Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) gulb válasza Viper26 (#3296) üzenetére


gulb
senior tag

UK 2-3 het es hozzak.. 600FONT:) ezeknek elment az esze eskuszom:(((((

(#3302) dejvid8


dejvid8
őstag

Prices for the Pixel start at £599/$649 or $27 a month in the US. Prices for the Pixel XL start at
£719, creeping up to £819 for the 128GB.

Jézusatyaúristen. :Y

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3303) gulb válasza dejvid8 (#3302) üzenetére


gulb
senior tag

Nem leszek az elorendelok kozott!:)

(#3304) ShadowX


ShadowX
őstag

Hát én valahogy több újdonságot vártam. Jó lett volna valami always on display féleség, normális %-os akkukijelzés, meg nem ártana ha végre kiírtanák a vacak appokat a play storeból.

(#3305) Viper26 válasza gulb (#3301) üzenetére


Viper26
nagyúr

Anyjuk p.csája.. :(((

Pixel 7 | FR955

(#3306) w333


w333
félisten

Szép volt Google ... ülj le egyes ! :W

Vigasztaljon a tudat mindenkit hogy ez nagy bukta lesz nekik ! :)

Vérszemet kaptak és mennek az Apple után, természetesen árakban is ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3307) BeastMode válasza w333 (#3306) üzenetére


BeastMode
őstag

Hagyd már abba, könyörgöm!
Miért örüljünk, hogy bukta lesz? Honnan tudod, hogy az lesz?
Az almás okfejtéseid meg légy szíves és tartogasd más topikokba.
Köszönöm!

(#3308) Just_Reboot válasza w333 (#3306) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Te ehhez a topikhoz ne szólj többet hozzá!! Az hogy más topikban nyomatod az almás hülyeségeidet nem érdekel, de itt fejezd be!

[ Szerkesztve ]

(#3309) w333 válasza Just_Reboot (#3308) üzenetére


w333
félisten

Gondoltam leírom a véleményem ... hogy rossz az irány, de mindegy ! :U

Nexus vonal nekem sokkal jobban bejött, ennyit akartam írni !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3310) Just_Reboot válasza w333 (#3309) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Rossz az irány?? Nem a google dobta a 3,5-es jack csatlakozót hanem az általad sokat istenített apple...az szerinted jó irány?

(#3311) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Bukás? Nemhinném, dicséretes hogy házon belül rakták már össze, bár egész eddig ugyvolt hogy a HTC gyártja a Pixelt.

Hozták a szokásost, de ne csak a telefont nézzétek hanem a többi dolgot is.
De kiterjeszthetnék a Google hangfelismerés dolgokat több nyelvre, most jön az aszisztens is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3312) w333 válasza Just_Reboot (#3310) üzenetére


w333
félisten

Nem istenítem ... az is egy nagyon rossz irány ez tény ! :K

Inkább ara vagyok kíváncsi hogy ki mire fog ezek után majd váltani ? mert ezek a Pixelek nagyon drágák lesznek, szolgáltatónál szvsz. pedig nem várható ! :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3313) gulb válasza w333 (#3312) üzenetére


gulb
senior tag

Mar most tudok szolgaltatosat venni ne idegeskedj..

(#3314) sqpp


sqpp
őstag

Skacok nyugalom! :) Nem szabad ilyenen összeveszni. Nem olcsó, de én szerintem erre váltok... Az ára egekben van, de inkább ez, mint a zárt Apple. Mást nem nagyon tudok elképzelni. Ez a végtelen mennyiségű kép támogatás is faintos. Szóval nekem ez lesz.

(#3315) gulb válasza sqpp (#3314) üzenetére


gulb
senior tag

Most raktam kosarba:) elofizetessel 2GB EU adattal korlatlan hivassal stb.. 12.000khuf :) nem veszes.. mondjuk dragabb mint a 6P-m de kis felesegem megerdemli.

A korlatlan kep tarhely az azert nagyon faintos am... mondjuk ezt igertek a Nexus -oknak is de aztan elmaradt...

Amit en megjobban varok az a HOME:) asszem abbol is pre order lesz ha UK -ba piacra kerul.

(#3316) sqpp válasza gulb (#3315) üzenetére


sqpp
őstag

Ment PÜ. :R

(#3317) w333 válasza gulb (#3313) üzenetére


w333
félisten

Külföld persze ... itthon pedig valószínűleg ebből is kimaradunk ! :(((

(#3314) sqpp

Nincs itt semmi veszekedés ...

Kicsit néha szurkálódunk, de nem kell komolyan venni ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3318) Viper26


Viper26
nagyúr

Mi ez a korlátlan tárhely / fotó dolog?

Pixel 7 | FR955

(#3319) sqpp válasza Viper26 (#3318) üzenetére


sqpp
őstag

Biztonsági mentés a Google Photos-nál, tehát ha például van egy kép 4K-ban, akkor azt lementi a Google Photos-ba és ebből van végtelen helyed a korábbi 15 GB helyett.

(#3320) gulb válasza Viper26 (#3318) üzenetére


gulb
senior tag

Google Photos korlatlan teljes kep meretben tudja feltolteni a fotokat... es videokat.. nem valami lebutitott verzioba..

(#3321) SkyS1gn válasza gulb (#3320) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én jóideje használom a tömörített korlátlan szolgáltatást, meg helyfelszabadítással gyalulom is le. Szerintem nem sok mindent ront rajta a tömörítés, még így is kva jó ajánlat.

7.1 nemsoká?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3322) gulb válasza gulb (#3320) üzenetére


gulb
senior tag

Okt. 21 varhato szallitasi hatarido:) hat meglassuk.. nagyon kivancsi vagyok!:)

(#3323) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

(#3324) SkyS1gn válasza gulb (#3315) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lehetek a feleséged? :DDD

Be is rendelted kajak? XL? Honnan?

(#3325) gulb Ja gondoltam hogy külföldániába laksz :D

Főzni tudok, izmos vagyok (ha ez szépségnek számít, de szőrős is) :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3325) gulb válasza SkyS1gn (#3324) üzenetére


gulb
senior tag

Hat eloszor is jol kell foznod:) meg nem art ha legalabb olyan szep is vagy mint o:P))))

Csak a simat:( CarphoneW. UK - Voda csomaggal eleg jo aron van.. 4£ al dragabb havonta mint az 5X:) szerintem jo lesz.

(#3326) hjanos1 válasza gulb (#3315) üzenetére


hjanos1
senior tag

12.000khuf

Ezt nem ertem, ez hogy konvertalodik altalam is ertelmezheto formatumba?

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#3327) gulb válasza hjanos1 (#3326) üzenetére


gulb
senior tag

Havi elofizetes...

(#3328) ShadowX válasza gulb (#3327) üzenetére


ShadowX
őstag

12.000khuf=12.000.000 ft.
12khuf=12.000 ft. :)

[ Szerkesztve ]

(#3329) ShadowX


ShadowX
őstag

[link]

Azoknak, akiknek nem annyira megy az angol. Valamikor az év vége felé lesz a jelenlegi telefonokra 7.1, de az sem a Pixelen bemutatott formában, hanem lesz olyan eleme, amit nem kap meg a mostani generáció. Kedves google Pixel exkluzívnak szánja a tegnapi állapotban bemutatott 7.1-et, így ha az kell, akkor meg kell venni azt....(a teli nav bar gombok pl, ami épp nem baj) Plusz más eszközök nem fogják megkapni a korlátlan Photos teljes felbontású tárhelyet.

Nahát nahát kedves google. Kezdünk marhára elk@rvulni. :( Pedig azért vettem nem kis pénzért a 6p-t, mert azonnali frissítéseket szerettem volna, erre jól megszívatnak az éppen 1 éves fejlesztői telefonommal együtt. :W

Már a 7.0 kiadása sem volt zökkenőmentes, erre itt van ez. Csak ismételni tudom magam. Régen ha kijött egy új verzió, akkor már a bejelentéskor letölthető volt a factory image a kompatibilis eszközökre, most meg az N6 tulajok is tegnap kapták meg (így elmondhatják, hogy pont megvolt a 2 év support....ez is egy aljas lépés).

Ez most számomra nagyon nem szimpatikus lépés volt. :N

(#3330) Just_Reboot válasza w333 (#3312) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Linkeljem pár kommentedet?

Nálam két verzió van:

1. Elküldöm gariba az N6P-t, expensys vissza utalja az árát és veszek egy Pixel XL-t.

2. Veszek egy Pixel XL-t és 1 hónapig száraz kenyér héjon meg poshadt vizen élek. :D

(#3331) dud998 válasza ShadowX (#3329) üzenetére


dud998
őstag

+1

Ez egy kicsit kezd nem tetszeni. Idáig ha kijött az új telefon az új verzióval, akkor már aznap este fent volt
az IMG és lehetett feltenni. A másik, hogy mi az hogy Pixel Exkluzív? Idáig nem volt ilyen sem.
Azért nem fogok egy fél éves telefont lecserélni, mert a másik tud ezt + azt. Ez nem fair.
De idáig ilyen sem volt.
Az új Launcher is Pixel Exkluzív? Hát ha igen, akkor dugják oda ahova gondolom...
Ha egy ilyen egyszerű dologgal ezt csinálják, mi lesz még itt? :(
Az emberek nem azért vesznek Nexust, hogy így járjanak.
Persze ettől még nagy örömmel és megelégedéssel használom a 6P-met, de a Google kezd kiábrándító lenni.
Ezek szerint nem harácsoltak még elég pénzt össze.

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3332) Draken válasza dud998 (#3331) üzenetére


Draken
őstag

Meg jo, hogy ma szeretnem megrendelni a 6P-t. En sem feltetlen erre szamitottam..

(#3333) ShadowX válasza dud998 (#3331) üzenetére


ShadowX
őstag

A pixel launcher is pixel exkluzív lesz hivatalosan. Nem hivatalosan persze felrakható, de az elvek akkor is elvek maradnak.

Már csak az a kérdés, hogy a többi gyártó hogyan fogja ilyen káoszban elkészíteni a frissítéseit az aktuális csúcsmodellekre. Most jött ki a 7.0, erre itt a 7.1....

(#3334) winbox válasza Draken (#3332) üzenetére


winbox
senior tag

Én tegnap rendeltem meg, ma jön, de nem érzek semmi kellemetlent, vagy így-vagy úgy, de lesz pixel launcher is rá :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#3335) ShadowX


ShadowX
őstag

Lejárt a szerkesztési idő...ami még fura, hogy a 6P és 5X is csak developer preview formájában kapja meg idén a 7.1-et. :) Szóval a hivatalosan letölthető verzió jó eséllyel jövőre csúszik.

(#3336) w333 válasza Just_Reboot (#3330) üzenetére


w333
félisten

Jól van na tudod hogy csak szívom a véreteket ... :D

Árakat nézve nem lesz olcsó az Expansysnál, kb. 250k körül fog indulni :(

Jó lenne ha szolgáltatók is forgalmaznák, bár erre elég kicsi az esély !

Más ...

Várjuk ki a végét hogy mi lesz, de gyakorlatilag jelenleg úgy néz ki a dolog hogy a Google keresztbe tett a hűséges Nexus felhasználókat, értem én hogy kell az új Brand és a saját telefon ezzel nem is lenne baj, na de minden milyen áron ? gyakorlatilag ezzel szinte le is vette a kezét a Nexus -ról ? és minden exclusive Pixel lesz :F

Nem is értem mit akarnak ? dobjuk be a Nexus -t a kukába és vegyünk Pixelt ?

Google-nál kicsit elgurultak a Pixelek ! :D

Érthető a felháborodás de mondom várjuk ki a végét hogy mi lesz :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3337) mcsabi84 válasza ShadowX (#3329) üzenetére


mcsabi84
senior tag

A galaxy nexus után volt olyan teló ami rendesen megkapta a frissítést? Emlékszem az n4-nél is voltak csúszások amikor az n5 megjelent. Aztán kiszálltam egy időre, mert az n6 nem jött be.
Ami a launchert és a többi dolgot illeti, úgyse terveztem sokáig maradni a pure androidon, a főzött romokban meg úgyis lesz (több más funkcióval)

(#3338) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!

Kaptam újra usa kivitelről ajánlatot! Rágom át USA,ill Amerikai keresésre is. Kicsit tartok az UPC mi a Voda hálózatát használja,hogy nem igen leszek elérhető,ill az egy megás netem is harmatos lesz?

128 gigásra 30 at elsőre kevesell rádobnom a nóta4 emre,
Igazából nem sürgős eladnom,mert frankó ez is,csak a kíváncsiság hozna át ide! :Y :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3339) SkyS1gn válasza apaszka (#3338) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nagyon nehéz érteni amit irsz... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3340) apaszka válasza SkyS1gn (#3339) üzenetére


apaszka
veterán

Használom a keresőt,de sok panaszt olvastam erről a kivitelről,hogy itthon lehetnek anomáliák!

Árulom,ill cserére meghirdettem a nóta4 emet!
Nexus 6P minimum 64 gigás érdekel!
Jelentkezett egy 128 gigás eladó,ki cserélne !
USA kivitel mitől tartok!

UPC-s vagyok,ami a voda hálóját használja !
Lényeg,hogy lesz e gondom itthon ezzel a kivitellel?

Nótára mit hirdetek 30 at ígértem,mit kevesell!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3341) Draken válasza apaszka (#3340) üzenetére


Draken
őstag

Nem akarok beleszólni, de nem lenne egyszerűbb egy konkrét vevőt találni a Note4-re, aztán pl mobilkereskedéstől berendelni az eu piacra szánt verziót?

(#3342) apaszka válasza Draken (#3341) üzenetére


apaszka
veterán

De valószínű.
Viszont ő jelentkezett cserére!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3343) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

7.1 changelog pixel és nem pixel edition-re.

Azért így már tényleg keserűbb szájízzel nyúlok a telóm után. Vannak dolgok, amiket megért a user, hogy nem kap meg a tavalyi telójára (pl. az unlimited photos backup, 24/7 chat support), de se google assistant, se új launcher... Lassan w333 szintjére süllyedek :) és azt kell hogy mondjam ennél még az almások is korrektebbek :(((

[ Szerkesztve ]

(#3344) w333 válasza mcsabi84 (#3343) üzenetére


w333
félisten

Ezeknek mi köze a hardverhez :F

Pixel Camera:

Electronic Image Stabilization (“video stabilization”) 2.0
Pro Features
White Balance Presets
Exposure Compensation
AE/AF Locking
Viewfinder grid modes
HW-accelerated (on Qualcomm Hexagon coprocessor) HDR+ image processing
Smartburst

Sensor Hub processor with tightly integrated sensors (accel, gyro, mag) + connectivity (Wi-Fi, Cell, GPS)

Cosmetic

Solid navbar icons with home affordance for Assistant
SysUI accent color theming
Wallpaper picker with new wallpapers and sounds
New setup look and feel
Dynamic calendar date icon

De tegyük fel hogy bizalmat szavazok a Pixel családnak és megveszem ... mi a garancia arra hogy 1-2 év múlva nem játsszák el ugyanezt amit most a Nexus telefonokkal ? jól felkavarták az álló vizet ... köszi Google :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3345) cuebler


cuebler
senior tag

vótmár? qdrága

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#3346) mcsabi84 válasza w333 (#3344) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Szvsz. akkorát nem tudtak ugrani a 6p-hez képest, ami indokolna egy ilyen mértékű árugrást, így valamit ki kellett találni. Lehetett volna mondjuk egy válasz a 3d touchra, ehelyett a nagy újítás hogy megtartották a jacket, amihez valljuk be nem kellettek mérnökök. Ha ennyi lém lenne telóra, bevallom most nem biztos hogy Sundaiék kapnák meg (főleg hogy szerintem a dizájn is elég csúnya, de ez szubjektív dolog).

[ Szerkesztve ]

(#3347) w333 válasza mcsabi84 (#3346) üzenetére


w333
félisten

+1 :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3348) bAtt001 válasza w333 (#3344) üzenetére


bAtt001
addikt

ezen olyan jót nevettem amikor megláttam "Dynamic calendar date icon" :D majdnem az összes iconpack támogatja ezt a feature-t ők meg pixel exkluzívként akarják eladni :D

(#3349) ShadowX


ShadowX
őstag

Nem tudom mi lelte ezt a kurv@ 7.0-át, de mostmár na. :) Az elmúlt napokban folyamatosan 2,5-3 órás kijelzőidőket hoz a telefon. Semmi új alkalmazásom nincs, semmi új szokás, stb. Az android rendszer egy idő után meghülyül.

(#3350) mcsabi84 válasza ShadowX (#3349) üzenetére


mcsabi84
senior tag

OTA?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.