Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) apaszka válasza BeastMode (#2943) üzenetére


apaszka
veterán

Remélem hamar össze fog jönni a csere. Frankó a Note4, de kezdem unni. Ennyi ideig megb igen volt nálam telefon. Cerka és az infra hiányzik majd..
De megszokom...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2952) Lacee1986 válasza Viper26 (#2948) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Keress rá: Rhino shield

(#2953) Viper26 válasza Lacee1986 (#2952) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jó is lenne, csak épp nem szállítanak hozzánk... :(

Pixel 7 | FR955

(#2954) Lacee1986 válasza Viper26 (#2953) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ebay esetleg? Más bumpert nem nagyon tudok.

(#2955) dogi01


dogi01
aktív tag

Van még olyan aki nem kapta még OTA-n a frissítést?

(#2956) Gzkss


Gzkss
csendes újonc

Sziasztok!
Van esetleg közületek valaki Szegedről vagy környékéről?
Szeretnék élőben megnézni egy 6p-t, de nem találok sehol :-)

(#2957) ShadowX válasza Gzkss (#2956) üzenetére


ShadowX
őstag

Szeged, jelen. :)

(#2958) dejvid8 válasza ShadowX (#2957) üzenetére


dejvid8
őstag

Én is most jöttem fel Szegedre(egyetem), és én is meg akarnák nézni egyet. Sajnos MM-ban nincs kiállítva, és sehol máshol. :(
Ha támogatod az ötletet, írj rám privátban, és megbeszéljük a részleteket :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2959) McSico válasza dogi01 (#2955) üzenetére


McSico
senior tag

Van. :) De már várom nagyon.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#2960) cuebler válasza dogi01 (#2955) üzenetére


cuebler
senior tag

van bizony. biztos azért, mert hozzátok képest relatíve később vettem a telefont :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2961) dobolson


dobolson
senior tag

Sziasztok! N5x-em van, de elgondolkodtam a váltáson 6p-re. Van itt olyan, aki onnan váltott? Tudna írni pár sort, h mik a tapasztalatok? :) Pl gyorsabb-e a 6p, aksi mit tud, tud-e többet, stb... Köszi!

(#2962) BeastMode válasza dobolson (#2961) üzenetére


BeastMode
őstag

Szia!
Tudomásom szerint cuebler kolléga lesz a Te embered:)

(#2963) dobolson válasza BeastMode (#2962) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi! :) Reméljük ír valamit majd. :)

(#2964) cuebler válasza dobolson (#2961) üzenetére


cuebler
senior tag

hát ja. váltottam, de a prémiumabb kinézetet és a kissé nagyobb képernyőt leszámítva nem érzem, hogy más pluszt nyújtana. a +1gb nem is igazán érződik, számomra az 5x memóriakezelése is megfelelő volt - kicsit olyan érzésem van, csak ügyesen "zsonglőrködik" a memóriával, folyamatosan 200-300 mb szabad memóriám volt ugyan, de mindig működött.
a 6p-t jobban megnézik, kisebbek az illesztési hézagok.
mást nem is igazán tudok felhozni, felhasználó vagyok, nem tesztelő. amúgy meg azt kérted, hogy életem három legjobb telefonjából kettőt hasonlítsak össze :C

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2965) dobolson válasza cuebler (#2964) üzenetére


dobolson
senior tag

És aksi, sot? :) Én azért váltanék, mert bepróbálnék egy ekkora kijelzős telót, lehet, tetszene,de csak nexus jöhet szóba. Vagy marad az 5x és szerzek egy tabletet. :) Köszi szépen! :)

(#2966) cuebler válasza dobolson (#2965) üzenetére


cuebler
senior tag

sajnálom, erre nem tudok válaszolni. az irodában, otthon és a kocsiban is van töltőm, ritkán hagyom 50% alá esni a töltést (sosem lehet tudni alapon). én biztos inkább a 6p-t válaszanám, mint egy plusz táblagépet, főleg, hogy ritka még az usb-c-ről tölthető tábla, ergo mindenhová két töltővel indulhatsz. igazából most is egymás mellé rakosgattam a két gépet, a tetején kb 7-8 mm, oldalt pedig 5-6 mm az, amivel nagyobbnak látszik a képernyő. ennyiért viszont kicsit soknak tűnik a két eszköz közötti áreltérés :F bár még így is olcsóbb lehet, mint egy plusz táblagép (az imént rendeltünk egy 10"-os samut 60k-ért).

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2967) dobolson válasza cuebler (#2966) üzenetére


dobolson
senior tag

Ja, az usb c-hez ragaszkodom már én is. Majd lassan már kapni az asus zenpad 3 8.0-t, az már c-s, egész jó cucc. Kb 100 k lesz, szóval az 5x eladásával és 6p-re váltással jobban járnék anyagilag. :) Köszöntem szépen! :)

(#2968) Draken


Draken
őstag

Kész, ennyi volt? Nem lehet expansysról rendelni már

(#2969) bolondember válasza Draken (#2968) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

[link]

nekem azt mutatja, hogy 4 nap múlva raktáron :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2970) dogi01 válasza dobolson (#2967) üzenetére


dogi01
aktív tag

Én is 5x-ről jöttem. Jó árban el tudtam adni az 5x-et és jó árban meg tudtam venni a 6p-t.
Nem volt rossz döntés de az 5x nem volt rosszabb telefon. Előnyeire szól a kisebb kijelző, kisebb súly (előlap/kijelző arány mint a kettőnél elég rossz). Nekem sokkal jobban működött az ujjlenyomat olvasó is 5X-n.
6p iszonyat nagy viszont a hangszóró fényévekkel jobb, de mivel zenét úgy is fülhallgatóval vagy hangszóróval hallgatok így nem volt fontos. Amoled kijelző miatt ez sokkal jobb, de 2k 1080p közötti különbség nem számottevő. Akku jobb 6p-n. Nyilván a fém is van akinek jobban bejön. Nekem eléggé melegszik, de kibírható.
Sebességbeli különbséget én nem tapasztaltam észrevehető modon.
Nem létfontosságú a csere szerintem még. Nyilvan későbbi frissítésekkel arányaiban jobb lesz a 6p mint az 5x.

[ Szerkesztve ]

(#2971) dobolson válasza dogi01 (#2970) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszönöm a válaszod! De miből gondolod, hogy később jobb lesz a frissítésekkel a 6P? Elvileg ugyanaddig támogatott mindkettő, vagyis még a jövő évi főverzió lesz meg, aztán kakukk. :) Nézegettem sebességtesztes videókat a két telefonról, de újak nincsenek, csak MM rendszerrel tesztelték őket. Nyilván jobb volt a 6P, de MM alatt az 5x nagyon szarul teljesített. Most a nugáttal nagyon sokat javult sebességben. Kíváncsi vagyok, hogy ez a 6P-n is így van-e. Bár a kijelző méret (meg a háttértár, nekem csak 16-os az 5x) miatt váltanék alapvetően, de azért nem is bánnám, ha esetleg kicsit még fürgébb lenne az új teló. :) :R

(#2972) dogi01 válasza dobolson (#2971) üzenetére


dogi01
aktív tag

Azért ebben a hardver-ben több potenciál van mint a gyengébb 5x-ben. Pont ezért várom már az új rendszert mert sokat javítana a 6p-n is szerintem. Gyorsabb a 6p és gyorsabb is lesz. Tárhely, és kijelzője is jobb ennek. Ha nem zavar a méret akkor cserélj. :)

[ Szerkesztve ]

(#2973) BeastMode


BeastMode
őstag

Mi a f*@*sz van Google?!
Szeptemberi security patch is Marshmallow?
5X meg már a második Nougat image-t kapja...

[ Szerkesztve ]

(#2974) Viper26 válasza BeastMode (#2973) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez tényleg ciki. :(

Pixel 7 | FR955

(#2975) w333 válasza BeastMode (#2973) üzenetére


w333
félisten

5X from the president ! :DDD ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2976) BeastMode válasza w333 (#2975) üzenetére


BeastMode
őstag

1. For lesz az, nem from.
2. Mennyéinneneeeel'
;]

[ Szerkesztve ]

(#2977) w333 válasza BeastMode (#2976) üzenetére


w333
félisten

:D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2978) Just_Reboot válasza BeastMode (#2973) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Kijön meglincselni a google vezetőjét? ;]

[ Szerkesztve ]

(#2979) csakany2001 válasza BeastMode (#2973) üzenetére


csakany2001
senior tag

Azt hittem már megkapta a 6P is.
De mi is csak a Béta programból tudtuk felrakni.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#2980) w333 válasza Just_Reboot (#2978) üzenetére


w333
félisten

Megyek ... :DDD

Az a vicces hogy 6.0.1 -re sem jött még meg, csak a Beta feliratkozássál ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2981) aizen92 válasza csakany2001 (#2979) üzenetére


aizen92
addikt

7.1nél lesz ebből factory image ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2982) csakany2001 válasza aizen92 (#2981) üzenetére


csakany2001
senior tag

Addigra már 5X-re kint lesz az 7.1,de azt hittem azt is mi teszteljük. :))
Legalább mire megkapjátok addigra stabil lesz mert van vele pár probléma,a SOT nem az igazi ha nem használom akkor jobban merül mint MM alatt(ha használom akkor meg jobb) illetve az alkalmazások nagy részét is újra kellet telepíteni.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#2983) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!
Gondolkodom egy ilyen telefon vásárlásán.
Ha jól tudom, európai modellekre él a 2 év Huawei garancia? Javítsatok ki, ha tévedek! :)
Még egy kérdésem lenne, 128gb-os modellből, létezik európai?
Előre is köszi!
:R

Xiaomi 14 Ultra

(#2984) Superbad


Superbad
tag

Üdv! Lenne kedve valakinek dbrand matricát rendelni? Betársulnék, vagy jelentkezőket várok akinek szintén igénye van ilyesmire.
Én kettőt vennék, úgyhogy legalább még kettő (matrica) kellene még ezen kívül aki rendel. (Na ezt jól megaszontam) :)

(#2987) Morph33


Morph33
tag

Akinek fenn van az Antutu nem tapasztalt véletlenül extrém mértékű akkumerülést a legutóbbi frissítés után mind 6.0-án, mind nugáton?

Nálam volt hogy reggel 6:30-kor lehúztam a töltőről a telót és 11-kor már 17%-on volt csak az akksi. Ráadásul nagyon lassan töltött. Az akksi statisztikába vettem észre, hogy az Antutut hozza elő a rendszer után a legnagyobb fogyasztónak, holott már hónapok óta nem használtam. Amióta leszedtem az Antutut minden visszatért a normál kerékvágásba.

(#2988) bolondember válasza Morph33 (#2987) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egyszer nekem még N7 2013-on (MM) volt ilyen. Egyszer csak elkezdett futni és merítette - mikor egész éjjel töltőn volt és csak 80%-ig töltődött fel kezdtem nézni mi lehet.
Na azóta nincsen fenn antutu.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2989) johnodi


johnodi
csendes tag

Sziasztok!

Követem egy ideje a fórumot, mivel a Nexus 5-öt szeretném lecserélni. Még régebben írta valaki, hogy mindegy, hol veszed a telót, a 2 éves gyártói garancia jár hozzá, ha EU-s. Meg tudnátok mondani, hogy Expansy-n kívül hol érdemes megvenni? Nagyon fontos számomra a 2 éves gari. Köszi a segítséget.

(#2990) Draken válasza johnodi (#2989) üzenetére


Draken
őstag

Jelenleg 5 napot írnak expansys-on. Személy szerint, inkább megvárnám, ez a legbiztosabb

(#2991) johnodi válasza Draken (#2990) üzenetére


johnodi
csendes tag

Köszönöm a választ! Ezt megvettem: http://www.mobilcorner.hu/huawei-108/okostelefonok-109/google-nexus-6p-32gb-black-659
Felhívtam őket, azt mondták, hogy a náluk vásárolt termékre is vonatkozik a 2 év gyártói garancia, mivel ezt a Huawei határozta meg. Nagyon várom már a telefont. MediaMarkt-ban fogdostam eddig, barátkoztam a méretével. :)

(#2992) rodi81 válasza johnodi (#2991) üzenetére


rodi81
tag

Én is pár hete vettem 6P-t.Már kezdem szokni a méretét.Elötte egy 4,3 colos telóm volt,hát nagyon furcsa volt pár napig a kezemben az biztos.De baromi jó teló!Nexus az Nexus!

(#2993) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ma megjött a nillkin nature tokom, nagyon jó nem vastagítja nagyon a telót + külön tetszik hogy van rajta takaró rész az usb csatinak.

(#2994) X DoZ3R válasza Just_Reboot (#2993) üzenetére


X DoZ3R
tag

nekem is van olyanom, jo kis tok de 2 honap utan teljesen besargult es kuka :/ kivancsi vagyok neked hogyan fogja bírni

(#2995) BeastMode válasza X DoZ3R (#2994) üzenetére


BeastMode
őstag

Nillkin, Ringke, tökmindegy. Az összes szilikon tok besárgul.

(#2996) Just_Reboot válasza X DoZ3R (#2994) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát felőlem úgy sárgul ahogy akar lényeg hogy védje a telót.

(#2997) CitromTrakto


CitromTrakto
csendes tag

Használ valaki futáshoz való tokot a telefonnal? Milyet érdemes venni, ami elég nagy?

(#2998) rodi81


rodi81
tag

Van olyan Screen off app amelyik lezárás után ujjlenyomattal visszakapcsolható?Eddig amiket próbáltam, mindegyik kérte a feloldó kódot.
Köszi!

(#2999) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

[link] Ha még nem olvastátok volna.

(#3000) ShadowX válasza rodi81 (#2998) üzenetére


ShadowX
őstag

Nincs, illetve az egyik valami "trükkel" megoldja root nélkül is, de 900 ft a pro verzió (és csak az tudja).

Sajnos mivel ezek 3rd party appok, így mindig kell majd a pin. Purenexus romokban benne van alapból, de ahhoz meg romolni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.