H​ir​deté​s​

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-02-19 18:26:59

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) A 2. Vesztes

A 2. Vesztes
(senior tag)

Nem értek egyet Legend Úrral! Ez igen szemrevaló.

Vuff!

Iphone 7plus + HTC ONE M9+(RETIRED IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + iPad Er2

(#2) ChrisDzsi95

ChrisDzsi95
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nagyon bejön a formája, emlékeztet a régi ZTE V987-emre :) csak az ár... :O

Xbox One GT, Mixer: ChrisDzsi

(#3) Blyan

Blyan
(PH! félisten)

Jó képeket csinál.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Maxentius

Maxentius
(PH! addikt)

Kifejezetten tetszenek a RAW-képei. (Örülnék, ha a Samsung is elérhetővé tenné a camera2 API-t Note 4-en...)

Note 8 | Gear S3 frontier

(#5) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Nagyon jó ez a telefon, csak az ára nekem magas .

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#6) Shyciii

Shyciii
(PH! addikt)

Továbbra is csúnya lett ez a telefon.

(#7) Duliee válasza A 2. Vesztes (#1) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Az a fehér sáv inkább fekete a hátlapon :)

. . .

(#8) Cifu válasza kengyel (#5) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

...meg úgy a felhasználók 95%-nak. :DDD

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#9) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Kamera jó, árazás idén megint nem. Ezt sem vesszük meg, kivárom a következő Snapdragon/Exynos generációt.

(#10) kengyel válasza Cifu (#8) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Gondolom más sem találja olcsónak :D

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#11) J00hnny

J00hnny
(fanatikus tag)

Szep, szep, de nem az igazi....

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#12) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem lett rossz :)

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#13) Duliee válasza J00hnny (#11) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Mi baj vele? :)

. . .

(#14) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Nekem kívül-belül tetszik, ha pedig bemegy 200 alá az ára, tényleg jó választás lesz. A kameráért külön beírtam egy piros pontot ceruzával. :)

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#15) undersance

undersance
(kvázi-tag)

"Kényképezés"? :DD

Első látásra nekem kifejezetten nem tetszett, aztán az elmúlt pár hónapban megszoktam a látványt, sőt, most már szépnek tűnik, a méretét leszámítva.
Lehet, hogy a Kirin 950-tel nagyot nyerhetett volna a Huawei, de úgy látszik, egyelőre még nem volt meg az önbizalom hozzá.

(#16) kolosanyi

kolosanyi
(PH! kedvence)

Inkább a házon belüli csúcs Huawei vagy Honor mobilok. Ez nem ér ennyit és még puritán is az alap droid. :(

(#17) Duliee válasza undersance (#15) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nem önbizalom kérdése... A fejlesztők Adrenora gyúrnak.

Más: Itt van mellettem a Huawei G8, ennek is olyan perfekt ujjlenyomat olvasója van, hogy tényleg azt gondolom jelenleg ők rendelkeznek a legjobb megoldással.

[ Szerkesztve ]

. . .

(#18) Lord Sidious

Lord Sidious
(senior tag)

"A fehér kamerasáv a sokaknak tetszik, sokaknak nem, a Nexus 6P-nek mindenesetre karaktert ad"

Vegulis.... Csak az a baj, hogy nem feher es nem ertem mi az "a sokaknak" :DD

Amugy utos, szep, telo lett.

[ Szerkesztve ]

(#19) Lacee1986

Lacee1986
(senior tag)

Számomra megvan a tökéletes telefon, csak mire összegyűlik a rávaló... :D

(#20) Bone123

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Hopp, kis színtévesztés, javítottam a fehér kényképező sávot fekete fényképezőre, köszönet! :R

(#21) kcsa

kcsa
(PH! kedvence)

"... sem ébresztette fel a szundító mályvacukrot (ez a 6.0 édességes neve magyarul)."

:O

Kezd botrányos lenni már ez a cukrozás.

(#22) Csapoati válasza Bone123 (#20) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Pedig sem a fehér sem a fekete nem szín. ;]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#23) bok92

bok92
(PH! addikt)

Szerintem nagyon csúnya lett. Meg jó- jó, de ahogy a teszt végén is van, nincs benne semmi plusz.

(#24) cuebler

cuebler
(senior tag)

hiába szép meg jó, ennyit nem ér meg, főleg az egykezes üzemmód megoldatlanságának ismeretében.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#25) atike

atike
(PH! nagyúr)

Tetszik, és a kamera is végre már nem csak simán vállalható, hanem jó képeket is csinál. A hosszabb záridő állítás kimaradásáért és az OIS mellőzéséért nagy kár...

Jövőre bajban lesznek. A Nexus 7 2016 nem lesz szerencsés név... :DDD

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#26) zombinyul

zombinyul
(PH! addikt)

Nagyon jo lett, tenyeg tetszik, DE!
Mi az, hogy egy referenciaphabletbe nincs osztott kijelzo? Mi az hogy nincs egy ekkora tepsibe egykezes mod (jo, azt mondjuk pont nem hasznalom G4-nel se, pedig nincs nagy kezem. Viszont 100% hogy van aki hasznalja)? Miert nincs kepstabilizator? Ezek szamomra felfoghatatlan hianyossagok, amit nem szabadott volna kihagyni. Pedig tenyleg franko kis ketyere, igaz, az ara is eleg durva.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 7 Black......... iPhone 3gS......... Lumia 735......... Lumia 800

(#27) laleh

laleh
(PH! addikt)

Számomra gyönyörűszép! Szúrnám! :C :C

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés 2 éven belül érd: pü

(#28) CB

CB
(senior tag)

Az a fekete csík a hátlapon kritikán aluli.
Persze kinek a pap, kinek a paplan.......lehet, hogy kézben tartva, élőben nem annyire szörnyű, mint a képeken.

(#29) A guru válasza zombinyul (#26) üzenetére

A guru
(őstag)

Nem hogy osztott ablak nincs hanem a hosszu tamogatottsagon kivul semmi extra

Playstation 4 Pro/Sony kdl-w755c/Doxa Trofeo/iPhone 7 32GB Matte Black/Beats X

(#30) Duliee válasza A guru (#29) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Tehát nincs benne, jó kamera, rendes ujjlenyomat olvasó pl.?

Mesélj, mit szeretnél extra gyanánt?

. . .

(#31) gerii

gerii
(PH! addikt)

A kamera képei szerintem nagyok jók lettek, ellenben a 350nit fényerő ebben az ársávban nagyon karcsú.

(#32) batai15

batai15
(PH! félisten)

Nem rossz de basszus 5.7 . a kisebb nexus meg egy vicc 2gb rammal.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#33) Lacee1986 válasza Duliee (#30) üzenetére

Lacee1986
(senior tag)

Meg lagg. ;]

(#34) helixP

helixP
(PH! kedvence)

Nagyon ütős a kamera, az eddigi legjobb mostanában (mondjuk az idő is Bone oldalatokon volt :) )

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#35) S e t h

S e t h
(PH! kedvence)

A kamera képek sokkal jobbak mint a tavalyi nexus esetében, viszont én kicsit túlszaturáltnak érzem őket, igen élénkek a színek, plusz olyan dinamika tartományt mutat, amilyenre talán a szem sem képes.

Az aksi doze ide vagy oda a 810-nek köszönhetően inkább csak átlagos és semmiképpen sem kiemelkedő.

A gyorstöltés és képstabilizátor hiányát ebben a kategóriában nehezen tudom elnézni, viszont ezzel együtt is csábítóbb mint a tavalyi készülék.

Amit viszont tényleg nem értek, miért drágább ennyivel Európában mint a jenkiknél?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36) kolosanyi válasza Duliee (#30) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)

Például egy kicsit kevésbé fapados ROM-ot, mint a stock droid. Régen én is szerettem ezt a fajta puritánságot, de manapság már köszi, nem kérem. :D

De S e t h például elmondja még a problémákat, ahogy előtte is páran.

(#37) cuebler válasza batai15 (#32) üzenetére

cuebler
(senior tag)

miért vicc? elég jól működik.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#38) batai15 válasza cuebler (#37) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

2gb ram meg 16gb ne legyen mar egy nexusban 2016 fele mikor egy g4be sikerult bele tenni es a kezdo ara annak se volt sokkal tobb.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#39) PhobioNN7

PhobioNN7
(őstag)

Jelenleg Galaxy S 2-vel rendelkezem, megjelenése napjától megvan. Ti melyik mostani zászlóshajót ajánljátok, avagy várjak inkább a jövő évi zuhatagra? Az S 2 kezd már a nyögdíj korhatár közelébe érni. iOS, Android jöhet egyaránt.
:R

(#40) cuebler - milyen érvek szólnak mellette?

[ Szerkesztve ]

(#40) cuebler válasza batai15 (#38) üzenetére

cuebler
(senior tag)

ne legyen... azért, mert mások 3gb-tal szállítják vagy van valami konkrétabb ok is? hogy mást ne említsek, iphone 6s... "2gb ram meg 16gb"..

@PhobioNN7: ismerősöm a napokban cserélt egy S2-t hosszas unszolásra S6Edge+-ra.

[ Szerkesztve ]

(#41) big-J

big-J
(őstag)

A nexus 6 ennél jobb telefon. Nagyobb kijelző, oled, nincs túlmelegedés, sokkal kissebb keretek, jobb hangszórók, kerekebb, hordatóbb forma, minőségibb készülékház, (most már) olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#42) batai15 válasza cuebler (#40) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Szifon mas elven mukodik. Androidnak meg kell a ram ez teny.
Enny penzert meg foleg legyen benne .

[ Szerkesztve ]

(#43) cuebler válasza batai15 (#42) üzenetére

cuebler
(senior tag)

én csak a sajátomról tudok vitatkozni. új a teló meg minden, de kellemes csalódás. én is tartottam a 2gb-tól, de az én használatomhoz (játék, telefon, zene, böngészés, e-mail meg számtalan más apró küttymütty) eddig nem bizonyult kevésnek (ahogy egyébként a nexus5 2gb-ja sem. más kérdés, hogy egy 2 gb-os telefonért fizettem ki annyit, amennyit)

(#44) atike válasza big-J (#41) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Aha. Van benne ujjlenyomat olvasó, 128 gigás változat, 64 bites proci, lézeres autófókusz (jobb kamera), USB-C, alu ház,

Az, hogy kerekebb előny...? :F Minőségibb ház...? :F :F

Itt elemzik picit...

Ha azt nézem, hogy a 6P milyen áron van, és a megjelenése lenyomta a 6 árát akkor szigorúan az árát nézve a többlettel nem tud többet a 6P - tény. De ez bevezető ár, mérséklődik. És az a pár kiemelt apróság azért sok embernek számíthat... :)

De ami tuti, a 6P jobb telefon mint a 6...

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#45) A guru válasza Duliee (#30) üzenetére

A guru
(őstag)

Szoftverre gondoltam de a jo kamera ujjlenyomat olvaso elmondhato meg par nagyobb gyarto termekere is

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 Pro/Sony kdl-w755c/Doxa Trofeo/iPhone 7 32GB Matte Black/Beats X

(#46) Retekegér

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

~10 GB-ot foglal a rendszer? Ez komoly?

<< Milyen kifli? >>

(#47) ZolkoW

ZolkoW
(senior tag)

20 millás autó mellé nehogy már ne adjanak egy félmillás biciklit!
nem szoknátok le erről? és aki nem biciklizik? és akinek másmilyen kell?
és akinek eleve sokkal jobb van?
ezt a hülyeséget...

"Let's take a nap" (Meow Ce-tung)

(#48) Garada

Garada
(őstag)

Szerintem egy abszolút korrekt termék! :)

If life gives you lemons, make lemonade!

(#49) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(őstag)

Annyira elcsúfítják a telefonokat ezzel a fekete előlap, fehér hátlap kombóval... Elfogy a festék mire az elejére érnek?

(#50) w333

w333
(PH! félisten)

Srácok a teszt nagyon korrekt volt (szokásos színvonal) köszi :R

Viszont ez a Nexus számomra hatalmas nagy csalódás, főleg úgy hogy a Nexus széria nem erről szólt régen, ez hatalmas fekete pont !

Másfelől pedig szerintem ilyen áron a Moto X Force stock android rendszerrel, kisebb kompaktabb mérettel, komolyabb készülékházzal és törhetetlen kijelzővel biztosan jobb vétel :)

Szívesen látnék róla egy MA tesztet, és szerintem sokan mások is :K

Esetleg a jövőben tervezitek a tesztelését ? :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S8 & Galaxy A5 2016

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.