masszív tokom (2 napot használt, hibátlan) és egy tempered glassom, ingyen elvihető, UK-ban postázom, privátban irjatok. (Ha nem írok vissza akkor elkelt)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2087) techie_guy


techie_guy
tag

A kijelzővédő üveget ti honnan rendelitek/hol vesztek?
Most egymás után két ebay-es rendelésbe futottam bele, ami nem érkezett meg és már kezdem unni? Van valami gyorsabb/biztosabb forrás?

[ Szerkesztve ]

(#2088) cuebler válasza techie_guy (#2087) üzenetére


cuebler
senior tag

én egy dgbay nevű felhasználótól rendeltem immáron negyedszer, mindig megjött kb két hétre.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2089) rayoliviero válasza BeastMode (#2078) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm szépen. :)

Még egy kérdés, hogy valaki szokta frissíteni a bootloadert és modemet Flashfire alkalmazás segítségével? Xda-n ajánlották, gyorsabb, mint az adb. De a Flashfire azt írja a bootloader frissítésre, hogy kockázatos a program segítségével frissíteni.

(#2090) Viper26 válasza rayoliviero (#2089) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én nem nyúlnék hozzá ilyesmihez inkább. :B

Pixel 7 | FR955

(#2091) zhorvath válasza rayoliviero (#2089) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Én az összes biztonsági frissítést ezzel tettem fel eddig és semmi para nincs vele.
Gondolom kötelezően figyelmeztet a program, hogy ne perelhesd őket, ha valamit elrontasz.

(#2092) rayoliviero válasza zhorvath (#2091) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi.

(#2093) dejvid8


dejvid8
őstag

Sziasztok.
Mobil vásárlás előtt állok, jelenleg HTC One M8-at használok.
Van itt valaki aki M8 után váltott 6P-re?
Néhány kérdés:
a maximum fényerő tényleg elég gyenge, napsütésben nem nagyon lehet látni?
M8-hoz képest milyen a fényerő?
Sebesség gyors, reszponzív?
Azok a pletykák, hogy nagyon könnyen hajlik, a kamera üveg megreped, az mennyire igaz?
32GB-os tárhelyen el lehet férni? (pl 1 perc , vagy valamennyi perc 4K videó mennyi helyet foglal?)
Az OIS hiánya mennyire észrevehető, persze nem futás közbeni kamerázást gondolok, hanem úgy egy helyben ha kamerázok valamit, mennyire látszanak az apróbb kézrezgések?
240fps slow motion tényleg olyan durva, mint amiket láttam youtubeon? (kolibri, lufi kiszúrás)
Egyelőre ennyi, kösz előre is.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2094) Viper26


Viper26
nagyúr

Spigen vagy ringke tokokat kapni itthon a telefonhoz?

Pixel 7 | FR955

(#2095) Lacee1986 válasza dejvid8 (#2093) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Hali! Én M8ról váltottam 6Pre és nagyon megérte! Eleinte nagyon nagy volt, de már megszoktam. Vicces, hogy mostmár az M8 nagyon picinek tűnik.

A maximum fényerő tényleg elég gyenge, napsütésben nem nagyon lehet látni? M8-hoz képest milyen a fényerő?
Az M8nak mintha kicsit erősebb lenne a fényereje napsütésben, viszont a 6P kijelzője fényévekkel szebb.

Sebesség gyors, reszponzív?
Mint a vaj. :K

Azok a pletykák, hogy nagyon könnyen hajlik, a kamera üveg megreped, az mennyire igaz?
Ne higgy el mindent amit írnak. Hajlás vagy üvegrepedés nincs, viszont a bekapcsológombnál be tud "nyomódni" egy kicsit. Ha visszakeresed raktak fel képet. Igazából alig lehet észrevenni, és ha a Googletől veszed azonnal kicserélik.

32GB-os tárhelyen el lehet férni? (pl 1 perc , vagy valamennyi perc 4K videó mennyi helyet foglal?)
Igaz nekem 64 gigás van, de még nem sikerült telerakni. 1 perc kb 250Mb.

Az OIS hiánya mennyire észrevehető, persze nem futás közbeni kamerázást gondolok, hanem úgy egy helyben ha kamerázok valamit, mennyire látszanak az apróbb kézrezgések?
Ha nem remeg a kezed mint a kocsonya akkor jó videókat lehet vele felvenni.

240fps slow motion tényleg olyan durva, mint amiket láttam youtubeon? (kolibri, lufi kiszúrás)
Ez csakis kint, napfényes időben lesz olyan minőségű. Bent helységben már sokkal rosszabb, főleg ha ég a villany.

(#2096) dejvid8 válasza Lacee1986 (#2095) üzenetére


dejvid8
őstag

Kösz szépen a válaszokat, épp ilyen kellett.
Mondjuk a kijelző fényerejétől tartok egy picit, az M8-at is alig látom már direkt napsütésben, 6P akkor nem tudom milyen lehet. :U
Amúgy hol , és mennyiért vetted a 64 gigásat?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2097) rayoliviero válasza dejvid8 (#2096) üzenetére


rayoliviero
veterán

Root, custom kernel + high brightness mode widget és a probléma megoldva. Bármilyen vakító fényben látom.

Viper26: Spigen van pl. a Speedshopban.

[ Szerkesztve ]

(#2098) dejvid8 válasza rayoliviero (#2097) üzenetére


dejvid8
őstag

Ja hogy feljebb lehet tekerni egy kis mókolással?
Igazából nem szeretek rootolgatni, de ha meglesz a telefon, és tényleg kevésnek találom a fényerőt, lehet majd megpróbálom. Persze csakis a ti segítségetekkel, mivel rootolni nem szoktam, az M8-at sem bántottam az elmúlt másfél év alatt.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2099) ERPY válasza dejvid8 (#2093) üzenetére


ERPY
őstag

A kamerában nem fogsz csalódni, akár képekről akár videókról van szó. (Természetesen a készülékben sem.) Nekem az ismerőseim akik látták mikre képes a telefon kamerája mindenki dobott egy hátast, pedig nem nokia3310-ekkel nyomulnak.

Itt van 2 lassított videóm, sztem minden okés velük, ha gondolod nézd meg:

Airgun slow motion 240fps (NEXUS 6P)
Seagull slow motion 240fps (NEXUS 6P)

Más.
Az új Resurrection romot használja valaki? Mert az új kernel valami bomba akksi időt produkált nekem. 9 óra feletti SOT, normál körülmények között. Ahogy néztem az extra spórolás abból fakad, hogy amit nem használ magot a 8-ból azt fogja és kikapcsolja. Van hogy csak 2 mag megy, mégis vaj a rendszer, ha meg kell kakaó akkor bekapcsolja sorban amennyi kell neki.

(#2100) dejvid8 válasza ERPY (#2099) üzenetére


dejvid8
őstag

Hú, tényleg jók ezek a slow-mo videók. El lehet vele szórakozni, az biztos.

A többiektől is kérdezném még, hogy a jack kimenet milyen? Ki milyen fülhallgatóval használja, mennyire tud meghajtani akár egy drágább AKG vagy Sennheiser fül/fejhallgatót?
Lacee1986, te talán tudsz az M8-hoz viszonyítva is nyilatkozni. Van olyan jó a kimenete, mint az M8-nak?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.